Forum Gündemi:

Konu Başlığı : User Activity Log PRO for WordPress scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : niggaTR
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,522
mesajlar
1,522
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
22-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
25-12-2020, Saat: 11:40

User Activity Log PRO WordPress Plugin

User Activity Log Pro WordPress eklentisi, kullanıcılarınızı ve ekip faaliyetlerinizi izlemek için güçlü ve güçlü bir izleme sistemidir . Herhangi bir WordPress destekli web sitesi için yönetici tarafında yapılan WordPress çekirdek güncellemeleri, Gönderiler ve Sayfalar güncellemeleri, Kullanıcı etkinlikleri vb. Konularda size yardımcı olur.

Neden Kullanıcı Etkinlik Günlüğü gereklidir?

Web sitenizde çeşitli yönetici tarafı etkinlikleri için çok sayıda kullanıcı var mı?

Serbest çalışanlarınızı izlemek, geliştiricileri işe almak veya web sitesi kullanıcılarının web sitenizin yöneticisi tarafındaki etkinliklerini sürdürmek için sorun yaşıyor musunuz?

Tüm kullanıcı etkinliklerinin günlüğünü izleyerek sitenizin güvenliğini sağlamak istiyor musunuz?

Belirli bir kullanıcı oturum açtığında bildirim almak ister misiniz?

Rahatlayın , şimdi "User Activity Log Pro" WordPress Eklentisi yardımıyla web sitenizdeki tüm kullanıcıların etkinliklerini takip edebilirsiniz. Bu, herkes için ve özellikle web sitesi sahipleri için en çok ihtiyaç duyulan WordPress eklentisidir.

Kullanıcıları izlememiz gerektiğinde en çok ihtiyaç duyulan güvenlik özellikleriyle birlikte Kullanıcı Etkinlik Günlüğü eklentisi gelir ve gelecekteki sürümlerde daha fazlasını eklemeye devam edeceğiz.

Sunucunuz WordPress web siteniz için sunucu günlüğü sağlamıyorsa, web sitesi etkinliklerinizi kaydetmek için bu eklentiyi kullanmak en iyi seçimdir.

İdari Etkinlik İzleme Bazen kullanıcılar, bazı üst düzey şifrelerim varsa ve kimse beni izleyemiyorsa, web sitesinde her şeyi yapabileceğimi düşünüyor. Ama şimdi, onları kapalı bırakabilir ve izlenebilir modda olduğunuz gibi hissedebilirsiniz. Yönetici kullanıcı dahil, tek bir kişi kullanıcı takibini kaçırmaz. 2. Günlüğü silmek için Şifre Güvenliği Yönetici şifrelerinizi geliştiricinizle veya serbest çalışanlarla zaten paylaştıysanız. Kullanıcı Etkinliği günlüğünün ana şifresine sahip olana kadar bu günlük özetini veya tek bir günlüğü kaldıramaz / silemez veya indiremezler. Günlük verilerinizin bakımı için yüksek güvenlik sağlıyoruz. 3. E-posta İzleme Seçilen kullanıcı rolünün kullanıcıları web sitesinde oturum açtıklarında, otomatik olarak e-posta yoluyla bildirimde bulunacaksınız. Sistem bir e-posta oluşturacak ve bunu seçtiğiniz adreslere gönderecektir. 4. WP Ayar Takibi Bazen aniden WordPress arka uç ayarlarımızın başka biri tarafından değiştirildiğini fark ederiz. Serbest çalışanlara, geliştiricilere veya diğer ekip üyelerine sorduğumuzda, bu değişiklikleri kim yaptı? Ama cevap yok. Peki bu değişiklikleri kimin yaptığını nasıl takip edebilirim? Cevap, Kullanıcı Aktivitesi günlüğü PRO raporu, tüm günlüğü ayrıntılarla birlikte gösterir. 5.Tekli ve çoklu seçim günlüklerinizi istediğiniz zaman indirebilirsiniz, kopyala-yapıştır gerekmez. Diğer yararlı özellikler: Kullanıcı Ayrıntılarını İzleme Kullanıcıların kendi profilleriyle ilgili bazı ayrıntıları değiştirmesi gerekir ve bu yeni ayrıntılar web sitemizde bir etki yaratabilir ad, soyad, web sitesi bağlantısı, e-posta adresi vb. Gibi herhangi bir kullanıcı kendi kullanıcıyla ilgili ayrıntılarını değiştirirse, o zaman bu değişiklikler hakkında da izleme alacaksınız. Favori / Favori Olmayan Günlük Favori günlüğüm olarak kendi tarafınızdan günlük üzerinde bir filtre ayarlayabilirsiniz ve ileride kullanım için kolayca erişilebilir olacaktır.

Kullanıcı Etkinlik Günlüğü Pro paneline kimler erişebilir? Ayarlar sayfasında bulunan bir "Rol Yöneticisi" sekmesi seçeneği vardır ve bunları Katkıda Bulunan'a, Düzenleyiciye veya web sitenizin Özel Rolüne atayabilirsiniz.

Etkinlik Günlüğü Sıralama Seçenekleri Sıralayabilirsiniz. Tarih, Yazar, IP Adresi, Kanca, Tür, vb. bazında etkinlik günlüğü listesi daha sonra bu işlemi artan ve azalan sırayla kolayca yapabilirsiniz. Etkinlik Günlüğü Filtreleme Seçenekleri Etkinlik günlüğü listesini Tarih, Yazar, IP Adresi, Kanca, Tür, vb. temelinde filtreleyebilirsiniz ve aynı sıralama gibi ve bir özellik daha sık kullanılan / favorilerden kaldırılan günlük olarak kullanılabilir.Böylece, yeni başlayanlar da web sitesi izlemeye başlayabilir. Günlük Sıfırlama Seçeneği "Günlük Etkinliklerini Sil" seçeneğiyle etkinlik verilerinizi istediğiniz zaman sıfırlama seçenekleri. Bu, tüm etkinlik verilerinizi indirme ve e-posta seçeneği ile kaldıracaktır. E-posta Bildirimi Seçilen kullanıcılar veya seçilen kullanıcı rolü kullanıcıları web sitesinde oturum açtığında E-posta Gelen Kutunuzda anında bir e-posta olmasını istiyorsanız. E-posta metninizi de özelleştirebilirsiniz. Günlüğü CSV dosyasına aktar User Activity Log Pro eklentisi, günlük verilerini CSV dosyası biçiminde dışa aktarma seçeneği sunar. Böylece, bir sonraki kullanımınız için kolayca okuyabilirsiniz. Seçilen eylemi izlemek için Kanca Seçim Seçeneği Tüm etkinlikleri izlemenize gerek yok mu? Endişelenmeyin, gönderiler, sayfalar, medya, kategoriler, etiketler vb. İçin bir onay kutusu seçebileceğiniz için çok sayıda seçenek sunuyoruz. Özel Yazı Türü ve Özel Sınıflandırmalar Desteği Özel ile uyumlu Kullanıcı Etkinliği Günlüğü Pro gönderi türleri ve özel sınıflandırmalar. Portföyler, referanslar vb. Gibi bazı özel gönderi türleriniz var ve bu izleme konusunda endişeleniyorsanız, bu sizin için en iyi çözümdür. Rol Yöneticisi Özelliği User Activity Log Pro paneline kimler erişebilir? Ayarlar sayfasında bulunan bir "Rol Yöneticisi" sekmesi seçeneği vardır ve bunları Katkıda Bulunan, Düzenleyici veya web sitenizin Özel Rolü'ne atayabilirsiniz.Aynı şeyleri yapan Kullanıcı Aktivite Günlüğü, ancak hangi gönderi türünü izlemek istediğinizi seçebilirsiniz ve yalnızca seçilen gönderi türü sayfa içerikleriyle izlemeye başlar.

Blog web sitesi sahipleri, birden çok blog yazarı için proje senkronizasyon aracı olarak SVN, github vb. gibi Kullanıcı Etkinliği Günlüğü Pro'yu kullanabilir.

Özel Olay Günlüğü Mevcut durumdan gerçekten memnunsunuz eklentinin işlevselliği, ancak yine de sizin tarafınızdan daha fazla şey eklemek istiyor. Bu gereksinimi de anladık ve bu desteği de ekledik.

Aşağıda, özel etkinliklerinizi / işlemlerinizi izlemek için özel etkinlik günlüğü eklemeye yönelik bağımsız değişkenler bulunmaktadır:

 • Etkinlik Adı (Kanca Adı)
 • Etkinlik Etiketi
 • Olay Türü
 • Olay Açıklaması

Özel olay günlüğü girişlerinizi eklemek için herhangi bir sınırlama yoktur. Binlerce olay kancası ekleyebilir ve her birini takip edebilirsiniz.

Desteklenen eklentiler Eklenti kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, bazı yararlı eklentileri filtreledik ve seçtik ve Kullanıcı Etkinliği ile dahili destek sağladık. Log Pro eklentisi. Eklenti desteğinizi yukarıdaki özellik aracılığıyla ekleyebilirsiniz - "Özel Olay Günlüğü"
 • WooCommerce
 • Kolay Dijital İndirme
 • bbPress
 • Gelişmiş Özel Alan (ACF)
 • İletişim Formu 7
 • Yerçekimi Formu
 • Yoast SEO
 • Wordfence
 • Blog Designer PRO
 • Otomatik Optimizasyon
 • Hepsi Bir Arada Rezervasyon
 • Portföy Tasarımcısı
 • Kullanıcı Değiştirme
 • Ultra Kullanıcı < li> WC Checkout Alanları Düzenleyicisi
Çeviri / Yerelleştirme

Bu eklenti, Yerelleştirme / Uluslararasılaştırma hazır olarak gelir.

İngilizce'den farklı diğer dillere kolayca çevrilebilir veya yerelleştirilebilir. ÇEVİRİ HAZIR .pot dosyaları dahildir, kolay çeviri için İyileştirme önerileri

Varsa Bu öğenin nasıl geliştirileceğiyle ilgili herhangi bir öneriniz varsa lütfen bize bildirin! Herhangi bir öneriyi değerlendirmekten ve çabalarınızı takdir etmekten mutluluk duyarız. Tüm geri bildirimlerinizi haftalık olarak gözden geçireceğiz ve en çok talep edilen özellikleri gelecekteki bir güncellemeye dahil edeceğiz! Bize Buradan Ulaşın

Müşteri Desteğine mi ihtiyacınız var? Kullanıcı Etkinliği Günlüğü PRO eklentisiyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, destek portalımıza bilet göndermekten çekinmeyin. http://support.solwininfotech.com/ Changelog

5 Ocak 2020 (Sürüm 1.6)

* Eklendi: json formatında dışa aktarma seçenekleri * Eklendi : seçili kullanıcılar için seçilen günlüğü hariç tut * Eklendi: gönderi ve kullanıcı profili sayfasındaki etkinlik günlüğünü görüntüle düğmesi * Eklendi: Program ve istatistik Raporlar * Eklendi: Seçili etkinliklerde e-posta bildirimleri * Eklendi: Şüpheli etkinliklerde e-posta bildirimleri * Sabit: Özel tarih seçimi günlük sayfası * Sabit: wp_logout kancası ve wp_login_failed kanca * Sabit: hata ayıklama günlüğü sorunu

12 Ağustos 2019 (Sürüm 1.5)

* Eklendi: Gösterge Tablosu Widget'ını Etkinleştir / devre dışı bırak seçeneği * Eklendi: Bir WordPress kullanıcısının başarısız oturum açma işlemi için E-posta Bildirimi * Eklendi: Mevcut olmayan kullanıcıların oturum açma başarısız olması durumunda E-posta Bildirimi * Eklendi: 404 sayfasında E-posta Bildirimi * Eklendi: 404 Sayfa Kancası * Eklendi: Tüm kanca için E-posta Bildirimi * Eklendi: Uyumlu Multisite * Eklendi: Eklenti desteği - BuddyPress * Güncellendi: Yoas'ın en son sürümüyle uyumlu hale getirin t seo.* Güncellendi: Ülke için filtreleme seçeneği eklendi. * Güncellendi: Tüm oturum açmış kullanıcıları görüntülemek için 'Oturum Açıldı' sekmesi eklendi. * Güncellendi: Veritabanı entegrasyonu ve taşıma işlevi eklendi. * Güncellendi: Farklı etkinlikler için E-posta Bildirimi Gönderin.

13 Kasım 2017 (Sürüm 1.2.2)

* Güncellendi: WordPress 4.9 ile uyumluluk eklendi * Güncellendi: Konuk kullanıcıların günlüklerini devre dışı bırakma seçeneği eklendi.

22 Eylül 2017 (Sürüm 1.2.1)

* Güncellendi: WordPress 4.8.2 ile uyumluluk eklendi * Düzeltildi: Sıralama sorununu çöz

17 Nisan 2017 (Sürüm 1.2)

* Eklendi: Eklenti desteği - Gelişmiş Özel Alan (ACF), Kolay Dijital İndirme * Eklendi: Tüm gönderi türlerinin tek gönderileri için sınıflandırma desteği * Eklendi: Yönetici Kontrol Paneli Widget'ı, "En Son Kullanıcı Etkinliği Günlükler "* Eklendi: Geliştiricilerin etkinlikleri kontrol etmeleri için daha fazla filtre kancası * Eklendi: Günlük geçmişini sıfırlamak için filtrede sıfırlama seçeneği * Güncellendi: WooCommerce ürünü ve Kupon verileri için ayrıntı günlüğü * Güncellenmiş: Küçük resim desteği ile gönderi için ayrıntı günlüğü eklendi Özellik seçeneği, belirli bir kullanıcının günlüğünü durduruyorsa - rol açısından ve kullanıcı açısından * Güncellenmiş: Tarih aralığı desteği ile günlük veri analizi * Güncellenmiş: Günlük geçmişi için veri filtresi * Güncellenmiş: Kullanıcı güncelleme seçenekleri için ayrıntı günlüğü * Sabit: Yapamıyorum SEO Başlığını Yoast SEO eklentisiyle güncelleme

3 Ocak 2017 (Sürüm 1.1)

* Eklendi: Eklenti desteği - Word çit, Yerçekimi formu, Yoast SEO ve Blog Designer PRO * Düzeltildi: E-posta Ayarlarında özel mesajın değişmemesi * Düzeltildi: E-postanın "Oturum Açma Tarihi" yerine "Kullanıcı Kayıt Tarihi" alması

30 Eylül 2016 (Sürüm 1.0 .0)

* İlk sürüm.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lanong - Yacht Rental WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 3 78 29-06-2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Sedomen
  Uaques - Drinking Water Delivery WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum social 2 133 22-06-2022, Saat: 16:21
Son Yorum: mesut55x
  Industroz - Factory & Industrial WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 8 254 16-06-2022, Saat: 06:52
Son Yorum: kaly
  Axivis - Car Services & Repair WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 3 230 13-06-2022, Saat: 17:23
Son Yorum: LadyBug
  Geco - eSports and Gaming WordPress Theme + bbpress scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 4 182 09-06-2022, Saat: 03:03
Son Yorum: eslamehab2020

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.