Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revel'in elektrikli mopedleri, yeni uygulama içi güvenlik testi ve zorunlu kask selfieleriyle NYC'ye geri dönüyor
Yorumları: 1,501
Konuları: 1,501
Kayıt Tarihi: 16-10-2019
Rep Puanı: 5
#1

Revel, zorunlu bir uygulama içi güvenlik testi gibi sürücüler için yeni koruyucu önlemler ve tüm sürücülerin kask takarak kendi özçekimlerini yapma zorunluluğuyla New York City'de bugünden itibaren elektrikli motorlu bisiklet hizmetine devam edeceğini duyurdu. önce binmelerine izin verilecek. Şirket, yeni güvenlik önlemlerini geliştirmek için New York Şehri ile çalıştı ve şehir yetkilileri yeni planı imzaladı.

Revel, ortak elektrikli mopedleri sürerken iki müşterinin öldürülmesi ve birinin ciddi şekilde yaralanmasının ardından Temmuz ayı sonlarında hizmetini askıya aldı. O sırada şirket, kazalar ışığında "binicinin hesap verebilirliğini ve güvenlik önlemlerini gözden geçirip güçlendireceğini" söylemişti.

Bugün Revel'i her şeyin başladığı şehirde yeniden başlatıyoruz. Yeni ve gelişmiş eğitim, güvenlik ve hesap verebilirlik özelliklerini kullanıma sunuyoruz ve tekrar sürmeye başlamak için yapmanız gereken birkaç şey var. (1/3) pic.twitter.com/WVySpa2j1L

— Revel (@_GoRevel) 27 Ağustos 2020

En büyük değişikliklerden biri yeni, zorunlu güvenlik testidir. İster yıllardır hizmeti kullanıyor olsunlar ister Revel'de tamamen yeni olsunlar, tüm sürücülerin mopedleri kullanmalarına izin verilmeden önce geçmek zorunda kalacakları Revel uygulaması.

Revel, güvenlik eğitimi, kask gereksinimleri, trafik yasaları, bisikletleri nereye sürebileceğinizle ilgili kurallar, bir eğitim videosu ve bir eğitici video hakkında 21 soru içeren testi geliştirmek için Davranışsal Analiz Ekibi (BIT) ile ortaklık kurdu. Daha. Şirket ayrıca, ücretsiz yüz yüze derslerini New York City genelinde genişletiyor - Revel şimdi, yeni sürücülerin platforma uyum sağlamalarına yardımcı olmak için Revel hesabı olan herkese Brooklyn, Manhattan, Queens ve Bronx'ta haftada 1.000'den fazla ders sunacak. .

İlgili

Revel, iki kişi öldürüldükten sonra NYC'deki elektrikli motorlu bisiklet hizmetini askıya aldı

Yeni bir zorunlu kask selfie gereksinimi: şimdi, başladığınızda Uygulamada bir Revel'e binerseniz, yalnızca bisikletin arkasındaki kask kılıfının kilidi açılır. Yalnızca sizin (ve varsa bir yolcunun) kask taktığını gösteren bir özçekim gönderdikten sonra uygulama, gücü açmak için moped özelliğini etkinleştirecektir. Revel ayrıca, paylaşılan kaskları kullanmak istemeyen müşteriler arasında kask kullanımını iyileştirmek amacıyla, web sitesi üzerinden 35 $ 'a kişisel kask satacak (artı nakliye ve taşıma).

Revel ayrıca, askıya alma politikasını çok daha katı olacak şekilde yeniledi.

Kasksız sürüş, kırmızı ışıklar veya dur işaretleri, bir bisiklet şeridinde, büyük bir köprüde veya bir tünelde, bir parkta tek yönlü bir yolda yanlış yoldan inmek, başlangıç ​​için uyarılara veya geçici askıya almaya neden olacaktır. suç, müteakip ihlallerde kalıcı uzaklaştırma ile.

Dikkatsiz sürüş (Revel, "yayaları veya diğer sürücüleri tehlikeye atmak, trafiğe girip çıkmak, kırmızı ışıklarda hızlanmak, yarışmak, tekerlek veya çörek yapmak, birden fazla yolcuyla binmek" olarak tanımlıyor) ayrıca geçici bir askıya alma ile sonuçlanır.

Tüm bu kurallardan binicileri sorumlu tutmak için Revel, New Yorklular için de işleri kolaylaştırıyor - Revel müşterisi olsun ya da olmasın - hem Revel uygulamasında hem de çevrimiçi bir raporlama aracı aracılığıyla kötü davranışları bildirmek için. Şirket ayrıca, binicilerin kuralları ihlal ettiğini (bir parka girmek veya tek yönlü bir sokakta yanlış yoldan gitmek gibi) algılayacak yeni bir otomatik sistem ekledi.

Ancak şirket, güvenli gece hizmetini sağlamak için NYC Ulaştırma Departmanı ile çalışmaya devam ederken, New York'ta yeniden başlatılan operasyonlarının ilk 60 günü boyunca 12: 00'dan 05: 00'e "pilot olarak" hizmeti askıya alacak.

< /

.

Satın Al
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Microsoft ’un yeni Xbox uygulaması, Xbox One oyunlarını iPhone'unuzda yayınlamanıza izin verecek Tolga 0 1,005 15-11-2020, Saat: 23:15
Son Yorum: Tolga
  Microsoft Outlook, Office 365, Teams ve diğer hizmetler kesintinin ardından "çoğu kullanıcı" için geri döndü omer.dundar 0 529 15-11-2020, Saat: 23:14
Son Yorum: omer.dundar
  Windows on ARM, yeni x64 öykünmesi sayesinde çok sayıda uygulama almak üzere niggaTR 0 470 15-11-2020, Saat: 23:14
Son Yorum: niggaTR
  Microsoft yarın yeni bir Surface Laptop'u duyurabilir LazyMt 0 532 15-11-2020, Saat: 23:14
Son Yorum: LazyMt
  Microsoft ’un yeni 549 dolarlık Surface Laptop Go, Chromebook'larla rekabet etmeyi hedefliyor LazyMt 0 921 15-11-2020, Saat: 23:13
Son Yorum: LazyMt

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi