Forum Gündemi:

Konu Başlığı : WordPress Coupon and voucher creator - Create Deal,Gift cards, eCards, Promo codes, Discount scripti indirimli ucuza kur

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : soulmy
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,478
mesajlar
1,478
konular
1
REP PUANI
Yeni Üye
07-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 19:56

WP Voucher Creator , site ziyaretçilerinize kuponlar ve hediye çekleri sağlamak için en iyi eklentidir. İnsanlar her zaman akıllıca harcama yapmanın yollarını ararlar. Çoğu müşteri bir perakendeciyi ziyaret etmeden önce bir kupon arar çünkü herkes para biriktirmek ister. Bu eklenti, çevrimiçi işletmeniz için daha fazla satışa yol açan birkaç kuruş tasarruf etme fırsatı sağlar.

WP Voucher Creator , resim eklemek yerine istediğiniz kupon tasarımını oluşturmanıza olanak tanır. Bir kupon şablonu oluşturduktan sonra, yeni bir kupon eklemeniz ve kupon fiyatını, son kullanma tarihini ayarlamanız, şablon seçmeniz ve fiş formu alanlarını seçmeniz gerekir. Bundan sonra, tek yapmanız gereken, kupon kısa kodlarını istediğiniz herhangi bir gönderi veya sayfaya yerleştirmektir. Minimum ve maksimum kupon tutarını ayarlayabilirsiniz. Herhangi bir Kullanıcı veya PayPal bilgisi tarafından satın alınan kuponları alacak e-postayı kaydedebilirsiniz.

Nasıl çalışır

WP Voucher Creator 'da, kullanıcıların bir kupon şablonu oluşturması ve yeni bir kupon oluşturması ve kupon ayrıntılarını doldurması veya yayınlaması gerekir. Eklenti bir makbuz kısa kodu oluşturur.

Kupon Kısa Kodu

Gönderinizin veya sayfanızın içinde, düzenleyici araç çubuğu makbuz düğmesini içerir.

Bir kupon ve kupon boyutu seçin. Gönderinize veya sayfanıza seçilen bir kupon kısa kodu eklenir. Kullanıcı Görünümler

kupon kart gösterilir sayfada veya gönderide kupon kısa kodunu girmişsinizdir. İşlemi tamamlamak için kullanıcıların makbuzu tıklaması gerekir. Bir kullanıcı fişi tıkladığında bir açılır pencere açılır.

Kullanıcı Görünümü Seç Tasarım

kupon tasarımını seçip tıklayın İleri düğmesi.

çeki Formu

Kullanıcılar var Dolgu

fiş formunu doldurmak için gönderen, alıcı adı veya e-posta adresi ekleyin.Kullanıcılar sonraki düğmeyi tıklayarak bir sonrakine geçebilirler. Önizleme ve Ödemeler

önizleme ve ödemeler bölüm kupon kartının önizlemesini, toplam fiyatı ve ödeme ayrıntılarını içerir. Ödeme seçeneğinizi seçin ve bu işlemi tamamlayın.

Önizleme ve Ödemeler İndirme Çeki

WP Çeki Oluşturan , kullanıcıların Kupon kartını evde yazdırmasına ve güzel bir zarfa koymasına olanak tanır. Bir PNG dosyası alıp kolayca yazdırabilirler. Vermek için şık bir basılı kuponları olacak.

İndirme Çeki Ana Özellikler

Burada WP temel özellikleri şunlardır Voucher Creator

Kupon Şablonu

WP Voucher Creator Mükemmel Kupon kartlarını oluşturmak için çağdaş ve kullanılabilir bir arayüz sağlar.

Kupon aracılığıyla şablon kullanıcıları, kupon tuvaline birden fazla seçenek ekleyebilir. Bu eklenti, kullanıcıların oluşturulan kupon şablonunu düzenlemesine, silmesine veya görüntülemesine olanak tanır. Bu özellik, kullanıcıların
 • Kupon boyutunu, arka planını, rengini ve yazı tipi boyutunu ayarlamasına olanak tanır
 • Şirket logonuzu içine ekleyin veya yükleyin kupon tuvali
 • Kupona biraz metin ekleyin
 • Gönderen adı ve e-posta adresi kısa kodları ekleyin
  • }
  • }
 • Alıcı e-posta adresi ekleyin ve kısa kodlar
  • }
  • }
 • Kupon tutarı kısa kodu ekleyin
  • }
 • Kupon Son kullanma tarihi kısa kodu < ul>
 • }
Kupon Şablonu Yeni bir Kupon ekle

Bu eklenti, kullanıcıların eklemelerine olanak tanıyan çok yönlü bir kupon kartı sunar

 • Kupon fiyatı
 • Kuponun son kullanma tarihi
 • Kupon şablonlarını seçin
 • Medya ekle
 • Kupon formu alanlarını seçin.

Kullanıcılar her seferinde bir şablon seçebilir.

Kullanıcının ödeme için PayPal seçeneğini etkinleştirmesi gerekir. Tüm bu alanlar ve ayrıntılar, makbuz gönderme zamanında görüntülenir.

Bir makbuz yayınladıktan sonra bir kısa kod oluşturur. Kuponun kısa kodu, kupon kimliği ve boyutunu içerir. Tek yapmanız gereken, kupon kısa kodlarını istediğiniz herhangi bir gönderi veya sayfaya yerleştirmektir.

Yeni Çeki Çeki Girişler

Fiş girişleri sayfa tüm satın göstermek kupon form ayrıntıları. Kullanıcı bu girişleri düzenleyemez veya silemez. Kupon girişleri sayfasında gönderenin adı, alıcının adı, gönderen, e-posta, alıcı e-postası, yetişkin sayısı ve çocuk sayısı bulunur. Her şeyden

Fiş Girişleri Çeki Ayarlar

Bu eklenti sağlar gelişmiş yönetim sitenizde satın alınan kupon kartlarının özellikleri.

Örneğin, bir kullanıcı ödeme başarılı olduktan sonra gösterilmek üzere belirli bir sayfa veya gönderi seçebilir. Genel ayarlarda kullanıcı aşağıdaki seçenekleri ayarlayabilir:
 • Kullanıcı para birimini ayarlayabilir
 • Kullanıcı ödeme başarılı sayfasını seçebilir
 • Kullanıcı minimum miktarda kupon ekleyebilir
 • Kullanıcı maksimum miktarda kupon ayarlayabilir
genel ayarlar PayPal bilgileri

kullanıcı PayPal bilgi vermek zorundadır ödemeleri almak için. Bu eklenti ayrıca bir PayPal Sandbox seçeneği sunar. Kullanıcılar bu seçeneği etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir. PayPal Sandbox seçeneği, ödemeleri test etmek için kullanılabilir. Bunu yapmak için https://developer.paypal.com/ adresinden kaydolmanız veya oturum açmanız gerekir.

Bu sayfada, kullanıcının aşağıdaki ayrıntıları sağlaması gerekir:

 • Live App ve Sandbox Uygulaması İstemci Kimliği karşılığında ödeme almak için
 • Canlı Uygulama ve Korumalı Alan Uygulaması Gizli Kimliği
 • Canlı Uygulama ve Korumalı Alan Uygulaması Canlı işlemlerden sonra yeniden yönlendirmek için URL'yi döndür
 • Canlı App ve Sandbox App İptal URL
PayPal bilgisi E-posta ayarları

WP Voucher Creator, kullanıcıların herhangi bir kullanıcı tarafından satın alınan kuponları alacak bir e-posta eklemesine olanak tanır.

e-posta ayarları Değiştir Kayıtlar

1.0 - 2020 6 Mart



Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TOGO - Architecture & Interior WordPress Theme indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 0 09-06-2021, Saat: 22:38
Son Yorum: paroxit
  Uaques - Drinking Water Delivery WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum social 1 0 05-06-2021, Saat: 22:31
Son Yorum: ferruh09
  Computer and CellPhone repair services WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 2 0 03-06-2021, Saat: 11:49
Son Yorum: kanas
  NanoText - Digital Marketing WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 3 0 01-06-2021, Saat: 03:53
Son Yorum: sheloveshacking
  Axivis - Car Services & Repair WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 2 0 31-05-2021, Saat: 22:30
Son Yorum: arizone

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi