Forum Gündemi:

Konu Başlığı : User Extra Fields scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : LazyMt
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,546
mesajlar
1,546
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
07-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
25-12-2020, Saat: 08:16

Wordpress User Extra Field eklentisi, kayıtlı kullanıcılar için fazladan kullanıcı profili alanlarının ilişkilendirilmesine izin vererek WordPress kurulumunuzu geliştirir. Alanlar isteğe bağlı olarak kayıt sayfasında , hesap sayfasında ve daha fazlasında gösterilebilir!
Wordpress User Extra Field eklentisi ayrıca WooCommerce, BuddyPress ve WPML uyumludur!

CANLI DEMO ( WooCommerce ve BuddyPress) https://www.codecanyon.eu/wpuef/
kullanıcı: demo
pass: demo
CANLI DEMO (WordPress ve Tema Girişim) https://www.codecanyon.eu/wpuef_wp/
user: demo
pass: demo
Eklenti nasıl otomatik olarak güncellenir Otomatik almak için güncellemeler sadece Envato güncelleyici eklentisini yükleyip yapılandırın: httpss: //goo.gl/pkJS33. Nasıl yapılandırılacağını açıklayan resmi kılavuz aşağıdaki bağlantıda bulunabilir: httpss: //envato.com/market-plugin. KAYIT SAYFASINI ÖZELLEŞTİRİN Wordpress Kullanıcı Ekstra Alanı, site yöneticisinin kullanıcı kayıt sayfasına kolayca yeni alanlar eklemesini sağlar. Bu, güzel bir görsel besteci kullanılarak yapılabilir. Eklenebilecek alanlar şunlardır:
 • Dosya
 • Metin
 • Metin alanı
 • Numara
 • E-posta
 • Site url
 • Tarih
 • Saat
 • Çoktan seçmeli
 • Tek seçenek
 • Açılır menü
 • Coutry & state (yalnızca WooCommerce için mevcuttur.
Ayrıca, Tarih ve Saat alanları için eklenti, kullanıcıların doğru değerleri seçmelerine yardımcı olmak için güzel takvim ve zaman jquery bileşenlerini kullanır.
DOSYA YÜKLEME Fazladan dosya alanıyla, kullanıcıların / müşterilerin profillerine dosya eklemelerine izin verebilirsiniz! Bu, kayıt işlemi sırasında veya hatta WooCommerce ödeme işlemi sırasında yapılabilir! Site yöneticisi ayrıca dosya boyutunu ve yüklenmesine izin verilen dosya türlerini sınırlayabilir. Her boyutta herhangi bir dosya yüklenebilir! Demo sitesinde bir deneyin! Kullanıcı rolüne göre görünürlük Ekstra alanları yalnızca bazı kullanıcı rolleri için göstermek ister misiniz? yapabilirsin! sadece alanı yapılandırırken özel seçeneği etkinleştirin! KULLANICI PROFİLİ DÜZENLEME SAYFASI WPUEF, oluşturulan fazladan alanları ekleyerek kullanıcı profili sayfasını genişletir. Bu şekilde her kullanıcı (veya site yöneticisi) bilgilerini düzenleyebilir.
KULLANICI TABLOSU / WOOCOMMERCE MÜŞTERİ YÖNETİCİ TABLOSUNDAKİ ALANLARI GÖRÜNTÜLEME Her şey için içeriğini doğrudan gömülü Kullanıcılar tablosunda ve WooCommerce Müşteri Yöneticisi müşteri tablosunda, her alan kendi içinde göstermek mümkündür sütun.
WPML UYUMLU WPUEF, wpml uyumludur. İstediğiniz kadar alan oluşturun, ardından etiketleri ve açıklamaları WPML -> Dize çeviri menüsünü kullanarak çevirin
WOOCOMMERCE UYUMLU WPUEF, WooCommerce'i destekler.Böylelikle tüm kullanıcı ve sipariş bilgilerini tek bir yerde kontrol altında tutabilirsiniz!

Ek olarak, her ekstra alan isteğe bağlı olarak (veya YALNIZCA) Ödeme sayfasında da görüntülenebilir ve düzenlenebilir. Bu, ödeme adımında kullanıcı kaydı sırasında faydalı olabilir. Bununla birlikte, misafir ödünç alma seçeneği etkinleştirilirse Ekstra alanların gösterilmeyeceğini unutmayın. Bu durumda alanlar, yalnızca "hesap oluştur" onay kutusu kullanıcı tarafından işaretlenmişse otomatik olarak görüntülenecektir.

Yönetici ayrıca, ekstra alanlar formundan önce ve sonra iki özel HTML pasajı görüntüleyebilir. Bu alanları yapılandırmak için Ayarlar -> Ekstra alanlar menüsüne gidin.
WOOCOMMERCE KOPYALAMA EKSTRA ALAN İÇERİĞİ SİPARİŞ OLARAK ÖZEL ALANLAR Alan içeriği isteğe bağlı olarak meta siparişine özel alanlar olarak kopyalanabilir. Bunu yapmak için Mağaza yöneticisinin, Ödeme işlemi sırasında görünür ve ihtiyaç duyduğu alanlar için Ekstra sipariş olarak kaydet alanı seçeneklerini etkinleştirmesi gerekir. Bu şekilde sipariş verildikten sonra alan içerikleri, meta siparişi için özel alanlar olarak kopyalanır. Fazladan sipariş alanı değerleri, Faturalandırma ayrıntıları altında gösterilir ve yerel WordPress Özel alanlar meta kutusu kullanılarak düzenlenebilir ve silinebilir.
Dosyalar söz konusu olduğunda, sırayla silinir veya dosya yolunu içeren özel alan silinir.

Bu şekilde her sipariş, kullanıcı profilinde depolanan gerçek değerlere göre ödeme işlemi sırasında kullanıcı tarafından gönderilen ekstra alan içeriğini bağımsız olarak depolayacaktır! WOOCOMMERCE ALANLARININ ÜZERİNE YAZMA WPUEF, alan içeriğini varsayılan WooCommerce faturalama ve gönderim alanlarında saklama olanağı sağlar.Açılır menüdeki Çoklu üzerine yazma seçeneklerinden birini seçmeniz yeterlidir.
WOOCOMMERCE E-POSTA DESTEĞİ İsteğe bağlı olarak, tüm kullanıcıların fazladan alanları doğrudan WooCommerce e-postalarına bildirilebilir, bu şekilde tüm kullanıcı ek bilgilerine aynı anda göz atabilirsiniz!
WOOCOMMERCE ALAN SIRA BOYUTU İsteğe bağlı olarak alt satır boyutunu ayarlayabilirsiniz: yarım boy (sol / sağ) veya tam genişlik boyutu!

NOT: bu seçenek "Ülke ve Eyalet" ve "Başlık" alanlarına uygulanamaz. Tam genişlikte olacak.
Başlık alanı Başlık alanı, kayıt formundaki alanları ayırmak için kullanılabilen ayırıcıdır. Başlık, aşağıdaki seçenekler kullanılarak özelleştirilebilir:
 1. kullanılacak etiket: etiket, h1, h2, h3, h4, h5, h6
 2. özel kenar boşluğu
 3. özel sınıflar
ŞİFRE ÜZERİNE YAZMA VE ZAYIF ŞİFRE KULLANIMI İsteğe bağlı olarak şifre alanının üzerine de yazabilirsiniz. Zayıf şifre kullanımına izin vermek istiyorsanız bu yararlı olabilir. Bu özel seçeneği etkinleştirdiğinizde, müşterileriniz herhangi bir şifre kullanarak kaydolabilir (ve woocommerce sıfırlama şifre sayfasında şifreyi sıfırlayabilir), eklenti varsayılan woocommerce şifre zayıflık kontrolünü geçersiz kılacaktır. BUDDYPRESS UYUMLU WPUEF, BuddyPress uyumludur. Bu, alanların otomatik olarak kullanıcı kayıt sayfasına eklendiği (isteğe bağlı olarak o sayfada görüntülenmek üzere gizlenebilir) ve kullanıcı profilinde herkese açık olarak kullanılabileceği anlamına gelir. Her kullanıcı bu ekstra alanları kendi profil düzenleme sayfasını kullanarak düzenleyebilir.
ALANLAR YALNIZCA YÖNETİCİ TARAFINDAN DÜZENLENEBİLİR Mağaza yöneticisi, yalnızca kendisi tarafından düzenlenebilecek ve kullanıcı profili sayfasında görülebilecek alanlar oluşturmayı seçebilir
ÖZEL FORM KISA KODU WPUEF, wordpress kısa kod sistemini destekleyen herhangi bir sayfadaki seçilen ekstra alanlarla özel formlar oluşturmanıza olanak tanır. Bunun için, field_ids parametresinin görüntülenecek alanların kimliğini belirttiği [wpuef_extra_fields_custom_form field_ids = ”“] 'i kullanın. Ör .: [wpuef_extra_fields_custom_form field_ids = ”c2, c5, c6, c18, c20”]
KELİME YAZILIMI VE SON İSİM ALANLARIN ÜZERİNE YAZMA WPUEF, metin alanı içeriğini varsayılan olarak saklama olanağı sağlar Ad ve Soyad wordpress alanları. Bunun için sadece bir metin alanı oluşturmanız ve ardından Ad / Soyadın üzerine yazma seçeneğini işaretlemeniz gerekir.
Alan değeri kısa kodunu göster Mevcut veya belirli bir kullanıcı için bir alan değeri görüntülemek ister misiniz? Yalnızca [wpuef_show_field_value field_id = ”” user_id = ”“] kısa kodunu kullanabilirsiniz."User_id" belirli bir kullanıcı için bir alan değeri görüntülemenize izin verir, boş bırakılırsa mevcut kullanıcı için alan değerini gösterir.
Alan içeriğini kullanarak otomatik olarak html bağlantıları da oluşturabilirsiniz. Örneğin, c2 kimliğine sahip bir alan kullanma: [wpuef_show_field_value field_id = "c2"] Test bağlantısı [/ wpuef_show_field_value] Ayrıca html kodunu şu şekilde de kullanabilirsiniz: [wpuef_show_field_value field_id = "c2"] Test [/ wpuef_show_field_value]
Görüntü kısa kodunu görüntüle Dosya alanları için yalnızca yüklenen görüntüyü gösterebilirsiniz [wpuef_display_image field_id = ”“] kullanarak. Field_id, resmini görüntülemek istediğiniz dosya alanı kimliğidir. İsteğe bağlı olarak genişlik ve yükseklik parametreleri olarak geçebilirsiniz. Örneğin: [wpuef_display_image field_id = "c2" width = "300" height = "200"] ALAN VERİLERİNİ PROGRAMLAMAL OLARAK GERİ ALIN VE KAYDEDİN WPUEF iki işlevi açığa çıkarır:
 • wpuef_get_field ($ field_id, $ user_id = null). İşlev, tüm alan verilerini (etiket, değerler vb.) İçeren bir nesne döndürür. Nesne yapısını öğrenmek için özel wpuef_var_dump () işlevini aşağıdaki gibi kullanabilirsiniz: $ sonuç = wpuef_get_field ('c13', 16669); var_dump ($ sonuç); Sonuç şöyle olacaktır: object (stdClass) # 803 (7) [1] => nesne (stdClass) # 757 (2) [2] => nesne (stdClass) # 758 (2) } ["include_blank_option"] => bool (false)} ["cid"] => string (2) "c6" [" woocommerce_edit_on_my_account_page "] => bool (true) [" value "] => string (1)" 1 "} Kullanıcı tarafından seçilen belirli değeri elde etmek için" value "değişkenini kullanın.
wpuef_set_field ($ field_id, $ value, $ user_id = null) temanızdaki veya eklentinizdeki bir alanı okumanıza / kaydetmenize izin verir (alan kimliği değeri okunabilir alan oluşturulduktan sonra görsel düzenleyici).

SUNUCUYU TEMİZ TUTAR Kullanıcı silindiğinde eklenen her dosya da silinir.
CSV ARACILIĞIYLA EKSTRA ALAN DEĞERLERİ İTHALAT / İHRACAT KULLANICI İLE İLGİLİ NOT Eklentinin, kullanıcılarla ilişkili CSV alan değerleri aracılığıyla içe / dışa aktarma özelliği yoktur. Bunun için aşağıdaki eklentiyi kullanmanız gerekir: WooCommerce Müşteri Yöneticisi.

GÖRSEL OLUŞTURUCU İstediğiniz tüm alanı oluşturun ve düzenleyinKAYIT SAYFASI Kayıt sayfası örneği (Kayıt sayfası için varsayılan sayfa yerine site temasının kullanılmasına izin veren eklentim Tema kullanılarak)

Varsayılan wordpress sayfasını kullanan örnek

HESABIM DÜZENLEME SAYFASI (ÖN)

WOOCOMMERCE KAYIT SAYFASI< br />
WOOCOMMERCE HESAP DÜZENLEME SAYFASI (ÖN)

WOOCOMMERCE SİPARİŞ DETAY SAYFASI (ADMIN)

Ödeme sayfasında görüntülenen ekstra alanBUDDYPRESS KULLANICI PROFİLİ SAYFASI

ÖZEL FORM
İLK VE SON İSİM WORDPRESS ALANLARININ ÜZERİNE YAZMA SEÇENEKLERİ
EKSTRA ALANLAR META SİPARİŞ İÇİN KOPYALANABİLİR
WPML TRANSLATION STRING WPUEF VERİLERİ İLE SAYFA

GÜNLÜĞÜ DEĞİŞTİR
= 15.2 - 26.10.20 = * "WooComme" uygulamasını engelleyen bir sorun düzeltildi rce Müşteri Yöneticisi "kullanıcı ayrıntıları sayfasının düzgün bir şekilde görüntülenmesi = 15.1 - 01.10.20 = * Onay kutusu varsayılan değer yönetimiyle ilgili bir sorun düzeltildi = 15.0 - 14.08.20 = * WordPress 5.5 ve jQuery = 14.9 - 15.07.20 ile ilgili bir sorun düzeltildi = * Geliştirilmiş BuddyPress uyumluluğu = 14.8 - 05.05.20 = * Radyo alanları için varsayılan değer seçimiyle ilgili küçük bir sorun düzeltildi = 14.7 - 09.01.20 = * Her form alanının artık kendi kimliği var.Alan kapsayıcısı (varsa) aşağıdaki biçime sahiptir "wpuef-row- " = 14.6 - 02.12.19 = * Ekstra alanların sırasını görüntülerken [wpuef] öneki kaldırıldı = 14.5 - 23.11.19 = * Küçük iyileştirme = 14.4 - 14.10.19 = * Kayıt formu ve DiVi Teması ile ilgili bir sorun düzeltildi = 14.3 - 09.09.19 = * WooCommerce yönetici sipariş düzenleme sayfasında kullanıcı ek alanlarını gizleme seçeneği eklendi = 14.2 - 05.09.19 = * Güncellenen tarih ve zaman seçici kitaplıkları = 14.1 - 18.04.19 = * Küçük hata düzeltme = 14.0 - 20.11.18 = * WooCommerce hesap ayrıntıları ve fatura / nakliye ayrıntıları sayfalarında varsayılan alanlardan önce / sonra alanları konumlandırmak için yeni seçenek eklendi = 13.9 - 08.11. 18 = * 500 sunucu hatasına neden olabilecek bir sorun düzeltildi = 13.8 - 31.10.18 = * Meta seçeneği sipariş etmek için dosya kopyalama ile ilgili bir sorun düzeltildi = 13.7 - 11.10.18 = * Küçük hata düzeltmesi.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Prev - Multi User Extended Social Profile For Instagram, Twitter, Facebook, TikTok (SaaS) scripti indirimli ucuza kurulu social 1 145 24-05-2021, Saat: 11:52
Son Yorum: hsnlbnan
  Food Delivery App Flutter UI Kit - User & Delivery Man App scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 0 118 06-03-2021, Saat: 02:40
Son Yorum: chaitra
  Doctor Appointment Booking App Template Flutter | 2 Apps | User App + Doctor App | MyDoctor scripti indirimli ucuza kuru soulmy 0 94 09-02-2021, Saat: 21:39
Son Yorum: soulmy
  Extra Product Optigram for WooCommerce scripti indirimli ucuza kurulum omer.dundar 0 111 18-01-2021, Saat: 10:59
Son Yorum: omer.dundar
  Courier Delivery Flutter Template | 2 Apps | User App & Delivery App | Multi Language | CourierWay scripti indirimli ucu omer.dundar 0 117 05-01-2021, Saat: 21:53
Son Yorum: omer.dundar

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.