Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resortly - Resort & Hotel Elementor Template Kit scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,501
Konuları: 1,501
Kayıt Tarihi: 16-10-2019
Rep Puanı: 5
#1

Resortly - Resort & Hotel Elementor Şablon Seti nulled indir
Resortly, bir tatil köyü ve otel Şablon Seti'dir. Şablon piksel açısından mükemmel bir tasarıma sahiptir ve nihai yaratımınızın esnek ve kolayca genişletilebilir olmasını sağlar. Ayrıca Resortly, çeşitli ekran boyutundaki cihazlarda kusursuz bir şekilde çalışır.

Mevcut 18 sayfa ve bölüm şablonuyla, yeni web sitenizi içinde hazır olacak zaman yok. Sayfa şablonları dahil Ana Sayfa Hakkında Galeri 404 Arşiv Tek gönderi Offcanvas Optin Popup Stil Rehberi Rezervasyon Bize Ulaşın Çok Yakında Blog Odalar Servis Başlık Altbilgi Elementor Pro Özellikleri Üstbilgi ve Altbilgi Oluşturucu Tema Stilleri Gerekli Eklentiler Elementor Elementor Pro Elementor için DethemeKit (otomatik olarak yüklenir) Nasıl Yapılır Kur Şablon Kiti içe aktarma eklentisini kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin Eklentiyi Eklentiler> 'den yükleyin Şablon Kiti İçe Aktarma'yı arayarak Yeni Ekle . Eklentileri yüklemek için FTP kullanıyorsanız, https://wordpress.org/plugins/template-kit-import adresinden indirebilirsiniz Eklenti etkinleştirildikten sonra, Araçlar> Şablon Kiti'ne gidin Zip dosyanıza göz atmak ve içe aktarmak için Şablon Kiti ZIP Dosyası Yükle 'yi tıklayın. Şablon Kiti önizlemeniz görünecektir.Ayrıntılar için Gereksinimleri Yükle 'yi tıklayın.
Kitinizin yüklenmesi veya etkinleştirilmesi gereken eklentileri listeleyen bir açılır pencere görünecektir. Devam etmek için Gereksinimleri Yükle 'yi tıklayın.
İstediğiniz şablon üzerindeki Şablonu İçe Aktar düğmesini tıklayarak şablonlarınızı içe aktarmaya başlayın. Tıklamaktan da kaçının aynı anda birçok. Tarayıcınız genellikle bir seferde en fazla 3-4 işleyebilir. Önce Global Kit Stillerini, ardından en iyi sonuçlar için diğer Global şablonları içe aktarın. < strong> Şablon Ekleme WP Admin alanı aracılığıyla içe aktardığınız tüm şablonlar Elementor Şablon kitaplığına kaydedilecektir.
Elementor Builder'ı açın ve Envato düğmesine tıklayın Yüklü kitlerinizi görüntüleyen kalıcı bir pencere açılacaktır. Eklemek istediğiniz şablonları veya blokları görüntülemek için Yüklü Kiti Görüntüle'yi tıklayın Bloğu sayfanıza eklemek için Şablon Ekle 'yi tıklayın Varlıklar Bu Şablon Kiti, Envato Elements'ten demo görüntüleri kullanır. Bu resimleri web sitenizde kullanmak için Envato Elements'ten lisanslamanız gerekir veya bunları kendi resimlerinizle değiştirebilirsiniz.

https://elements.envato.com/ image-P56LLKR https://elements.envato.com/image-4PSJRVZ https://elements.envato.com/image-47YMEF6 https://elements.envato.com/image-TYH4WPU https://elements.envato.com/image-8NMZWXE https://elements.envato.com/ image-HTP2XSE https://elements.envato.com/image-XKRVPA6 https://elements.envato.com/image-BHT4WWB https://elements.envato.com/image-56SDZZC https://elements.envato.com/image-RAJV5MM https://elements.envato.com/ image-8RE79VY https://elements.envato.com/image-PEX7WLZ https://elements.envato.com/image-JQKGC5L https://elements.envato.com/image-8V32SB5 https://elements.envato.com/image-A5N98SF https://elements.envato.com/ resim-AKVLCKM https://elements.envato.com/image-R 5ESGL8 https://elements.envato.com/image-RG4FKYD https://elements.envato.com/image-4PKWH5S https: //elements.envato.com/image-WBYZSNR https://elements.envato.com/image-P85U2XF https://elements.envato.com/image- FPDFRWT https://elements.envato.com/image-PC8JW3U https://elements.envato.com/image-QZKWT36 https: //elements.envato.com/image-YC84YHL https://elements.envato.com/image-VMF28RA https://elements.envato.com/image- P8CKVZP https://elements.envato.com/image-9RDF6RK https://elements.envato.com/image-L7RVVS9 https: //elements.envato.com/image-PTGA9DG https://elements.envato.com/image-QP2KMXV https://elements.envato.com/image- 9BRTQF5 https://elements.envato.com/image-5YUKMYF https://elements.envato.com/image-M432MEZ .
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  NoonPost - Personal Blog HTML Template scripti indirimli ucuza kurulum li0n 2 740 21-02-2023, Saat: 17:02
Son Yorum: admin2
  NatixHost - WHMCS & Hosting Template scripti indirimli ucuza kurulum enis 8 1,213 01-02-2023, Saat: 01:20
Son Yorum: mehmet3100
  Skote - React Admin & Dashboard Template + Sketch indirimli ucuza kurulum enis 6 1,716 08-11-2022, Saat: 15:12
Son Yorum: ahmet123123123123
  Beautx - Spa Salon & Cosmetic Shop Joomla Template scripti indirimli ucuza kurulum KennethFoups 1 640 03-10-2022, Saat: 21:25
Son Yorum: excelente
  Cirkle – Social Networking HTML Template scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 1 646 18-09-2022, Saat: 13:29
Son Yorum: cemalkuller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi