Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Warranties and Returns for WooCommerce scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : LazyMt
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,547
mesajlar
1,547
konular
1
REP PUANI
Yeni Üye
07-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 20:25

WooCommerce için Garanti ve İade - 1 WooCommerce için Garanti ve İade - 2

Giriş yaptıktan sonra herhangi bir siparişi kontrol edebilir ve demo garantilerini, iadeleri ve talepleri görebilirsiniz. Giriş yapabileceğiniz Hesabım sayfası BURADA

KULLANICI ADI: demo
ŞİFRE: demo < h2> Güçlü Garantiler ve İade Yöneticisi

Mevcut en kolay yönetici. İstekleri yalnızca birkaç tıklamayla yönetin. Garantiler ve İade talepleri, yeni talepler hakkında dinamik bildirimlerle Gösterge Tablonuzun ayrı bir menüsünde ele alınır. Oldukça sezgisel bir sistem, İstek Durumu değiştirici ile birlikte tüm seçeneklere kolayca erişilebilen ve düzenlenebilir olan talebi yalnızca saniyeler içinde işleme koymanıza olanak tanır. Garantiyi veya iade talebini İşleniyor, Tamamlandı veya Reddedildi olarak işaretlemeyi manuel olarak seçin. Bir E-posta Şablonu yöneticisiyle birlikte doğrudan Talep Yöneticisinden talepte bulunan müşteriye hızlı bir e-posta gönderin.

Garantiler ve İade Talepleri

Müşterilerinizden talepler alın. Özel istek formları oluşturun! Otomatik olarak oluşturulan Garanti İste sayfasını kullanın veya farklı bir tane ayarlayın. Metin, Paragraf, Onay Kutusu, Radyo Düğmesi, Açılır Menü veya Adres alanlarını kullanarak özel garantiler ve iade talep formları oluşturun. Herhangi bir alanı düzenleyin ve istek formunuza daha fazla seçenek ekleyin.

Eklenti Ücretli Garantiler

Dahil edilenlerin yanı sıra ücretli garantiler oluşturun.

Her ürün için Garanti türünü bağımsız olarak ayarlayın. Hızlı garantiler veya önceden belirlenmiş bir garanti ekleyin. Dahil veya Ücretli garantileri seçin ve dahil edilen dönem türünü Günler, Haftalar, Aylar, Yıllar veya Bir Ömür Boyu olarak ayarlayın. Garanti açıklamaları oluşturun ve her birine garanti küçük resimleri ekleyin! Önceden Belirlenmiş Garantiler

Daha kolay yönetim için önceden belirlenmiş garantiler oluşturun. Küçük resimleri ve garanti açıklamalarını kullanın. Dahil veya Ücretli garantiler arasından seçim yapın, dahil edilen dönem türünü ve tutarını ayarlayın ve süreyi Günler, Haftalar, Aylar, Yıllar veya Ömür Boyu olarak ayarlayın. Her ön ayar için çok sayıda ücretli garanti seçeneği oluşturun. Tek ürün düzenleme sayfasında herhangi bir ürüne herhangi bir garanti ön ayarını ekleyin. Tam esnekliğe sahipsiniz! Sınırsız ön ayar mevcuttur. Her ön ayar için açıklamaları ayarlayın ve tek ürün sayfasında görüntülenecek farklı küçük resimler atayın. Mağazanızın tarzına ve tasarımına tam olarak entegre olurlar!

Garanti Durumları

Kolay talep durumları. Durumları tek bir tıklamayla yönetin. İstek durumunu Yeni'den İşleniyor, Tamamlandı veya Reddedildi olarak değiştirin ve müşterinize bir e-posta gönderin! Sayfa ayrıca, siparişi yönetebileceğiniz ve gerekirse para iadesi yapabileceğiniz ve ayrıca bunu tek bir tıklama ile Garanti durumunu değiştirmek için kullanabileceğiniz bir bağlantı içerir.

Önceki garanti tamamlandıktan sonra bir sonraki garanti talep edilebilir! Talep, belirlediğiniz ve Günler, Haftalar, Aylar, Ömür Boyu Yıllar şeklinde yapılandırılabilen garanti süresi boyunca kullanılabilir olacaktır. Ne tür bir ürün satıyor olursanız olun, müşterilerinize yeterli garanti seçeneklerini sunabileceksiniz. Tüm sipariş taleplerini tanıdık, kullanıcı dostu bir arayüzde yönetin. Konuk Siparişleri Garanti Talepleri

Konuk siparişlerinin de garanti talepleri olabilir. Konuklar, talepte bulunmak için doğrulama amacıyla sipariş kimliklerini ve e-postalarını kullanacaklardır. Konuk talebi gönderdikten sonra, bunu kontrol panelinizden yönetin ve tüm siparişi ve müşteri bilgilerini gözden geçirin. Konuk istek durumunu tek bir tıklamayla Yeni'den İşlendi, Tamamlandı veya Reddedildi olarak değiştirin ve doğrudan istek sayfasından onlara bir e-posta gönderin! Müşterileriniz, Garanti ve iade taleplerini kolaylıkla yerine getirmenize bayılacak!

Müşteriden Hızlı E-posta İsteyin

Müşterilerden istemek için hızlı bir şekilde e-posta gönderin. BCC ve E-posta şablonları mevcuttur! E-posta şablonlarını anında doğrudan Talep sayfasından yükleyin ve kaydedin! Garanti veya iade talebine e-posta ile yanıt verin ve müşterilerinizle hemen iletişime geçerek talep durumlarını bildirin veya sadece aldığınızı bildirin.

Patronunuzun, iş arkadaşınızın veya iş ortağınızın garantiler ve iadeler konusunda döngüde kalmasını sağlamak için eklenti sayfasındaki BCC adresi alanını kullanın. Değişken Ürün Garantileri

Değişken ürünler tam olarak desteklenir ! Ürün çeşitlerinizin her biri için farklı bir garanti ön ayarı belirleyin. Ürün başına istediğiniz kadar garanti seçeneği. Varsayılan WooCommerce Variatigram arayüzüne sorunsuz bir şekilde entegre edilen eklenti, her ürün özelliği varyasyonu için farklı bir garanti ön ayarı eklemenize veya dahil veya ücretli olarak hızlı bir garanti eklemenize izin verir. Varyasyonlarınız için sınırsız olanaklar mevcuttur. Her ürün özelliği varyasyonu, kendisine atanan garantiyle ilgili olarak farklı bir küçük resim ve açıklama gösterecektir!

Çok Ürünlü Sipariş Garantileri

Tek bir ana talepte çok ürünlü sipariş taleplerini yönetin! Sipariş garantisi talebi dahilindeki her ürünü ayrı ayrı işleyin. Sipariş içindeki her ürün için Talep Durumunu ayrı ayrı ayarlayın ve durumu İşleniyor, Tamamlandı veya Reddedildi olarak değiştirin. Çoklu ürün garanti taleplerinizin tam yönetimi için tüm seçenekler tek bir sayfada ve bir tık uzağınızda! Tek bir siparişte tekli veya birden fazla ürün veya ürün için de iadeler mevcuttur.

Garanti Formu Oluşturucu İsteyin

Kendi istek formlarınızı oluşturun! Düzenlemeyi sürükleyip bırakın.

Form öğelerini gerektiği gibi ayarlayın ve her form öğesi için ek seçenekler oluşturun. Oluşturulan form öğelerini istediğiniz gibi düzenlemek için sürükleyip bırakın. Sipariş Ayrıntıları Garantiye Genel Bakış

Müşterileriniz için kolay garanti yönetimi. Hesabım sayfasındaki mevcut Garanti ve İade taleplerini yönetin. Müşterileriniz, mevcut tüm Garantilerine ve İadelerine doğrudan Hesap sayfalarından erişebilecekler. Bir ürün ve garantisi seçildikten sonra, müşteriye, eklentinin İstek Formu Oluşturucusu ile oluşturulan tüm seçeneklerle birlikte oluşturulan Talep Formu sunulur. Müşterilere ayrıca etkinleştirilirse iade talep etme seçeneği de verilir. Talep gönderildikten sonra müşteri, mağaza yöneticisi tarafından ele alınan talebin talep durumunu da takip edebilir.

WooCommerce ile Sorunsuz Bir Şekilde Entegre Edildi

Orada olduğunu bilemezsiniz! En iyi deneyim için arayüze sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir! Eklenti, ayarlar sayfasındaki yeni bir sekme gibi varsayılan WooCommerce kullanıcı arayüzüne, ürün düzenleme sayfasındaki ürün ayrıntıları bölümüne veya Değişken Ürünler için varyasyonlar sekmesine entegre olur ve ayrıca WordPress Panonuza yeni bir menü öğesi sunar. Garantilerinizi ve İade Taleplerinizi yönetmek için, yeni talepler hakkında dinamik bildirimler ve Garanti Ön Ayarlarınızı oluşturmak ve yönetmek için özel bir sayfa!

Çeviri hazır! WPML Desteği!

Eklenti çeviriye hazır! WPML tamamen desteklenmektedir! Eklentinin tamamını WPML çeviri eklentisini kullanarak web sitenizde istediğiniz sayıda dile kolayca çevirin.

Tamamen İspanyolca, Fransızca, Almanca, Hollandaca ve İtalyancaya çevrildi! XforWooCommerce.com CHANGELOG

Değişim günlüğünün tamamını burada görüntüleyin → https://xforwoocommerce.com / blog / category / change-log /

XforWooCommerce.com XforWooCommerce WooCommerce için Ürün Filtresi WooCommerce için Ürün Sekmeleri Ekleyin WooCommerce için Ürün Döngüleri WooCommerce için Otomatik Pilot SEO WooCommerce için İyileştirilmiş Ürün Seçenekleri WooCommerce için İyileştirilmiş Rozetler < strong> WooCommerce için Paylaşın, Yazdırın ve PDF Ürünleri WooCommerce için Canlı Ürün Düzenleyicisi WooCommerce için Garantiler ve İadeler WooCommerce için Yorum ve İnceleme Spam Kontrolü WooCommerce için Fiyat Komutanı WooCommerce için Toplu Sepete Ekle WooCommerce için Canlı Arama WooCommerce için Yüzer Sepet XforWooCommerce Whitelabel ShopKit - WooCommerce Teması .
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Medilazar - Pharmacy WooCommerce WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 4 0 21-05-2021, Saat: 20:35
Son Yorum: sinank1453
  WooCommerce Game Theme - GameWorld scripti indirimli ucuza kurulum enis 1 0 10-05-2021, Saat: 18:10
Son Yorum: furkan
  Supplero - Supplement Store WooCommerce Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 1 0 04-05-2021, Saat: 13:55
Son Yorum: razorx
  Smarthaus - Smarthome Products WooCommerce Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 2 0 19-04-2021, Saat: 11:54
Son Yorum: piro
  Order Notificatigram for WooCommerce scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 0 08-03-2021, Saat: 15:46
Son Yorum: li0n

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi