Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tadrees - Minimal School WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,467
Konuları: 1,467
Kayıt Tarihi: 07-01-2020
Rep Puanı: 1
#1

Tadrees - Minimal Okul WordPress Teması nulled indir
Tadrees - Minimal Okul WordPress Teması Tadrees WordPress Teması, herhangi bir okul, kurs, eğitim ve diğer öğrenim ve eğitim web siteleri için bir web sitesi oluşturmak için güçlü bir araçtır. Tema, her türlü öğrenme, öğretme ve diğer eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak işlevselliğe sahiptir. Okul öğretmenleri ve öğretim görevlilerinin profillerini ekleyebilir ve temel bilgileri gösterebilir, ardından kategorilere ayırabilir, sunum stilini seçebilir ve iletişim formları ve ayrıntıları ekleyebilirsiniz! < strong> Tema Özellikleri Kullanımı kolay - kodlama bilgisi gerekmez Elementor Sayfa Oluşturucu kullanılarak tamamen özelleştirilebilir başlık, gezinme menüsü ve altbilgi Sezgisel Sayfa Oluşturucu Kullanımı en kolay WordPress sayfa oluşturucu “Elementor” u kullanıyoruz. Böylece sürükle ve bırak kolaylığıyla muhteşem sayfalar oluşturmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İçeriği Görsel Olarak Ekleme ve Yönetme Sayfaya eklemek için içerik seçtiğinizde simge göstermek yerine, içeriğin ekran görüntüsünü görsel olarak gösterir. Duyarlı Önizleme Hızlı sayfa oluşturucu içinde duyarlı mizanpajı görün ve çalışın. Sürükle ve Bırak İçerik Oluşturucu Çeşitli önceden tanımlanmış içeriğimizi sürükleyip bırakarak, tema koduna dokunmadan tek bir sayfada birden çok mizanpajınızı oluşturun. Galeri, blog, harita vb. içeren modüller. Güçlü sayfa oluşturucuyu deneyelim. Şablon Sayfası Olarak Kaydet, yeni sayfalara uygulamak için şablon olarak kaydedilebilir. Bu, yeni galeri sayfaları geliştirmek için zaman kazandırır.
Güçlü Yönetici Paneli Demo sitesini tek tıklamayla hızlı bir şekilde içe aktarın Duyarlı ve Retina Hazır Etkinlik Takvimi eklentisiyle uyumlu İletişim Formu 7 uyumlu Harika Blog Çeviri Desteği Retina Hazır WordPress Teması - Retina ekranlar, web sitelerine özel talepler getirir ve iyi günler teması tüm retina ekranlar, web sitesi öğeleriniz için üstün sunum kalitesi sağlar. Katman Kaydırıcısı - Şirket ve Ofis WordPress Teması teması, iki popüler kaydırıcı eklentisiyle birlikte gelir: Katman ve Devir Kaydırıcısı, her ikisi de üstün işlevselliğe ve nefes kesici etkilere sahiptir. Satın almanıza gerek yok, hepsi burada! Özel Yönetici paneli - size çok çeşitli seçenekler ve ayarlar içeren daha fazla işlevsellik sağlamak için ilk WordPress yöneticisini büyük ölçüde genişlettik ve bir okul, kolej, üniversite, kurslar ve diğer eğitim web siteleri oluşturmanıza yardımcı olmak için maksimum özelleştirme esnekliği sağlar. Özel Sayfa Arka Planları - herhangi bir sayfa için özel bir arka plan ayarlayabilir ve web sitenizde yayınlayın ve genel olarak tüm web sitesi için tanımlayın. Renk veya görüntü arka planını seçin ve tekrar türünü ve konumlandırmayı ayarlayın. Sınırsız Renkler - ana gezinmeniz için sınırsız renk olanakları ve diğer birçok web sitesi öğesi, web sitenizin görünümünü şirket tarzınız. Menü öğelerinizin her biri için istediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz. Ya bir çevrimiçi etkinlik kaynağı oluşturuyorsunuz , bir okul, kolej veya akademi web sitesi, bir öğrenim yönetim sistemi, bir eğitim etkinlikler web sitesi, bir ders programı - Dil Okulu Eğitimi WordPress Teması tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Anahtar Kelimeler: öğrenme, öğretim, özel ders, eğitim, LMS, kurslar, okul, kolej, üniversite, WPLMS, basın öğrenin, akademi, ders çizelgesi, öğrenim yönetim sistemi, öğren, öğrenme teması, eğitim teması, çalışma, dil okulu, eğitim wordpress teması Not: Tüm içerik görselleri ana indirmeye dahil değildir.
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaffa - Cafe & Coffee Shop WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 13 1,499 22-03-2023, Saat: 09:18
Son Yorum: fouthekammer
  Dormatic – Garage Door Repair WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 2 524 20-03-2023, Saat: 20:53
Son Yorum: safahmet
  Industroz - Factory & Industrial WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 10 1,483 11-03-2023, Saat: 11:29
Son Yorum: refikkanmaz
  AutoRide - Chauffeur Booking WordPress Theme indirimli ucuza kurulum enis 9 1,560 05-02-2023, Saat: 19:23
Son Yorum: alycck
  CarneShop - Butcher & Meat Shop WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 6 901 17-01-2023, Saat: 17:51
Son Yorum: YusufCn01

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi