Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Uber Chat - Ultimate Live Chat with Windows Client scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,536
Konuları: 1,536
Kayıt Tarihi: 18-10-2019
Rep Puanı: 7
#1

UberChat - Üstün WordPress Sohbeti
WordPress ve Windows İstemcisi Özellikler ve Avantajlar
 • Tek seferlik ücret
 • Sorunsuz canlı sohbet deneyimi
 • Güzel, modern ve özelleştirilebilir tema
 • WordPress ve tam Windows istemcileri dahildir
 • Hazır yanıtlar
 • Operatör tarafından başlatılan sohbetler
 • Sorgu formu geri dönüşü
 • Birden fazla operatör (WordPress ve Windows)
 • Sınırsız renk ve güzel karanlık tema
 • Duyarlı tasarım
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli sesli bildirimler
 • İsteğe bağlı e-posta alanı
 • Geçmiş tartışmaların ve gönderilen sorular
 • Sohbet durumu web sitenizin tamamında kalır
 • Ve çok daha fazlası… Demoyu inceleyin!

WordPress için Canlı Destek Sohbeti

UberChat, web sitenizin ziyaretçileri ile anında iletişim kurmanıza olanak sağlar. Güzel, modern ve kullanımı kolay arayüz oldukça sezgiseldir ve ziyaretçilerinizin ihtiyaç duydukları her an sizinle iletişim kurmalarına olanak tanır - sonuç olarak işletmeniz için daha iyi potansiyel müşteriler oluşturur.

UberChat ayrıca bir Windows tabanlı istemci, kullanıma hazır olarak dahil edilmiştir - size, web sitenizin ziyaretçilerinin operatör tarafından başlatılan sohbetler aracılığıyla aktif bir şekilde etkileşime girmesi için güzel, yerel bir arayüz sunar.

Windows tabanlı İstemci Dahil

UberChat, Windows istemcisine de sahip olan tek canlı sohbet eklentisidir.

Bir ziyaretçi sizinle bir sohbet başlattığında, görsel ve işitsel bir bildirim ile bilgilendirileceksiniz.

Ayrıca Windows istemcisinin görünümünü ve hissini de uyarlayabilirsiniz. İstediğinizi seçmeniz için önceden tanımlanmış birkaç renk teması ve sesli bildirim var.

WordPress İçinde Canlı Sohbet

Windows kullanmıyor musunuz? Sorun değil: Elbette, UberChat ayrıca WordPress yöneticinizden kullanabileceğiniz tam özellikli bir web arayüzüne sahiptir. Arayüz size UberChat'in tüm işlevlerini sağlar.

Operatör Tarafından Başlatılan Sohbetler

Operatör arayüzü, şu anda sitenize göz atmakta olan tüm ziyaretçilerin (yönetici olmayanların) bir listesini gösterir. Bir düğmeyi tıklayarak, onları aktif olarak bir destek sohbetine davet edebilirsiniz.

Yinelenen Ücretler: Tek Seferlik Lisans ve Sınırsız Kullanım

Abonelik hizmetlerinin aksine, kesinlikle hiçbir UberChat'i seçerken yinelenen ücretler. Tek seferlik lisansı satın aldıktan sonra, istediğiniz kadar ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz (daha fazla bilgi için CodeCanyon Normal Lisansına bakın).

Hazır / Hazırlanmış Yanıtlar < En sık sorulan sorulara yanıtlar oluşturabilir ve ardından sohbet ederken bunları seçebilirsiniz.Bu şekilde UberChat, sitenizin görünümü ve hissiyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Ek olarak, UberChat ayrıca daha karanlık temalı web sitelerinde etkinleştirebileceğiniz güzel bir karanlık temaya sahiptir. Sorgu Formu Geri Dönüşü

7/24 çevrimiçi değil misiniz? Problem değil! UberChat, sorgulama formu moduna geri dönecektir. Web sitenizi ziyaret edenler, size uygun bir zamanda okuyabileceğiniz e-posta mesajları gönderebilecekler.

Çok Dilli Arayüz

UberChat, uluslararasılaştırma göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur: şu anda İngilizce ve Almanca dahil edilmiştir. Bununla birlikte, UberChat'i, içerilen po-dosyalarını çevirerek veya WPML kullanarak herhangi bir dile kolayca çevirebilirsiniz.

Ağ siteleriyle çalışır

UberChat, WordPress'i desteklemek için geliştirilmiştir. ağ sitesi özelliği. Ancak, tüm ağ sitelerinin tamamen ayrı kurulumlar gibi davrandığını unutmayın - Windows istemcisi aynı anda yalnızca bir siteye bağlanabilir.

Ziyaretçi Meta Verilerini Görüntüle

Sohbet arayüzü size bir aralık gösterir sohbet ettiğiniz ziyaretçilerle ilgili yararlı meta veriler (bulundukları sayfa, yönlendirenleri ve kabul edilen diller dahil).

Sistem Gereksinimleri

UberChat'i kullanabilmek için aşağıdaki sistem gereksinimlerini karşılamalıdır:

 • WordPress 3.3 (minimum; 4.1'e kadar denenmiş ve test edilmiştir)
 • PHP 5'ten daha büyük bir sürüme sahip PHP < li> PHP'nin mbstring'i etkinleştirildi
 • Beklediğiniz eşzamanlı sohbetçilerin sayısı için yeterli sunucu kaynağı
 • Beklediğiniz eşzamanlı sohbetçilerin sayısı için yeterli sunucu kaynağı
Windows tabanlı istemcinin sistem gereksinimleri
 • .NET4 Framework (zaten mevcut değilse yüklenecek; Vista'dan beri Windows'un bir parçası)
 • Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
Sunucu performansı hakkında bir not

Bu sohbet sistemi AJAX teknolojilerini kullanır ve iletişimi için WebSocket'lere güvenmez.

Bununla birlikte, bu aynı zamanda bu sistemin ağır hizmet kullanımı için tasarlanmadığı anlamına gelir: bu yüzden bir sonraki Facebook'u oluşturmayın ve 10 milyon kişinin bunu aynı anda kullanmasını sağlamaya çalışın. Bununla birlikte, ortalama sunucu spesifikasyonlarında, sizi 10-15 eşzamanlı görüşme yapmaktan alıkoyan hiçbir şey yoktur. Değişiklik Günlüğü 31/05/2016: - ClientEngage UberChat v2.2.1'in genel sürümü - PHP 7 ile uyumluluk düzeltildi 22/04/2016: - ClientEngage UberChat v2.2'nin genel sürümü - WordPress eklentisi: WordPress 4.5 ile sabit uyumluluk 13/01/2016: - ClientEngage UberChat v2.1.10'un genel sürümü - WordPress eklentisi : bazı kullanıcıların karşılaştığı bir DateTime ayrıştırma / biçimlendirme hatası düzeltildi 25/10/2015: - ClientEngage UberChat v2.1.9'un genel sürümü - WordPress eklentisi: tarihlerin / saatlerin daha iyi işlenmesi - WordPress eklentisi: sabit olası PHP sınıf-adı çakışması 05/04/2015: - ClientEngage UberChat v2.1.8'in genel sürümü - WordPress eklentisi: UberChat'i tek tek sayfalarda gizlemek / göstermek artık beklendiği gibi çalışıyor 02/04/2015: - ClientEngage UberChat v2.1.7r1'in genel sürümü - Windows- istemci: İnternet bağlantısı kesildiğinde oluşan hata mesajlarını düzeltir ve sohbeti etkin tutar 01/04 / 2015: - ClientEngage UberChat v2.1.7'nin genel sürümü - WordPress eklentisi: ziyaretçi menüsündeki metin artık çevrilebilir - WordPress eklentisi: sohbet artık "Googlebot" ve "boş" (diğer robotlar) gibi kullanıcıları gizler - Windows istemcisi: bir konuşmada "kapat" düğmesine tıklandığında çökmeye neden olan bir hata düzeltildi (lütfen eski eklentiyi Windows kontrol panelinden kaldırın, ardından yeni sürümü yükleyin) 16/03/2015: - ClientEngage UberChat'in genel sürümü v2.1.6 - Windows istemcisi: Windows istemcisinin masaüstünde sürüklendiğinde / hareket ettirildiğinde donmasına neden olan bir hata düzeltildi 15/03/2015: - ClientEngage UberChat v2.1.5'in genel sürümü - birkaç kullanıcı için mb_string'e bağımlılık düzeltildi yüklü değil 04/03/2015: - ClientEngage UberChat v2.1.4'ün genel sürümü - Artık site HTTPS protokolü üzerinde çalışıyorsa 27/01/2015: - ClientEngage UberChat v2.1.3'ün genel sürümü - Minyatür eklenti autoptimizer 25/01/2015 çalıştırılırken olası bir hata düzeltildi: - ClientEngage UberChat v2.1.2'nin herkese açık sürümü - YENİ: kompakt, rahatsız edici olmayan ve yerden tasarruf sağlayan bir sohbet başlığı kullanma seçeneği - YENİ: bir sohbet devre dışı olarak işaretlenene ve kapatılabilene kadar varsayılan zaman aşımı süresini değiştirme seçeneği 14/01 / 2015: - ClientEngage UberChat v2.0.7'nin genel sürümü - Dil dosyalarında küçük değişiklik - İyileştirilmiş oturum yönetimi 09/01/2015: - ClientEngage UberChat v2.0.6'nın genel sürümü - "/lib/VisitorSession.php" hatası düzeltildi.
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Instello Ultimate Photo Sharing HTML Template scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 2 912 07-05-2022, Saat: 00:39
Son Yorum: erenbey99
  Whoop - One to One Video Meetings, Chat, Screen Share & PWA scripti indirimli ucuza kurulum enis 3 823 04-05-2022, Saat: 19:14
Son Yorum: memar
  Chatvia - VueJs Chat App Template scripti indirimli ucuza kurulum enis 2 832 21-03-2022, Saat: 12:20
Son Yorum: demo1234
  WoWonder - The Ultimate PHP Social Network Platform scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 1 600 17-01-2022, Saat: 00:23
Son Yorum: Dasdas
  Wasabi - Ultimate Personal File Manager scripti indirimli ucuza kurulum social 1 557 27-07-2021, Saat: 12:16
Son Yorum: iqb3uw8gyn

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi