Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Voice messages form for WordPress – Contacter scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : chaitra
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,518
mesajlar
1,518
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
28-09-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 17:16

Contacter, herhangi bir web sitesi için sesli geri bildirim formu için tasarlanmış bir WordPress Eklentisidir. Eklenti, normal metin mesajlarının ve iletişim formlarının ötesine geçmenize ve kullanıcılarınızla yakınlaşmanıza olanak tanır. Eklenti, sitedeki herhangi bir uygun yere bir ses kayıt düğmesi ekler. Bu, incelemeler, sipariş yorumları veya herhangi bir soru için faydalı olabilir.

Eklenti, iletişim formları oluşturmak için basit ve güçlü bir düzenleyiciye sahiptir. Her bir sesli geri bildirim biçimine, e-posta ve telefon numarası veya mesajlaşma gibi alanlar içeren normal bir iletişim formu ekleyebilirsiniz.

Ses kayıtlarından herhangi biri doğrudan WordPress yönetici alanında metne dönüştürülebilir. Google Speech-to-Text, kullanımı kolay bir API'de güçlü sinir ağı modelleri uygulayarak sesi metne dönüştürmeyi sağlar. API, küresel kullanıcı tabanınızı desteklemek için 65'ten fazla dil ve varyantta 120'den fazla lehçeyi tanır. Google'ın makine öğrenimi teknolojisini kullanarak gerçek zamanlı akışı veya önceden kaydedilmiş sesi işleyebilir.

Sesli geri bildirim tüm cihazlar için uygundur, özellikle uzun metinler yazarak zaman kaybetmek yerine hızlı bir sesli mesaj oluşturur. mobil. Aynı zamanda, Contacter, herhangi bir ek bilgi gerekirse, formda normal metin alanları da oluşturabilir.

Blog, Portföy, Kurumsal Web Sitesi, e-Ticaret Projesi, Kreatif Ajans, Emlak Listeleme, Restoran, Perakende Şirketi için uygun sesli geri bildirimler ve daha kullanıcı dostu bir site oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Bu ürün test edilmiştir ve tüm popüler WordPress editörleriyle tamamen uyumludur. İnanılmaz derecede esnek eklenti ayarları, farklı sayfalarda onu etkinleştirmenize / devre dışı bırakmanıza izin verir; farklı kullanıcı grupları için; farklı cihazlarda (mobil, tablet, masaüstü).

Pek çok kullanışlı işlev ve ayar

Genel eklenti ayarları aracılığıyla maksimum kayıt süresini ayarlayın. 1 ile 300 saniye arasında olabilir. Belirtilen sürenin sonunda kayıt otomatik olarak duracaktır.

Google API Speech-to-Text , 120'den fazla dili ve çeşidi tanıyarak global kullanıcı tabanınızı destekleyebilir. Ayrıca tüm diller için metin sonuçlarındaki uygunsuz içeriği filtreleyebilirsiniz.

Farklı türlerde ek alanlarla sesli mesaj göndermek için iletişim formları oluşturma. Kısa kod kullanarak farklı formlar oluşturabilir ve bunları belirli sayfalara ekleyebilirsiniz.

Alınan mesajları doğrudan WordPress yönetici panelinden görüntüleme ve yönetme .

Esnek stil ayarları , gereksinimlerinize göre bir kayıt düğmesi ve kalıcı açılır pencere tasarımı oluşturmanıza olanak tanır. Düğme boyutu, arka plan rengi, metin rengi ve boyutu, dolgular, animasyon ve diğerleri ayarlanabilir. Ayrıca, özel bir eklenti ayarları sekmesinde özel CSS stilleri ekleyebilirsiniz.

Contacter tamamen tarayıcılar arasıdır . Sitenizi hangi tarayıcı kullanıcılarının görüntülediği önemli değildir. Chrome, Firefox, Opera, Safari, Edge veya hatta Internet Explorer'ın eski sürümleri - tüm tarayıcılarda ziyaretçiler inanılmaz bir deneyim yaşayacak.

Sesli Geri Bildirim Eklentisinin Özellikleri
 • Web Sitesinde Herhangi Bir Yere Yerleştirmek için Kayıt düğmesi Kısa Kodu içerir
 • Kayan kayıt düğmesi için Yedi Konum < li> Google Cloud Speech-to-Text API Kullanarak Sesten Metne Dönüştürme
 • 65'ten fazla dilde konuşma tanıma
 • İletişim formu farklı türlerde ek alanlar içerebilir.
 • WordPress yönetici paneli aracılığıyla yeni mesaj göstergesi ve son yönetim
 • Tamamen özelleştirilebilir bir kayıt düğmesi
 • Elementor, WPBakery Page Builder ve Visual Composer ile test edilmiş ve uyumludur
 • Tüm popüler WordPress Temalarıyla iyi çalışır
 • Gutenberg Hazır
 • RTL yönü için mükemmel
 • Yerel Geçerli JavaScript, jQuery olmadan < li> Güzel ve modern Kullanıcı Arayüzü
 • Test edilmiş ve WordPress 5+ ile uyumlu
 • Hafif ve Hızlı
 • Tüm Modern Tarayıcılarla uyumlu
 • Kullanımı ve özelleştirmesi kolay
 • Kurulum Kılavuzu ve Ayrıntılı Bilgi d Kullanıcı Kılavuzu
 • Büyük Özelleştirme Yetenekleri
 • CodeCanyon alıcıları için altı aylık Destek

Contacter Eklentisi test edildi ve Tüm Büyük WP Eklentileri ile uyumlu: Yoast SEO, İletişim Formu 7, W3 Toplam Önbellek, NextGen Galerisi, Slider Devrimi, WooCommerce vb.

Eklenti, tüm önemli WordPress çerçeveleriyle mükemmel çalışır: Genesis, Divi, Themify, Warp 7, Ultimatum, Beans, Unyson, Gantry ve diğerleri. Değişiklik günlüğü 1.0.10 - 26 Ağustos 2020 Eksik kuryelerle ilgili sorun düzeltildi Geliştirilmiş WordPress 5.5 uyumluluğu 1.0.9 - 18 Temmuz 2020 Eklenti güncellemesi ve etkinleştirme sorunları düzeltildi. 1.0.8 - 7 Temmuz 2020 birleştirme etiketiyle ilgili sorun düzeltildi. 1.0.7 - 1 Temmuz 2020 Firefox tarayıcısındaki 'Transkripsiyon Oluştur' ile ilgili sorun düzeltildi. 1.0.6 - 17 Haz 2020 'Bağlantıyı İndir' düğmesi için metin değiştirme seçeneği eklendi 1.0.5 - 16 Haziran 2020 'İndirme Bağlantısını Göster' seçeneği eklendi Yeni alan 'Mevcut URL' yeni alan eklendi 'Kullanıcı Ayrıntıları' eklendi Bildirimler mekanizması yeni eklendi Tetikleyici olarak özel içeriği kullanmak için kısa kod [contacter-tıklama] Eklendi Yeni bir mesaj başlat düğmesi Eklendi İlk uyumluluk kontrolü eklendi Sürükle ve Bırak API Anahtarı yükleme En son sürümlere Google kitaplıkları eklendi Dosya bilgisi uzantısı durum kontrolü Eklendi Küçük kod iyileştirmeleri 1.0.4 - 6 Mart 2020 Atamalarda özel PHP düzeltildi Küçük kod iyileştirmeleri 1.0.3 - 11 Şubat 2020 UTF kodlu diller için geliştirilmiş destek 1.0.2 - 7 Şubat 2020 Atamalar sekmesine URL bölümü eklendi Mobil cihazlar için düğmelere çift dokunma sorunu düzeltildi Varsayılan form 1.0.1 - 1 Şubat 2020 Sabit Örnek Oranı sorunu düzeltildi.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaffa - Cafe & Coffee Shop WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 120 19-07-2021, Saat: 11:35
Son Yorum: veins
  Lyfpro - Life Coach WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 2 169 19-07-2021, Saat: 06:28
Son Yorum: attilareis666
  Seclight - Seo & Marketing WordPress indirimli ucuza kurulum sercantelli 1 87 17-07-2021, Saat: 00:13
Son Yorum: erdem21
  Triply - Tour Booking WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 3 169 03-07-2021, Saat: 12:15
Son Yorum: Depresan
  Calmes - Medical Marijuana WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 140 26-06-2021, Saat: 09:45
Son Yorum: silencer99

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi