Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Royal Audio Player scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : sercantelli
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,461
mesajlar
1,461
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
21-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
25-12-2020, Saat: 10:49

<

Royal Audio Player nedir?

Royal Audio Player, güçlü ve son derece özelleştirilebilir, duyarlı bir mp3 / audio / video / youtube her tür web sayfasına yüklenebilen web siteniz için oynatıcı , tüm büyük tarayıcılarda ve iPhone , iPad , IOS , Android , Windows mobil veya masaüstü . Royal Audio Player sınırsız oynatma listesini destekler ve her oynatma listesi sınırsız parça içerebilir, ayrıca mp4 videoları ve youtube videoları oynatabilir. Çalma listeleri basit bir HTML biçimlendirmesinden , XML dosyasından , mp3 klasöründen , Podcast'ler , Official.fm , Youtube ve SoundCloud oynatma listesi. Kapsamlı harici API , derin bağlantı oluşturma , açılır pencere , çoklu paylaşım düğmeleri , < güçlü> özelleştirilebilir dış görünüm , Shoutcast ve Icecast desteği, Youtube ve mp4 / HTML5 video desteği, HTTP Canlı Akış / HLS / m3u8 ses desteği, satışa sunulan en etkileyici ve eksiksiz ses / mp3 / mp4 / youtube oynatıcısıdır.

4 ön ayarlı ses spektrum görselleştiricisi ve kişiselleştirilebilir renk teması.

<

Royal Audio Player ana özellikleri:

Duyarlı düzen.

Google analiz desteği, bir parçanın kaç kez oynatıldığını veya indirildiğini görüntüleme imkanı, daha fazla bilgi için lütfen bu eğitim videosunu izleyin.

Mobil ve masaüstü için optimize edilmiş.

Web sayfalarında kesintisiz ses çalma (ayrı bir pencerede açılır pencere oynatıcı ve kesintisiz müzik dinlerken internette gezinin!).

İsteğe bağlı özel çalma listeleri / kategoriler birleşik kutu seçici / açılır kutu seçin .

İsteğe bağlı derin bağlantı (mevcut oynatma listesi ve parça için benzersiz ve paylaşılabilir bağlantı).

XML , HTML işaretlemesi , mp3 klasörü , Podcast'ler , Official.fm , Youtube veya SoundCloud .

Klasörden çalma listesi , .mp3 dosyaları ve ID3 meta verileri algılama içeren klasörlerden çalma listeleri oluşturun.

SHOUTCAST & ICECAST desteği.

Bu özellik, bu parçayı oynatarak, oynat düğmesini ve ardından kontrol çubuğundan a'dan b'ye döngü düğmesini tıklayarak çalışırken görülebilir.

HTTP Canlı Akışı / Mobil ve masaüstü tüm tarayıcılarda HLS / m3u8 ses desteği, bu bağlantıda bir HLS / m3u8 ses dosyası çalma örneği.

İsteğe bağlı klavye desteği ( SOL / SAĞ OKLAR : videoyu 5 saniye ileri veya geri atlar, YUKARI / AŞAĞI OKLAR : ses açma veya ses kısma, M : sessiz / sessiz, BOŞLUK : oynat / duraklat).

İsteğe bağlı rastgele izden başla .

Yalnızca Tüm cihazlarda ses çalmak için mp3 dosyası gerekir.

Şifrelenmiş parça (ses / video) yolları desteği, örneğin yol içeriği / videolar / fwd-720p.mp3 şifrelenmek için şifrelenir : 70de891f83b42a958770b738fd3b66f2 bu şekilde sayfa kaynağını tarayarak parçayı çalmak imkansız olacaktır.

Özel şifre koruması Seçilen parçalar, burada örnek. Test şifresi Melinda'dır.

İsteğe bağlı olarak belirli bir zamanda oynamaya başlayın ve / veya belirli bir zamanda oynamayı bırakın.

Tembel kaydırma / yükleme, kaydırıldığında RAP'i başlatma imkanı ürün sayfada görünür, bu şekilde, örneğin ürün bir web sayfasının görünmeyen bir bölümündeyse başlatılmayacak, bunun yerine RAP yalnızca kullanıcı RAP'in bulunduğu bölüme kaydırdığında başlatılacaktır.

İsteğe bağlı rastgele / karışık oynatma listesi, bu özellik, sayfa her ziyaret edildiğinde rastgele / karıştırılmış bir oynatma listesiyle başlamaya olanak tanır.

İsteğe bağlı oynatma hızı / hız düğmesi ve oynatma hızı / hız kontrol penceresi.

Belirli bir zamanda bir parçayı başlatma veya durdurma imkanı.

API setPlaybackRate ve scrubbAtTime'da iki yeni yöntem.

Başlatma seçeneği oynatma listesi yüklendikten ve otomatik oynatma etkinleştirilmedikten sonra bir parçanın çalınması.

Belgeler (google sürücüden mp3 / mp4 kaynağının nasıl alınacağıyla ilgili bölüm eklendi e, daha fazla API yöntemi, vb.).

HEX / CSS renk desteği , düğme renkleri, onaltılık bir renk (örn: # FF0000) geçirilerek basit CSS ile değiştirilebilir ve dahası, tüm grafiklerin dokuyu koruyacağı ve aynı zamanda seçilen rengi uygulayacağı harika bir şekilde yaptık.

İsteğe bağlı arama çubuğu ve sıralama düğmeler .

Oynatma listesi yüklenen parça sınırı (yüklenecek maksimum parça sayısı).

Belirli bir çalma listesi ve parçadan başlama seçeneği.

< Güçlü API dahildir.

API'yi kullanarak çalışma zamanında çalma listesine parça ekleme imkanı.

Şunları yapabilirsiniz aynı sayfaya birden fazla örnek ekleyin.

Birden çok örnek, yeni parça başladığında oynatmayı otomatik olarak duraklatır / durdurur.

Başlangıç ​​ses değeri.

Otomatik Oynat .

Geçerli parça bittikten sonra Karıştır , döngü yapın veya sonraki parçayı çalın.

İsteğe bağlı parça küçük resmi (bu, genel olarak veya her parça için ayrı ayrı devre dışı bırakılabilir).

Çalma listesi düğmesi (isteğe bağlı ).

Çalma listesi seçici düğmesi (isteğe bağlı).

Karıştır düğmesi (isteğe bağlı).

Denetim çubuğunda bulunan isteğe bağlı mp3 indir düğmesi (bu düğme kaldırılabilir / her parça için ayrı ayrı veya global olarak eklenebilir).

İsteğe bağlı mp3 satın al düğmesi kontrol çubuğunda bulunur (bu düğme her parça için genel olarak veya ayrı ayrı kaldırılabilir / eklenebilir, ayrıca özel bir url veya javascript işlevi açabilir).

Döngü düğmesi ( isteğe bağlı).

Birden çok sosyal medya paylaşım sitesiyle (isteğe bağlı) Paylaş düğmesi ve paylaş penceresi .

Pop-up oynatıcı düğmesi (isteğe bağlı).

Ekolayzer animasyonu (isteğe bağlı).

Döngü düğmesi (isteğe bağlı).

< Paylaş düğmesi ve sh birden çok sosyal medya paylaşım web sitesini içeren pencerelerdir (isteğe bağlı).

Pop-up oynatıcı düğmesi (isteğe bağlı).

Ekolayzer animasyon (isteğe bağlı).

Metin sığmazsa animasyonlu parça başlığı metni.

Ana kaydırıcı ve hacim temizleyici bilgi ipuçları.

< strong> Psd dosyalarıyla birlikte altı dış görünüm dahildir.

Ayrıntılı belgeler ve örnek dosyalar.

Müşterilerimiz neler söylüyor : Güncelleme günlüğü: Sürüm 6.0 Yayın Tarihi 05.05.2020
 • Ses spektrum görselleştiricisi eklendi 4 ön ayar ve özelleştirilebilir renk teması ile.
Vektör simgeleri dış görünümü eklendi. Oynat düğmesi tıklandığında oynatıcıyı açma seçeneği eklendi. Bir kullanıcının oturum açmadıysa tüm parçaları veya belirli bir parçayı oynatmasını veya indirmesini engellemek için mantık eklendi. Google Drive video (.mp4) ve ses (.mp3) desteği eklendi ) Google Drive API kullanarak. Bu yöntemi kullanarak, Google Drive'dan kullanılan video veya ses, herhangi bir kısıtlama olmaksızın tüm cihazlarda çalışacaktır veya buradaki bağlantıların süresi sona erecektir. Youtube API anahtarı özelliği eklendi. Tüm Shoutcast ve Icecast motorunu daha sağlam ve daha iyi çalışacak şekilde güncelleyin, ayrıca bir SSL web sitesi kullanıyorsanız ve güvenli olmayan bir şekilde yüklemek istiyorsanız kendi CORS PROXY sunucunuzu nasıl kuracağınıza dair bir video eğitimi hazırladı Shoutcast veya Icecast akışları. Genel tasarım iyileştirildi ve çeşitli hataları düzeltildi. Sürüm 5.7 Yayın Tarihi 21.05.2019
 • Destek eklendi hubhopper.co için, hubhopper.co'daki podcast URL'sinden çalma listeleri oluşturun.
Sürüm 5.6 Yayın Tarihi 09.05.2019
 • Android cihazlara doğrudan indirme eklendi , şimdi bir parça indirilirse, tıpkı bir masaüstü makinedeki gibi cihaza indirme klasörüne kaydedilecektir.
 • A'dan B'ye ses / video döngüsü / ab döngüsü, belirli bir bölümü döngü seçeneği eklendi / iki zaman / zaman damgası noktası kullanan bir parçanın parçası (ses veya video), başlangıç ​​noktasını işaret edin ve bitiş noktasını işaret edin, bu noktalar a'dan b'ye döngü kontrol çubuğu kullanılarak ayarlanabilir.
Chrome otomatik oynatma politikasıyla ilgili otomatik oynatma sorunu düzeltildi, otomatik oynatma evet olarak ayarlanırsa sayfa yüklendiğinde parça oynatılmaya başlayacaktır. Sürüm 5.5 Yayın Tarihi 09.08. 2018
 • Google analiz desteği eklendi, bir parçanın kaç kez oynatıldığını veya indirildiğini görüntüleme imkanı, daha fazla bilgi için lütfen bu eğitim videosunu izleyin ..
Sürüm 5.3 Yayın Tarihi 01.07.2018
 • Yalnızca oturum açmış bir kullanıcının mevcut parçayı oynatmasına izin veren mantık eklendi.
Sürüm 5.2 Yayın Tarihi 21.06 .2018
 • Pure kullanan mobil ve masaüstü tüm tarayıcılarda HTTP Canlı Akışı / HLS / m3u8 ses desteği javascript bu, HLS'nin mobil veya masaüstü tüm tarayıcılarda herhangi bir sorun olmadan çalışmasını sağlar, örneğin bu bağlantıda bir HLS / m3u8 ses dosyası oynatımı örneği.
 • İsteğe bağlı klavye desteği ( SOL / SAĞ OKLAR : videoyu 5 saniye ileri veya geri atlar ward, YUKARI / AŞAĞI OKLARI : sesi artırma veya sesi azaltma, M : sesi kapat / sesi aç, BOŞLUK : oynat / duraklat).
Sürüm 5.1 Yayın Tarihi 17.07.2018
 • Shoutcast ve icecast sunucularının sunucu URL'sine göre yüklenmesi için destek ve ayrıca mevcut çalma işlemlerini nasıl yükleyebilme seçeneği eklendi şarkı adı ve şarkı resmi / küçük resim.
Sürüm 5.0 Yayın Tarihi 29.04.2018
 • Kategoriler / çalma listeleri pencere ızgarası için isteğe bağlı arama kutusu eklendi.
Sürüm 4.9 Yayın Tarihi 08.02.2018
 • Çalma listesi döngü seçeneği eklendi, son parça çalmayı bitirdiğinde, ilk parçayı çalmak üzere ayarlanabilir (döngü ) veya ilk parçayı çalan bir sonraki çalma listesine atlayın.
Sürüm 4.8 Yayın Tarihi 20.12.2017
 • Sunucuya Shoutcast ve Icecast doğrudan istekleri için destek eklendi JSONP üzerinden / hızlı ve otomatik güncelleme bu şekilde RAP, radyo istasyonunuzda çalınan geçerli şarkı adını görüntüler.
Sürüm 4.7 Yayın Tarihi 27.10.2017
 • İsteğe bağlı geç kaydırma / yükleme eklendi, ürün sayfada göründüğünde kaydırmada RAP başlatma olanağı, bu örneğin, ürün bir web sayfasının görünmeyen bir bölümündeyse başlatılmayacak, bunun yerine RAP yalnızca kullanıcı RAP'in eklendiği bölüme kaydırdığında başlatılacaktır. < li> Oynatma listesi birleşik giriş kutusu / seçicinin yüksekliği çok küçükse ilgili hata düzeltildi.
Sürüm 4.6 Yayın Tarihi 03.10.2017
 • Destek eklendi şifrelenmiş parça (ses / video) yolları için, örneğin içerik / videolar / fwd-720p.mp3 yolu şifrelenecek şekilde şifrelenecektir: 70de891f83b42a958770b738fd3b66f2 bu şekilde sayfa kaynağını tarayarak parçayı çalmak imkansız olacaktır.
 • Özel şifre korumalı parkurlar, örnek burada.
Yerel HLS desteği olmayan tarayıcılarda adobe flash player kullanılıyor. Sürüm 4.3 Yayın Tarihi 22.04.2017
 • Başlatma seçeneği eklendi oynatma listesi yüklendikten sonra rastgele bir parçada.
 • Mobil cihazlarda kaydırma hatası düzeltildi.
Sürüm 4.2 Yayın Tarihi 09.04.2017
 • HEX / CSS renk desteği, düğmelerin renkleri onaltılık bir renk geçirilerek basit CSS ile değiştirilebilir (örn: # FF0000) ve hatta daha fazlasını, tüm grafiklerin dokuyu koruyacağı ve aynı zamanda harika bir şekilde yaptık zaman seçilen rengi uygulayın.
 • mp4 video desteği eklendi
 • youtube ve mp4 videoları için isteğe bağlı tam ekran düğmesi eklendi.
 • Videolar için video denetleyicisi eklendi. tam ekran modundadırlar
 • API'ye, çalışma zamanında çalma listesine parça eklemek için yeni seçenek eklendi
Sürüm 4.1 Yayın Tarihi 20.03.2017
 • Youtube için destek eklendi, artık RAP Youtube oynatma listelerini veya tek bir Youtube videosunu yükleyebilir s.
 • Soundcloud parçalarını yükleme desteği eklendi.
 • Karışık çalma listeleri için destek eklendi, artık Youtube veya / ve Soundcloud veya / veya kendi kendine barındırılan veya akışlı mp3 içeren çalma listeleri oluşturmak çok kolay
 • Ana temizleme çubuğunu devre dışı bırakmak için isteğe bağlı destek eklendi.
 • Mobil cihazlarda sabit ses çubuğu.
 • Çeşitli küçük hatalar düzeltildi.
Sürüm 4.0 Yayın Tarihi 04.10.2016
 • Yeni paylaşım penceresi eklendi.
 • İyileştirilmiş hata penceresi.
 • Sabit kod hataları.
Sürüm 3.0 Yayın Tarihi 07.10.2014
 • Her parçaya isteğe bağlı sayma numaraları eklendi (parça sıralaması).
 • İsteğe bağlı çalma listesi eklendi arama çubuğu.
 • İsteğe bağlı oynatma listesi sıralama düğmeleri eklendi.
 • Otomatik güncelleme denetleyicisi işlevi eklendi.
Sürüm 2.0 Yayın Tarihi 13.07.2014
 • Kontrol çubuğuna isteğe bağlı satın alma düğmesi eklendi (bu düğme her parça için global olarak veya ayrı ayrı kaldırılabilir / eklenebilir, ayrıca ac ustom url veya bir javascript işlevi).
 • İsteğe bağlı oynatma listesi öğeleri satın al düğmesi eklendi (bu düğme, her parça için global olarak veya tek tek kaldırılabilir / eklenebilir, ayrıca özel bir url veya bir javascript işlevi açabilir).
 • Geliştirilmiş Soundcloud desteği, artık RAP kullanıcı parçalarını, tek parçayı, çalma listelerini, favorileri ve grupları yükleyebilir ve oynatabilir.
 • Küçük hatalar düzeltildi.
Sürüm 1.1 Yayın Tarihi 5.06.2014
 • MP3 dosyaları içeren bir klasörden oynatma listesi yükleme / oluşturma desteği eklendi.
 • Küçük hatalar düzeltildi.
Wordpress Eklenti sürümü: .
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MeetUp: Complete Audio/Video Calling + Meeting Solution With Flutter WebRTC & Signaling Server scripti indirimli ucuza k LazyMt 1 79 15-06-2022, Saat: 02:35
Son Yorum: alime
  Onair2: Radio Station WordPress Theme With Non-Stop Music Player scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 147 19-06-2021, Saat: 23:24
Son Yorum: firat
  MORE.TV - cloud IPTV player ( andoid) scripti indirimli ucuza kurulum niggaTR 2 139 13-05-2021, Saat: 13:41
Son Yorum: feritbycn
  Flutter Music Player - Online MP3 (Songs) App With PHP Admin Panel scripti indirimli ucuza kurulum berhank 0 80 01-03-2021, Saat: 19:10
Son Yorum: berhank
  Tic Tac Toe 4 Player- HTML5 Game (Cgramtruct 2/3) scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 0 67 15-02-2021, Saat: 23:08
Son Yorum: LazyMt

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.