Forum Gündemi:

Her Türlü Destek, Şikayet, Reklam İçin Whatsapp

Konu Başlığı : Tchatbot - script for auto replies on Telegram Groups and Channels scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : berhank
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Kidemli Üye
*
427
mesajlar
427
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye
05-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
12-10-2020, Saat: 14:09

Chatbot - Telegram Gruplarında ve Kanallarında otomatik yanıtlar için komut dosyası scripti indirimli almak için ADMİN'e mesaj atın

Tchatbot, Midrub için bir uygulamadır. Midrub olmadan kullanamazsınız.

Tchatbot, Telegram Grupları ve Telegram Kanalları mesajlarına ve yayınlarına otomatik yanıt vermeyi sağlayan bir Midrub uygulamasıdır. Uygulama, SAAS hizmeti olarak sağlanabilir.

Bu videoda tüm özelliklerini görebilirsiniz https://youtu.be/wpV_cXICBRU

Tchatbot uygulamasında 7 bölümler:
 • Yanıtlar - takip edilen Telegram Gruplarında ve Telgraf Kanallarında alınan mesajlara ve gönderilere otomatik yanıt vermek için kullanılan hızlı yanıtları içeren bir liste içerir. Her yanıtta doğruluğu ayarlayabilirsiniz (otomatik yanıtlar için koşul olarak kullanılan anahtar kelimeler için). Her cevapta, cevapla toplanan aboneleri göreceksiniz. Her yanıtta, işlenmiş mesajlar / gönderiler için son 30 günlük etkinlikleri gösteren bir grafik bulunur.
 • Kanallar ve Gruplar - yeni Telegram Gruplarını ve Telegram Kanallarını bağlamanıza olanak tanır. Ayrıca, bağlı Telegram Gruplarını ve Telegram Kanallarını yönetme seçeneğiniz de vardır. Orada Telegram Gruplarınızı ve Telegram Kanallarınızı Tchatbot uygulamasının botuna bağlayabilir, varsayılan yanıtlar oluşturabilir ve kategorileri seçebilirsiniz.
 • Aboneler - kayıtlı aboneleri içeren listeyi içerir. Şu anda, webhook isteği kullanıcının bilgilerini sağlamadığından aboneler isim ve fotoğrafla kaydedilmiyor. Bunun yerine, Kanalın veya Grubun adını göreceksiniz (en azından şimdilik). Ayrıca, görüşmeyi ve seçileni otomatik olarak Hızlı Yanıt kategorisini görebilirsiniz.
 • Geçmiş - alınan tüm mesajları / gönderileri içerir. Her konuşma (mesaj / gönderi) ayrı ayrı kaydedilir ve botun mesajı veya gönderiyi yanıtlayıp yanıtlamadığını görebilirsiniz. Her görüşmede Telegram Grubunun veya Kanalın adını göreceksiniz.
 • Telefon Numaraları - Telgraf Grupları ve Kanallar mesajlarından / gönderilerinden kaydedilen tüm telefon numaralarını gösterir. Telefon sayfaya bölünmüştür ve telefon numaralarını aramak için arama motorunu kullanabilirsiniz. CSV'yi Dışa Aktar düğmesi, telefon numaralarının bir CSV dosyası olarak dışa aktarılmasına olanak tanır. Ayrıca, Telefon numaralarını tıklarsanız, Telefon numarasının kaydedildiği yerden Geçmiş görüşmesini alırsınız.
 • E-posta Adresleri - Telegram Grupları ve Kanallar mesajlarından / telefonlarından kaydedilen tüm e-posta adreslerini gösterir. Birisi sizinle Telegram Kanallarında veya Gruplarda bir e-posta ile iletişim kurduğunda, e-postası kaydedilir ve Yanıtlar sayfasında bildirimi görürsünüz. E-posta adresleri sayfalara bölünmüştür ve her sayfada 10 e-posta adresi gösterilir. Arama motoru, e-posta adreslerini aramaya izin verir. CSV'yi Dışa Aktar'a tıkladığınızda, tüm e-posta adresleri bir CSV dosyasına kaydedilecektir. Bir e-posta adresine tıklayarak, e-postanın alındığı yerden Geçmişe ait görüşmeyi alırsınız.
 • Denetim Günlükleri - uygulamanın etkinliğini içeren 5 widget gösterir. Burada yanıtlanan mesajların / gönderilerin sayısını, kayıtlı aboneleri, bağlı Telegram Grupları ve Kanallarının sayısını, son 30 gün içindeki Yanıt İstatistiklerini ve popüler Hızlı Yanıtları göreceksiniz. Hem Yanıt İstatistikleri hem de Hızlı Yanıtlar, Telegram Grupları ve Kanalları tarafından filtrelenebilir. Popüler Hızlı Yanıtlar azalan sırada gösterilir ve her birinin kaç kez kullanıldığını görebilirsiniz.

Uygulama web kancaları kullanıyor ve bunlar hakkında buradan okumalısınız https://www.midrub.com/articles/webhooks-for-tchatbot

Kısıtlayabilirsiniz bu uygulama planlara göre ve kullanıcı bu uygulamayı ekibin rolüne göre kısıtlayabilir.

SATINAL
DOWNLOAD


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  WooCommerce Chat & Marketing App for Support Board scripti indirimli ucuza kurulum Tolga 0 0 Dün, Saat: 17:55
Son Yorum: Tolga
  WordPress Tab Plugin - Tab Awesome Pro scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 0 0 Dün, Saat: 11:54
Son Yorum: LazyMt
  Grocery, Food, E-commerce Store with Admin App and Delivery App scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 0 0 Dün, Saat: 02:52
Son Yorum: chaitra
  QODO S (android) - live radio with timeline scripti indirimli ucuza kurulum Tolga 0 0 Dün, Saat: 02:52
Son Yorum: Tolga
  Circled Bird scripti indirimli ucuza kurulum berhank 0 0 Dün, Saat: 02:51
Son Yorum: berhank

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.