Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Respgramive Gridfolio scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : KennethFoups
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,468
mesajlar
1,468
konular
5
REP PUANI
Yeni Üye
13-11-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
25-12-2020, Saat: 11:41

TÜM ÜRÜNLERİMİZİ% 90 İNDİRİMLE MEGA PAKETİNDE SATIN ALIN !!! BU SINIRLI BİR TEKLİF, ÇOK ACELE EDİN VE BUNU ALIN !!! : https://codecanyon.net/item/fwd-mega-bundle/19117054

ve aşağıdaki bağlantıda daha eksiksiz sürüm: http://codecanyon.net/item/ultimate-grid-pro/14039086

Sürüm 1.2 Yayın Tarihi 27.09.2013
 • IE8 ile ilgili hatalar düzeltildi.
 • En son IOS ve Android güncellemesiyle ilgili hatalar düzeltildi.
 • Geliştirilmiş mobil performans.
Sürüm 1.1 Yayın Tarihi 24.07.2013
 • Birden çok kategori desteği, elbette daha önce olduğu gibi tek bir kategori ile kullanılabilir.
 • Lightbox Iframe desteği.
 • Işık kutusu açıklaması otomatik açılır (bilgi düğmesine basmadan öğe açıklamasını açın).
 • Öğe alanının dışına basarak ışık kutusunu kapatmak için ekstra bir yol eklendi.
 • Destek eklendi Windows8 mobile için MSPointer etkinlikleri için.
 • Altı ekstra dış görünüm eklendi.
Ana özellikler:

R espgramive Gridfolio , akıcı / esnek / duyarlı bir düzene sahiptir. Temel olarak ızgara, bir html sayfasına, seçtiğiniz bir bölüme eklenir ve bu div genişliğine göre uyarlanır, ızgara yüksekliği küçük resimlere göre değiştirilir ve diğer öğeler ızgara div'in altındaysa otomatik olarak aşağı itilir (belge akış).

Bir küçük resme basıldığında, kodladığımız bir orijinal medya ışık kutusunu görüntülemeyi veya yeni bir web sayfasını açmayı seçebilirsiniz, bu web sayfasının url'si ve hedefi belirtilebilir. Işık kutusu resimleri gösterebilir veya YouTube veya Vimeo'dan yüklenen videoları görüntüleyebilir.

Saf OOP JavaScript kodu, jQuery veya diğer kitaplıklar kullanılmaz, bu şekilde olabilecek HTML sayfalarıyla uyumsuzluk olmayacaktır. jQuery veya diğer JavaScript kitaplıklarını kullanarak.

Respgramive Gridfolio , HTML5 standartlarını kullanan GPU ( donanım hızlandırma ) kullanıyor. Oluşturma hızı ve performansı masaüstü bilgisayarlarda ve en önemlisi mobil cihazlarda kusursuzdur, çalışma şekli CSS3'ü kullanmaya çalışacaktır ve bu mevcut değilse, IE7 ve IE8 .

Mobil cihazlarda mükemmel performans, video demosunda tıpkı yerel bir uygulama gibi çalıştığını görebilirsiniz !, kodlanmış ve mobil cihazlar için optimize edilmiştir cihazlar ve% 100 mobil uyumludur ve tabii ki IE7 ve IE8 gibi eski tarayıcılar da dahil olmak üzere masaüstü bilgisayarlarda da aynı şekilde harika çalışacaktır.

Samsung Galaxy S3 (android) üzerinde çalışan demoyu izleyin veya IPAD (IOS) üzerinde çalışan demoyu izleyin. Grid ana özellikleri:

Duyarlı / Esnek / Değişken düzen : ızgaranın boyutunu CSS veya JavaScript ile kontrol edebilirsiniz, temelde onu her tür proje için mükemmel aday yapan uyarlanabilir bir düzene sahiptir.

Her türden destek için destek resim sayısı ve her resim herhangi bir boyutta olabilir, ancak temel başparmak genişliği ve yüksekliğiyle orantılıdır

Renk temasının tamamı değiştirilebilir.

Özelleştirilebilir küçük resim boyutu ve geometri : bu özellik, küçük resimlerin boyutunu ve küçük resimler arasındaki boşluğu değiştirmenize olanak tanır.

Özelleştirilebilir küçük resim kenarlığı ve arka planı : her küçük resmin bir kenarlığı olabilir ve bir arka plan, küçük resmin arka plan rengi, kenarlığın boyutu ve kenarlığın rengi özelleştirilebilir, ayrıca küçük resim kenarlık renginin arası normal bir renkten seçilen bir renge kadar doldurulabilir ..

Küçük resmin açıklaması veya küçük resim medya simgeleri : Her baş parmağın altında şeffaf bir arka plan bulunan kısa bir açıklama veya bir bağlantı, video veya resmi temsil eden bir medya simgesi olabilir; bu, fare açıkken görünür bir küçük resim üzerinde metin CSS ile biçimlendirilebilir, arka plan rengi ve opaklığı da değiştirilebilir (isteğe bağlı).

"Daha fazla küçük resim yükleme özelliği" : Bu harika bir genel performansı ve yükleme hızını artıran özellik, çünkü bu şekilde tüm küçük resimler aynı anda yüklenmez ve görüntülenmez.

Küme başına yüklenecek küçük resim sayısı özelleştirilebilir, 50 olması gerekmez, düşündüğünüz herhangi bir sayı olabilir. Bu özellik isteğe bağlıdır, devre dışı bırakılırsa tüm küçük resimler yüklenir ve görüntülenir.

Özel basın küçük resim eylemi : bir küçük resme basıldığında orijinal bir ortam ışık kutusunu görüntülemeyi seçebilirsiniz. Kodladığımız veya yeni bir web sayfası açmak için bu web sayfasının url'si ve hedefi belirlenebilir. Işık kutusu resimleri gösterebilir veya YouTube ya da Vimeo'dan yüklenen videoları gösterebilir.

Işık Kutusu ana özellikleri:

Duyarlı / Esnek / Akışkan düzen : ışık kutusu her zaman mevcut tarayıcı görünümünü doldurur.

Renk temasının tamamı değiştirilebilir.

Vimeo ve YouTube desteği : tümü Yapmanız gereken, görüntülemek istediğiniz YouTube veya Vimeo videosunun bağlantısını eklemektir ve ışık kutusu videonuzu gösterecek ve oynatacaktır. Her videonun boyutu (genişlik ve yükseklik) kolaylıkla ayarlanabilir.

Görüntüler için yakınlaştırma ve kaydırma desteği: Bir resmi yakınlaştırıp uzaklaştırabilir ve bu şekilde görebileceğiniz resmi kaydırabilirsiniz. görüntü çok detaylı (isteğe bağlı).

Slayt gösterisi düğmesi (isteğe bağlı).

Slayt gösterisi gecikmesi, slayt gösterisinin gecikmesi saniye cinsinden ayarlanabilir.

Slayt gösterisi otomatik oynatma.

Slayt gösterisi özel animasyonlu grafikler.

Sonraki ve önceki düğmelerde gezinme (isteğe bağlı).

Bilgi düğmesi ve bilgi penceresi : her bir ışık kutusu öğesinin bir açıklaması olabilir, metin ve pencere görünümü CSS ile biçimlendirilebilir (isteğe bağlı).

Özelleştirilebilir kenarlık ve arka plan : kenarlık boyutu ve rengi ve ayrıca ana arka plan rengi özelleştirilebilir.

Klavye desteği : sol ve sağ oklar gezinme için kullanılabilir (isteğe bağlı).

Müşterilerimiz ne diyor:

GÜNCELLEMELER

07.03.2013 - Bu Chrome'da yakınlaştırıldığında ışık kutusu ile ilgili g düzeltmesi ve mobil cihazlar için daha iyi algılama.

.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  EmallShop - Respgramive WooCommerce WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 1 100 01-04-2022, Saat: 11:36
Son Yorum: uydufaresi
  Styleway - Online Fashion OpenCart 3.x Respgramive Theme scripti indirimli ucuza kurulum li0n 2 150 29-11-2021, Saat: 01:57
Son Yorum: deneme20
  Big Bucket - Multipurpose Respgramive OpenCart Theme scripti indirimli ucuza kurulum KennethFoups 2 138 30-05-2021, Saat: 15:11
Son Yorum: efturgut
  Kalles - Clean, Versatile, Respgramive Shopify Theme - RTL support scripti indirimli ucuza kurulum enis 1 116 06-05-2021, Saat: 16:15
Son Yorum: redbul
  PetShop - Respgramive Pet Shop Joomla Template scripti indirimli ucuza kurulum niggaTR 1 124 04-05-2021, Saat: 00:48
Son Yorum: demiral

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.