Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomatu - Organic Food WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,551
Konuları: 1,551
Kayıt Tarihi: 24-12-2019
Rep Puanı: 5
#1

Tomatu - Organik Gıda WordPress Teması nulled indir
Tomatu - Organik Gıda WordPress Teması. Tomatu, güçlü bir Organik Gıda WordPress Temasıdır. Organik Mağaza, Organik Tarım, Çiftlik, Organik Gıda, Organik Gıda Mağazası, Süt Çiftliği, Pastane ve daha birçok hizmet için kullanabilirsiniz. Tema, herhangi bir kodlama bilgisi olmadan web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilmenizi sağlamak için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu (Elementor) ile önceden paketlenmiş olarak gelir. Bu Tema, dünyanın en popüler duyarlı CSS çerçevesi Bootstrap 4, Elementor, HTML5, CSS3, jQuery ve pek çok modern teknoloji ile oluşturulmuştur. Tema, Firefox, Chrome, Internet Explorer gibi tüm cihaz ve tarayıcılarda oluşturulur ve test edilir ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Tema, Firefox, Chrome, Internet Explorer gibi tüm cihaz ve tarayıcılarda oluşturulur ve test edilir. sorunsuz bir şekilde mükemmel çalışıyor. Bu son derece özelleştirilebilir - tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Web geliştirmenin en iyi uygulamasını dahil ettik - Bootstrap veya Grid 1170px'e dayalı harika bir web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz. Web sitenizin ziyaretçilerini gerçekten en üst düzeye çıkaran bir web sitesi teması arıyorsanız, bu tema mükemmeldir sizin için seçim. Özelliklere Genel Bakış Elementor Sayfa Oluşturucu:
WordPress için Elementor Sayfa Oluşturucu, ön ucu ve arka ucu sürükle ve bırak yöntemidir Site içeriği üzerinde çalışırken size tonlarca zaman kazandıracak sayfa oluşturucu eklentisi. Bootstrap 4.x Framework:
Bootstrap, duyarlı, mobil öncelikli projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir internette. Duyarlı Düzen Tasarımı:
Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştıracağı cihazı her ne kullanırsanız kullanın. Tomatu Theme, her tür cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir. Tek Tıklamayla Demo İçe Aktarıcı:
Demo veri aktarıcıyla, birkaç dakika içinde kurulacak ve sitenizi özelleştirmeye hazır olacaksınız. . Ömür Boyu Güncellemeler ve Kullanıcı Desteği:
Temanın her satın alınması, ek bir ücret ödemeden gelecekteki tema güncellemelerine ömür boyu erişiminizi garanti eder. Ayrıca dilerseniz bu süreyi uzatma seçeneği ile altı aylık kullanıcı desteği alırsınız. Tam Özellikler Listesi Elementor Sayfa oluşturucu HTML dahil 16 $ Kazanın < li> Bootstrap 4.x'e dayalıdır % 100 Duyarlı Nişe Özgü WordPress Teması WordPress En Son Sürüm Uyumluluğu Tek Tık Demo içe aktarma Kodlama bilgisi gerekmez 3+ Ana Sayfa 35+ Özel Elementor Widget 3+ Başlık Varyasyonu 3+ Altbilgi Varyasyonu 7+ Özel Widget SEO Optimize Edildi Özel Widget'lar WP Custumizer'ı Destekleyin Üstbilgi ve altbilgi Ayarı Çapraz Tarayıcı Desteği Profesyonel Destek Düzenli Güncellemeler Google Yazı Tipleri < li> Geçerli HTML5 / CSS3 Resim arka planı Özelleştirmesi kolay Esnek ve çok amaçlı Google yazı tipleri Geçerli HTML5 / CSS3 HTML & CSS ve JS dosyaları dahildir Harika 5 yıldız desteği Ayrıntılı dokümantasyon Çevirihazır WPML desteği Kaynaklar ve Krediler Twitter Önyükleme jQuery OWL Carousel Muhteşem pop-up kaygan Kullanılan Yazı Tipleri Google Yazı Tipleri Kullanılan Simgeler Düz Simgeden Ücretsiz Düz Simgeler. Resim Kredisi Allfreephotos Freepik unsplash Takas yok
Hide Post
Bul
Cevapla
Yorumları: 3
Konuları: 0
Kayıt Tarihi: 25-04-2021
Rep Puanı: 0
#2
(27-02-2021, Saat: 14:19)li0n Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Tomatu - Organik Gıda WordPress Teması nulled indir
  Tomatu - Organik Gıda WordPress Teması.    Tomatu, güçlü bir Organik Gıda WordPress Temasıdır. Organik Mağaza, Organik Tarım, Çiftlik, Organik Gıda, Organik Gıda Mağazası, Süt Çiftliği, Pastane ve daha birçok hizmet için kullanabilirsiniz. Tema, herhangi bir kodlama bilgisi olmadan web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilmenizi sağlamak için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu (Elementor) ile önceden paketlenmiş olarak gelir. Bu Tema, dünyanın en popüler duyarlı CSS çerçevesi Bootstrap 4, Elementor, HTML5, CSS3, jQuery ve pek çok modern teknoloji ile oluşturulmuştur. Tema, Firefox, Chrome, Internet Explorer gibi tüm cihaz ve tarayıcılarda oluşturulur ve test edilir ve sorunsuz bir şekilde çalışır.  Tema, Firefox, Chrome, Internet Explorer gibi tüm cihaz ve tarayıcılarda oluşturulur ve test edilir. sorunsuz bir şekilde mükemmel çalışıyor.  Bu son derece özelleştirilebilir - tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Web geliştirmenin en iyi uygulamasını dahil ettik - Bootstrap veya Grid 1170px'e dayalı harika bir web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.  Web sitenizin ziyaretçilerini gerçekten en üst düzeye çıkaran bir web sitesi teması arıyorsanız, bu tema mükemmeldir sizin için seçim.  Özelliklere Genel Bakış    Elementor Sayfa Oluşturucu: 
WordPress için Elementor Sayfa Oluşturucu, ön ucu ve arka ucu sürükle ve bırak yöntemidir Site içeriği üzerinde çalışırken size tonlarca zaman kazandıracak sayfa oluşturucu eklentisi.      Bootstrap 4.x Framework: 
Bootstrap, duyarlı, mobil öncelikli projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir internette.      Duyarlı Düzen Tasarımı: 
Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştıracağı cihazı her ne kullanırsanız kullanın. Tomatu Theme, her tür cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.      Tek Tıklamayla Demo İçe Aktarıcı: 
Demo veri aktarıcıyla, birkaç dakika içinde kurulacak ve sitenizi özelleştirmeye hazır olacaksınız. .      Ömür Boyu Güncellemeler ve Kullanıcı Desteği: 
Temanın her satın alınması, ek bir ücret ödemeden gelecekteki tema güncellemelerine ömür boyu erişiminizi garanti eder. Ayrıca dilerseniz bu süreyi uzatma seçeneği ile altı aylık kullanıcı desteği alırsınız.    Tam Özellikler Listesi    Elementor Sayfa oluşturucu  HTML dahil  16 $ Kazanın  < li> Bootstrap 4.x'e dayalıdır  % 100 Duyarlı  Nişe Özgü WordPress Teması  WordPress En Son Sürüm Uyumluluğu  Tek Tık Demo içe aktarma  Kodlama bilgisi gerekmez  3+ Ana Sayfa  35+ Özel Elementor Widget  3+ Başlık Varyasyonu  3+ Altbilgi Varyasyonu  7+ Özel Widget  SEO Optimize Edildi  Özel Widget'lar  WP Custumizer'ı Destekleyin  Üstbilgi ve altbilgi Ayarı  Çapraz Tarayıcı Desteği  Profesyonel Destek  Düzenli Güncellemeler  Google Yazı Tipleri  < li> Geçerli HTML5 / CSS3  Resim arka planı  Özelleştirmesi kolay  Esnek ve çok amaçlı  Google yazı tipleri  Geçerli HTML5 / CSS3  HTML & CSS ve JS dosyaları dahildir  Harika 5 yıldız desteği  Ayrıntılı dokümantasyon  Çevirihazır  WPML desteği    Kaynaklar ve Krediler    Twitter Önyükleme  jQuery  OWL Carousel  Muhteşem pop-up  kaygan    Kullanılan Yazı Tipleri    Google Yazı Tipleri    Kullanılan Simgeler    Düz Simgeden Ücretsiz Düz Simgeler.    Resim Kredisi    Allfreephotos  Freepik  unsplash  Takas yok 
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Medilazar - Pharmacy WooCommerce WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 6 583 02-08-2022, Saat: 04:14
Son Yorum: zengbass
  GetCab | Online Taxi Service WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 1 237 25-07-2022, Saat: 23:46
Son Yorum: furkan4545
  Poco - Advanced OpenCart Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 25 1,567 06-07-2022, Saat: 20:47
Son Yorum: yasinsar
  Lanong - Yacht Rental WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 3 426 29-06-2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Sedomen
  Uaques - Drinking Water Delivery WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum social 2 435 22-06-2022, Saat: 16:21
Son Yorum: mesut55x

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi