Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The7 — Multi-Purpose Website Building Toolkit for WordPress scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,518
Konuları: 1,518
Kayıt Tarihi: 28-09-2019
Rep Puanı: 3
#1

The7 - WordPress için Çok Amaçlı Web Sitesi Oluşturma Araç Seti nulled indir


WordPress 5.6 ve WooCommerce 5.0 ile uyumludur. GDPR hazır. Tam WordPress 5 uyumluluğu. Tam Elementor, Elementor Pro ve PRO Elements uyumluluğu. Tam WooCommerce uyumluluğu. Tam Gutenberg uyumluluğu. Değişiklik günlüğüne atla.
The7 | Piyasadaki En Özelleştirilebilir WordPress Teması!
The7, WPBakery Page Builder (eski adıyla Visual Composer) ve Ultimate Addgram ile tam ve sorunsuz entegrasyona sahiptir.Ve Tasarım Sihirbazı özelliği, yalnızca birkaç dakika içinde butik düzeyde bir web sitesi tasarımı oluşturmanıza olanak tanır. Hem Sihirbaz hem de gelişmiş Tema Seçenekleri, görsel WP Tema Özelleştiricisi benzeri ve eski okul arka uç düzenleme modlarında çalışabilir. The7, WPBakery Page Builder (eski adıyla Visual Composer), Ultimate Addgram, Slider Revolution, The7 Elements, Go Fiyatlandırma Tabloları ve ConvertPlus ile birlikte gelir. Ayrıca WooCommerce, WPML, Yoast SEO, Hepsi Bir Arada WP Migration, W3 Total Cache ve diğerleri gibi en popüler eklentilerle tamamen uyumludur.
39 $ gibi düşük bir fiyata en iyi web sitesi oluşturma araç setine sahip olursunuz!
Ve birlikte gelen The7'deki eklentilerin en güzel yanı, (diğer temalardan farklı olarak) onları satın alma konusunda dırdır etmemeleridir . Bu, özellikle bir müşteri için bir web sitesi oluştururken ve "temayla birlikte gelen eklentilerin özel lisanslar olmadan kullanımı tamamen yasaldır; tüm bu uyarıları ve beni satın al mesajlarını görmezden gelin ”. Söylemeye gerek yok, The7 ve birlikte gelen tüm eklentiler mobil uyumludur (Google onaylıdır) , SEO üçlü> ve GDPR hazır.
İş akışınızı olabildiğince verimli hale getirmek için, oluşturduğunuz web sitesi için temel olarak kullanabileceğiniz 40 (ve sayılan) yüksek kaliteli önceden hazırlanmış web siteleri oluşturduk.Ve The7 gerekli tüm eklenti, içerik ve kaydırıcıları otomatik olarak kuracak!
Tüm bir web sitesine ihtiyacınız yok veya farklı demolardan sayfaları birleştirmek istemiyor musunuz? Sorun değil! Demomuzdan bir sayfaya bir bağlantı (URL) kopyalayın ve yalnızca ihtiyacınız olan sayfaları almak için Sayfalar> İçe Aktar arayüzünü kullanın.
Ek bir bonus olarak, sürekli büyüyen premium Devrim Kaydırıcıları ve Görsel Besteci şablonlarından (bizim tarafımızdan oluşturulmuş) oluşan kitaplığa erişim elde edersiniz!
Ancak henüz bitirmedik!
Tema, WPBakery Sayfa Oluşturucu yeteneklerini daha da geliştiren ve genişleten özel The7 Elements eklentisi ile birlikte gelir. Portföy, Fotoğraf ve Video Albümleri, Görüşler, Takım ve diğerleri için özel gönderi türleri, sayfa şablonları ve kısa kodlar / öğeler ekler!
The7, gelişmiş ve benzersiz bir sayfa şablon sistemine sahiptir. Her sayfa / gönderi / proje / vb. İçin bir başlık düzeni, kenar çubuğu, altbilgi ve 250'den fazla diğer ayar seçmenize olanak tanır. bireysel olarak. Ana web sitenizde hiçbir ek kurulum yapmadan açılış sayfalarına ve mikro sitelere bile sahip olabilirsiniz! The7 özelliklerinden bazıları hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?
1000+ Tema Seçeneği Bir daha asla "bunu yapamayız, tema buna izin vermiyor" demeyeceksiniz! The7, 1000'den fazla Tema Seçeneğine sahiptir ve bu onu piyasadaki en özelleştirilebilir tema yapar.Tercih edilen site düzenini seçin, logonuzu yükleyin, istediğiniz renk düzenini seçin, tercih edilen yazı tiplerini ayarlayın ve "Oluştur" düğmesini tıklayın. Sihirbaz, bu ayarlara göre otomatik olarak profesyonel düzeyde bir tasarım oluşturacaktır! Tasarım Sihirbazı ayrıca hızlı tasarım prototiplemesi için son derece kullanışlıdır.
Tasarım Kitaplığı Kutudan çıkar çıkmaz 25 çok yönlü tasarım. Bunları "olduğu gibi" veya benzersiz tasarımınız için sağlam bir temel olarak kullanabilirsiniz.
Ultimate Eklentiler ve The7 Elements ile WPBakery Sayfa Oluşturucu Alıcımızın çoğuna göre The7, WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Ultimate Eklentiler ile kullanılacak en iyi temadır. Ayrıca, WPBakery Sayfa Oluşturucu'yu özel gönderi türleri, sayfa şablonları ve kısa kodlar / öğelerle geliştirdik ve genişlettik: Süper özelleştirilebilir Blog Listesi (yeni!) Süper Duvarcılık Blog özelleştirilebilir ve Izgara (yeni!) Mini blog Blog Duvar Yapım Izgara (eski) nick Portföy Duvar Yapım Izgara Portföy Izgara'yı Justified < br />
Portföy nick Albümler Duvar Yapım Izgara Albümler Justified Izgara < br />
Albümler nick Fotoğraflar Justified Izgara < br />
Fotoğraflar Duvar Yapım Izgara Fotoğraflar nick Takım Görüşler Sürgü Logoları Faydaları Önce / Sonra ( tasarımcılar ve fotoğrafçılar için rötuş çalışmalarını sergilemek için önemli bir araç) Fancy Başlığı
Fancy Ayırıcı Fancy Alıntı Eyleme Çağrı < br />
Fragman Şerit İletişim Formu metin editörü Kısa kodlar : Boşluk, Süslü Medya, Düğme, Süslü Liste
40 (ve artıyor) Hazır Web Sitesi The7, özel Slider Revolution ve WPBakery Sayfa Oluşturucu şablonlarıyla tamamlanmış 40 önceden hazırlanmış sahte web sitesi ile birlikte gelir.Sıvı. Retina Hazır. Siteniz her zaman net görünecek ve her cihazda ekran alanının% 100'ünden yararlanacaktır.
The7'nin 3 ayrı ayrı özelleştirilebilir görüntüleme modu vardır: masaüstü / dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve telefonlar için.
Sınırsız Başlık Düzeni Sayısız varyasyon ve her biri için ayar içeren 6 temel başlık düzeni: Inline (menü üzerinde logonun sağında) altına Klasik (menü logo bölümü; "ortalanmış" düzen seçeneği mevcuttur) Split-header ( her iki yanında menülü ortalanmış logo) Yan (dikey başlık sayfanın yan tarafında) tıklamada “Navigasyon ”Yan başlık ile (menü simgesine tıklandıktan sonra yan başlık görünür) tıklamada “Navigasyon ”Yer paylaşımlı gezinme ile (modern yer paylaşımlı gezinme menü simgesine tıklandıktan sonra görünür) Ayrıca slayt gösterisi seçeneklerinin altında şeffaf, üst üste binen ve başlıklarla sayfaların öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.
Mobil Başlıklar 4 mobil başlık düzeni.bireysel.
Kenar Çubuğu ve Altbilgi Kenar Çubuklarınızın ve Altbilginizin görünümünü özelleştirin. Herhangi bir sayfaya / gönderiye / projeye / albüme / galeriye / mikro siteye / vb. Ayrı Kenar Çubuğu ve Altbilgi atayın. beğendin.
Yaratıcı Çalışmalarınız İçin Birden Fazla Vitrin Seçeneği The7 ile yaratıcı çalışmalarınızı sergilemenin birçok yolu vardır. Birkaç isim vermek gerekirse: 4 farklı slayt < br />
Duvar, haklı ızgara ve portföyleri ve galerileri listeleyin Duyarlı magnific açılan lightbox
Şunun için Özel Gönderi Türleri: Portföy Görüşler Takım Logoları Faydaları Fotoğraf Albümleri Slayt
Çok Sayıda Blog, Portföy ve Galeri Düzeni Şunları seçebilirsiniz: Duvar, ızgara veya liste görünümü. davranacak ızgara düzeni portföy, albümler ve galeriler sgramuz kaydırma / tembel yükleme seçeneği istenilen sayıda sütun + min.Ayrıca, belirli bir sayfada hangi kategorilerin gösterileceğini de belirleyebilirsiniz. Bu nedenle, sınırsız sayıda farklı portföy, galeri, blog, ekip vb. Oluşturabilirsiniz! Sayfa şablonlarının listesi: Varsayılan Albümler - haklı ızgara Albümler - duvarcılık & ızgara Blog - Liste < br />
Blog - duvarcılık & ızgara Galeri - haklı ızgara Galeri - duvarcılık & ızgara Mikro Portfolyo - haklı ızgara Portfolyo - Liste < br />
Portfolyo - duvarcılık & ızgara Takım Görüşler Sayfalar / Gönderiler / Projeler / Vb için 230'dan Fazla Ayar The7'de, başlık düzenini ve türünü, altbilgisini, kenar çubuğunu ve her sayfa / yazı / proje / vb. Mikrosite Açılış sayfaları, tek sayfalık siteler, boş sayfalar vb. İçin kullanılabilecek benzersiz bir sayfa şablonu.ayarlar da mevcuttur Mega Menü Özellikler: Simge-yazı simgeler Altyazı Birden menü satır / sütunlar Çok sayıda ek stil seçenekleri % 100 WooCommerce 3 Uyumluluğu. Doğru - sitenize mükemmel şekilde uyması için WooCommerce stiliyle uğraşmanıza gerek yok.6 premium eklenti içerir: Slider Revolution, The7 Elements, Go - Fiyatlandırma tabloları, WPBakery Sayfa Oluşturucu, Ultimate Eklentiler ve Convert Plus ücretsiz! Birlikte gelen eklentilerimizin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için bu makaleye göz atın. En Popüler WordPress Eklentileriyle Uyumlu Sınıfındaki en iyi eklenti uyumluluğunun keyfini çıkarın. Birkaç isim vermek gerekirse: Contact Form 7, WPML, All in One Calendar, Events manager Pro, Gravity Forms, WooCommerce, Yoast SEO, All in One Seo Pack, W3 Total Cache, WP Super Cache, JetPack, Luv Comments, Disqus, Geo Post, Ultimate Maintenance Mode , NextGEN Galerisi vb.
Arama Motorları için Optimize Edilmiştir (SEO) The7 ’nin HTML5 kodu, en iyi SEO uygulamalarını karşılar. Resmi olarak mobil uyumludur (google tarafından onaylanmıştır) . Tema, "Hepsi Bir Arada SEO Paketi" ve "Yoast SEO" gibi sektör lideri SEO eklentileriyle% 100 uyumludur.
SPEEED için optimize edilmiştir! The7 üzerine inşa edilen sitelerin doğru şekilde kurulması, GTMetrix ve Pingdom gibi testlerde daha iyi yükleme süresine ve puanlara, daha sonra standart WordPress temalarına sahip olacaktır! % 100 Çeviri Hazır ve WPML Uyumlu The7,% 100 çeviriye hazırdır ve WPML ile tamamen uyumludur.
Kapsamlı belgeler.Birkaçını belirtmek gerekirse: düz, minimal, temiz, iOS, macOS, OS X, malzeme ve metro tasarımı vb. Bu liste eksik. Her şeyi kendiniz görmek için lütfen The7 demolarını ziyaret edin! Yardıma mı ihtiyacınız var?


Bir sorunla mı karşılaştınız? Endişelenmeyin - birinci sınıf müşteri desteğimiz her zaman size yardımcı olmaya hazır.
Destek talepleri, iş günü 08:00 - 17:00 (GMT 0.0) normal olarak alındıkları sıraya göre 24 saat içinde işleniyor.
Lütfen destek almanın en hızlı yolunun Destek Portalımız aracılığıyla bir istek göndermek olduğunu unutmayın: support.dream-theme.com.
[hide]bsize=mediumSATINAL/size/b

[b]size=mediumDOWNLOAD/size/b/hide
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Avon - Multipurpose Business Website Laravel Script scripti indirimli ucuza kurulum li0n 1 249 03-08-2022, Saat: 02:32
Son Yorum: qsmartisp
  Medilazar - Pharmacy WooCommerce WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 6 583 02-08-2022, Saat: 04:14
Son Yorum: zengbass
  GetCab | Online Taxi Service WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 1 237 25-07-2022, Saat: 23:46
Son Yorum: furkan4545
  QR Menu - QR Menu Maker for Multi/Single Restaurant & Contactless ordering & For Mobile and Web scripti indirimli ucuza soulmy 10 743 04-07-2022, Saat: 23:16
Son Yorum: YusufCn01
  Lanong - Yacht Rental WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 3 426 29-06-2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Sedomen

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi