Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Spreadsheet Online for Perfex CRM scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,467
Konuları: 1,467
Kayıt Tarihi: 07-01-2020
Rep Puanı: 1
#1

Not: Bu, Perfex CRM için bir modüldür . Bağımsız bir komut dosyası değil.

Kısa açıklama

Elektronik Tablo Çevrimiçi Modülü , çağdaş elektronik tablo yazılımıyla yapabileceğiniz hemen hemen her şeyi yapmanıza olanak tanıyan güçlü bir elektronik tablo düzenleyicidir Excel gibi. Bu modül, hedeflerinize ulaşmanıza ve daha iyi kararlar almanıza yardımcı olur. Bu modülü kullanarak izleyemeyeceğiniz ve yönetemeyeceğiniz neredeyse hiçbir şey yok.

A. Elektronik Tablo Düzenleyici - Değerli verilerinizi elektronik tablolarla kaydedin ve yönetin. Elektronik tabloları çevrimiçi düzenleyin : Hiçbir şey bir tabloya veri girmenin basitliğini yenemez. Bunu akılda tutarak, bu modül, kullanıcıların verilerini sorunsuz bir şekilde belgelerine eklemelerine olanak tanıyan çevrimiçi bir elektronik tablo düzenleyicisi sağlar. Hatta normal elektronik tablolar gibi verilere formüller ve hesaplamalar da uygulayabilirsiniz. Bu modül aynı zamanda belirli bir konu için bir dizi geçerli seçeneği görüntülemenize izin veren açılır listeyi de destekler. Kullanıcılarınızın içeriğinizle etkileşimde kalmasını sağlamak önemlidir. Bu, stilleri değiştirerek ve belgelerinizin görünümünü kullanıcıların görüntülemesini daha çekici kılmak için özelleştirerek başarılabilir.Belgelerinizi Düzenleyin - Düzeninizi koruyun ve üretkenliği en üst düzeye çıkarın. Çalışmanızı ekip arkadaşlarınızla hizalayın : Belirli bir belgeyi aramanız gerektiğinde kolay erişim. Aynı anda çok fazla belge mi var? Bunları projelere göre organize etme konusunda endişelenmeyin. Bir projede belirli belgeler yanlış yerleştirilmişse, bunları doğrudan bir projeden diğerine taşıyın. Bir belge oluşturduğunuzda ve ona bir etiket eklediğinizde, otomatik olarak o belirli etiket altında kategorize edilecektir. Bu, oluşturulduktan sonra her belgeyi sınıflandırırken size zaman ve çaba kazandıracaktır. C. Paylaşma - Çalışmanızı paylaşın ve başkalarıyla pekiştirin. Çalışmayı Takım Arkadaşlarınızla Uyumlu Hale Getirin : Çalışma hazır olduğunda, onu dünyayla paylaşmanın zamanıdır. Bu modül web sayfası gömme kodunu destekler ve ayrıca MS Excel'den veri kayıtlarını dışa veya içe aktarabilirsiniz. D. Ekip İşbirliği - Ekip çalışması, başarı söz konusu olduğunda önemli bir faktördür. Cloud Repository'de Güvenli Şekilde Depolanır : Bu modül, ekip aracılığıyla belgelerinize erişimi kolaylaştırır. Ekip üyeleri, belgeleri uzaktan düzenleyebilir ve doğrudan Cloud Repository'ye kaydedebilir. Bu modül, ekip üyelerinize önemli belgelere her zaman, her yerden erişme olanağı sağlar.Bu, ekibin tam kapasiteyle çalışmasına ve tüm potansiyelini gerçekleştirmesine olanak tanır.

Lütfen modülün tüm görünen kısımlarını gösteren yüklenen ekran görüntülerine bakın.
 1. Klasör ağacı.

 2. Elektronik tablo dosyası oluşturun

 3. Şuradan İçe veya Dışa Aktar MS Excel


 4. Paylaşım


 5. Perfex'teki nesnelerle entegrasyon: sözleşme, teklif , tahmin, proje, fatura, masraf ve liderlik.


 6. Müşteri portalı ile entegrasyon

 7. Bkz. daha fazla video:
  Klasör ağacı, Elektronik tablo dosyaları Oluşturma / Düzenleme
  Perfex'teki nesnelerle entegrasyon
  Paylaşma
Demo < Perfex CRM Çevrimiçi Elektronik Tablo

Kullanıcı:
Oturum Açma: data.greensoft@gmail.com Şifre: 123456a @

Perfex CRM İstemci Portalı

Kullanıcı:
Oturum Açma: data.gsts@gmail.com Şifre: 123456a @

Kurulum

Dahil edilen belgeler, modülü nasıl yapacağınızın farkında değilseniz Perfex CRM içine yüklemenize ve etkinleştirmenize yardımcı olur.

Destek

Destek ekibimiz her zaman yanınızdadır. elp. Destek talebinde bulunmaktan çekinmeyin.
Destek departmanındaki görevliler, her türlü sorunda size yol gösterecek bir yanıtla en kısa sürede size geri dönecekler.

Değişiklik günlüğü Sürüm 1.0. 0 / 2020-11-26 İlk sürüm Sürüm 1.0.1 / 2020-12-01 Küçük hataları düzeltin Perfex'teki nesnelerle entegrasyon için belgeleri güncelleyin: sözleşme, teklif, tahmin ve proje Ek entegrasyon: fatura, gider, potansiyel müşteri Sürüm 1.0. 2 / 2020-12-03 Küçük hataları düzeltin Klasör ağacına sürükle ve bırak özelliği ekleyin Elektronik tablo düzenleyicide perfex kısayollarını devre dışı bırakın Sürüm 1.0.3 / 2020-12-05 Küçük hataları düzeltin Belgeleri güncelleyin Düzenleyici için bazı özellikleri yükseltin.
SATINAL
DOWNLOAD
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GetCab | Online Taxi Service WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 1 215 25-07-2022, Saat: 23:46
Son Yorum: furkan4545
  Styleway - Online Fashion OpenCart 3.x Respgramive Theme scripti indirimli ucuza kurulum li0n 2 406 29-11-2021, Saat: 01:57
Son Yorum: deneme20
  [All in One] iLoveConverts- Online Converter Tools Full Production Ready App(Angular11 & Typescript) scripti indirimli u KennethFoups 4 420 24-11-2021, Saat: 15:07
Son Yorum: prafulkeni28
  Conexi - Online Taxi Booking Service WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum niggaTR 3 357 23-11-2021, Saat: 20:07
Son Yorum: Kubilay_h
  Online Cake, Cafe and Bakery Shop in ASP.NET scripti indirimli ucuza kurulum berhank 1 265 14-11-2021, Saat: 09:48
Son Yorum: Gurbanli

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi