Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Specific Social Notification Bar scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : hoppa
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,446
mesajlar
1,446
konular
3
REP PUANI
Yeni Üye
03-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 18:39

Spesifik sosyal bildirim çubuğu Wordpress eklentisi, web sitenizde ayrı ama etkili bir bildirim çubuğu görüntülemenin kolay bir yolunu sunar.

Bu, Web sitenizin üst kısmında görünecek ve sizi uyaracak bir çubuk oluşturur Bildirim çubuğuna yerleştirmeye karar verdiğiniz herhangi bir mesajın ziyaretçileri.

Piyasada bunu zaten yapan birçok Wordpress eklentisi var, bu nedenle belirli sosyal bildirim çubuğunu farklı kılan nedir?

sosyal ağlarınızın her birinden ziyaretçilerinize belirli bir bildirim çubuğu görüntüleyebilirsiniz.

Twitter'dan gelen ziyaretçiler için farklı bir bildirim çubuğu, Facebook'tan gelen ziyaretçiler için farklı bir çubuk ve Google+.

Bu bildirim çubuğunun fark edilmesini sağlamak için, ziyaretçinizin dikkatini bu mesaja çekmek için 30 farklı animasyon gerçekleştirme seçeneğiniz vardır.

Belirli Sosyal Olmanın Yararları Biz hepsinde bazıları için en sevdiğimiz sosyal ağlar var, bunun için Twitter me Facebook ve diğerleri Google + 'yı tercih ediyor.

Hiç bir web sitesine gittiniz mi ve sayfanın alt kısmında en popüler sosyal ağ düğmelerinden oluşan bir seçki var mı? Bunun nedeni, web sitesi sahibinin en sevdiğiniz sosyal ağın ne olduğu hakkında hiçbir fikri olmaması ve bu sayfayı en sevdiğiniz sosyal ağda paylaşmanızı sağlamanın en iyi yolunun, bunlardan birini kullanacağınızı umarak tüm düğmeleri en alta yerleştirmek olduğunu düşünmesidir. .

Favori bir sosyal ağımız olduğunda, bu ağda daha fazla şey paylaşma eğilimindeyiz.

Ya ziyaretçilerinizin en sevdiği sosyal ağın ne olduğunu zaten bilseydiniz?

< Ziyaretçinizin hangi sosyal ağı kullandığını biliyorsanız, sosyal medya düğmelerinizin görünümünü yalnızca bu ziyaretçi için özelleştirebilirsiniz.

Örneğin, ziyaretçinizin sitenize Pinterest'ten geldiğini biliyorsak, biliyoruz Pinterest'i daha fazla kullanıyorlar ve büyük olasılıkla web sitenizi Pinterest'te paylaşacaklar, şimdi sayfayı diğerlerinin tümü yerine yalnızca sabitleme düğmeleri gösterecek şekilde özelleştirebiliriz.

Aynı ilke, belirli sosyal bildirim çubuğu.

Ziyaretçinizin sitenize Facebook'tan geldiğini biliyorsanız, Facebook ziyaretçisine göndereceğiniz bildirim mesajını özelleştirebilirsiniz. Özel Facebook mesajı görüntüleyin, beğen düğmenizi görüntüleyin ve web sitenizi Facebook'ta paylaşmalarına izin verin.

Aynı şey, Twitter ziyaretçiniz için de geçerlidir, eğer Twitter'dan sitenize geliyorlarsa web sitenizi paylaşma olasılığı Twitter'daki diğer sosyal ağlardan çok daha yüksektir, bu nedenle Twitter'dan ziyaretçiye bildirim çubuğunu özelleştirebiliriz. Bir Tweet isteyin, takip düğmesini görüntüleyin, bir tweet düğmesi görüntüleyin, ziyaretçinin web sitenizi Twitter'da paylaşmasını olabildiğince kolaylaştırın. Sitenize Twitter'dan yeni geldiler, onu kullandıklarını ve paylaştıklarını biliyorsunuz.

Ya kullanıcı sitenize bir sosyal ağdan gelmediyse?

< Sorun değil, bu yeni ziyaretçileri düzenli ziyaretçilere dönüştürmek için özel bir mesaj içeren genel bir bildirim çubuğu görüntüleyeceğiz.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geny Instagram DM Bot | Send Messages to Specific Users, Instagram Marketing and More, With Filter scripti indirimli ucu omer.dundar 1 116 14-09-2021, Saat: 18:47
Son Yorum: furkan4545
  Prev - Multi User Extended Social Profile For Instagram, Twitter, Facebook, TikTok (SaaS) scripti indirimli ucuza kurulu social 1 145 24-05-2021, Saat: 11:52
Son Yorum: hsnlbnan
  CM: Notification & Transactional Email Templates indirimli ucuza kurulum KennethFoups 1 96 28-04-2021, Saat: 13:30
Son Yorum: phay
  Muslim Azkar and duas : Local Notification - Admob Ads scripti indirimli ucuza kurulum KennethFoups 0 57 02-03-2021, Saat: 21:15
Son Yorum: KennethFoups
  Tweetster - Twitter clone social network app Follow Chat Tweet Live android studio + firebase +admob scripti indirimli u sercantelli 1 164 28-02-2021, Saat: 15:44
Son Yorum: emrebt5

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.