Forum Gündemi:

Konu Başlığı : WordPress User Bookmarks (Standalone version) scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : sercantelli
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,461
mesajlar
1,461
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
21-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
25-12-2020, Saat: 09:42

Yapımcılardan

Bu, burada UserPro Kullanıcı Yer İşaretleri eklentisi için bağımsız bir WordPress eklentisidir.

Yer imleri eklentisiyle aynı özelliklere sahiptir ve UserPro'nun yüklenmesini gerektirmez - Yani herhangi bir WordPress sitesinde bağımsız olarak kullanılabilir!

Kullanıcı Yer İmleri eklentisi, kullanıcıların istedikleri herhangi bir içeriği yer imlerine eklemelerine olanak tanır, gönderiler, forum konuları, özel gönderiler ve ayrıca yer imlerini koleksiyonlar halinde yönetin. Eklenti, yer imlerini ve yer imi widget'ını göstermenin basit bir yolunu sunar ve herhangi bir temaya entegre edilebilir.

Herhangi bir özel yazı türüyle çalışır! Ajax destekli üçlü>, çok hızlı yürütme! Kullanıcılar favori koleksiyonlarını oluşturabilir ve bunları özel veya genel (herkes tarafından görülebilir) olarak ayarlamayı seçebilir Göster dinamik kenar çubuğu widget'ı aracılığıyla yer imi widget'ı Yer imi widget'ını otomatik modda gösterin yayın içeriğinin altında (Hangi gönderi türlerine izin verildiğini özelleştirebilir ve belirli yayınlar) [yer imi] kısa koduyla yer imi widget'ını gösterin Kullanıcılar koleksiyonlarını yönetebilir ve yer imlerini basit bir şekilde görüntüleyebilir shortcode: [collectigram] Yer işareti widget'ını / koleksiyonlarını görüntülemek için Kısa kodlar / PHP yöntemleri Kendi API'siyle birlikte gelir gelişmiş kullanım!

Kullanıcılar favorilere ekleyebilir veya kitap yazabilir rk gönderileri, ürünler, forum konuları ve tüm özel gönderi türleri!

Herhangi bir içeriğe yer işareti koymak, yeni koleksiyon eklemek ve yer imi eklenmiş bir gönderiyi kaldırmak için bir Kenar Çubuğu widget'ı!

Yönetici ayarlarından İSTEDİĞİNİZ tüm gönderi türlerinde Yer İşareti widget'ının otomatik olarak yerleştirilmesini etkinleştirebilirsiniz!

Basit bir kısa kod [koleksiyonlar] kullanıcının yer imlerini yönetmesine ve bunları ajax aracılığıyla kolayca görüntülemesine / erişmesine izin vermek için herhangi bir yere yerleştirilebilir.

Yalnızca istediğiniz bu gönderi türlerinde yer işaretlemeyi etkinleştirmek ve belirli gönderileri hariç tutmak için yönetici ayarları yer imlerine de eklenmemesi, ayrıca metinde ince ayar yapmak için diğer birçok özelleştirme seçeneği ve benzeri.

Tüm koleksiyonların kaldırılmasına izin verin veya kullanıcıya yer işaretlerini tutma ve koleksiyonu kaldırma seçeneği verin!

Yer işareti widget'ını kısa kod aracılığıyla (ek olarak kenar çubuğu widget'ı ve otomatik yerleştirme) gömebilirsiniz:

[yer işareti]

Veya php API'si ile:

global $ wpb; echo $ wpb-> yer imi ();

Çok basit.

- Hata Giderme: Koleksiyon sayısı 1 varken 0 görüntüleniyor. Sürüm 1.8 (3 Nisan 2015) ============================ - Geliştirilmiş güvenlik - Yönetici artık kategori işaretlemenin etkinleştirilip etkinleştirilmeyeceğine karar verebilir Sürüm 1.7 (13 Mar 2015) ============================ - Gönderiye yer işareti koyan kullanıcıların avatarlarını görüntülemek için özellik eklendi Sürüm 1.6 (5 Mar 2015) ============================ - Düzeltildi : Yeni oluşturulan koleksiyona hiçbir şey eklenmemiş olsa bile yer imleri iki kez yanlış şekilde eklendi Sürüm 1.5 (27 Şubat 2015) ========================== == - Gönderinin yer imlerine kaç kez eklendiğini gösteren özellik eklendi. Sürüm 1.4 (31 Ocak 2015) ============================ - Yeni koleksiyonu herkese açık veya özel olarak işaretlemek için özellik eklendi. Genel yer imlerini görüntülemek için [genel koleksiyonlar] kullanın. Sürüm 1.3 (6 Aralık 2014) ============================ - Yer işareti kategorisine de özellik eklendi Sürüm 1.0 (6 Ocak 2014) = =========================== - Yer İşaretleri Eklentisinin İlk Sürümü.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lanong - Yacht Rental WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 3 78 29-06-2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Sedomen
  Uaques - Drinking Water Delivery WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum social 2 133 22-06-2022, Saat: 16:21
Son Yorum: mesut55x
  Industroz - Factory & Industrial WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 8 254 16-06-2022, Saat: 06:52
Son Yorum: kaly
  Axivis - Car Services & Repair WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 3 230 13-06-2022, Saat: 17:23
Son Yorum: LadyBug
  Geco - eSports and Gaming WordPress Theme + bbpress scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 4 182 09-06-2022, Saat: 03:03
Son Yorum: eslamehab2020

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.