Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
SaaS Domestic Staffing Agency Management System - CarePro scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,546
Konuları: 1,546
Kayıt Tarihi: 07-01-2020
Rep Puanı: 2
#1

Bu, CarePro Yurtiçi Personel Ajansı Yönetim Yazılımımızın Hizmet Olarak Yazılım (Saas) sürümüdür. Bu güçlü senaryo ile dakikalar içinde karlı bir çevrimiçi iş başlatın!

Demo Giriş Ayrıntıları Yönetici: E-posta: admin@email.com
Şifre: şifre


Abone E-posta: user@email.com
Şifre: şifre

Bir Hizmet olarak kazançlı bir Yazılım işletmek ister misiniz? O zaman bu komut dosyası tam da ihtiyacınız olan şey! Size işinizi istediğiniz gibi kurma gücü veren tonlarca seçenekle birlikte gelir! Farklı aylık ve yıllık planlar oluşturun, Stripe veya Paypal'ı (veya her ikisini birden) kurun ve artık hazırsınız! Hepsinden iyisi, bu komut dosyası, paylaşılan barındırıcılar dahil hemen hemen her barındırmada çalışabilir!

2 Desteklenen Rol

 1. Abone

 2. Yönetici

ÖZELLİKLER

 1. Sınırsız Planlar Oluşturun
  Kolayca sınırsız planlar oluşturun ve kullanıcı limitleri belirleyin, her biri için departman sınırları ve disk alanı sınırları. Planlar genel veya özel olabilir. Tüm planlar aylık ve yıllık abonelikleri destekler. Ücretsiz planlar da oluşturulabilir. Ücretsiz denemeyi de etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

 2. Abone Yönetimi
  Tüm abonelerinizi yönetici kontrol panelinden kolayca yönetin.

Ayrıca hesapları askıya alabilir, planlarını değiştirebilir ve abone ayrıntılarını düzenleyebilirsiniz.

Çoklu veya Tek Veritabanı Desteklenir
Uygulama tek veya çoklu veritabanı kullanmayı destekler kiracı (abone) verileri için veritabanları. Sadece bir ayarı değiştirerek modu değiştirebilirsiniz! Tek dtabase modu, özellikle paylaşılan veya cpanel barındırma ortamlarında kullanışlıdır.

Desteklenen Çoklu Para Birimleri
Uygulamayı birden çok para birimi kullanacak şekilde kurabilirsiniz. Bu, aboneleri yerel para birimlerinde faturalandırmanıza olanak tanır. Para birimleri de gerektiği gibi ödeme yöntemlerine atanabilir.

Paypal, Stripe, Rave & Bank Ödeme Yöntemleri
Kutudan çıkar çıkmaz uygulama gelir Paypal, Stripe ve Banka ödeme desteği ile. Paypal ve Stripe, abonelik ödemelerini kabul edecek şekilde yapılandırılmıştır. Ödeme yöntemleri, seçtiğiniz yüklü para birimine atanabilir. Yakında daha fazla ödeme yöntemi sunulacak. Diğer yöntemleri entegre etmek için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Blog, CMS ve Kullanıcı Kılavuzu Sistemi
Uygulama bir blog sisteminin yanı sıra Sitedeki makaleleri ve yazımları yönetmek için CMS. Kullanıcılarınız için bir kullanım kılavuzu oluşturmak için kullanabileceğiniz güçlü bir dokümantasyon sistemi de vardır.

Birden Çok Dili Destekler
GForce, kutu! Yeni diller kolayca eklenebilir.

CANLI DEMO

Uygulamanın canlı demosunu burada deneyin: http : //cpsaas.intermaticsng.com

Demo Giriş Ayrıntıları Yönetici: E-posta: admin@email.com
Şifre: şifre
< br /> Abone E-posta: user@email.com
Şifre: şifre Kiracı Site Ayrıntıları Yurtiçi Personel ve Dadı Ajansları için Ajans Yönetim Yazılımı

CarePro, yerel personel ajansınızı etkili bir şekilde yönetmek için ihtiyacınız olan her şeyle doludur.

Ajansınız İçin Geliştirilmiş Yazılım

Bir Dadı, Yaşlı Bakımı veya Evde Personel Temini kurumu işletiyor musunuz? O zaman doğru yere geldiniz! CarePro, yalnızca sizinki gibi ajanslar için oluşturulmuş bir yazılımdır !
CarePro, ajansınızın faaliyetlerinin tüm yönlerini etkili bir şekilde yönetmenizi sağlayan bir PHP web uygulamasıdır. Sipariş Yönetimi, İşveren ve Aday Yönetimi, Yerleştirme Yönetimi, Kullanıcı Kayıtları, Aday İşe Alım ve daha pek çok özellik ile ajansınız bir daha asla eskisi gibi olmayacak!
Sistemimizi satın alın ve sadece birkaç tıklama ile sunucunuza kurun! CarePro ile dakikalar içinde çalışmaya başlayabilirsiniz!

Ayrıntılı Kullanıcı Kılavuzu!

CarePro, kapsamlı ve kapsamlı bir Kullanıcı Kılavuzu ile birlikte gelir. Kılavuza göz atarak uygulama hakkında derinlemesine ayrıntıları keşfedin. Şimdi görüntülemek için aşağıya tıklayın.

Sipariş Yönetimi CarePro, işverenlerin Adaylarınız için sipariş vermesini kolaylaştıran eksiksiz bir sipariş yönetimi modülüyle birlikte gelir!
Özelleştirilebilir Sipariş Formu

CarePro, sipariş yerleşiminiz için özel alanlar oluşturmanıza olanak tanıyan eksiksiz bir form oluşturucu ile birlikte gelir. Bir işveren adaylarınız için sipariş verirken sormak istediğiniz soruları veya seçilmesini istediğiniz seçenekleri tanımlayabilirsiniz.

Aday Kısa Liste

İşverenler isteğe bağlı olarak adayları kısa listeye alabilirken sipariş vermek! Ön ucunuzda kısa listeye eklenebilecek adayları tanımlayabilirsiniz.

Bu özellikle seferberlik ücretleri için kullanışlıdır. İşverenlere, siparişleri verdikten hemen sonra bir fatura e-postayla gönderilir ve seçili ödeme ağ geçitleri aracılığıyla çevrimiçi ödeme yapmaya yönlendirilirler Çoklu Ödeme Geçitleri

Yapacağınız ödeme yöntemlerini yapılandırabilirsiniz sipariş faturalarınız için ödeme almak için kullanmak ister. Paypal, Stripe, Paystack, 2Checkout, Rave, Banka Havalesi ve daha pek çok yöntemi destekliyoruz! Ağ geçidi kimlik bilgilerinizi doğrudan CarePro hesabınıza kaydedeceğiniz için, tüm ödemeler doğrudan seçtiğiniz ağ geçidinizden doğrudan banka hesabınıza gider.

Sipariş Durumları ve Bildirimler

Durumu kolayca güncelleyin ve her yerleştirme sırasında siparişlerin yorumları. İşverenler, siparişleri güncellendiğinde e-posta bildirimleri alacak. Ayrıca önceki siparişlerinin geçmişini de görüntüleyebilirler

İşverenler ve Adaylar CarePro, tüm işverenlerinizi ve adaylarınızı yönetmek için güçlü özelliklerle birlikte gelir. Tüm işverenleri ve adayları arka ucunuzdan kolayca görüntüleyin ve yönetin. Kısa liste adayları, işverenler ve daha fazlası!
Özelleştirilebilir İşveren ve Aday Profilleri

CarePro, İşverenler ve Adaylar için alanlar tanımlamanıza olanak tanır.

İşverenler veya adaylar için e-posta onayını da etkinleştirebilirsiniz. İşverenler ve Adaylar için sosyal oturum açma da mevcuttur. Kullanıcı Profili Yönetimi

İşverenler ve Adaylar, hesap alanlarına giriş yaparak hesap ayrıntılarını kolayca yönetebilirler. Adaylar ayrıca profil resimlerini, özgeçmişlerini ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer dosya türlerini de yükleyebilir. Kimlik belgeleri

İşveren ve Aday Kayıtları

Adaylar ve işverenler için farklı kayıt türlerini görüntüleyebilir ve oluşturabilirsiniz. Bu tür kayıtlar, Yerleşim Geçmişi, Fatura Ödemeleri, Açıklamalar ve Ekleri içerir. Güçlü arama özelliğimizi kullanarak tüm kayıt türlerinde kolayca arama yapın

Yerleşimler CarePro ile yerleşimleri kolayca yönetin! Yerleşim ilişkileri oluşturun ve başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini tanımlayın. Maaş belirtin ve ayrıca yerleşimler için belgeler ekleyin.
Ayrıca her bir yerleşim için yorumlar da oluşturabilirsiniz. İşverenler ve oturum açın ve bir yerleştirme için tüm yorumları görüntüleyin. Ayrıca bir yerleşim için yorumlar oluşturabilir ve belgeler ekleyebilirler. Faturalama CarePro, güçlü bir faturalandırma özelliğine sahiptir. Kolayca fatura oluşturun ve işverenlere veya adaylara gönderin. Faturalar bir PDF eki olarak gönderilir ve e-postada çevrimiçi ödemeler için bir bağlantı sağlanır.Kullanıcılar ayrıca hesaplarına giriş yaparak tüm faturalarını görüntüleyebilirler. Ödenmemiş faturalar bu alandan ödenebilir. Açık Pozisyonlar ve İşe Alım

Portalınızda boş pozisyonları kolayca yayınlayın! Her açık pozisyon için adaylarınızdan başvuru alın. Her başvuru sahibi için özgeçmişleri indirin. CarePro ayrıca her pozisyon için doğru adayları seçmek için güçlü filtreleme özellikleri sunar.

Test CarePro, güçlü bir Bilgisayar Tabanlı Test özelliği ile birlikte gelir! Adaylarınız için online sınavlar oluşturabilirsiniz. Testlerimiz oldukça güvenlidir ve hile veya bilgisayar korsanlığına karşı bağışıktır. Zaman sınırlı incelemeler oluşturabilir ve birden çok denemeye izin verilip verilmediğini belirtebilirsiniz. En iyi puanları alan adayları bulmak için sonuçları kolayca filtreleyin!
Sınırsız sayıda Test oluşturabilirsiniz. Mesajlaşma CarePro, kullanıcılarınıza kolayca E-posta ve SMS mesajları göndermenizi sağlayan güçlü bir mesajlaşma özelliğine sahiptir.
E-posta Mesajlaşma

E-posta mesajlaşma özelliğimiz, İşverenlere ve Adaylara belge göndermeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bazı özellikler

 1. Eklentiyi Devam Ettirme: Adayların özgeçmişlerini bir e-postaya kolayca ekleyin ve bir düğmeyi tıklayarak bir işverene gönderin! Özgeçmişler sistem tarafından otomatik olarak oluşturulur ve tümü tek tip bir biçime sahiptir.
Kefil formları, Sözleşmeler, Hizmet Şartları gibi öğeler e-posta kaynakları olarak yüklenebilir. Fatura Ekleme: Faturaları PDF ekleri ve tıklanabilir bağlantılar olarak kolayca gönderin. E-posta Şablonları: E-posta Oluşturun metin düzenleyiciye kolayca yüklenebilen şablonlar. Bu, sizi yaygın e-postaları yeniden oluşturma zahmetinden kurtarır.
SMS Mesajlaşma

İşverenlere ve Adaylara SMS yayın mesajlarını kolayca gönderin. CarePro, birden çok SMS ağ geçidini destekler. Kimlik bilgilerinizi ayarlar sayfasına kaydedin ve kolayca mesaj göndermeye başlayın!

Web Sitesi Oluşturucu CarePro güçlü ve kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucu ile birlikte gelir. Bununla, çoklu şablonlarımızdan birini kolayca yükleyebilir ve sitenizin muhteşem görünmesini sağlayabilirsiniz! Tüm şablonların kullanımı ücretsizdir. CarePro'yu ana web siteniz olarak kullanıyorsanız veya mevcut bir web sitesine ekliyorsanız, sizin için bir şablonumuz var!
Web sitesi oluşturucumuz, seçtiğiniz şablonu özelleştirmek için güçlü araçlarla birlikte gelir. Görüntüleri kolayca yükleyin, renkleri, metinleri ve çok daha fazlasını değiştirin!

Uygulamanın canlı demosunu burada deneyin: http://carepro.intermaticsng.com/

Demo Giriş Ayrıntıları Yönetici: E-posta: admin@email.com
Şifre: şifre Changle günlüğü: 10 Şubat 2021 - İlk Sürüm.
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PIRUS – Dark Digital Agency Elementor Template Kit scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 2 480 19-07-2022, Saat: 10:32
Son Yorum: markandru
  PlusAgency - Multipurpose Website CMS & Business Agency Management System scripti indirimli ucuza kurulum li0n 1 365 20-03-2022, Saat: 17:57
Son Yorum: Rest
  Simax Resto - Restaurant Billing System in Dot Net Core scripti indirimli ucuza kurulum enis 1 287 08-01-2022, Saat: 23:16
Son Yorum: mxcan
  Makro - Creative HTML Template For Saas & Startup scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 3 347 23-10-2021, Saat: 17:51
Son Yorum: deneme123
  Influence Marketing - SEO & Digital Agency Elementor Template Kit scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 280 01-10-2021, Saat: 17:13
Son Yorum: zencart

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi