Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Superba: Media-centric Photography WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,520
Konuları: 1,520
Kayıt Tarihi: 05-01-2020
Rep Puanı: 4
#1

Superba: Medya Merkezli Fotoğrafçılık WordPress Teması nulled indir


Tüm Albüm şablon çeşitleri Albüm - atlıkarınca Albüm - atlı karınca vurgulama Albüm - slayt gösterisi Albüm - tam ekran slayt gösterisi Albüm - mozaik Albüm - ızgara duvarcılık Albüm - ızgara Medya Merkezli Fotoğrafçılık WordPress Teması. Süre Fotoğraf temaları tasarlamaya kesinlikle yabancı değiliz, her zaman daha iyisini yapabileceğimizi düşündük. Kullanıcılarımızdan gelen harika geri bildirimler, tasarım sürecimizin itici gücüdür ve ortaya çıkmaya devam eden bir şey de şovun gerçek kahramanlarına daha fazla alaka verilebilmesiydi: fotoğrafların kendileri. Bu yüzden biz Superba'yı yarattım. Superba'yı görsel içeriğin gösterimi ile ilgili şimdiye kadarki en iyi deneyimiz olarak görüyoruz, çünkü çok fazla çeşidi var ve resimleri ve videoları kolayca yönetebiliyor. Superba, albümleri yönetmek için harika bir yol sunuyor. Albümler görsel içerik toplayıcılarıdır: birden fazla resim ve video içerebilir ve medyayı anlamlı bir şekilde görüntüler, açıklar ve kataloglarlar. ŞABLONLAR İçeriği sunma şeklimiz çok önemlidir, ve bu nedenle albümler dört farklı benzersiz biçimde düzenlenebilir: atlıkarınca, slayt gösterisi, mozaik ve ızgara.Bu şekilde, örneğin, hangi albümde / projede olursa olsun, "Portre" olarak etiketlenen tüm resimleri getiren bir makro albüm oluşturabilirsiniz. TAKSONOMİ Görsel içeriğin kataloglanması, gruplanması ve anlamlı bir şekilde görüntülenmesi gerekir: Albümlere ve projelere eklenen Ortam Kitaplığı öğelerinin, albüm sayfalarında etiketlenebilmeleri ve filtrelenebilmeleri için kendi özel sınıflandırmaları vardır. SAYFA OLUŞTURUCU En son çerçevemizin üzerine inşa edilen yeni sayfa oluşturucu, sınırsız düzen kombinasyonları oluşturmanıza olanak tanır. Albümler, harika iPhoto modu da dahil olmak üzere kendi görüntüleme ayarlarına sahip olan özel oluşturucu blok bileşeni kullanılarak sayfa düzenine de eklenebilir. WOOCOMMERCE ENTEGRASYON WooCommerce eklentisinin ( 2.2.x ve üstü ) tam desteği sayesinde istediğiniz her şeyi satın.
Öne çıkan temalar: Güçlü Sayfa oluşturucu Duyarlı Retina hazır Video desteği , Vimeo, YouTube ve Kendi kendine barındırılan Birden çok logo ve menü düzen Tam gelişmiş yazı biçimleri desteği Süper hızlı canlı görünüm özelleştirme 2 blog düzenleri 3 birden çok seçenek içeren farklı Portföy düzenleri Portföy gönderi türü AJAX dinamik Portfo lio filtresi AJAX Fotoğraf Galerisi işlevi Mozaik işlevli Fotoğraf Galerisi Ton düzen seçeneği Saniyeler içinde fotoğraf albümleri oluşturun WooCommerce desteği ( 2.2.x ve üstü ) Sınırsız kenar çubukları ile uyumluluğu korumak için alt tema sağlandı ana tema Demo sahte içerik sağlandı WPML ve Polylang desteği ile çeviri hazır ...Sağlanan sahte içerik kullanılarak içe aktarılabilen resimler Unsplash.com'dan ve CC0 lisansı altında lisanslanmıştır.
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arcmos - Creative Portfolio Theme for WordPress scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 2 353 24-09-2022, Saat: 15:04
Son Yorum: sjokotofken
  Dentist - Dental One Page WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 1 220 23-09-2022, Saat: 21:11
Son Yorum: csmkrsnbs
  SkyTower - Real Estate and Cgramtruction WordPress Theme indirimli ucuza kurulum soulmy 2 186 15-09-2022, Saat: 13:26
Son Yorum: tomuso
  Axivis - Car Services & Repair WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 4 690 12-09-2022, Saat: 18:35
Son Yorum: x1r
  Uaques - Drinking Water Delivery WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum social 3 589 25-08-2022, Saat: 17:35
Son Yorum: pironline

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi