Forum Gündemi:

Konu Başlığı : SEO Friendly Images Pro for WordPress scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : LazyMt
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,546
mesajlar
1,546
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
07-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
25-12-2020, Saat: 10:59

Bu eklenti, SEO dostu görseller için tam özellikli bir çözümdür. Tüm resimler için alt ve başlık özniteliklerini optimize edin ve SEO trafiğinizi iyileştirin. WordPress için SEO Dostu Görseller WordPress için SEO Dostu Görseller, tüm alt ve üst başlıkları otomatik olarak optimize etmenize yardımcı olan bir eklentidir. Yazılarınızdaki, sayfalarınızdaki resimlerin başlık nitelikleri ve ayrıca Gelişmiş Özel Alanlar gibi üçüncü taraf eklentileri.

alt ve ayrıca başlık öznitelikleri, arama motorlarında bir web sitesi sıralaması için önemlidir ve ayrıca W3C için geçerli bir web sitesine sahip olmak için gereklidir.

Web'deki en hızlı Lazy Loader'lardan biri A tembel yükleme işlevi çok kullanışlıdır ve uzun web sayfalarında görüntülerin yüklenmesini geciktirerek performansınızı artırır, çünkü görüntü alanı dışındaki görüntüler (web sayfasının görünür kısmı) kullanıcı onlara kaydırana kadar yüklenmez.

Bu eklentideki tembel yük, web'deki en hızlı ve en ince tembel yükleyicilerden biri olan unveil.js tarafından desteklenmektedir. Uygulama son derece seo uyumludur ve js içermeyen bir geri dönüş içerir.

Bağlantılarınızı optimize edin Sürüm 1.3'ten beri yeni bir özellik, bağlantılarınızı gönderiler, sayfalar veya özel gönderi türlerinde de optimize etmenize olanak tanır . Sistem, içeriklerine göre bağlantılarınıza otomatik olarak başlık nitelikleri ekleyebilir.Herhangi bir sorununuz varsa, daha eski bir sürüme geçebilirsiniz, indirme arşivine bakın. = 3.1.0 = * sunucu hataları düzeltildi ve kod optimize edildi * iyileştirilmiş görüntü ve şekil işleme - BasTaller sayesinde (@bastaller) = 3.0.0 = * woocommerce ayarları için yeni arayüz * woocommerce ile sabit uyumluluk = 2.6.1 = * woocommerce ile sabit uyumluluk = 2.6.0 = * bazı kodlama sorunları düzeltildi * daha iyi bir kodlama yönetimi için eklenen ayarlar * optimize edilmiş çeviriler = 2.5.0 = * beslemelerle sabit uyumluluk * ARForms ile sabit uyumluluk * LiveComposer ile sabit uyumluluk = 2.4.2 = * beslemelerle sabit uyumluluk = 2.4.1 = * Diğer eklentilere ve temalara artan uyumluluk. * Özellikle MasterSlider için geliştirilmiş uyumluluk = 2.4.0 = * Diğer eklentilere ve temalara artan uyumluluk. = 2.3.0 = * Bir Firefox hatası düzeltildi * Temel işlevlere Filtre eklendi. Resimlerinizin niteliklerini daha özel bir şekilde değiştirmek için filtre olarak "pbsfi-alt", "pbsfi-title", "pbsfi-wc-alt" ve "pbsfi-wc-title" kullanabilirsiniz. "Wc" filtresi, pro sürümün woocommerce özellikleri için özeldir. = 2.2.2 = * Etkinlik Takvimi eklentisiyle ilgili bir hata düzeltildi * Facebook Anında Makaleler ve RSS Beslemeleri ile ilgili bir hata düzeltildi = 2.2.1 = * "Nasıl çalışır" metni eklendi * "Değişiklik günlüğü" düğmesi / bağlantısı eklendi * Şuna kadar test edildi WordPress 4.8 = 2.2.0 = * Temalarda manuel entegrasyon için önemli: Lazy load sınıfı artık "lazy" yerine "pb-seo-lazy" oldu * açıklamada yanlış sınıf şimdi düzeltildi * Daha iyi uyumluluk * Kod optimizasyonu ve iyileştirmeleri * de_DE_formal = 2.1.0 = * için almanca çeviri * Eski PHP sürümleri için geliştirilmiş destek * Kod optimizasyonu ve iyileştirmeler * Daha İyi WooCommerce desteği = 2.0.1 = * CSS Sürümü Bugfix = 2.0.0 = * Yeni Tasarım * Daha iyi uyumluluk * Divi için daha iyi destek Elegant Themes tarafından Tema = 1.4.0 = * Divi Teması için Elegant Themes için daha iyi destek * Geçersiz kılma / düzen işlevi için daha fazla etiket eklendi = 1.3.3 = * Bit.ly yanlış bir şekilde Pro-URL'yi engelledi.= 1.0 = * İlk sürüm ..
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lanong - Yacht Rental WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 3 78 29-06-2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Sedomen
  Uaques - Drinking Water Delivery WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum social 2 133 22-06-2022, Saat: 16:21
Son Yorum: mesut55x
  Industroz - Factory & Industrial WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 8 254 16-06-2022, Saat: 06:52
Son Yorum: kaly
  Axivis - Car Services & Repair WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 3 230 13-06-2022, Saat: 17:23
Son Yorum: LadyBug
  Geco - eSports and Gaming WordPress Theme + bbpress scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 4 182 09-06-2022, Saat: 03:03
Son Yorum: eslamehab2020

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.