Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sayidan - University Alumni WP theme indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,467
Konuları: 1,467
Kayıt Tarihi: 07-01-2020
Rep Puanı: 1
#1

Sayidan - Üniversite Mezunları WP teması nulled indir
Üniversite Mezunu Eğitimi WordPress Teması Sayidan, temiz ve modern tasarlanmış Üniversite Mezunları saf duyarlı WordPress temasıdır. Sayidan, herhangi bir üniversite veya eğitim kurumu için tek durak çözümdür. Öğrencilerinizi yönetin, dersler düzenleyin, e-öğrenme ağı oluşturun ve daha fazlasını yapın! Bu öğe En İyi WordPress Temaları dergisinde yayınlanmıştır. Kısaca Avantajlar Geri sayım sayaçlarıyla zengin içerik ve güzel etkinlikler oluşturun. Öğrencileri, öğretmenleri bağlayın ve etkinlik uygulamaları için Harekete Geçirici Mesaj düğmelerini kullanın Herhangi bir eğitim kurumu, okul veya e-öğrenme web sitesi için mükemmel olan Sayidan dizininde öğrencileri yönetin ve arayın Otomatik olarak öğrenci oluşturun canlı kayıtlardan dizinler İndirilebilecek e-öğrenme materyalleri ile kısıtlı sayfalar oluşturun Etiketlerle öğrenci hikayeleri yazın Kariyer fırsatlarına göz atın, iş teklifleri ve CV hazırlayın başvuru formları Galeri, haberler, blog, röportaj, kontrol paneli vb. Kayıtlı kullanıcıları yönetin Bu üniversite temasını satın alın ve ihtiyacınız olursa üstün Kenzap desteği alın değişiklik veya yardım Çoklu Ana Sayfa Düzeni Bu WordPress temasıyla, eğitim, öğretim, öğrenim ile ilgili herhangi bir kurum için bir web sitesi oluşturabilir ve sitenizi birkaç kolay adım.Bu tema üniversite, tasarım okulu, dil okulu, e-öğrenme kursları, ilkokul, müzik okulu, dans akademisi ve uzaktan eğitim, e-öğrenme için mükemmeldir. İstediğiniz şekilde özelleştirmekten çekinmeyin. Canlı Öğrenci Kayıtları Sayidan eğitim teması önceden yüklenmiş Ultimate Member eklentisiyle birlikte gelir. Bu, herhangi bir kodlama becerisi olmadan, canlı kayıtlardan veya manuel olarak WordPress Dashboard üzerinden veritabanınıza kullanıcı ekleme, izleme, düzenleme, kaldırma, ekleme yeteneği sağlar. Ayrıca özel mezun profil alanları ekleyebilir ve öğrencilerinizden, öğretmenlerinizden biyografi, CV veya sadece ad ve soyad gibi gerekli verilerle doldurmalarını isteyebilirsiniz.

Canlı Öğrenci Dizinleri Kayıtlı öğrenci verilerine dayanarak, arama yapmanıza olanak tanıyan üye sayfası kılavuzu veya mezun öğrenci dizini gibi çeşitli çevrimiçi listeler oluşturabilirsiniz kullanıcı profiline girilen verilere göre. Bu, kullanıcı adlarını, soyadlarını, yerleri, departmanları, biyo verilerini veya diğer önceden tanımlanmış alanları içerir.

Mezun Profilleri Öğretmenler, okullar, gelecekteki veya mezun öğrenciler için mezun profilleri oluşturun. Profilleri kısıtlayın veya herkese açık hale getirin. Kullanıcı profillerini kodlama becerisi olmadan ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin ve anında değişiklikleri çevrimiçi olarak yansıtın.İstekli herhangi bir kişi için kariyer fırsatları aramak için iyi bir yer. Bu modül, iş arama sürecini optimize etmek ve web sitenizin kullanıcı deneyimini diğer çözümlerin üzerinde kılmak için birden çok arama alanını destekler.

Programlar ve Etkinlikler Bir şeyi tanıtmanız mı gerekiyor? Sayfanızın herhangi bir yerinde kullanılabilen güzel geri sayım sayaçlarıyla zengin içerikli etkinlikler oluşturun. Google haritalarına bağlanın ve güçlü CTA düğmesiyle kullanıcıları çekin.

Kısıtlanmış Malzemeler Sayidan temasının herhangi bir sayfasını güzel kısıtlı erişim sayfasıyla kısıtlayabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcı kaydını kolaylaştırmak için hızlı oturum açma veya kayıt bağlantıları da içerir. İndirme materyallerini kullanıcılarınız için gizleyebilirsiniz. Bu, çevrimiçi kurslar, PDF materyalleri veya diğer eğitim veya e-öğrenme materyalleri olabilir.

