Forum Gündemi:

Her Türlü Destek, Şikayet, Reklam İçin Whatsapp
  İnstagram Programı Giriş Problemi Düzeldi
Yazar: admin - Dün, Saat: 10:13 - Forum: İnstafly Güncelleme - Yorum Yok

Değerli Kullanıcımız;

Dün yaşanan yeni hesaplara giriş problemi Instagram tarafından düzeltilmiştir. Tüm hesaplarınıza sıkıntısız şekilde girebilir ve aktif olarak kullanabilirsiniz.


  İnstagram Programı: İnstagram Giriş Problemi Hakkında
Yazar: admin - 13-08-2020, Saat: 10:29 - Forum: İnstafly Güncelleme - Yorum Yok

Bugün gün içerisinde başlayan instagram problemi ile bazı hesaplara giriş yapılamamaktadır. Bunun sebebi ise instagram yeni bir androide kurulmuş uygulamadan girişleri kabul etmemektedir. InstaFly ile hesabınıza giriş yaparken size özel yeni bir android cihaz oluşturulur ve Instagram uygulaması içine yüklenir. Siz InstaFly ile hesabınıza giriş yaptığınızda sıfır bir cihaz ile Instagrama girersiniz.

Instagramda oluşan bu sorundan dolayı şu anda yeni hesaplarınıza giriş yapamazsınız. Eski hesaplara girişlerde sorun çıkmamaktadır. Bu süreç boyunca "Cihaz ID Yenile" kesinlikle "YAPMAYIN." Problem düzeldiğinde tekrardan duyuru ile bilgilendireceğiz.


  İnstagram Programı 7001.182 Kullanıcı Gönderileri İşlemleri Güncellendi
Yazar: admin - 08-08-2020, Saat: 13:26 - Forum: İnstafly Güncelleme - Yorum Yok

Değerli Kullanıcımız;
30.07.2020 tarihinde yapmış olduğumuz derleme sürümü 7001.181 güncellemesinde eklediğimiz Etiketlenen Kullanıcı Gönderileri İşlemleri aracında ilk 20 gönderiye işlem yapıp diğer gönderilere işlem yapılmayan bir hata tespit ettik. 06.08.2020 tarihinde yapmış olduğumuz 7001.182 derleme sürümlü güncellememizde bu hata giderilmiştir.
Yazılımı yeniden indirip InstaFly.exe dosyasını değiştirerek güncelleme yapabilirsiniz.


  Eset NOD32 Antivirüs Serial Keyleri (2021)
Yazar: admin - 03-08-2020, Saat: 02:14 - Forum: Bilgisayar Programlama - Yorum Yok

Eset NOD32 Antivirüs Serial Keyleri Güncel Çalışan Keyleri görmek için konuya yorum atmalısınız

Eset NOD32 serial key Eset Smart Security aktüel lisans anahtarları eset mobile security serial key aramalarından birini yaptıysanız doğru sayfaya geldiniz demektir. Bugün bu yazımızda size en çok kullanılan antivirüs programlarından birisi olan Eset’in tüm versiyonları için full serial keyleri sizlerle paylaşacağız.

Eset antivirüs programının en çok kullanılan antivirüs programları listesine girmesinin başlıca nedenlerinden birisi sizi online&offline anlamda çok iyi gözetmesidir. Genellikle Kaspersky ile karşılaştırılır ama benim seçimimi soracak olursanız Eset’i Kaspersky’e değişmem. Basmakalıp koşullarda inanın para verip lisans almanızı da öneri ederim. Zira başınız ağrımaz, devamlı lisans değiştirmek vaziyetinde kalmazsınız ama biz de lümpen ekipten geldiğimiz için insanları gayet iyi kavrayabiliyoruz. Sizlere en aktüel serial keyleri paylaşıyorum


Hide Post


  instagram beğeni ve takipçi hilesi 2020 - 2021 güncel
Yazar: admin - 30-07-2020, Saat: 23:50 - Forum: İnstagram - Yorum Yok

Instagram Takipçi Çoğaldırma ve Kasma Şikesi 2020
Tamamen fiyatsız ve havuz manayı ile çalışan, giriş yapan kullanıcıların kredi kazanarak istedikleri instagram hesabına parolasız takipçi yollayabileceğiniz sistemdir.

Sistem Nasıl Çalışır?
Rastgele bir instagram hesabı ile giriş yap.
Sisteme giriş yapmak için instagram hesabı gerekmektedir. İster kendi hesabınızla isterseniz yeni kalemtıraşınız bir instagram hesabı ile sisteme fiyatsız giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınız hesabın olabildiğince reel olmasına itina gösterebilirsiniz.

Fiyatsız Taşıtlar
Instagram Takipçi Şikesi
Sizlere sağladığımız taşıtlardan biri olan instagram takipçi kasma taşıtı ile istediğiniz bir kullanıcıya fiyatsız bir biçimde Türk takipçi şikesi yollama harekâtı yapabilirsiniz. GramTakipci ile instagram takipçi şikesi 2020 senesinde en çok kazandıran sitesi olarak sizlerede dilediğiniz takipçiye eriştirir.

Instagram Alkış Şikesi
Sistem üzerinden en çok kullanılan ve hoşlanılan taşıtlardan biri olan alkış şikesi taşıtı sizlere fiyatsız olarak instagram alkış yollama hizmetini sunmaktayız. Instagram begeni gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak gönderilerinize alkış çoğaldırma harekât yapabilirsiniz.

Instagram Video Izlenme
Instagram videonuzda yeteri kadar alkış yollayıp video izlenmesi noksan kalıyorsa, instagram video izlenme şikesi taşıtı ile videolarınıza izlenme yollayabilir video izlenmesini çoğaldırabilirsiniz. Keşfet kısmından videonuzu izleyen bireylerde ayrıca bu biçimde hem takipçi hemde gönderinize alkış kazanma imkânı sağlarsınız.

Instagram Story Izlenme
Uzun vakittir yaşamımıza giren instagram story özelliği ile bir hayli şahıs öykü görüntülenmesini kendi hesabında paylaşır. Sistemimizde her kullanıcıya saatlik 500 öykü izlenme kredisi veriyoruz. Attığınız bu görüntülenme sayesindede bir hayli şahıs sayfanızda reklam ve işbirliği için size erişmiş olacaktır. GramTakipci 2020 senesinde en çok kazandıran platformu

Instagram Yorum Alkış
Şöhretlilere ve fenomenlere instagram'da yorum yaptığınız herkese yorumunuzun en üste çıkarmanızda en büyük faktörlerden biri olan instagram yorum alkış çoğaldırma taşıtı ile yorumlarınız artık en üste çıkacaktır. Bu sayede yorumunuz herkes tarafından dikkat sürükler.

Instagram Canlı Yayın
Sizler için fiyatsız verdiğimiz bir öbürü araçlardam biri olan instagram canlı yayın şikesi taşıtı ile Canlı yayın açtığınızda sistem üzerinden canlı yayın taşıtından yayına suratlarca kullanıcı yollama yapıp, Canlı yayına katılan şahıslarla beraber sohbet edip tanışmış olursunuz.

Fiyatsız Kredi
Sisteme her giriş yaptığınız Instagram hesabı için fiyatsız kredi kazanırsınız. Sisteme ek hesaplar ilave ederek her ilave ettiğiniz hesap için de krediye sahip olursunuz. Kredileriniz ile fiyatsız takipçi kasma harekâtı yapabilirsiniz.

Saat Başı Kredi Yenilenme
Giriş yaptığınızda size belirlenen kredinin yenilenmesi için geri sayım başlar. Zaman dolduğunda kredi yenile butonu etkinleşir ve tekerrür fiyatsız kredi kazanırsınız. Kazandığınız kredileri takipçi şikesi harekâtı için kullanabilirsiniz. Anekdot: Krediler birikmez, kazandığınız krediyi tüketmeye bakın ;

Fiyatsız Takipçi Şikesi
1 kredi = 1 takipçi anlamına kazanç. Kredilerinizi kullanarak istediğiniz rastgele bir Instagram hesabına takipçi yollayabilirsiniz. Takipçi çoğaldırma harekâtı yapacağınız hesabın saklı olmamasına lütfen dikkat ediniz. Saklı hesaplara takipçi şikesi yapılamamaktadır.

Parolasız Takipçi Yollama
Evet, yanlış dinlemediniz. Takipçi kasacağınız hesabın parolasını girmenize gerek olmadan sadace kullanıcı ismi ile takipçi yollayabilirsiniz. Parolasız takipçi yollama özelliğimiz ile yalnızca sisteme giriş yaptığınız hesaba değil istediğiniz hesaba takipçi gönderebilirsiniz.

Kredilerin ile takipçi gönder
Giriş yaptığınızda hesabınıza belirlenen fiyatsız krediler ile profili saklı olmayan istediğiniz instagram hesabına takipçi yollayabilirsiniz. Takipçi yollayacağınız hesabın yalnızca kullanıcı ismi yeterlidir. Fiyatsız ve parolasız instagram şikesidir.

Kredilerini çoğaldırmak için her saat başı giriş yap.
Her sahip olduğun kredi ile 1 adet takipçi yollayabilirsin. Kredilerin eksildiğinde her saat başı tekerrür sisteme girerek kredilerini yenileyebilirsin. Ayrıca oturumunda gözülecek kolay misyonlar ile de fiyatız kredi kazanabilir, takipçi şikesi yapabilirsin.


instagram beğeni hilesi 2020 - 2021 güncel


  İnstagram Programı 7001.181 Yenilik ve Anahtar Güncellemesi
Yazar: admin - 30-07-2020, Saat: 23:40 - Forum: İnstafly Güncelleme - Yorum Yok

30.07.2020 tarihinde yapmış olduğumuz güncellemede bazı yenilikler getirdik ve instagram anahtar güncellemesi yaptık.

Bu güncelleme ile;
- Bir kullanıcıyı etiketleyen kişileri kaydetme özelliği ekledik. Kullanıcıyı gönderilerine etiketleyen tüm kişileri liste olarak kaydedebilirsiniz.
- Kullanıcıların etiketlendiği gönderiler üzerinde etiketleyeni takip etme, gönderileri beğenme, kaydetme gibi toplu işlem yapabileceğiniz araç ekledik.
- Toplu özel mesaj gönderme işleminde gruplandırmalarda mesaj gönderim sonrası grubu kilitleme özelliği eklendi.
- Özel mesaj otomatik yanıtlamada hikayelere yanıt verildiğinde cevap verme özelliği eklendi. Hikayelerden de aldığınız mesajlara araç artık yanıt veriyor.
- Instagram anahtarları son sürüme yüklendi.
- Spam tespit sistemi ve spam algoritmalarında güncellemeler yapıldı. Hızlı işlemlerde spam tespit sistemi çok daha az devreye girmektedir.


  Fifa 2020 Full Türkçe Torrent İndir
Yazar: admin - 30-07-2020, Saat: 23:16 - Forum: Bilgisayar Oyunları - Yorum Yok

PES ile beraber dünyanın en popüler futbol reyin serilerinden biri olan EA'nin FIFA reyin serisine yeni bir ulusa daha ilave ediliyor. FIFA 2021'in ne zaman satışa çıkacağı ve Türkiye maliyeti muhakkak oldu dahi.

Electronic Arts EA, asıllaştırdığı son aktiflikte yeni oyunu FIFA 2021'in FIFA 21 bültenini yaptı. 9 Ekim tarihinde satışa sunulması tasarlanan reyin, yalnızca PC için değil, Xbox X Series X ve PlayStation 5 için de satışa çıkacak. PC oyuncuları için harikulade yeni grafikleriyle gelmesi beklenmeyen oyunun PC'ler için gerçek sürprizi 2021 senesinde çıkacak versiyonunda yapması bekleniyor.

Öteki bir deyişle FIFA 21'in Ekim ayında çıkacak PC versiyonu ile PS4 ve Xbox One versiyonu aynı olacak. Ancak PS5 ve Xbox X Seriex X için yayınlanacak versiyonda grafikler çok daha gelişmiş olacak.
Oyunla alakalı ayrıntılara baktığımızda ise FIFA 20'ye göre büyük yenilikler dikkat sürüklemiyor. Öyle ki, FIFA 17'den bu yana kullanılan FrostBite reyin motoru, FIFA 21'de de kendine yer bulacak. Ancak oyunun tüm özellikleri henüz paylaşılmış değil ve ilerleyen haftalarda paylaşılması bekleniyor.
[Resim: 5eeca640c03c0e1b78968d88]


1 Ekim tarihinden itibaren EA Access veya Origin Access hesabı olanlar oyunu indirebilecek. Gelelim FIFA 21 Türkiye maliyetlerine...

Steam üzerinden indirilecek FIFA 21 PC versiyonu 419,99 TL, Xbox One Standart Versiyonu 497,50 TL, PS4 Standart Versiyon ise 499,90 TL olacak.

PC sahipleri için sistem ihtiyaçlarına da göz atalım:

Asgari Sistem İhtiyaçları:

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-Bit

Harekâtçı: Athlon X4 880K @4GHz veya daha iyisi / Core i3-6100 @3.7GHz veya daha iyisi

Hafıza: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Radeon HD 7850 veya daha iyisi /GeForce GTX 660 veya daha iyisi

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem İhtiyaçları:

İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit

Harekâtçı: FX 8150 @3.6GHz veya daha iyisi / Core i5-3550 @3.40GHz veya daha iyisi

Hafıza: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Radeon R9 270x veya daha iyisi /GeForce GTX 670 veya daha iyisi

Ağ: Genişbant İnternet iletişimi
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan


  Pes 2021 Full Türkçe Torrent İndir
Yazar: admin - 30-07-2020, Saat: 23:11 - Forum: Bilgisayar Oyunları - Yorum Yok

PES 2021 FULL CRACK TÜRKÇE

Konami, eFootball PES 2021 Season Update'i fotoğrafı olarak tanıttı. Aktüelleme olarak gelecek PES 2021, 15 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One ve PC Steam çıkacak. eFootball PES 2021 Season Update PES 2021, PES 2020'nin özellik, oynanışına gözetiyor ve yenilerini ekliyor. Yeni sezon için en yeni futbolcu ve kulüp bilgilerini kapsayan oyunda ayrıca, tarihi değiştirilmiş asıl yaşamdaki turnuvanın evvelinde özel UEFA EURO 2020 modu ve içeriği de bulunacak.

ANA MAHSUL ÖZELLİKLERİ

Sezon aktüellemesi – PES 2021 geçen senenin oyunu eFootball PES 2020'nin aktüellenmiş hali ve oyuna en yeni futbolcu bilgilerini ve kulüp kadrolarına ilave ediyor. Bir çok ligde sezonların ertelenmiş olması sebebiyle belirli lisanslı ligler ve ekipleri için en yeni bilgiler, ilk gün yamasıyla sunulacaktır internet irtibatı gerektirir.


Özel UEFA EURO 2020 içeriği – 2021'deki asıl turnuva evvelinde, fotoğrafı UEFA EURO 2020 içeriği eFootball PES 2021'in çıkışıyla beraber oyunda mevcut olacak. Çevrimdışı UEFA EURO 2020 Turnuva modu, 55 UEFA ulusal ekibi, Wembley Stadyumu ve aşırısıyla, yaz aylarında tertip edilecek turnuvayı evvelden veya sonradan simüle etkenin en iyi yolu bu olacak.

İkonik anlar tezsi – Oyuncular şimdiki ve evvelki futbol süper starlarının kariyerlerinin en unutulmaz anlarını, yeni myClub tezsi ile yine canlandırabilecek.

STANDART & KULÜP VERSİYONLARI

Standart versiyon – Tüm zamanların en büyük futbolcularından biri olan Lionel Messi'nin kapak yıldızı olduğu PES 2021 Standart versiyon, paketli ve dijital olarak çıkacak.

Partner kulüp versiyonları – Oyuncular ilk kere dijital platformlarda eFootball PES 2021'in özel Kulüp Versiyonlarını satın alabilecekler. FC Barcelona, Juventus, Manchester United, FC Bayern ve Arsenal FC için hazırlanan bu yeni Kulüp Versiyonlarında, myClub kadroları, İkonik Anlar Tezsi futbolcuları, eşsiz formalar, özel menüler ve aşırısı gibi kulübe özel içerikler bulunacak.

Sadakat indirimi – eFootball PES 2020 yoluyla LITE dahil eFootball PES 2021 Külüp Versiyonu için ön sipariş verenlere %20 indirim uygulanacak.


Daha Önceki oyuncu bonusu – Ayrıca, eFootball PES 2020'de myClub oynamış olanlar için oyunda eriştikleri noktaya bağlı olarak muhtelif mükâfatlar Daha Önceki Oyuncu Bonusu ismi altında sunulacak. Mükâfatlar ve ayrıntılar sonradan fotoğrafı web sayfasında söylenecek.

Son olarak, PES 2021 için oyuncuların fiyat ödeyeceğini de belirtelim.

Hide Post


  Mount&Blade II Bannerlord Full İndir
Yazar: admin - 28-07-2020, Saat: 15:07 - Forum: Uygulama Tanıtımı - Yorumlar (1)

Mount and blade bannerlord full indirmek için yorum atmanız yeterlidir. Lütfen Saçma yorumlar atmayınız.

Mount & Blade II Bannerlord Full İndir ve1.4.1 Update Resmi Türkçe Dil TakeWorlds Yapımı Ortaçağda Gerçek Rol Yapma Savaş Ve Strateji Oyunudur oyun hepimizin yıllarca beklediği serinin 2. Devam ve yeni çıkan son oyunudur çıkış tarihi 2020 olsada şimdiden oyun düştü diyebiliriz yenilenmiş grafikleri gelişmiş oyun motoru ile bizleri sandbox yani özgürce istediğimiz gibi hareket edebileceğimiz bir açık dünya bekliyor Devasa büyüklükteki haritada istediğiniz gibi herşeyi yapabileceksiniz Özgür ve çeşitli karakterleri arasından seçiminizi yapacaksınız yani oyundaki tüm sınıflar ile içli dışlı olabileceksiniz oyuna başladığınız zaman ister tüccar ister devlet yöneticisi ve bunun gibi çok alanda yani sınıf sistemi çeşitliliği bulunuyor sıfırdan başlayıp karakterinizin saçını fiziksel özelliklerini istediğiniz gibi seçip belirleyebilecek değiştirebileceksiniz gerçek zamanlardan esinlenilmiş ve gerçekliğe dayalı dövüş mekanikleri içeriyor Full Türkçe Dil olarak ücretsiz hızlı tek linklerden direkt indirebilirsiniz oyunda hangi sınıfı seçer isek seçelim kendimizi geliştireceğiz gücümüzü kuvvetimizi hızımızı zekamızı tüm Fiziksel ve kişisel yeteneklerimizi yükseltecek çok güçlü bir karakter olacağız oyuna eklenen yeni içerikler ile kale savunmaları yapacağız sadece savunma değil aynı zamanda atak hücüm yani hangi tarafta olur isek olalım zorlu mücadeleler bizleri bekliyor güncel ve sorunsuz sürüm olarak oynayacaksınız oyunda yüzlerce çeşit gerçek silah bulunuyor silahların yanı sıra savunma alatleri yani tüm savaş araçlarını içeriyor Arbaletler Kılıçlar Kalkanlar Oklar Yaylar Mızraklar Ciritler Fırlatma Baltaları Fırlatma Bıçakları Kayalar Mancınık Sistemi Hançerler Kılıçlar Baltalar Çekiçler Gürzler Sırıklı Silahlar Çiftlik Aletleri yani kendimizi savunabileceğimiz ve saldıra bileceğimiz en ufak bir araç olacak köylerde ticaret yapabilecek uzun yolculuklara çıkacak kervanları koruyacak Tüm Dünyayı konu alıyor diyebilirsiniz Yüzlerce devlet imparatorluk ve çeşitli dinler inançlar toplumlar ırklar sınıflar oyunda şimdilik Multiplayer Ve Online desteği mevcuttur yani çok oyunculu çevrim içi gerçek oyuncular ile oynayabilirsiniz yapacaklarınızın sınırı yok

Mount & Blade 2 Bannerlord Full İndir Torrent Tek Link Türkçe Online Crack Ücretsiz, Nasıl İndirilir? Hiç orta çağa dönüp, orada ki savaşın içerisinde yer almayı düşündünüz mü? Artık düşünmenize de gerek yok. Çünkü Mount & Blade 2 Bannerlord oyunu sizleri orta çağa götürerek, sizi büyük bir savaşın ortasına atıyor. Yenilenmiş grafiği ve fiziği ile size gerçekçi bir rol yapma deneyimi sunan oyunda, silahını ve zırhını kuşanıp, adamlarını toplayarak kendi hiyerarşini kurmak için saldırılarda bulunacaksınız. Çeşit çeşit silah içerisinden dilediğinizde ustalaşarak, silahınızı geliştirecek ve düşmanınıza karşı daha güçlü vuruşlar yapabileceksiniz. Seçeceğiniz karakter sınıfına göre silahınızı geliştirerek, güçlü vuruşlar ile orduları devirerek kendi imparatorluğunuzun bayraklarını dikmeye başlayın. Yada savaş arenasında öldürdüğünüz düşmanın silahını alın ve düşmana kendi silahı ile saldırın.

Oyunda silah çeşitleri çok fazla. Kılıç, tırpan, ok, yay, bıçak, balta diye böyle saymaya devam etsek sabaha kadar okumak zorunda kalırsınız. Ancak savunma silahları ve kaleleri yıkmak için saldırı silahları da mevcut. Mancılıklar kurup düşman kalesine saldırırken, duvarlarını hızla yıkabilir yada bu mancılıkları kendi kalenizi savunmak için kullanabilirsiniz. Kendi imparatorluğunuzu kurmak ve büyütmek için diplomasiye de başvurabilirsiniz. Diplomasi ile anlaşmalar yaparak toprak ve ganimet kazanabilir yada diğer krallıklara savaş ilanı yapabilirsiniz. Oyun o kadar çok gerçekçi ki, diğer krallıklarda ki prensesler ile evlenebilir ve böylece barış yapabilirsiniz. Yada kurnaz bir kral olarak düşmanınıza çeşitli ihanetler de bulunabilirsiniz.

Eğer ki gerçekçi deneyimler ile orta çağ savaşlarına katılıp, kalelere saldırılar yapmak yada kalenizi düşmanlarınıza karşı eski savaşlarda ki gibi savunmak istiyorsanız aşağıdaki sizlere paylaşmış olduğum indirme linklerinden Mount & Blade 2 Bannerlord full indirin ve bilgisayarınıza sorunsuz bir şekilde tek link ücretsiz olarak crackli kurarak, sizde bu gerçekçi fizik motoruna sahip oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

keyifli oyunlar

TalesWorlds; Mount and Blade 2 Bannerlord ile piyasaya bomba gibi düştü.
oyun motoru ve birçok modellemede üst kaliteyi yakalayan TalesWorlds ekibi mount and blade’in o klasik kokusunu bannerlord ile devam ettiriyor..

Mount & Blade Warband piyasaya çıkışının üstünden tam 10 yıl geçmişti ve Mount & Blade 2 Bannerlord ile Devasa bir oyunla piyasaya giriş yaptılar.

Oyun henüz erken erişim olduğu için bazı buglar mevcut ama oyunu temiz bir şekilde oynayabiliyoruz ve ordumuzu toplayıp yeni dünyayı eskisi gibi fethetmeye devam ediyoruz. Oyunu fulloyunindir.net ayracalığı ile indirebiliriniz.

Mount & Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri:
Windows’un 7-8-8.1-10 Sürümlü 64 Bit işletim Sistemleri
intel core i3 8100 – AMD Ryzen 3 1200 – işlemciler
intel UHD Grafik 630 – Nvidia GeForce GTX 660 – AMD Radeon HD 7850 Ekran Kartları
2 GB Video Bellek Ekran Kartı Ram
Bellek 6 GB Ram
Oyun’un Boyutu 24 GB – Disk’te Boş Yer 50 GB

İndirme Linkleri

Hide Post


  İnstagram Programı Spam Tespit Sistemi Güncellemesi
Yazar: admin - 24-07-2020, Saat: 17:46 - Forum: İnstafly Güncelleme - Yorum Yok

Değerli kullanıcımız;
Instagramın 25.06.2020 tarihinde spam sisteminde yaptığı güncelleme sonrası spam tespit sistemimizde bazı güncellemeler yaptık. Özellikle beğeni esnasında işlemlerin durduğu bildirilmişti. Spam tespit sistemimiz geliştirilerek bu durmanın önüne geçildi. Ek olarak Instagram anahtarları son sürüme güncellendi.
Yazılımı yeniden indirerek güncellemeyi yapabilirsiniz. Sadece InstaFly.exe dosyasını değiştirmeniz yeterlidir.

Derleme Sürümü: 7001.173


 
Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 122
» Son Üye: semih1235
» Toplam Konular: 150
» Toplam Yorumlar: 258

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 9 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 8 Ziyaretçi
Yandex

Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.