Forum Gündemi:

Her Türlü Destek, Şikayet, Reklam İçin Whatsapp

Konu Başlığı : Twitch, Mixer'ın yayıncılarının çoğunu topladı.

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : omer.dundar
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Kidemli Üye
*
439
mesajlar
439
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye
07-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
15-11-2020, Saat: 00:07

Microsoft'un sahip olduğu canlı yayın hizmeti Haziran ayında kapatma planlarını duyurduktan sonra yayıncılar Mixer'dan Twitch'e akın etmiş görünüyor. Yeni bir rapor, Twitch'in büyük canlı yayın platformlarında yayın saatlerinin payının bu çeyrekte yüzde 14 puanın üzerinde arttığını ve Mixer'in daha önce sahip olduğu yüzde 14'ün biraz üzerinde pazar payını ortadan kaldırdığını gösteriyor.

İle Streamlabs & Stream Hatchet'in Twitch, YouTube ve Facebook Gaming'deki akış etkinliğine bakan yeni bir raporuna göre Twitch, fotoğrafın dışında kalan Twitch, Temmuz ve Eylül arasında bu platformlarda akış için harcanan tüm saatlerin yüzde 91,1'ini oluşturdu. Facebook Gaming bu dönemde biraz büyüdü, yüzde 2,4'ten yüzde 3,4'e ve YouTube biraz küçülerek yüzde 6,7'den yüzde 5,5'e geriledi.

Mixer, yayıncıları Facebook Gaming'e geçmeye teşvik etti, ancak işe yaramadı

Twitch'in kazanması özellikle dikkate değer çünkü Facebook, Mixer'in yayıncılarını almak için ciddi bir çaba sarf etti. Yayıncıların yeni platforma yerleşmelerine yardımcı olmak için Mixer ile ortaklık kurdu ve Mixer, son ayında çevrimiçi olarak Facebook Gaming'in reklamını yapmaya başladı. Mixer'in web sitesi bugün hâlâ Facebook Gaming'e yönlendiriyor. Görünüşe göre bu, Mixer yayıncılarını akış alanında başka bir zayıf taraf seçmeye ikna etmek için yeterli değildi.

"Aktarılan saatler", yayıncıların nerede vakit geçirdiklerini belirlemek için yararlı bir metriktir, ancak önemli olan metrik. Bu platformlar öncelikle izleyici için rekabet ediyor ve bu alanda Twitch aslında biraz zemin kaybetti. Rapor şimdi Twitch'i yüzde 67,6'dan yüzde 63,6'ya düşürüyor. Bu özellikle endişe verici olmalı çünkü hem YouTube hem de Facebook Gaming bu çeyrekte büyüdü; Mixer, yayınlanan saatlerin yalnızca yüzde 1,4'ünü oluşturduğundan, bu hizmetler Twitch'ten daha hızlı büyüyor.

Bu yıl, kısmen içeride kalan ve yeni şeyler arayan insanlar sayesinde akış izleme sayısı patlama yaşadı. izlemek. Rapor, üç hizmetin toplam izlenme sayısının geçen çeyrekte 7,46 milyar saat olduğunu tahmin ediyor.

Satın Al


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.