Örnek Sayfalar Ana Sayfa (logo ortalanmış)
Mezun Profili
Kişiler
Kısıtlanmış Sayfa
Hakkımızda
Program ve Etkinlikler
Mezun Hikayeleri
Kariyer Fırsatı
Öğrenci Rehberi
Galeri
Blog
İş Teklifi
Son Üyeler
Öğrenci Kaydı
Özellikler ve Yetenekler Duyarlı Web Sitesi
Tam Genişlik Düzeni
Bootstrap 3x ile Oluşturulmuştur
Benzersiz Ana Sayfa Düzenleri
Çoklu Renk ve Yazı Tipi Varyasyonları
Blog Sayfaları
Farklı Başlık Tasarımı
Google Harita API
Google Web Yazı Tipi
Harika Yazı Tipi
100 % geçerli HTML ve CSS kodu
A + Sınıfı Sayfa Hızı
Tıklama Yok Ücretsiz Kurulum + Barındırma Demo teması arka ucunu burada çalıştırın < li> Ücretsiz Demo'ya tıklayın Demo içerikli temanız artık yayında Ücretsiz, zorunluluk yok Neden Sayidan Eğitim Teması Satın Almalısınız? E-öğrenme olarak bilinen modern elektronik eğitim teknolojisi kullanımı arttı son on yılda geleneksel öğrenmede önemli ölçüde.Eğitim maliyetlerini düşürme ve mesafe gibi belirli engelleri aşma yeteneği sayesinde, işletmeniz veya kurumunuz için Sayidan teması alırsanız artık sorun değil. Birçok büyük üniversite kurumu artık ücretsiz veya neredeyse ücretsiz kurslar sunmaya başlıyor. Bu temanın yardımıyla bu trende katılabilirsiniz. Başarınızı önemsediğimiz için, en son piyasa trendlerine karşılık gelen ücretsiz ve sınırsız güncellemeler alacaksınız, böylece faaliyetlerinizi genişletmenin teknik kısmı hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.
Arka Uç Demosu Tema arka ucunu test etmek, özelleştirmeler yapmak ve tüm özellikleri çalışırken görmek istiyorsanız şu bağlantıyı izleyin: Sayidan tema demosu.

Kurulum Tema, demo içeriğini ve yapılandırma dosyalarını otomatik olarak yüklemek için kurulum sihirbazına dayanır. Daha fazlasını buradan okuyun: WordPress tema kılavuzu nasıl kurulur veya bu videoyu izleyin.

Destek Sayidan özelleştirme kılavuzları: https://kenzap.blog/category/sayidan/. Daha hızlı yanıt süresi için bizimle buradan bağlantı kurmanızı öneririz. Temaya özel konuları ve genel sorun giderme sorunlarını kapsayan çevrimiçi belgelerimize bakın.

Son Güncellemeler Sürüm 1.6.7 + güncelleme: galeri görüntüleme düzeltmesi + güncelleme: twitter widget API güncellemesi + güncelleme: demo içerik güncellemesi + güncelleme: yükleme işlemi basitleştirildi + güncelleme: yönetici stilleri varsayılanlara ayarlandı + güncelleme: en son eklenti güncellemesi uyumluluk düzeltmesi Sürüm 1.6 .6 + php 7.0+ desteği + WordPress 5.2 desteği + tanımsız dizin bildirimi düzeltmesi + dizin hatası düzeltmesi + hakkımızda zaman çizelgesi noktaları yeniden hizalandı + Ultimate Üye eklentisi güncelleme desteği Sürüm 1.6.5 + güncelleme: olay haritası konumu yanlış konum düzeltmesi + güncelleme: eksik Ultimate Üye eklentisi düzeltmesi + güncellemesi: olay listesi kategorisi hata düzeltmesi + güncelleme: Sayfa Oluşturucu tanımsız PHP bildirimi hata düzeltmesi Sürüm 1.6.4 + diller pot dosyası güncellemesi + en son eklenti desteği + sosyal giriş geliştirmeleri + güncelleme: masaüstü menüsü menüdeki öğelerden bağımsız olarak düzgün şekilde görüntülenmelidir + güncelleme: mobil menü tamamen yeniden tasarlandı + güncelleme: tamamen güncellenmiş tipografi + güncelleme: ayarlanmış widget tipografi, boşluklar ve açılır menü + güncelleme için değiştirilmiş tasarım: en son 7.2 PHP + güncellemesiyle sabit PHP uyarısı: temizlenmiş CSS ve PHP kodu + güncelleme: VIP tarayıcı, Envato Tema Kontrolü doğrulandı + güncelleme: içerik yoksa altbilgi aralıkları ayarlandı + güncelleme: demo içeriği içe aktarma ile iyileştirmeler + güncelleme: mezunlar dizini hata düzeltme + yeni: blog kategorisi ve etiket desteği eklendi + güncelleme: kaldırıldı CSS yazı tipi içe aktarmaları bunun yerine Google yazı tiplerine geçti Sürüm 1.6.3 + yeni: google yazı tipleri eklendi + yeni: yerleşik seo seçenekleri + güncelleme: demo içeriği hata düzeltmesi + güncelleme: tanımlanmamış dizin düzeltme + güncelleme: performans iyileştirmeleri + güncelleme: memeber eklentisi en son güncelleme desteği + güncelleme: alt tema iyileştirmeleri Sürüm 1.6.2 + yeni: Sayfa Oluşturucu entegrasyonu + yeni: başlığa sosyal simgeler ekle + yeni: kurulum Sihirbazı entegrasyonu + yeni: sosyal oturum açma olasılığı + güncelleme: etkinlikler sınıflandırılabilir + güncelleme: daha fazla çeviri dostu + güncelleme: alt tema geliştirildi Sürüm 1.6.1 + güncellemesi: genişletilmiş kişiler harita özellikleri ve stil + güncelleme: görsel hata düzeltme + güncelleme: blok bulunamadı sorun düzeltmesi Sürüm 1.1.0 + dizin sayfasındaki filtre düzeltildi, yalnızca kişilerin adına göre arandı.
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Medilazar - Pharmacy WooCommerce WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 6 562 02-08-2022, Saat: 04:14
Son Yorum: zengbass
  GetCab | Online Taxi Service WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 1 215 25-07-2022, Saat: 23:46
Son Yorum: furkan4545
  Poco - Advanced OpenCart Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 25 1,513 06-07-2022, Saat: 20:47
Son Yorum: yasinsar
  Lanong - Yacht Rental WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 3 397 29-06-2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Sedomen
  Uaques - Drinking Water Delivery WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum social 2 420 22-06-2022, Saat: 16:21
Son Yorum: mesut55x

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi