Forum Gündemi:

Konu Başlığı : WooCommerce Support Ticket System scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : chaitra
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,518
mesajlar
1,518
konular
3
REP PUANI
Yeni Üye
28-09-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
25-12-2020, Saat: 11:33

WooCommerce Destek Bilet Sistemi (WCSTS), kullanıcıyı yönetmek ve destek biletleri sipariş etmek için bir sistem ekleyerek WooCommerce kurulumunuza sorunsuz bir şekilde entegre olur! Bu şekilde Mağaza yöneticisi kolayca sipariş ve kullanıcı sorunlarını takip edebilir ve destek verebilir!

Not: Eklenti, WordPress gibi minimum 5.5 PHP sürümü gerektirir.

CANLI DEMO https: //www.codecanyon .eu / wcsts / wp-admin
(Mağaza yöneticisi hesabı)
kullanıcı: demo
pass: demo

(Mağaza yöneticisi hesabı)
kullanıcı: demo2
geçiş: demo

(müşteri hesabı)
kullanıcı: müşteri
şifre: demo

(müşteri hesabı)
kullanıcı: müşteri2
şifre: demo


BELGE Eklenti nasıl otomatik olarak güncellenir Otomatik güncellemeleri almak için Envato güncelleyici eklentisini kurun ve yapılandırın: https://goo.gl/pkJS33. Nasıl yapılandırılacağını açıklayan resmi kılavuz aşağıdaki bağlantıda bulunabilir: https://envato.com/market-plugin. FİKİR WCSTS, destek biletlerini yönetmek için bir sistem ekleyerek WooCommerce'i genişletir. WCSTS aracılığıyla üç farklı bilet türü yönetilebilir:
 1. Bilet siparişi: sipariş sorunlarıyla ilgili
 2. Kullanıcı biletleri: kullanıcıların sorunlarıyla ilgilidir
 3. Yeni Bilet Başına Ödeme: Daha fazla ayrıntı için ilgili paragrafı okuyun
Sipariş ve Kullanıcı biletleri, kullanıcı tarafından doğrudan ön uç sayfaları aracılığıyla gönderilebilir.Ayrıca eklenti, sistemi mağaza yöneticisinin ihtiyaçlarına göre daha iyi kişiselleştirmek için e-posta bildirimlerine, özel metinlere ve diğer birçok özelleştirmeye izin verir! Bilet sipariş et Etkinleştirildiğinde, eklenti tüm ön uç sipariş ayrıntıları sayfalarına sorunsuz bir şekilde bir bilet alanı ekler (Hesabım sayfası -> Siparişler -> herhangi bir sipariş seçin). Bu özel alanda kullanıcı, belirli siparişler için yeni destek talepleri gönderebilir, önceden gönderilen biletler için yönetici yanıtlarını okuyabilir ve yeni mesajlar gönderebilir.
İsteğe bağlı olarak kullanıcı bir veya daha fazla dosya da ekleyebilir. Bilet gönderildikten sonra, müşteri ve yönetici isteğe bağlı olarak bir bildirim e-postası alabilir (bildirim sistemi ve ek varsayılan olarak devre dışıdır. Seçenekler menüsünden bunları etkinleştirin).

Sipariş bileti sistemi de tamamen devre dışı bırakılabilir veya sadece istenen sipariş durumları için devre dışı bırakılabilir. Eklenti Seçenekler menüsüne gidin ve ekran ayarlarını ihtiyaçlarınıza göre yapılandırın! Kullanıcı biletleri Hesabım sayfasında, Kişisel Bilet Alanı adlı kendi sekmesinde otomatik olarak görüntülenir (metin, metinler menüsü aracılığıyla özelleştirilebilir) ve isteğe bağlı olarak herhangi bir ön uç sayfasında görüntülenebilir özel [wcsts_ticket_area] kısa kodunu kullanarak.Bir bilet gönderildikten sonra, müşteri ve yönetici isteğe bağlı olarak bir bildirim e-postası alabilir (bildirim sistemi varsayılan olarak devre dışıdır. Seçenekler menüsünden etkinleştirilebilir).

NOT: giriş mesajını özelleştirmek için aşağıdaki biçimi kullanmanız yeterlidir: [wcsts_ticket_area] Görüntülemek istediğiniz mesajı yazın, html kodu kabul edilir [/ wcsts_ticket_area ] Bilet Başına Ödeme Mağaza yöneticisi artık herhangi bir ürüne (veya çeşide), bir kullanıcının sorabileceği bir dizi soruyu bağlayabilir. Ürün satın alındığında ve sipariş ödendiğinde (veya tamamlandı olarak işaretlendiğinde), eklenti otomatik olarak yöneticinin kullanıcı sorularını takip edebilmesi için özel bir Bilet Başına Ödeme açar. Ürün miktarı, kullanıcının sorabileceği soru sayısını etkileyecektir.

Bir ürüne soru sayısı atamak için, sadece onu düzenleyin ve Genel sekmesinde bir giriş alanı adı Sorular numarası bulacaksınız. Değişken ürün için Soru numarası ayarı, Varyasyonlar sekmesi aracılığıyla her varyant için düzenlenebilir olacaktır.

Örnek:
 1. Yönetici 6 soruyu Ürün 1'e bağlar
 2. Kullanıcı 2xProduct 1'i satın alır
 3. Sipariş ödendikten sonra, Eklenti, 12 soru içeren bir Bilet Başına Ödeme açar

Kalan soru sayısı, yönetici tarafından bilet düzenleme sayfası kullanılarak düzenlenebilir.

Kullanıcı satın alabilir kendilerine bağlı soruları olan birden çok ürün.

Bilet alanı yalnızca kayıtlı kullanıcılar için görüntülenecek, kayıtlı olmayan kullanıcılar için bir oturum açma mesajı görüntülenecektir. Giriş mesajını özelleştirmek için aşağıdaki biçimi kullanmanız yeterlidir: [wcsts_pay_per_ticket_area] Görüntülemek istediğiniz mesajı yazın, html kodu kabul edilir [/ wcsts_pay_per_ticket_area]

Not : Bir sipariş silinir veya başarısız, iptal edilir veya iade edilir olarak işaretlenirse, ilgili bilet başına ödeme de silinir. Bir bilet 0 soruya ulaştığında, kullanıcı otomatik olarak kapalı olarak işaretlenecektir.

WooCommerce Subscriptigram kullanıcıları için not: Bir abonelik ürünü olması durumunda, bir yenileme her gerçekleştiğinde, eklenti kendisiyle ilişkili bilet başına ödeme soru numarasını sıfırlayacaktır. Bilet başına ödeme, abonelik durumuna göre değil, sipariş ödeme durumuna göre otomatik olarak oluşturulacaktır. Dosya eki İsteğe bağlı olarak, yanıt mesajları ve biletler için dosya ekini etkinleştirebilirsiniz. Dosya boyutu sınırını belirleyebilir ve hangi dosya türlerinin kabul edileceğini yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, "yığın yükleme" sistemi sayesinde, eklenti herhangi bir dosya boyutunda yüklemeye izin verir! Kullanım örneği: Dosya onay sistemi Bilet sistemi aynı zamanda Dosya onay sistemi olarak da kullanılabilir.Daha sonra, yüklemeleri yalnızca bileti yanıtlayarak (isteğe bağlı olarak kullanıcı e-posta yoluyla bilgilendirilir) ve sonunda yanıtınıza dosyalar ekleyerek reddedebilirsiniz.
Eklerin geçmişini takip etmek için her iletinin kendi ekleri (sonunda silinebilir) olacaktır! Önceden tanımlanmış yanıtlar Daha sonra bir destek kaydı yönetirken geri çağrılabilecek bir dizi önceden tanımlanmış yanıt tanımlamak ister misiniz? Yapabilirsin! Önceden tanımlanmış cevaplar menüsüne erişin ve onları oluşturun! Bu cevaplar, son zamanlarda bileti cevaplayacak tüm yöneticilere açık olacak! Zengin metin ve Ön Uçta Küçük MCE İsteğe bağlı olarak, ön uç bilet metin alanları için Tiny MCE düzenleyicisini de etkinleştirebilirsiniz! Bu şekilde, müşterileriniz zengin metinler girebilecek!
Bu seçeneği etkinleştirmek için eklenti seçenekleri menüsüne gidin ve Ön uçtaki bilet mesajı alanı için Tiny mce düzenleyiciyi etkinleştir seçeneğini etkinleştirin . Arka uç yönetimi Arka uç Bilet sistemi yönetim alanı aracılığıyla mağaza yöneticisi, gönderilen tüm biletleri takip edebilecektir. Bilet listesi tablosunda, mağaza yöneticisi aynı anda aşağıdaki bilgileri alabilir:
 1. Tip: Sipariş veya Kullanıcı olabilir.
Bilet ayrıntılarında, sayfa ayrıca alıcılara bildirim e-postaları geçersiz kılınabilir Daha iyi yönetim için belirli yönetici kullanıcılara bilet atayın İsteğe bağlı olarak, belirli yöneticilere ( edit_posts üçlü> yetenek) ve onları bilgilendirin. Ayrıca, yalnızca kendilerine atanan biletleri görüntülemek için isteğe bağlı olarak bilet listelerini filtreleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, seçenekler menüsüne gidin ve ihtiyaçlarınıza göre Tüm biletleri Yönetici olmayan kullanıcılara göster (yönetici alanı) seçeneğini ayarlayın.
"Tüm biletleri göster" seçeneklerini belirleyerek, yöneticiler, yalnızca kendilerine atanan bileti görüntüleyen listeyi filtreleyebilecekler (çağrı listesinin en üstünde bunu yapmak için bir filtre bulacaklar).

NOT: Yönetici kullanıcılar her zaman tüm biletleri görebilir.
Özel durumlar Varsayılan Açık, Devam Ediyor ve Kapalı bilet durumlarının yanı sıra, mağaza yöneticisi kendi özel durumlarını tanımlayabilir! Otomatik bilet siparişi WCSTS eklentisi, sipariş belirli bir duruma her ulaştığında otomatik olarak bilet oluşturmanıza olanak tanır! Ek olarak, ilk mesajı, bilet oluşturulduğunda otomatik olarak eklenecek şekilde ayarlayabilirsiniz.Mağaza yöneticisi, [wcsts_ticket_area] kısa kodunu Ekler: ekleri etkinleştirin, eklenebilir dosya sayısı, boyutu ve türleri kullanarak yine de Kullanıcı bilet alanını görüntüleyebilir E-posta bildirim sistemi: kullanıcı ve / veya yönetici bildirimlerini devre dışı bırakmayı etkinleştirin Ön uçta bilet durumunu görüntüleyin Kullanıcıların yeni oluşturulan bilete bir öncelik atamasına izin verin Metin Özelleştirmeleri Mağaza yöneticisi aşağıdaki metinleri özelleştirebilir:
 1. Yeni bilet açıklaması: yeni bilet kutusunda görüntülenir. Bilet ortalama işlem süreleri gibi çeşitli bilgiler içerebilir
 2. Yeni bilet "başarıyla gönderildi" mesajı: Bu mesaj, bir bilet kullanıcı tarafından başarıyla gönderildikten sonra görüntülenir
 3. Bildirim e-postalarının konusu ve gövde: Tüm e-posta konusu ve mesajları özelleştirilebilir. Ayrıca, geçerli bilet mesajıyla ilgili dinamik içeriği yerleştirmek için , , gibi özel yer tutucu kullanılabilir.
WPML Eklenti, WPML ile uyumludur. Dinamik metinleri çevirmek için, Metin menüsüne gidin, WPML dil seçiciyi kullanarak dili değiştirin ve bir metin girin. Önceden seçilmiş konular söz konusu olduğunda, her dil için çeviriler oluşturmayı Unutmayın .

Yönetici ürünleri düzenleme sayfası

Yönetici ürünleri listesi sayfası

Yönetici bileti düzenleme sayfası

GÜNLÜĞÜ DEĞİŞTİR
= 13.2 - 09.12.20 = * Küçük hata düzeltme = 13.1 - 16.10.20 = * Bir yönetici bilete yanıt vermeyene kadar kullanıcı yanıtlarını devre dışı bırakma seçeneği eklendi = 13.0 - 14.10.20 = * Yönetici tarafından belirtilen konular için artık özel alıcılar belirtilebilir = 12.9 - 17.07.20 = * Hollandaca dili eklendi (kostprijscalculatie.nl sayesinde) = 12.8 - 13.07.20 = * Küçük hata düzeltme = 12.7 - 26.06.20 = * Kitaplıklar güncellendi = 12.6 - 04.05.20 = * E-posta varsayılan metninin düzgün yüklenmemesi nedeniyle bir sorun düzeltildi = 12.5 - 01.05.20 = * Ön uç bilet alanında bir UI sorunu düzeltildi = 12.4 - 01.05.20 = * Geliştirilmiş mesaj dizisi küçük ekranda görüntüleme = 12.3 - 09.04.20 = * Geliştirilmiş mesaj tarihi görüntüleme işlevi = 12.2 - 10.03.20 = * Küçük iyileştirme = 12.1 - 08.03.20 = * E-posta gönderen adı seçeneğinin göz ardı edilmesinden kaynaklanan bir sorun düzeltildi = 12.0 - 10.02.20 = * Bazı SQL sorguları iyileştirildi = 11.9 - 27.09.19 = * WooCommerce Subscriptigram eklentisi ile ilgili bir sorun düzeltildi = 11.8 - 18.09.19 = * Sipariş "tamamlandı" durumuna geldiğinde sipariş biletlerini kapalı olarak işaretlemek için yeni seçenek eklendi = 11.7 - 29.05.19 = * Yeni eklendi Bilet başına ödeme için "ödeme algılama" işlemini devre dışı bırakma seçeneği = 11.6 - 15.05.19 = * Dahili kitaplıklar güncellemesi = 11.5 - 24.03.19 = * Küçük hata düzeltme = 11.4 - 21.03.19 = * Yeni bilet açmayı devre dışı bırakma seçeneği eklendi "kullanıcı bileti" türü = 11.3 - 16.03.19 = * Küçük hata düzeltme = 11.2 - 20.01.19 = * Yeni satırlar ve önceden tanımlanmış yanıtla ilgili bir sorun düzeltildi = 11.1 - 19.01.19 = * "Yardım al" ı devre dışı bırakmak için yeni seçenek eklendi sipariş listesi sayfasındaki düğmesi = 11.0 - 17.01.19 = * Bilet tablosu sayfasıyla ilgili bir sorun düzeltildi = 10.9 - 17.01.19 = * Küçük hata düzeltme = 10.8 - 16.01.19 = * Artık yanıtlar için bazı kısa kodlar kullanmak mümkün.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  EmallShop - Respgramive WooCommerce WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 1 100 01-04-2022, Saat: 11:36
Son Yorum: uydufaresi
  PlusAgency - Multipurpose Website CMS & Business Agency Management System scripti indirimli ucuza kurulum li0n 1 94 20-03-2022, Saat: 17:57
Son Yorum: Rest
  WooCommerce Products Wizard scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 1 75 22-01-2022, Saat: 12:27
Son Yorum: hulk6hulk
  Simax Resto - Restaurant Billing System in Dot Net Core scripti indirimli ucuza kurulum enis 1 62 08-01-2022, Saat: 23:16
Son Yorum: mxcan
  Medilazar - Pharmacy WooCommerce WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 5 258 31-12-2021, Saat: 17:25
Son Yorum: zafer_ozturk

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.