Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samsung'un gösterişli ürün lansmanı için çarpıcı bir ürüne ihtiyacı var
Yorumları: 1,522
Konuları: 1,522
Kayıt Tarihi: 22-12-2019
Rep Puanı: 2
#1

Şahsen katıldığım son büyük teknoloji etkinliği, Samsung’un Galaxy S20 akıllı telefon serisini piyasaya sürmesiydi. Şimdi Samsung, 5 Ağustos'ta yapılması planlanan yaklaşan Unpacked etkinliğiyle tamamen çevrimiçi bir etkinlikte bu deneyimin bir kısmını yakalamaya çalışarak teknoloji alanındaki diğer herkese katılacak.

Elbette, o gün Galaxy Note 20 serisinin duyurulmasını bekliyoruz. Söylentiler başlangıçta bu dizilimin tam olarak neyi gerektireceği konusunda biraz uyuşmuş olsa da, daha yeni sızıntılar bir Not 20'ye, bir Not 20 Plus'a (daha büyük olacak) ve bir Not 20 Ultra'ya (ki bu ... "Ultra, " her ne demekse).

Note 20 serisine ek olarak, yakında piyasaya sürülecek olan birçok başka Samsung cihazı da var. Galaxy Z Flip katlanır telefonun 5G versiyonu, Galaxy Z Fold 2 (söylentiler Samsung'un bükülen ekranlar için markası olduğunu gösteriyor), Galaxy Watch 3 smartwatch ve ayrıca fasulye şekilli yeni kulaklıklar (evet gerçekten).

Dieter Bohn'un bilgisayarlar, yazılım ve teknoloji hakkında bir haber bülteni olan Processor'u okuyorsunuz.

Bu haber bülteni "çoğunlukla günlük" yayınlar ve birçoğu daha uzun sütunlar içerir. İşlemci'ye abone olabilir ve buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İşlemci aynı zamanda aynı amaca sahip bir YouTube dizisidir: biraz mizahla akıllı ve şaşırtıcı analizler sunmak. The Verge'nin tüm harika videolarına buradan abone olun! Abone olun

Abone olarak, The Verge'den günün en çok okunan hikayelerini de vurgulayan günlük bir bülten almayı kabul etmiş olursunuz The Verge sponsorlarından ve / veya ortaklarından ara sıra mesajlar olarak.

Bu cihazların tümü duyurulursa, Samsung'un bu konuda bir sıçrama yapmayı umduğu açıktır. Etkinlik. Çok ince bir noktaya değinmek istemem ama şirket davet üzerine gerçek bir metalik boya sıçramasıyla bu niyeti oldukça net bir şekilde yayınlıyor.

Gelenek olduğu gibi, şimdi bir teknik davetiyede sağlanan görüntüyü kapsamlı bir şekilde analiz etmeye devam edeceğim. Ancak normal kurallar bu görüntünün hangi ürünleri temsil ettiğini tahmin etmemi gerektirse de, bunun yerine bu ürünlerin arkasındaki psikolojiye hitap ettiğini düşünüyorum. Bu bir hale mi? Devrik bir kralın sarkık tacı mı? Sadece neye benzediğini söyleyeceğim: bir sıçrama. Bunun anlamı şudur: Söylentiler doğruysa, bu yaz yapılacak Unpacked etkinliği, Samsung'un neyin yüzdüğünü görmek için suya bir dizi fikir attığını görecek.

Samsung'un bir hale için rol aldığı hissine kapılıyorum. aygıt (bu görüntünün benzeyebileceği başka bir şey, belki).

Bu Not 20 mi, Z Flip mi yoksa Z Katlama 2 mi? Sorunun cevabını Samsung'un kendisinin bildiğinden şüpheliyim.

Ben de öyle - ama benim karamsar bakış açım "Kat 2 ya da tutukluk" Şimdi yarışmacıları gözden geçirelim.

Not 20 kesinlikle iyi olacak, ancak iki sorunla dolu olacak. İlk olarak, teknik özellikleri takip edenler bunun sadece kalemli bir Galaxy S20 olduğunu bilecekler. İkincisi, Samsung’un bu yılki en büyük iddiası, en iyi ihtimalle iyi ve en kötü ihtimalle sorunlu yeni bir kamera sensörüydü.

Samsung, nesiller boyu bir sıçrama umuyordu, ancak bunun yerine takıldı ve o zamandan beri iyileşmeye çalışıyor. Bildirildiğine göre, Note 20 sözde 100X yakınlaştırmayı yeniden oluşturmaya çalışmayacak, ancak sorunlu 108 megapiksel sensörü kullanmaya devam edecek. Samsung, Galaxy S20 Ultra'nın piyasaya sürülmesinden bu yana onu iyileştirmek için çok şey yapmış olsa da, hala endişe verici.

Galaxy Z Flip, diğer tüm kapaklı katlanır telefonlardan gerçekten daha iyidir (ana rakip yeni Razr'dır ), ancak onunla ilgili en büyük sorun, çok pahalı olması. Kimin daha pahalıya mal olmasını istediğini bilmiyorum. 5G varyantı Samsung'un ihtiyaç duyduğu sıçrama değil.

Galaxy Watch? Bu, rekabetin durumu bupki anlamına gelen Android telefonlar için en iyi akıllı saat olacak.

Bana Kulak Fasulyesi ver.

Ama Kulak Fasulyesi de öyle değil. Bu da bizi Galaxy Z Fold 2'ye bırakıyor (ya da adı ne olursa olsun. Samsung'un bir taşıyıcı geri ödemesi karşılığında oraya bir 5G atacağından eminim).

Geçen yılın Nisan ayındaki feci Galaxy Fold lansmanında ön sıralarda yer aldım - telefonunuz birkaç incelemecinin ellerinde kendiliğinden kırıldığında, bu kötü bir şey. Samsung, sonunda Fold'u yeniden piyasaya sürdü (1.980 $ 'lık fiyatıyla), ancak bir veya iki yıl boyunca katlanan tabletin tamamını geri çekmeye karar verseydi şirketi suçlamazdınız.

Hayır. Söylentiler doğruysa Fold 2 geliyor. İşte bu güven. Ne olacağı ya da olmayacağı hakkındaki söylentiler, bu aşamada bir Samsung telefonundan normalde beklediğimden biraz daha seyrek: daha büyük bir dış ekran, ekran kalemi yok ve 5G. Ayrıca, Z Flip'ten ultra ince cam ekrana sahip olacağını varsayıyorum. Hikayede daha fazlası olacak, ancak bu telefonun bir hale cihazı olma şansı her şeyden daha iyi.

Samsung neden bir halo cihaza ihtiyaç duyuyor? Çünkü Çinli telefon üreticileri, pazar payı için tepetaklak oluyor (pek çok bölgede tam anlamıyla kazanmasa da) ve Samsung, inovasyon konusundaki itibarını tehlikeye atıyor.

Günün Eşiğinde Fırsat 330 $ 'a ücretsiz Echo Dot özellikli 50 inç Toshiba 4K HDR TV alın

Yalnızca büyük bir TV istiyorsanız Daha pahalı modellerde bulunan üst düzey özelliklerin çoğu, en yeni 50 inç Toshiba 4K HDR Fire TV Sürümü (Dolby Vision, HDR 10 ile), normal fiyatından 50 $ daha düşüktür ve Best Buy'da 330 $ 'a düşürür. Yerleşik Fire TV yazılımına sahiptir, bu nedenle bir akış cihazı satın almanıza gerek kalmaz.

Vox Media'nın bağlı kuruluş ortaklıkları vardır. Bunlar editoryal içeriği etkilemez, ancak Vox Media bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir. Daha fazla bilgi için etik politikamıza bakın. Gösterilen fiyatlar, yayınlama sırasındaki MSRP'ye dayanmaktadır.

İncelemeler ve nasıl yapılır

Şu anda satın alınabilecek en iyi kablosuz kulaklıklar . Bu konuda Chris Welch ile birlikteyim. Geçen ay beş farklı BT kulaklık (AirPods Pro, Pixel Buds, Sony 1000XM3, OnePlus boyunbudakları ve Galaxy Buds) arasında gidip geldikten sonra, şu anda en çok kullandım Galaxy Tomurcukları - ve özellikle de bunları Mac, iPhone ve Android telefon. Gürültü engellemeyi ister miyim? Elbette, ama artık trenle gidip gelmediğim için bu benim için öncelikli değil.

Genel günlük dinleme için Samsung Galaxy Buds Plus, en iyi kablosuz kulaklıklardır. İPhone'unuz var mı? Hiçbir şey AirPods Pro'dan daha iyi olamaz.

İlk hayır kurumu akışıma nasıl ev sahipliği yaptım ve siz de nasıl ev sahipliği yapabilirsiniz . Bijan Stephen'dan harika bir çözüm:

Akışınızın biraz daha ayrıntılı olmasını planlıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken en önemli özelliklerin uzunluk, misafirler ve bir bağış termometresi.

Taşınabilir bir ekran yemek masanızdan çalışmayı kolaylaştırabilir . Dan Seifert:

Şu anda, Ananta bir Kickstarter kampanyası aracılığıyla edinilebilir ve teslimatları bu yılın Eylül ayı için vaat ediyor. Bu yazı itibariyle, ekranı alabileceğiniz en düşük fiyat 359 $ 'dır ve genel kullanılabilirliğe ulaştığında oldukça yüksek bir 599 $' a perakende satış yapması bekleniyor. Kickstarter anlaşmasına giderseniz, fiyat Ananta'nın ne kadar büyük, çok yönlü ve iyi çalıştığına göre makul. Ancak tam fiyata, neredeyse taktığınız dizüstü bilgisayar kadar maliyetli olabilir, bu noktada buna değip değmeyeceğini merak etmeniz gerekir.

┏ üçlü> LG Gram 17 incelemesi: Göründüğünden daha hafif . Monica Chin:

17 inçlik bir dizüstü bilgisayarın altında görmek çok sıra dışı dört pound - bırakın üçün altında.

Ancak bu niş için bu dizüstü bilgisayar izliyor.

Raspberry Pi 4 ile kendi kameramı oluşturdum . Becca Farsace'in hazırladığı bu video bir zevktir. Ve kilitlenme sırasında tuhaf ve yeni bir şey denemenizi teşvik edecektir. İzleyin!

Kindle'ınız için bir PDF dosyası nasıl dönüştürülür .

Covid- 19

Bu bir COVID-19 dalgası değil - bir tsunami . Mary Beth Griggs'in şu anda ABD'de olanlar için daha iyi bir benzetme.

Spor balonları COVID-19 üzerinde çalışmak için iyi yerlerdir . Nicole Wetsman:

Virüs izolasyon bölgeleri içinde yayılmaya başlarsa, gittiği yolu izlemek nispeten kolay olacaktır. Columbia Üniversitesi Mailman Halk Sağlığı Okulu'ndaki Enfeksiyon ve Bağışıklık Merkezi'nde araştırma görevlisi olan Angela Rasmussen, dış dünyada, insanların nereye gittiklerini ve kiminle etkileşime girdiklerini hatırlamalarının zor olduğunu söylüyor. Sıkı bir programdaysanız ve bu ortamlardaki sporcular gibi merkezi bir konumda yaşıyorsanız, bu bilgilere erişmek kolaydır.

Telefonunuzu yapmak için gereken mineral madenciliği, insanları, virüslerin hayvanlardan insanlara "dökülmesine" neden olabilecek durumlara sokar:

Nihayetinde, insanların hayvanlarla ve çevreyle etkileşime girme şekli kendi iyiliğimiz için ciddi sonuçlar. Bu nedenle bilim adamları ve halk sağlığı uzmanları, çevrenin ve içinde yaşayan tüm insanların ve vahşi yaşamın sağlığının birbirine bağlanma yollarını ele almak için bir strateji geliştirdiler. Bu, "tek sağlık" adı verilen bir yaklaşımdır.

Tech News

Microsoft, yeni Windows 10 Başlat menüsü tasarımını duyurdu ve güncelledi Alt-Tab . Tom Warren:

Esasen, Başlat menüsündeki bloklu döşemeli arayüzün rengindeki azalma, onu biraz basitleştirecek ve günlük olarak kullandığınız uygulamaları taramak daha kolay. Bu ince bir değişiklik, ancak kesinlikle Başlat menüsünün biraz daha az kaotik görünmesine neden oluyor ve benzer mavi rengi paylaşan pek çok kutucuğu engelliyor.

Microsoft 23 Temmuz'daki Xbox Series X oyun etkinliğini duyurdu . Yeni bir konsolu kaç kez duyurabilirsiniz?

Mmhmm sıkıcı Zoom aramanızı Hafta Sonu Güncellemesi tarzında bir TV programına dönüştürür .

Bu yazılımın tüm anahtarı, farklı video görüşmeleri sunma ve yapma yöntemlerini demokratikleştirebilecek kullanıcı arayüzünün kolaylığıdır. Denemek için sabırsızlanıyorum.

Google, Pixel 3A ve 3A XL'yi sonlandırıyor .

BMW, araç içi mikro işlemlere her şeyi dahil ediyor . Bundan nefret ediyorum! Sean O’Kane:

BMW şimdi bunu çok daha spesifik bir seviyeye taşımak istiyor. Alman otomobil üreticisi Çarşamba günü yaptığı duyuruda, en yeni "İşletim Sistemi 7" yazılımıyla donatılmış tüm araçların yakında, şirketin arabadaki ısıtmalı koltuklara erişim ve sürüş asistanı gibi her türlü işlevi değiştirmesini mümkün kılan bir güncelleme alacağını duyurdu. otomatik uzun farlar veya uyarlanabilir hız sabitleyici gibi özellikler. Ve şirket, şaşırtıcı olmayan bir şekilde bu yeteneği para kazanmak için kullanmayı planlıyor.

Uber, yemek dağıtım hizmeti Postmates'i 2,65 milyar dolara satın aldı .

The Verge'den Daha Fazla Bilgi

Fading Light: Magic Leap'in kayıp karma gerçeklik magnum opus hikayesi . Adi Robertson:

Şirketin içinde birkaç düzine geliştirici, Magic Leap'in en heyecan verici projelerinden biri olarak tanımladıkları şeyi inşa ediyordu.

Ve en önemlisi, içerik oluşturucuları bunun bittiğini söylüyorlar - ancak kimsenin bunu göreceğinden emin değiller.

İklim için hızlı bir düzeltme yok değişiklik . Justine Calma'nın açıkladığı gibi, gecikmiş sonuçları anlamakta çok kötüyüz:

"İklim sistemi hakkında şu temel yanlış anlama var Cornell Üniversitesi'nde iklim bilimci olan ve çalışmaya dahil olmayan Natalie Mahowald, iklim bilimcileri, iklim değişikliğiyle [birlikte] 100 veya 200 yıllık bir zaman çizelgesi söz konusu olduğunda, iklim değişikliği için 10 yıllık bir zaman ölçeğinde eğilimleri kullanmaya çalışıyor ”diyor. . Mahowald, "Bugün tüm sıkı çalışmamız, 20 veya 30 yıl boyunca göremeyeceğiz - sorunun özü budur" diyor. "İnsanlar gelecek nesiller için bir şeyler yapmakta gerçekten zorlanıyor."

Quibi titriyor çünkü Quibi'de kimse Quibi'nin ne olduğunu anlamıyor . Julia Alexander, herkesin ücretsiz deneme süresi dolduğunda Quibi'nin hayatta kalmak için yapabileceği hamlelere bakıyor.

.
https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/EtgQRzOT...titled.png
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MSI ’nın Zirve dizisi, toplantı odası için yapılmış gibi görünüyor social 0 1,050 15-11-2020, Saat: 23:16
Son Yorum: social
  Microsoft Outlook, Office 365, Teams ve diğer hizmetler kesintinin ardından "çoğu kullanıcı" için geri döndü omer.dundar 0 523 15-11-2020, Saat: 23:14
Son Yorum: omer.dundar
  Arama motoru yeniden markalaştığı için Bing artık Microsoft Bing oldu Tolga 0 457 15-11-2020, Saat: 23:13
Son Yorum: Tolga
  İşte xCloud sayesinde Samsung buzdolabında çalışan Doom LazyMt 0 416 15-11-2020, Saat: 23:11
Son Yorum: LazyMt
  Microsoft, daha fazla istenmeyen uygulama yüklemek için Windows bilgisayarımı yeniden başlatmaya zorladı enis 0 520 15-11-2020, Saat: 22:45
Son Yorum: enis

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi