Forum Gündemi:

Konu Başlığı : WooCommerce Designer Pro scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : li0n
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,551
mesajlar
1,551
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
24-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 20:01

Pro WooCommerce Tasarımcı - 1

WooCommerce Tasarımcı Pro - 2 tek bir tıklamayla

CMYK wORKSPACE

seç CMYK veya RGB çalışma alanı. otomatik CMYK SVG vektörler dahil dönüştürme yüklenen resimler

Pro WooCommerce Tasarımcı - 3

ŞABLONLAR

Şablon bölümüne birden çok tasarım ekleyin ve müşterilerinizin daha rahat bir şekilde seçim yapmasına ve tasarlamasına yardımcı olun.

Pro WooCommerce Tasarımcı - 4

ÖZEL RENKLER

ile editörün özelleştirme tam stili sitenizin renkleri.

WooCommerce Designer Pro - 5

Izgara ile hizalayabilirsiniz ve katmanları hareket ettirirken daha fazla veya daha az boşlukla dikey olarak yönergelere göre ayarlanır, metinler için çok yararlıdır veya katmanları birbiriyle hizalar.

Pro WooCommerce Tasarımcı - 12

şEKİLLERİ

tasarımlar ve marka için şekiller ekleyebilir daire veya yıldız içeren teklifler, kare içindeki metinleri veya resimleri vurgulayın, vb.

WooCommerce Designer Pro - 13

mETİN ETKİLERİ

Kavisli yazı, ters, yay, küçük ve çıkıntı için, büyük küçükten büyüğe.

Wo Pro oCommerce Tasarımcı - iş için 14

TAKVİMLER

kategorilere göre takvimlerin resimler ekleyin ideal kartları.

Katmanı görüntü veya simgeye göre hızlı bir şekilde tanımlayabilir, adı ayarlayabilir, sıralayabilir, engelleyebilir, kilidini açabilir veya silebilirsiniz.

WooCommerce Designer Pro - 17

tASARRUF & iNDİRME TASARIMLARI

müşterilerinin kaydetmek ve kolayca tasarımlarını indirmek ve editör bunları yönetmenizi sağlar . Eklenti ayarlarından tasarımları indirme seçeneğini de devre dışı bırakabilirsiniz.

WooCommerce Designer Pro - 18

ÜRÜN gÖRÜNTÜLER

tam olarak istediğiniz boyuta kolayca resimlerinizi kırpın.

WooCommerce Pro Tasarımcı - 19

GÖRÜNTÜ fİLTRELERİ

filtrelerin seçimi böylece müşterilerine kolayca ayarlayabilirsiniz olduğunu fotoğrafları.

WooCommerce Designer Pro - 20

img alt = "Pro WooCommerce Tasarımcı - 21" src = "https://camo.envatousercontent.com/912ca55123e8440fc8272c7473f3c4874969c340/68747470733a2f2f6a6d61706c7567696e732e636f6d2f77702d636f6e74656e742f75706c6f6164732f776364702d66656174757265732f626c6565645f617265612e706e67" /> ÖZEL BLEED ALAN

ayarlayabilirsiniz taşma payı alanının yüksekliği ve genişliği, rengi değiştirin ve ayrıca yarıçapı ayarlayın.

VARYASYONU Giriş

% 100 uyumlu rce varyasyonlar

WooCommerce Tasarımcı Pro - 23.

GOOGLE VE ÖZEL YAZI TİPLERİNİ DESTEKLEYİN

800'den fazla google yazı tipi arasından seçim yapın veya düzenleyiciye özel yazı tipi dosyaları ekleyin, böylece müşterileriniz metinleri özelleştirebilir.

İstediğiniz kombinasyonlarla klavye kısayollarını özelleştirmek için

WooCommerce Tasarımcı Pro - 29

WPML İLE UYUMLU

Woocommerce designer pro, WPML eklentisi ile uyumludur ve dünyanın herhangi bir diline kolayca çevrilebilir.

< Pro WooCommerce Tasarımcı - 30
Gereksinimleri PHP ImageMagick Yalnızca çalışma alanı CMYK'da kullanılıyorsa uzantı. Değişiklik günlüğü

Sürüm 1.9.22 - Yayınlandı: 22 Eylül 2020

- WooCommerce 4.5.x için destek eklendi. - Düzeltildi: Küçük hatalar.

Sürüm 1.9.21 - Yayınlandı: 25 Mayıs 2020

- Özellik eylemleri sekmesine yeni eylem eklendi: Ürün taraflarını göster. - Stil ayarlarına yeni seçenek eklendi: Otomatik snap modunu etkinleştir / devre dışı bırak.- Tasarım başlığını düzenleyicide kullanıcılara ayarlamak için bir seçenek eklendi. - Tasarımlarım sayfasına, kullanıcıların tasarım başlığını değiştirmelerine olanak tanıyan yeni düğme eklendi. - Parametrelere, çıktı dosyalarını oluştururken tasarımın arka plan rengini gizlemenizi sağlayan bir seçenek eklendi. - Düzeltildi: "Düzen türü radyo onay kutusu" özellik değerleri, oluşturulan sınıflandırmalarla eklendiğinde bilgi bilgisini gösteriyor. - Düzeltildi: Ürün güncellenirken, özellik eylemlerinde yapılan yeni değişiklikler doğru şekilde kaydedilmiyor. - Sabit: Hızlı düzenleme seçeneği parametrelerde ve ürünlerde kullanılırken, ayar değerleri silinir. - Düzeltildi: Gruplanmış metindeki yazı tipleri PDF çıktısına gömülmedi. - Sabit: Bir grup bir yandan diğer yana çoğaltıldığında nesneler geriye doğru eklenir. - Düzeltildi: Özel ürünlerin bağlantısı, basit kalıcı bağlantı yapısı ayarıyla doğru değil. - Düzeltildi: Kullanıcılar, editöre büyük harflerle yazılmış resim yükleyemez. - Düzeltildi: IE tarayıcısında, büyük tasarımlarda sayfanın konumu aşağıdan ortaya atlıyor. - Sabit: Döndürülen nesneleri hizalarken koordinatlar doğru değil. - Sabit: Nesneleri yakınlaştırmayla ölçeklendirirken koordinatlar doğru değil. - Düzeltildi: Bazı sunucularda kayıtlı kullanıcılarla yeni oturum başlatılamaz.- Kontrol edin: Kilitlenmeleri önlemek için ImageMagick sunucuda yüklü olmadığında CMYK etkinleştirilmiş olarak sepete ekleyin. - Güncellenmiş: Yeni "Ürün taraflarını göster" eylemi ile kartvizit demosu. - Güncellendi: Kullanım kılavuzu ve dil dosyası.

Sürüm 1.9.18 - Yayınlandı: 27 Ocak 2020

- Güncellendi: Yeni API Envato https://build.envato.com. - Değiştirildi: Lisans ayarlarında Token Anahtarına göre API Anahtarı. - Stil ayarlarına yeni seçenek eklendi: Koyu arka planlarda açık taşma alanının ekran rengini etkinleştirin / devre dışı bırakın. - Düzeltildi: Mobil cihazlarda "Yalnızca şablon nesnelerini yükle" seçeneğiyle şablonlar yüklenirken koordinatlar doğru değil. - Güncelleme: Kullanım kılavuzu.

Sürüm 1.9.17 - Yayınlanma Tarihi: 03 Ocak 2020

- Dokümanlar bölümüne yeni sekme eklendi: Otomatik yükleyicili demolar. - Ürün verilerine yeni sekme eklendi: Özellik eylemlerini ayarlayın. - Özellik eylemleri sekmesine yeni düzenler eklendi: Ürün renkleri ve radyo onay kutusu. - Özel ürüne yeni seçenek eklendi: Yalnızca şablon nesnelerini yükleyin. - Düzenleyicide seçili nesne olmadığında taşma alanını otomatik olarak gizlemenizi sağlayan parametrelerde bir seçenek eklendi. - Parametrelere taşma payı alanının dışındaki nesneleri kırpmanıza ve gizlemenize olanak tanıyan bir seçenek eklendi.- Stil ayarlarına yeni seçenek eklendi: Nesnenin kontrol kutusunun dışındaki köşeleri etkinleştirin / devre dışı bırakın. - Stil ayarlarına yeni seçenek eklendi: Nesnenin kontrol kutusunun orta ölçekleme köşelerini gizleyin. - Stil ayarlarına yeni seçenek eklendi: Nesne ve kontrol eden sınırları arasında dolgu. - Tasarımlar kaydedilirken seçili varyasyonlar artık eklenir. - Yeni tasarımlar ekleyerek artık varsayılan tuval rengi şeffaftır. - Birçok önemli değişiklikle geliştirilmiş düzenleyici stili. - Değiştirildi: Nesne hizalamaları artık taşma payı alanı içinde ayarlandı. - Düzeltildi: Eğri metne sahip özel yazı tipleri SVG çıktısına gömülmedi. - Düzeltildi: Ürün sayfasındaki seçenekleri seçerken, nitelikler editöre sterilize edilmiş olarak gönderilmiyor. - Düzeltildi:% 100'ün altında yakınlaştırma ile editöre SVG eklerken koordinatlar doğru değil. - Güncellendi: Kullanım kılavuzu ve dil dosyası.

Sürüm 1.9.12 - Yayın Tarihi: 16 Ekim 2019

- Kaynak için destek eklendi: Flaticon. - Genel ayarlara yeni seçenek eklendi: Flaticon simgelerini kanvasa SVG formatında ekleyin. - Kaynak resimleri için Masonry grid düzeni kitaplığı eklendi. - Genel ayarlara yeni seçenek eklendi: RTL sağdan sola okuma modu. - Parametrelere, çıktı dosyasındaki taşma payı alanının yalnızca içini yakalamanıza izin veren bir seçenek eklendi.- Küçük resimleri kaydırırken açılır önizlemede bir önleme eklendi. - Düzeltildi: svg çıktı görüntüsünün boyutu mobil cihazlarda doğru değil. - Düzeltildi: Eğri metinlerde anahat doğru şekilde eklenmiyor. - Openclipart kaynağı artık aktif olmadığı için kaldırıldı. - Güncellendi: wcdp-sprites yazı tipine yeni simgeler eklendi. - Güncellendi: Kullanım kılavuzu ve dil dosyası.

Sürüm 1.9.11 - Çıktı: 10 Eylül 2019

- Stil ayarlarında önceden tasarlanmış 5 yeni dış görünüm rengi seçme seçeneği eklendi. - Nesnenin kontrol köşelerine yeni simgeler ve stil eklendi. - Nesnenin kontrol köşelerine seçenekler eklendi: Kopyala, döndür, sil ve ölçeklendir. - Stil ayarlarına yeni seçenek eklendi: Nesnenin kontrol köşelerine kenarlıklar eklemek için etkinleştirin / devre dışı bırakın. - Stil ayarlarında, nesnenin kontrol köşelerinin kenarlıklarının rengini değiştirmenize izin veren bir seçenek eklendi. - Stil ayarlarında, nesnenin kontrol köşelerindeki simgelerin rengini değiştirmenize izin veren bir seçenek eklendi. - jQuery özel içerik kaydırıcı kitaplığı eklendi ve düzenleyici kaydırma çubukları değiştirildi. - Stil ayarlarında, kaydırma çubuklarının rengini değiştirmenize izin veren bir seçenek eklendi. - Birçok önemli değişiklikle geliştirilmiş düzenleyici stili.- Güncellendi: wcdp-sprites yazı tipine yeni simgeler eklendi. - Güncellendi: Kullanım kılavuzu ve dil dosyası.

Sürüm 1.9.10 - Yayınlandı: 5 Ağustos 2019

- Genel ayarlara yeni seçenek eklendi: Kullanıcının kaydedebileceği tasarım sayısını ayarlayın. - Parametrelerde çıktı görüntüsünü otomatik olarak PDF boyutuna genişletmenize olanak tanıyan bir seçenek eklendi. - Düzenleyicideki küçük resim kategorileri için JPG, PNG, GIF formatlarında küçük resimler eklendi. - Düzeltildi: "HTTPS" protokollü TTF formatındaki Google yazı tipleri, SVG ile PDF çıktısı oluşturmak için içe aktarılamaz. - Düzeltildi: SVG ile PDF çıktısında arka plan rengi oluşturulmaz. - Düzeltildi: Birkaç önemli stil hatası yok. - Güncellendi: Kullanım kılavuzu ve dil dosyası.

Sürüm 1.9.9 - Yayınlanma Tarihi: 21 Temmuz 2019

- Kontrol edin: svg içeren pdf dışa aktarımı çöktüğünde dolgu desenlerine sahip svg resmini jpg olarak değiştirin. - Düzeltildi: CMYK'daki tarafların adları, dosyaları kaydetmek için form ajax'ı gönderirken doğru şekilde oluşturulamıyor. - Düzeltildi: svg dışa aktarımı ile pdf'de arka planda veya bindirmede eklenen resimler doğru şekilde oluşturulmuyor. - Düzeltildi: Arka planda veya svg dışa aktarmada yer paylaşımında eklenen resimler doğru şekilde oluşturulmuyor.

Sürüm 1.9.8 - Yayınlandı: 20 Temmuz 2019

- Düzeltildi: PDF'deki çıktı görüntüsünün ölçeği yanlış.- Genel ayarlara yeni seçenek eklendi: Kullanıcıya CMYK çıkışını etkinleştirin / devre dışı bırakın. - JSZip kitaplığı eklendi, PHP Zip uzantısı artık gerekli değil. - Parametrelere, PDF'deki çıktı görüntüsünü ölçeklendirmenize izin veren bir seçenek eklendi. - Resimler ve geçici dosyalar için yüklemelerde geçici klasör eklendi. - svg'nin konturlu ve şeffaf renklerle dışa aktarımı iyileştirildi. - Kullanıcı indirmeleri artık doğrudan ve sunucuya kaydedilmiyor. - TCPDF kitaplığı, PDFKit ile değiştirildi. - Tasarımlara filigran eklemek için artık PHP GD uzantısına gerek yoktur. - Düzeltildi: svg dışa aktarımındaki harf aralığı doğru şekilde oluşturulmadı. - Sabit: svg çıktısının boyutu doğru değil. - Düzeltildi: Ürünü sepete eklerken, özellikler Slug'ı gösterir. - Düzeltildi: Birden çok çeviri içeren düzenleyiciye bağlantı doğru şekilde oluşturulmadı. - Düzeltildi: Birkaç önemli düzenleyici hatası yok. - Güncellendi: Kullanım kılavuzu ve dil dosyası.

Sürüm 1.9.6 - Yayınlanma Tarihi: 29 Mart 2019

- Yeni işlev Maske katmanı eklendi. - Görüntü seçenekleri için yeni araç çubuğu eklendi. - Parametrelerde kullanıcıyı etkinleştirmenize / devre dışı bırakmanıza izin veren bir seçenek, maske katmanı seçeneği eklendi.- Resimlerde, şekillerde ve QR kodlarında varsayılan boyutları ayarlamanıza izin veren parametrelerde yeni seçenekler eklendi. - Genel ayarlara yeni seçenek eklendi: Tasarımları yalnızca oturum açmış kullanıcılar için indirmeyi etkinleştirin / devre dışı bırakın. - Genel ayarlara yeni seçenek eklendi: Kullanıcıya SVG resim yüklemelerini etkinleştirin / devre dışı bırakın. - Düzeltildi: Renk seçiciyi iPhone cep telefonlarıyla açtığınızda düzenleyici çöküyor. - Düzeltildi: Metinler için eksen noktası, yazı tipi boyutu ve yazı tipi ailesi seçimi ile çalışmıyor. - Düzeltildi: PHP 5.4 sürümü ile tanımlanmamış işlev array_column (). - Düzeltildi: Birkaç önemli düzenleyici hatası yok. - Güncellendi: Kullanım kılavuzu ve dil dosyası.

Sürüm 1.9.5 - Yayınlandı: 09 Şubat 2019

- Katmanlar sekmesine yönetici için yeni seçenek eklendi: Kullanıcıya katmanları kilitlemenize / açmanıza olanak tanır. - Katmanlar sekmesine yönetici için yeni seçenek eklendi: Çıktı dosyalarındaki katmanları gizlemenizi sağlar. - Genel ayarlara yeni seçenek eklendi: Kullanıcı siparişine göre tasarımı indirin. - Soldan merkeze veya sağa hizalamalı metinler için eksen noktası eklendi. - Yöneticinin kaplamadan resim veya svg eklemesi veya çıkarması için yeni işlev eklendi. - Parametrelere, çıktı dosyalarını oluştururken tasarımın bindirme görüntüsünü gizlemenize izin veren bir seçenek eklendi."Düzenleyici köşeleri yuvarlatılmış" seçeneği artık bağımsızdır. - Beyaz renkli katmanların küçük resimlerine gri arka plan eklendi. - Stil ayarlarına not kutularını gizlemenize izin veren bir seçenek eklendi. - Düzeltildi: Düzenleyicide yakınlaştırma değiştirildiğinde katmanların küçük resimleri doğru şekilde oluşturulmuyor. - Düzeltildi: "Çıktı dosyalarında arka plan resmini gizle" seçeneği de önizleme ile gizlendi. - Düzeltildi: Şablon araması tam kelimelere sahip tasarımları bulamıyor. - Düzeltildi: Kayıtsız kullanıcılar için tasarım sıraya eklenmedi. - Düzeltildi: Birkaç önemli düzenleyici hatası yok. - Güncellendi: Kullanım kılavuzu ve dil dosyası.

Sürüm 1.9.4 - Yayınlandı: 19 Ocak 2019

- Düzenleyiciye yeni sekme eklendi: Katmanları yönetin. - Parametrelerde, katmanları yönetme bölümünü etkinleştirmenize / devre dışı bırakmanıza izin veren bir seçenek eklendi. - Yöneticiye yeni bölüm eklendi: Tasarım kategorileri. - Özel ürüne yeni seçenek eklendi: Şablonlar bölümüne kategorilere göre tasarımlar ekleyin. - Düzenleyicide şablon aramak için yeni seçenek eklendi. - Parametrelere, çıktı dosyalarını oluştururken tasarımın arka plan görüntüsünü gizlemenize izin veren bir seçenek eklendi. - Genel ayarlara yeni seçenek eklendi: Sipariş durumu tamamlandıktan sonra tasarımı indirmek için e-postaya bağlantı ekleyin.- Düzeltildi: Ödeme bekleyen siparişe tasarım eklenmedi. - Düzeltildi: PHP 5.4 sürümü ile eklenti etkinleştirilemedi. - Güncellendi: Kullanım kılavuzu ve dil dosyası.

Sürüm 1.9.3 - Yayınlanma Tarihi: 06 Aralık 2018

- Aynı üründe farklı parametrelere sahip tasarımlar için destek eklendi. - Özel ürüne yeni seçenek eklendi: Parametreleri Ajax sorgusu ile yükle. - Genel ayarlara yeni seçenek eklendi: Yönetici indirmesinde CMYK çıkışını etkinleştirin / devre dışı bırakın. - Düzeltildi: Ajax sınırlamaları olan sunucularda "Çok Büyük İstek Varlığı". - Düzeltildi: Yeni bir tasarım eklerken bazı temalarla editörü yüklemiyor. - Düzeltildi: Tarayıcı yakınlaştırma değiştirildiğinde araç çubuğu sallanıyor. - Güncellendi: Kullanım kılavuzu ve dil dosyası.

Sürüm 1.9.2 - Yayınlanma Tarihi: 13 Kasım 2018

- Yeni işlevler eklendi: Araç çubuğundan SVG ve Şekilleri gruplama ve grubunu çözme. - Parametrelere, SVG'yi kullanıcı, grup ve grubu çözmenize olanak tanıyan bir seçenek eklendi. - Yeni işlevler eklendi: Gruplanmış ve gruplanmamış SVG için kontur genişliği ve rengi. - Geliştirilmiş çok renkli işlevi, şeffaf renkler de SVG'nin dolgusuna ve konturuna eklendi. - Görüntüler için yeni filtreler eklendi ve seçim stilini iyileştirdi.- Düzeltildi: Ürün sayfasındaki seçenekleri seçerken, özellikler editöre gönderilmiyor. - Düzeltildi: Tek tek satılan aktif seçenek, editördeki miktar düğmesini gizlemiyor. - Düzeltildi: Bir metni düzenleyerek tarafın değiştirilmesi, tasarımın üzerine yazılıyor. - Düzeltildi: Geriye doğru klonlanmış çoklu katmanlar yan yana çoğaltıldı. - Düzeltildi: Bir nesne grubunu ölçeklendirirken dönüşüm yanlış. - Düzeltildi: 0 olarak ayarlanan basit ürün fiyatı sepete eklenemez. - Düzeltildi: Loco Translate eklentisi ile çeviri dizeleri bulunamıyor. - Düzeltildi: Birkaç önemli stil hatası yok. - Güncellendi: Kullanım kılavuzu ve dil dosyası.

Sürüm 1.9.1 - Yayınlanma: 24 Eylül 2018

- Kaynaklar için destek eklendi: Pixabay, Unsplash, Pexels, Openclipart. - Genel ayarlara yeni seçenek eklendi: Tuvale eklemeden önce kaynakların görüntülerini CMYK olarak dönüştürün. - Genel ayarlara yeni seçenekler eklendi: Çıktı PNG ve Kullanıcı indirmelerine PNG ekle. - Olası hataları kontrol etmek ve yardım etmek için dokümanlar bölümüne yeni durum sekmesi eklendi. - Geliştirilmiş zip sıkıştırma sistemi, tasarımları indirirken ve sepete eklerken daha hızlı. - Sabit: "Uyarı: Sıfıra Böl" varsayılan parametresi olan tasarımlar. - Güncellendi: Kullanım kılavuzu ve dil dosyası.- Stil ayarlarında, küçük resimlerin açılır penceresini etkinleştirmenize / devre dışı bırakmanıza olanak tanıyan bir seçenek eklendi. - Stil ayarlarında, nesneler için ortalanmış ölçeklendirme seçeneği eklendi. - Stil ayarlarına seçenek eklendi, nesneleri tuval üzerine ortalanmış olarak ekleyin. - Arka plandan resim veya svg eklemek veya çıkarmak için yeni işlev eklendi. - Parametrelerde kullanıcıyı etkinleştirmenize / devre dışı bırakmanıza, arka plan resimleri eklemenize veya çıkarmanıza olanak tanıyan bir seçenek eklendi. - Kaldırılan pop-up öğesi, resimlerin arka planını ve logosunu seçin. - Resimlerdeki ve svg'deki işaretçi olayları devre dışı bırakıldı. - Sabit: Kaydırma alanını bir grup nesneyle taşırken koordinatlar güncellenmez. - Düzeltildi: Efekt içermeyen metinler için harf aralığı. - Düzeltildi: Nesne eklerken grubu at. - Düzeltildi: Bir grup nesneyi eğriltme, dönüşüm yanlış. - Güncellendi: Kullanım kılavuzu ve dil dosyası.

Sürüm 1.8.9 - Yayınlandı: 10 Ağustos 2018

- 50'den fazla yeni şekil eklendi. - Nesneleri döndürürken otomatik yakalama eklendi. - Genel ayarlara yeni seçenek eklendi: Özelleştirilebilir ürünler için sepete ekle düğmesini gizle. - Sabit: Kilitli nesneleri seçin, silin ve düzenleyin. - Düzeltildi: Düzenleyicideki küçük resim ve takvim klasörlerinin içeriğini kapatmıyor. - Düzeltildi: "wp_usermeta> _wcdp_designs_save_user_list" tablosu boşsa tasarımı kaydetmiyor.- Düzeltildi: Tüm nesneleri seçerken taşma payı alanını ve ızgara katmanlarını dahil edin. - Güncelleme: Dil Dosyası.

Sürüm 1.8.7 - Yayınlanma tarihi: 12 Temmuz 2018

- Yeni görüntü Kırp işlevi eklendi. - Yeni fonksiyon Yakınlaştırma ve kaydırma alanı eklendi. - Izgara ve Taşma alanı html'si tuvalin içine değiştirildi. - Düzeltildi: Yeni şablonlar seçerek yazı tiplerini yüklemez ..
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Medilazar - Pharmacy WooCommerce WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 4 0 21-05-2021, Saat: 20:35
Son Yorum: sinank1453
  WooCommerce Game Theme - GameWorld scripti indirimli ucuza kurulum enis 1 0 10-05-2021, Saat: 18:10
Son Yorum: furkan
  Supplero - Supplement Store WooCommerce Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 1 0 04-05-2021, Saat: 13:55
Son Yorum: razorx
  Smarthaus - Smarthome Products WooCommerce Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 2 0 19-04-2021, Saat: 11:54
Son Yorum: piro
  Order Notificatigram for WooCommerce scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 0 08-03-2021, Saat: 15:46
Son Yorum: li0n

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi