Forum Gündemi:

Konu Başlığı : SellIt - the easiest way to sell on all social networks scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : enis
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,536
mesajlar
1,536
konular
7
REP PUANI
Yeni Üye
18-10-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
02-02-2021, Saat: 20:13

SellIt, Midrub için bir uygulama. Midrub olmadan kullanamazsınız.

SellIt, sosyal ağlarda ve reklamlarla her şeyi satmanın en kolay yolunu sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir Midrub uygulamasıdır. Birkaç tıklama ile 1000 öğe sayfası bile oluşturmanıza ve bunları web'in herhangi bir yerinde satmaya başlamanıza izin verir.

SellIt uygulaması nasıl çalışır?

  • Öncelikle SellIt uygulaması -> Ödemeler Sayfasından ödeme ağ geçitlerini yapılandırmanız gerekir (varsayılan olarak PayPal ve Stripe vardır ancak yeni ödemeler ağ geçitleri yakın gelecekte kullanıma sunulacaktır).
  • Yeni Öğeye tıklayın ve gerekli bilgileri girin (öğenin adı, açıklaması, fiyatı, para birimi kodu, para birimi simgesi, fotoğrafları seçin, öğeniz için şablon olarak kullanılır ve ödeme ağ geçitlerini seçin). Öğeyi Kaydet düğmesine tıklayın ve öğe oluşturulacaktır. Daha fazla seçenek var ama isteğe bağlı olarak.
  • Yayınla Sekmesi -> Öğenin URL'sinden bağlantıyı kopyalayabileceğiniz ve istediğiniz yerde paylaşabileceğiniz öğenin sayfasına yönlendirileceksiniz.
  • Bundan sonra, Faturalar Sayfasında -> Şablon düğmesi (tıklayın), başarılı ödemeler için oluşturulacak faturaları özelleştirebilirsiniz.
Tüm işlemler, İşlemler Sayfasında görüntülenir. Satın alınan ürün ve alıcı hakkında bilgi almak için işlem üzerine tıklayabilirsiniz. İşlemin durumunu bile değiştirebilirsiniz. Biri öğenizi gördüyse ancak işlemi tamamlamadıysa, müşteri adayı olarak kaydedilir ve onu Müşteri Adayları Sayfasında görebilirsiniz. Yakın gelecekte SellIt uygulaması, öğelerinizin sayfalarını sosyal ağlardan alan misafirleri bile kurtarabilecek. İstatistikler sayfasında, gün içinde kaç ürün sattığınızı ve hangilerinin en popüler olduğunu görebilirsiniz.

< Bu uygulamanın nasıl çalıştığını şu videolarda görebilirsiniz: https://youtu.be/BKZ1JioCW7A - https://youtu.be/s9xabHeIt2U

Varsayılan olarak SellIt uygulamasının yapabileceğiniz 5 modeli vardır öğe sayfalarını oluşturmak için öğelerinizi seçin. Her öğe, öğeniz için etkinleştirebileceğiniz özelliklere sahiptir. Her öğe, GDRP'ye saygı göstermenize olanak tanıyan Çerezler kalıbına sahiptir. Modellerin oluşturulması kolaydır ve burada bir modelin nasıl oluşturulacağını adım adım görebilirsiniz https://www.midrub.com/articles/how-to-c...sellit-app

Herhangi bir öğe hemen yayınlanabilir, ileri bir zaman için planlanabilir veya taslak olarak kaydedilebilir.

Bazı modeller, bir süre sonra öğeyi kurup geri saymaya ve devre dışı bırakmaya bile izin verir.

Stok Kısıtlamaları satış sayısını sınırlandırmaya izin verir. Bu seçenek, sınırlı sayıda ürününüz varsa ve sahip olduğunuzdan daha fazla ürün satmaktan kaçınmak istiyorsanız kullanışlıdır. Stok Durumu Bildirimi, ürünün satışları hakkında ne zaman e-posta bildirimi alacağınıza karar vermenizi sağlar.

Öğenin açıklamasında html içeriği, resimleri ve videoları olabilir. Biçim düğmeleri, açıklamayı biçimlendirmenin hızlı bir yolunu sağlar.

Öğeler sayfasında, tek bir tıklamayla birden çok öğeyi içe aktarmanıza izin veren İçe Aktar düğmesini göreceksiniz. İçe Aktar düğmesine tıkladığınızda, bir CSV örneği indirmek için bağlantı içeren bir modal göreceksiniz. Bir veya daha fazla öğeyi içe aktarabilirsiniz. Bir CSV dosyasını içe aktardıktan sonra, öğeleriniz (zorunlu), fiyat (gerekli), para birimi simgesi (gerekli), Vergi (isteğe bağlı), Kısa Açıklama (isteğe bağlı), Ödemeler (gerekli) ve Kategori (isteğe bağlı) için bir model seçmelisiniz ). Hatta içe aktarılan öğeleri görebilir ve yayınlamadan önce bazılarını silebilirsiniz. Kaydet düğmesine tıkladığınızda, tüm öğeler yayınlanacak ve yayınlanan tüm öğeler için doğrudan bağlantı görüntülenecektir. Bağlantıları kopyalayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Bu nedenle, her kullanıcının en az bir ödeme ağ geçidi yapılandırması gerekir.

SellIt uygulamasını tek bir tıklama ile yükleyebilir ve birkaç tıklama ile yönetici panelinden güncelleyebilirsiniz. Bir ekibiniz varsa, bu uygulamayı kullanmak için hangi rolün erişebileceğine karar verebilirsiniz.

Buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  WoWonder - The Ultimate PHP Social Network Platform scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 1 85 17-01-2022, Saat: 00:23
Son Yorum: Dasdas
  Zillapage - Generate Leads And Sell Your Products With Landing Pages scripti indirimli ucuza kurulum berhank 1 78 23-06-2021, Saat: 19:14
Son Yorum: patriot
  Prev - Multi User Extended Social Profile For Instagram, Twitter, Facebook, TikTok (SaaS) scripti indirimli ucuza kurulu social 1 145 24-05-2021, Saat: 11:52
Son Yorum: hsnlbnan
  Tweetster - Twitter clone social network app Follow Chat Tweet Live android studio + firebase +admob scripti indirimli u sercantelli 1 164 28-02-2021, Saat: 15:44
Son Yorum: emrebt5
  Buy and Sell Android Classified App (Olx,Buy Sell, Classified ) scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 1 118 20-02-2021, Saat: 20:21
Son Yorum: judas63

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.