Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Stripe Subscriptigram in ASP.NET Web Forms Application built with C# and JavaScript (New) scripti indirimli ucuza kurulu

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : hoppa
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,446
mesajlar
1,446
konular
3
REP PUANI
Yeni Üye
03-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
02-03-2021, Saat: 15:10

Şeritli Abonelikler - ASP.NET Web Formlarında Yinelenen Ödemeler

Elements veya Payment Request Button (Apple Pay) ile tüm kartlardan (kredi, banka kartı ve ön ödemeli) sabit fiyatlı / koltuk başına abonelik ödemeleri alın , Google Pay, Microsoft Pay ve tarayıcı Ödeme İsteği API'si) Stripe aracılığıyla.

Bu uygulamayı ASP.NET Web Uygulamanıza entegre edip özelleştirmek için ASP.NET'te Stripe Subscriptigram Payment Gateway'i kullanın.

Sabit Ücretli Abonelikler: Müşterilerden her ay sabit bir ücret alın. Miktar 1 olarak ayarlandı.

Koltuk Başına Abonelikler: Ürün veya hizmetinizin kaç birimini satın aldıklarına göre müşterilerden ücret alın. Miktar değişkenini müşteriniz tarafından seçilen sayıya ayarlamalısınız.

Uygulama, kartlar için Ödeme Amaçları API'sini kullanır.

Uygulama 3D Secure 2'yi destekler.

Tam kaynak kodu dahildir.

Hedef Çerçeve: .NET Framework 4.7.2 - Dil: c #

Ödeme İsteği Düğmesi
Apple Pay, Google Pay, Microsoft Pay ve tarayıcı Ödeme İsteği API'sini (Chrome, Opera, Edge, Safari) kullanan müşterilerden ödeme ve adres bilgilerini toplayın. Apple Pay'i Safari'de kullanmak için, Apple Pay düğmesi gösterecek tüm web etki alanlarınızı Apple'a kaydettirmeniz gerekir. Güçlü Müşteri Kimlik Doğrulaması Güçlü Müşteri Kimlik Doğrulaması (SCA), dolandırıcılığı azaltmak ve çevrimiçi ödemeleri daha güvenli hale getirmek için yeni bir Avrupa düzenleme gereksinimidir. Ödemeleri kabul etmek ve SCA gereksinimlerini karşılamak için, ödeme akışınızda ek kimlik doğrulaması oluşturmanız gerekir.

Bankaların, SCA gerektiren ve bu kriterleri karşılamayan ödemeleri reddetmeye başlaması gerekecektir. Yönetmelik 14 Eylül 2019'da getirilmiş olmasına rağmen, bu gereksinimlerin 2020 ve 2021 boyunca düzenleyiciler tarafından uygulanmasını bekliyoruz.

3D Secure 2 - kimlik doğrulama protokolünün 2019'da kullanıma sunulan yeni sürümü— çevrimiçi kart ödemelerinin doğrulanması ve yeni SCA gereksinimlerinin karşılanması için ana yöntem olacaktır. Bu yeni sürüm, kimlik doğrulamanın ödeme akışına eklediği bazı anlaşmazlıkları en aza indirmeye yardımcı olacak daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Uygulama, 3D Secure 2'yi destekliyor

Doğru muafiyeti uygulamak ve gerektiğinde 3D Secure'u tetiklemek için Stripe'in SCA mantığını kullanan Ödeme Amaçları API'si.

Uygulama, kart ödemeleri için Ödeme Amaçları API'sini kullanıyor

Çekirdek ürün ekibinizi odaklanmış halde tutarken Stripe'ı dağıtın. Techtolia, Stripe entegrasyonlarını geniş ölçekte hızlı bir şekilde dağıtmak için Stripe's Payments ile çalışma deneyiminin yanı sıra Ürün Geliştirme, DevOps ve Kullanıcı Deneyimi uzmanlığı sunar.

İş ortağı olarak, çekirdek ekibinizin ürününüze odaklanmasını sağlarken hızı artırabiliriz. Dışarıdan bir ekiple iş ortaklığı yapmak, çekirdek ürün ekibinizin müşteri değerine veya rekabette farklılaşmaya bağlı özelliklere öncelik verebileceği anlamına gelir.

Stripe Atlas

Stripe Atlas güçlü, güvenli ve kolay -bir şirket kurmak için kullanılan platform. Stripe Atlas, uzun evrak işlerini, yasal karmaşıklığı ve çok sayıda ücreti ortadan kaldırarak, startup'ınızı dünyanın her yerinden başlatmanıza yardımcı olur.

Stripe Atlas'ı henüz başlatmadıysanız, şirketinizi kurmak için davet bağlantımızı kullanın ABD'de Stripe Atlas ile https://atlas.stripe.com/invite/8ykr8gmr

İncelemelerimiz
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dearjob - Figma Mobile Application scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 100 12-10-2021, Saat: 07:12
Son Yorum: imados
  Online Unit Converter PRO Tools Full Production Ready Application (Angular 11) scripti indirimli ucuza kurulum li0n 2 96 10-08-2021, Saat: 14:50
Son Yorum: nabibux2021
  Prev - Multi User Extended Social Profile For Instagram, Twitter, Facebook, TikTok (SaaS) scripti indirimli ucuza kurulu social 1 145 24-05-2021, Saat: 11:52
Son Yorum: hsnlbnan
  Maildoll - Email & SMS Marketing Application scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 0 71 03-03-2021, Saat: 13:24
Son Yorum: sercantelli
  Stripe Subscriptigram in ASP.NET Core MVC Web Application built with C# and JavaScript scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 79 02-03-2021, Saat: 15:10
Son Yorum: li0n

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.