Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Skote - React Admin & Dashboard Template + Sketch indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 2 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : enis
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,536
mesajlar
1,536
konular
7
REP PUANI
Yeni Üye
18-10-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 12:42

Skote - React Admin ve Dashboard Şablonu + Sketch nulled indir


Skote , React Redux Saga ve Hooks 'ta < güçlü> firebase / fack-arka uç ve Facebook / Google kimlik doğrulaması ve çoklu dil , geliştirici dostu kodlarla destekler. Bu şablonda jQuery'yi, CRA ve tamamen bileşen tabanlı yönetici şablonuna sahip saf ReactJ'leri kullanmadık. Sketch dosyaları da bu şablonla kullanılabilir.

Skote , RTL seçenekleriyle Koyu, Açık Düzenlere sahip güzelce hazırlanmış, temiz ve minimal olarak tasarlanmış bir yönetici şablonudur. Saas tabanlı arayüz, e-Ticaret, CRM, CMS, Proje yönetimi uygulamaları, Yönetici Panelleri gibi her türlü web uygulamasını oluşturabilirsiniz. Ekibinizin daha hızlı hareket etmesine ve geliştirme maliyetlerinden ve değerli zamandan tasarruf etmesine yardımcı olur. Bir geliştiriciyseniz ve jQuery olmadan Bootstrap ve React, Redux, Saga, Hooks ile tamamen uyumlu minimal bir yönetici panosu arıyorsanız, Skote - React Admin Dashboard Template kullanarak projenize başlamak için doğru yerdesiniz.

Skote , tüm ekranlarda duyarlı olan çok sayıda yeni tasarım widget'ı içerir.Mevcut çalışan uygulamanızdaki herhangi bir düzeni, yalnızca Açık, Koyu ve RTL için scss ve tüm düzenler için JSON nesnesi ile yönetildiği gibi birkaç satır kodunu değiştirerek değiştirmek çok kolaydır. Performansı artırmak için standart ve geliştirici dostu kod yazdık.
TASARIM DOSYALARI:
Tasarım dosyalarını (Sketch, Figma ve Adobe XD dosyaları) almak için aşağıdaki bağlantıdan destek yoluyla bize ulaşın. Tasarım varlıkları, şablonun bir parçası değil, yalnızca ücretsizdir. Bir tasarımcının hayatını kolaylaştırmalarını sağlıyoruz. Ayrıca, tasarım varlıklarının şablonda bulunan her şeyi kapsamadığını unutmayın.
Bize ulaşın

ÖZELLİKLER:

Bootstrap 4.5.0 ile oluşturuldu Redux React - Redux Saga tabanlı mimari React Redux - Redux Saga - React Hooks tabanlı mimari Pure Components tabanlı ReactJs, jQuery yok Skote Admin Template ile React Uygulaması Oluşturun Firebase kimlik doğrulaması Arka uç kimlik doğrulaması i18n (JSON nesnesi) ile çoklu dil desteği Açık, Koyu , RTL desteklenir Çoklu Düzen Tam Duyarlı Düzen SASS Destekli Eskiz Dosyaları Mevcuttur Temiz ve İyi Yorumlanmış Kodlar W3C Doğrulandı Kod Kutu Simgeleri Sohbet, E-Ticaret Ürünü, Siparişler, Müşteriler, Alışveriş Sepeti, Ödeme, Mağaza Sayfaları Proje Tablosu, Liste, Genel Bakış Sayfaları Görev Listesi, Kanban Pano Sayfaları Faturalar Listesi ve Ayrıntılar sayfaları Kişiler ve Profil sayfası Veri tabloları Google Yazı Tipi 3 farklı Grafik türü Yetkilendirilmemiş Sayfa ÜCRETSİZ Ömür Boyu Güncellemeler GÜNLÜĞÜ DEĞİŞTİR : ========================================= ========================== v 2.2.1 - 28 Kasım 2020 ---------------- -------------------------------------------------- - - Bootstrap sürümü 4.5.3'e yükseltildi - React sürümü 17.0.1'e yükseltildi - Yeni Kaydırılabilir düzen eklendi.- Yeni bir Form düzeni sayfası eklendi ve birkaç öğe eklendi. - Zaman seçici ve tarih seçici yeni seçenekler eklendi. - Google ve Facebook işlevselliğiyle sosyal kimlik doğrulama eklendi. - Giriş ve kayıt sayfasına sosyal düğmeler eklendi. - E-ticaret filtreleri işlevi güncellendi. - Sohbet sayfasının redux ile çalışmasını sağlayın. - Küçük hatalar düzeltildi. v 2.2.0 - 01 Temmuz 2020 ------------------------------------------ ------------------------- - React Redux Hooks sürümü eklendi. - React Redux v 2.1.0'da küçük hata düzeltmeleri - 25 Mayıs 2020 ----------------------------------- -------------------------------- - Eskiz tasarım dosyaları güncellendi. - Başlangıç ​​kiti eklendi. v 2.0.0 - 19 Mayıs 2020 ------------------------------------------ ------------------------- - Arka uç kimlik doğrulama desteği eklendi. (Herhangi bir firebase veya arka uç kullanabilirsiniz). - i18n (JSON nesnesi) ile çoklu dil desteği eklendi. - Yükseltilmiş Bootstrap v4.5.0. - SaaS ve Crypto kontrol panelleri eklendi. - Kripto sayfaları eklendi (cüzdan, Al / Sat, Takas, Borç Verme, Siparişler, KYC Uygulaması, ICO Açılışı). - Leaflet haritaları eklendi. - Küçük hatalar düzeltildi ve Uyarılar, Modal, İlerleme çubuğu, bildirim, kırpıcı, form sihirbazı, form doğrulama, form ilerlemesi ve tüm simgeler sayfalarına yeni seçenekler eklendi.
Hide Post
Çevrimdışı
Yeni Üye
*
1
mesajlar
0
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye
20-05-2021
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#2
20-05-2021, Saat: 14:22
(24-12-2020, Saat: 12:42)enis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Skote - Download React Admin and Dashboard Template + Sketch nulled


  Skote, React Redux Saga and Hooks' It supports ta firebase / fack-backend and Facebook / Google authentication and multi-language, developer-friendly code We have not used jQuery, CRA, and pure ReactJs with fully component based admin template in this template. Sketch files can also be used with this template.

  Skote is a beautifully crafted, clean and minimally designed admin template with Dark, Light Layouts with RTL options. You can create all kinds of web applications such as Saas-based interface, e-Commerce, CRM, CMS, Project management applications, Admin Panels. It helps your team move faster and save development costs and valuable time. If you are a developer and looking for a minimal admin dashboard that is fully compatible with Bootstrap and React, Redux, Saga, Hooks without jQuery, you are in the right place to start your project using the Skote - React Admin Dashboard Template.

  Skote includes a large number of new design widgets that are responsive on all screens. It is very easy to change any layout in your current running app just by changing a few lines of code as it is managed with scss for Light, Dark and RTL and JSON object for all layouts. We wrote standard and developer-friendly code to improve performance.
  DESIGN FILES: 
Contact us via support at the link below to get design files (Sketch, Figma and Adobe XD files). Design assets are only free, not part of the template. We make it easier for a designer to make his life easier. Also, keep in mind that design assets do not cover everything included in the template.
Contact us

  FEATURES: 

    Kanban Dashboard Pages Invoices List and Details pages Contacts and Profile page Data tables Google Font 3 different Graphic type Non-Authorized Page FREE Lifetime Updates CHANGE LOG: ==================== ===================== ========================== v 2.2. 1 - 28 November 2020 ---------------- ----------------------------- --------------------- - - Bootstrap version upgraded to 4.5.3 - React version upgraded to 17.0.1 - New Scrollable layout added. layout page has been added and a few items have been added. - Time picker and date picker new options have been added. - Social authentication added with Google and Facebook functionality. - Social buttons have been added to the login and registration page. - E-commerce filters functionality has been updated. - Make the chat page work with redux. - Minor bugs fixed. v 2.2.0 - 01 July 2020 ------------------------------------------ ------------------------- - React Redux Hooks version added. - Minor bug fixes in React Redux v 2.1.0 - May 25, 2020 ---------------------------------- - -------------------------------- - Sketch design files have been updated. - Starter kit added. v 2.0.0 - 19 May 2020 ------------------------------------------ ------------------------- - Added support for backend authentication. (You can use any firebase or backend). - Added multi-language support with i18n (JSON object). - Upgraded Bootstrap v4.5.0. - SaaS and Crypto control panels added. - Crypto pages added (wallet, Buy / Sell, Exchange, Lending, Orders, KYC Application, ICO Opening). - Leaflet maps have been added.
[hide] BUY

DOWNLOAD [/ hide]
Çevrimdışı
Yeni Üye
*
2
mesajlar
0
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye
17-05-2021
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#3
19-08-2021, Saat: 13:00
teşekkürler dostum bunu arıyordum


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tendex - Cryptocurrency Exchange HTML Template scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 4 235 07-11-2021, Saat: 21:58
Son Yorum: mostafa4875
  Midone - Vue 3 Admin Dashboard Template + HTML Version + XD Design File scripti indirimli ucuza kurulum enis 1 145 30-10-2021, Saat: 16:48
Son Yorum: olarinn
  Makro - Creative HTML Template For Saas & Startup scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 3 103 23-10-2021, Saat: 17:51
Son Yorum: deneme123
  PIRUS – Dark Digital Agency Elementor Template Kit scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 1 72 12-10-2021, Saat: 15:01
Son Yorum: pacoca2613
  Influence Marketing - SEO & Digital Agency Elementor Template Kit scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 77 01-10-2021, Saat: 17:13
Son Yorum: zencart

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.