Forum Gündemi:

Konu Başlığı : TweetDis - Make Any Phrase Tweetable scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : hoppa
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,446
mesajlar
1,446
konular
3
REP PUANI
Yeni Üye
03-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 18:40

bizi takip

bizi takip

TweetDis seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

TweetDis, seçtiğiniz herhangi bir metin parçasının üzerinde kayan bir "harekete geçirici mesaj" gösterecek bir Wordpress eklentisidir.

(Başka bir deyişle, TweetDis herhangi bir metni “tweetlenebilir” yapar)

Lütfen TweetDis - Herhangi Bir İfade Oluşturun - 1TweetDis - Herhangi Cümle Tweetable Make - 2 src TweetDis - Herhangi Cümle Tweetable Make - 4 TweetDis - Herhangi Cümle Tweetable Make - 5 Bizim eklentisi gibi

eğer! >

TweetDis - 6 - herhangi bir ifade Tweetable Yap

% 99 insanlar hiçbir şey tweetlemeyecek, ancak yazının başlığı! BAŞKA BİR ŞEYİ TWEET YAPMADIĞINIZ! Eğer belirli bir cümlenin tweet atılmayı hak ettiğini düşünüyorsanız, makalenize “harekete geçirici mesajlar” koymalısınız.

Gerçekten herkes aşağıdaki 7 adımlarda gidecek sence

TweetDis - Herhangi Cümle Tweetable yap - 7

* Google Yazı Tipleri, kullanıma hazır tweet kutusu stillerine yerleştirilmiştir.

Lütfen Dikkat: Bu eklenti, kelime öbekleri oluşturmak için kısa kodlar kullanır" tweetlenebilir ”. Ve normal sosyal düğmelerinizi etkilemez.

Daha fazla özellik:
 • "Tweetlenebilir" ifadesinin nasıl göründüğünü yapılandırın - eklenti, insanların tweet atmasını istediğiniz ifadenin rengini seçmenize, altının çizilip çizilmeyeceğini belirlemenize ve alt çizginin stilini seçmenize olanak tanır.
 • 5 farklı "çağrı" arasından seçim yapın. eylem ”tasarımları - her blog tasarımına uyması gereken bu hareketli" harekete geçirici mesaj "dan 5 tasarımımız var. Ancak daha da ileri gidebilir ve renkleri, metnin boyutunu yapılandırabilir ve oraya kendi harekete geçirme ifadenizi yazabilirsiniz.
 • Ortaya çıkan tweet'i tanımlayın - bir Tüm tweetlerde ve edatta kullanılacak varsayılan twitter hesabı.
 • Metni tweet kutularına yerleştirin - dört harika kutu stilinden birini seçin ve istediğiniz gibi özelleştirin
 • "Harekete geçirici mesaj" ve tweet kutusunu aynı anda kullanın! - "harekete geçirici mesaj" ile bir metin parçasını vurgulayın ve yalnızca bir makalede tweet kutusuna başka bir ifade yerleştirin.
 • Satın aldıktan sonra Ücretsiz güncellemeler TweetDis eklentisi, yeni eklenti sürümünü ücretsiz olarak yükleyebileceksiniz.
 • Yerel ve genel ayarlar - genel açılır pencere ve tweet kutusu stilini ayarlayın veya her tweet teklifini şu yolla ayarlayın: WordPress düzenleyici araç çubuğu! Eski ve yeni işlevsel düğmeler.
 • Bildirimler - 140'tan fazla karakteri vurgulasanız da, herhangi bir metni vurgulamayı unutsanız da, TweetDis bunu uyarı mesajlarında bilmenizi sağlar.
 • Özel tasarım - bağlantı ve metin rengini seçin, kenarlıkları ayarlayın, gölge seçeneklerini ayarlayın, küçük harf veya büyük harf seçin ve tweet alıntıları için yeni yerel ayarları kullanarak çok daha fazlasını yapın.
 • Özel bağlantı - promosyon seçeneği mevcuttur! Her tweet kutusuna veya tweet-alıntısına kendi bağlantınızı eklemeniz yeterlidir.
Gönderinin / sayfanın başlığını istediğiniz gibi tasarlayın!

TweetDis, insanlara belirli cümleleri tweet atmaları için ipuçları verir… ve insanlar bunları sadece 2 tıklamayla tweetleyebilir!

TweetDis - Herhangi Bir İfadeyi Tweetlenebilir Yapın - 8

Kredi: müthiş maketler için teşekkürler Grafik Burger. Değişiklik günlüğü: ----------------------------------------- ------------------- TweetDis - V1.0: 12 Eylül 2013 --------------------- --------------------------------------- - eklenti sürümü -------- -------------------------------------------------- - TweetDis - V1.1: 19 Mayıs 2014 -------------------------------------- ---------------------- - hashtag hatası düzeltildi ------------------------ ------------------------------------ TweetDis - V2.0: 14 Ağustos 2015 ---- -------------------------------------------------- ------ - Yeni sürüm! - yeni ayar paneli görünümü - daha özel ayarlar - tamamen özelleştirilebilir yeni tweet kutuları --------------------------------- --------------------------- TweetDis - V2.01: 15 Ağustos 2015 ------------- ----------------------------------------------- - sabit aktivasyon hata ------------------------------------------------- ----------- TweetDis - V2.0.2-2.0.6: 31 Ağustos - 10 Eylül 2015 ---------------------- -------------------------------------- - bazı küçük hatalar düzeltildi - eklenti çakışması düzeltildi --- -------------------------------------------------- ------- TweetDis - V3.0: 16 Ocak 2016 --------------------------------- --------------------------- - yeni sürüm yayınlandı - kodlama sorunu düzeltildi --------------- --------------------------------------------- TweetDis - V3.1 : 21 Ocak 2016 --------------------------------------------- --------------- - genel ve yerel ayarlar sorunu düzeltildi.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CouponPro - Make a bargain today. scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 0 68 19-02-2021, Saat: 21:31
Son Yorum: hoppa
  Opencart Vehicle Parts Finder - Make/Model/Year scripti indirimli ucuza kurulum niggaTR 0 93 24-12-2020, Saat: 20:30
Son Yorum: niggaTR
  Prestashop Vehicle Parts Finder - Make/Model/Year scripti indirimli ucuza kurulum social 0 69 24-12-2020, Saat: 20:19
Son Yorum: social
  Tweetable Shortcode v.2 - Quick Tweet Sentences scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 73 24-12-2020, Saat: 18:36
Son Yorum: li0n
  Make a Bridge and Go Get Gifts (CAPX and HTML5) Christmas Game scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 0 76 23-12-2020, Saat: 16:48
Son Yorum: chaitra

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.