Forum Gündemi:

Konu Başlığı : WooCommerce Lucky Wheel - Spin to win scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : soulmy
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,478
mesajlar
1,478
konular
1
REP PUANI
Yeni Üye
07-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 20:00

WooCommerce Şans Çarkı - Kazanmak için Döndürün - 1 WooCommerce Şanslı Tekerlek - Spin kazanmak için - 3 WooCommerce Şanslı Tekerlek - Spin kazanmak için - 4

WooCommer ce Lucky Wheel , mağazanızı ziyaret eden müşterilerden e-posta toplamanın en iyi yolunu sunar. Eklenti, müşterilerinize e-postalarını girmelerini ve WooCommerce Lucky Wheel ile çarkı döndürerek indirim kuponu kazanma şansı sunar.

 • Jant parçası: Jant parçalarını eklemek / çıkarmak ücretsizdir, 20 parçaya kadar çıkabilir.
 • Dönme Süreleri: Her e-posta adresinin dönüş süresini sınırlayın
 • Bir E-postanın Her Dönüşü Arasındaki Gecikme: Gecikmeyi seçin bir e-postanın her dönüşü arasındaki süre
 • Çark açılır penceresi: Sitenin ön ucunda küçük bir tekerlek açılır penceresi görüntüleyin. Açılır pencereye tıklamak Lucky Wheel pencerelerini açacaktır.
 • Pop-up konumu: Ön uçta Tekerlek açılır penceresinin nerede görüneceğini seçin, seçilecek 6 konum vardır Sol üst, Sağ üst, Sol alt, Sağ alt , Orta sol, Orta sağ.
 • Amaç: Müşterilerin tekerlek açılır penceresini tıklayarak Çarkı açmasına veya tekerleğin otomatik olarak görünmesine izin vermeyi seçin.
 • Açılır pencereyi gizle: Ön uçtaki tekerlek açılır penceresini gizle, bu seçenek yalnızca Amaç seçeneğinde otomatik görüntülemeyi seçtiğinizde etkinleştirilmelidir.
 • İlk gösterim zamanı: Açılır pencere gizlendiğinde bir ilk gösterim zamanı seçin.
 • Başarılı dönüşlerden sonra açılır pencereyi gizle: Başarılı bir dönüşten sonra açılır pencerenin yeniden görünmesi için bir gecikme süresi seçin.
Koşullu Etiketler: Çark açılır penceresinin görüneceği sayfaları yapılandırmak için WordPress koşullu etiketlerini kullanma.

TEKER PENCERE:

 • Kupon değer türü: Her parça için bir kupon değer türü seçin , seçebileceğiniz 6 seçenek vardır: Yok (hiçbir şey kazanma), Mevcut kupon, yüzde indirimi, sabit ürün indirimi, sabit sepet indirimi.
 • Etiket: Her tekerlek parçası için bir etiket yazın, bu etiket ön uçta görüntülenecektir.
 • Değer: Tekerlek parçası değer türü "Mevcut kupon" ise, kupon kodunu bu alana yapıştırmanız gerekir. Tekerlek parçası değeri "Olmayan" ise, bu alanı boş bırakabilirsiniz. Tekerlek parçası değeri başka bir indirim türü ise, indirim miktarını koymanız gerekecektir. Eklenti otomatik olarak bu miktarda kuponlar üretecektir.
 • Değerli Kupon Dilimleri Etiketi: Değerli kupon parçası etiketini kısa kodunu kullanarak girin
 • Kazanma olasılığı: Yapılandırın her parçanın kazanma olasılığı (yüzde olarak), tüm parçaların kazanma olasılığı toplamı% 100 olmalıdır.
Otomatik renk: Eklentinin parça renklerini otomatik olarak almasına izin verin. Parçayı klonlayın: Tüm seçenekler için aynı değerlere sahip bir parçayı klonlayın Parçayı kaldırın: Bir parçayı tamamen silmenizi sağlar parça. Jant açıklaması: Bir Tekerlek açıklaması yazın, bir HTML formu kullanarak müşterinize jantı tanımlayın, açıklamaya resimler ekleyebilirsiniz. Arka Plan: Çarklı pencere arka planı olarak kullanmak için bir fotoğraf yükleyin veya bir renk seçin. Döndürme düğmesi metni: Metni şimdi döndür düğmesini yazın, ŞİMDİ DÖNDÜR, ŞANSINIZI DENEYİN…) Döndür düğmesi rengi: Tekerlek düğmesini metin ve arka plan rengiyle tasarlayın. İşaretçi Rengi: Tekerlek işaretçisi için bir renk seçin. Tekerlek merkezi rengi: Tekerlek merkezi alanı için bir renk seçin. Tekrar göstermeme: Müşterinin bir süreliğine tekerleği gizlemesine izin verme seçeneğini etkinleştirin. Döndürmeyi bitirdikten sonra tekerleği otomatik olarak gizle: Başarılı bir döndürmeden sonra tekerlek gizlenir Tekerlek merkezi arka plan resmi: Bu logonuzu yerleştirmek için en iyi konum. Jant Kenar Nokta Rengi: Bir nokta rengi seçin, noktalar tekerlek kenarlığını kazanacaktır. Çark Dönme Süresi: Durmadan önce çarkın dönüş süresini seçin ve sonucu görüntüleyin. İşaretçi Konumu: Tekerlek işaretçisinin orta, üst, sağ veya alt konumunu seçin.

E-POSTALAR: Müşterilerin e-postaları, eklenti arka ucuna kaydedilir ve MailChimp hesabınızla senkronize edilebilir. Ödül kazanan bir müşteri çarkı döndürüyorsa bir tebrik e-postası gönderilecektir. E-posta, müşterinin az önce girdiği e-posta adresine gönderilecektir.

 • MailChimp: E-postaları seçilen bir posta listesiyle senkronize etmek için MailChimp API anahtarını kullanma.
 • E-posta kazanma: E-postayı Konu, Başlık ve içerik ile yapılandırın. E-posta içeriğini yapılandırmak için kısa kodlar kullanabilirsiniz.
 • Ön uç mesajı: Ön uçta görüntülenecek iki mesaj durumu vardır. Bir müşterinin bir şeyler kazandığına dair bir mesaj. Bir müşterinin parçaya "non" değer türü ile vurması durumu için bir diğeri.
 • Kısa kodlar: Ön uca değerleri görüntülemeniz için kısa kodlar mevcuttur, ön uç mesajı ve e-postaları tasarlamak için bu kısa kodları kullanın
 • Mevcut kısa kodlar:
 • : müşteri adını görüntüler.
: Müşterinin çarkı döndürdüğü çarptığı parçanın etiketi. : Kuponun sona erme tarihi. : Ödeme sayfasına bağlanan bir "ödeme" metni görüntüleyin. : Ödülü kazanan e-posta adresi.

KUPON: Var olanı seçin veya eklentinin WooCommerce sistemindekiyle aynı seçeneklerle otomatik olarak kuponlar oluşturmasına izin verin.

OTOMATİK GÜNCELLEMELER: Otomatik güncelleme özelliklerini etkinleştirmek için Envato Satın Alma kodunuzu doldurun. Eklentiyi doğrudan Kontrol Panelinizden güncelleyebilirsiniz. Her bir lisans yalnızca bir alan adında etkinleştirilebilir. Güncellemeyi yalnızca çalışan destek süresinde otomatik olarak kullanabilirsiniz

GÜNLÜK DEĞİŞTİR ** v1.0.8 - 2020.10.27 ** - Eklendi: WooCommerce E-posta Şablonu Özelleştiricisi / E-posta Şablonu Özelleştiricisi ile uyumluluk VillaTheme'den WooCommerce eklentisi - Eklendi: Her dilim için her e-postayı kullanma yeteneği - Eklendi: Daha esnek ödüller için her dilim için her kupon ayarını / kazanan mesajı kullanma yeteneği - Eklendi: Tekerlek etiketlerini diğer tüm dillere çevirme yeteneği (WPML / Polylang ) - Eklendi: Ödül miktarı - Eklendi: Daha fazla arka plan efekti - Eklendi: Ödül bir WooCommerce kuponu ise "Kuponu uygula" düğmesi - Eklendi: Ödül özel türse kazanan mesaj - Güncellendi: Yüzde yerine ağırlık kullanın, böylece olasılık daha fazla olabilir esnek.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Medilazar - Pharmacy WooCommerce WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 4 0 21-05-2021, Saat: 20:35
Son Yorum: sinank1453
  WooCommerce Game Theme - GameWorld scripti indirimli ucuza kurulum enis 1 0 10-05-2021, Saat: 18:10
Son Yorum: furkan
  Supplero - Supplement Store WooCommerce Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 1 0 04-05-2021, Saat: 13:55
Son Yorum: razorx
  Smarthaus - Smarthome Products WooCommerce Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 2 0 19-04-2021, Saat: 11:54
Son Yorum: piro
  Order Notificatigram for WooCommerce scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 0 08-03-2021, Saat: 15:46
Son Yorum: li0n

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi