Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Real3D FlipBook jQuery Plugin scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : chaitra
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,518
mesajlar
1,518
konular
3
REP PUANI
Yeni Üye
28-09-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 17:57

flipbook

web siteniz için en güçlü PDF & resim görüntüleyici

Real3D Flipbook PDF-ler veya görüntüler ultra gerçekçi 3D flipbooks olarak görüntüler web sitenizin içinde. Flash gerekmez,% 100 HTML5. Kullanımı kolay. Özelleştirilebilir UI. Özelleştirilebilir flipbook'lar .. Tamamen duyarlı, mobil cihazlar için optimize edilmiş. Tek sayfa görünümü, derin bağlantı, etkileşimli sayfalar, PDF metin arama, PDF köprüler, sınırsız kitap ve sayfa, ışık kutusu ve çok daha fazlası

flipbook flipbook flipbook flipbook flipbook

ne Alıcılar Say [beş yıldız ]
Şaşırtıcı: hızlı, iyi tasarım, işlevsel, dost destek
- luisbalboa-creativeworks [beş yıldız]
yaklaşık 5 diğer eklentileri, Gerçek denedikten sonra 3D Flipbook, birçok nedenden dolayı en iyisi olarak öne çıkıyor.Ancak bununla ilgili en iyi şey, yazarın onu geliştirmeye, desteklemeye ve genellikle daha iyi, daha iyi ve daha iyi hale getirmeye devam etmesidir. Teşekkürler!
- anneboleynfiles [beş yıldız]
Bunu satın mı diye zaten oldukça şüphe edildi çalışmak için bir ağrı oldu flipbooks için başka bir eklenti satın aldıktan sonra. Ancak kullanımda iyi, kolay ve hızlı olduğu ortaya çıktı !! Büyük PDF'lerle çalışabilir ve bu amaçla başka bir eklenti satın almanıza gerek kalmaz. Dahası, kitaplarla ilgili harika bir genel bakışı var ve son olarak, ama en önemlisi PDF'lerim sitede harika bir şekilde gösteriliyor.
- Jip1980 Şaşırtıcı gerçekçi 3D oluşturun dergiler, kataloglar, broşürler ve flipbook'lar

Real3D Flipbook, belgelerinizi sayfa çevirme animasyonları, ışıklar ve gölgelerle ultra gerçekçi 3D flipbook'lara dönüştürür.

Flash gerekmez,% 100 HTML5. Sunucu tarafı dönüştürme yok, her şey çalışma zamanında yapılır, siz sadece pdf dosya url'sini veya resimleri ayarlarsınız. Sayfalarda dinamik HTML içeriğini destekler, youtube videosu, metin, resim, bağlantı, iç çerçeve ekler ve satır içi CSS ile biçimlendirir. Pdf flipbook, dahili ve harici bağlantıları ve anahtar kelime vurgulamalı metin aramayı destekler. Birden çok görünüm moduyla birlikte gelir: gerçekçi WebGL modu, hızlı 3B ve 2B modu (yalnızca CSS) ve yatay kaydırmalı sayfa geçişleriyle Kaydırma modu. Mobil ve masaüstü için farklı görünüm modu seçebilirsiniz. Tüm platformlarda ve cihazlarda en iyi okuma deneyimini sunan olgun bir üründür. Gelecekteki tüm güncellemeler ücretsizdir. Kaynak dosyalar ve belgeler dahildir. Kullanımı kolay Birkaç satır javascript kodu ile flipbook oluşturmak hızlı ve kolaydır. Eklenti ile sağlanan kullanıma hazır birçok html örneği vardır. PDF veya resimlerden hareketli kitaplar oluşturun 3D kitabı doğrudan PDF dosyasından oluşturabilirsiniz. Pdf içindeki tüm bağlantılar otomatik olarak flipbook içinde çalışacaktır. Ayrıca jpg resimlerinden de flipbook oluşturabilirsiniz. Gerçekçi 3D Flipbook

Real3D Flipbook, sayfa bükme, parlak sayfalar, ışıklar ve gölgelerle ultra gerçekçi 3D flipbook'lar oluşturmak için WebGL'yi kullanır.

Önceliğiniz hızlı sayfa yerleştirme ve yüksek performans ise, CSS flipbook en iyi seçenektir. Kitabı Kaydırma

Dokunma dostu kaydırma modu yalnızca mobil cihazlarda veya varsayılan görüntüleyici olarak kullanılabilir. Kaydırma modu, mobil cihazlarda daha doğal olan, çevirme yerine yatay kaydırma ile belgeleri görüntüler. Kaydırma modu, tek sayfa veya çift sayfa düzenini görüntülemek için ekran boyutunu ve yönünü algılar.

Kullanıcı Arayüzünü Özelleştir Real3D Flipbook, kullanıcı arayüzünü tamamen özelleştirebileceğiniz için her temaya mükemmel uyum sağlar. Menü renklerini, düğme renklerini, şekli, boyutu, kenarlığı, gölgeleri değiştirebilir ve ihtiyacınız olmayan düğmeleri gizleyebilirsiniz. Her menü düğmesi sola, sağa veya ortaya, yukarı veya aşağı konumlandırılabilir. Üst ve alt menü çubukları tam genişlikte, ortalanmış veya şeffaf olabilir. Şeffaf menü çubuğundaki düğmeler, normal düğmelerden farklı bir tasarıma sahip olabilir. Düğmelerin sırası özelleştirilebilir. Önceden tanımlanmış 3 dış görünüm ve 4 önceden tanımlanmış UI düzeninden birini seçin. Harika Yazı Tipi ve Malzeme simge setleri arasından seçim yapın. Her şeyi daha da özelleştirmek için gelişmiş kullanıcı arayüzü seçeneklerini kullanın. Özelleştirilebilir Flipbook'lar Sayfa çevirme hızı, sayfa çevirme sesi, papar kalınlığı, kamera açısı, ışıklar, sayfa parlaklığı, sayfa metalliği, yakınlaştırma gibi her şeyi özelleştirerek içeriğinize mükemmel şekilde uyan flipbook oluşturun seviyeler çok daha fazla bitiyor.Varsayılan WebGL modu , sayfa bükme, ışıklar ve gölgelerle gerçekçi 3B sayfa çevirme animasyonları sunar. Bu mod, masaüstü tarayıcılarda desteklenmektedir. Yalnızca CSS3 animasyonlarını kullanan alternatif CSS3D modu vardır. Ayrıca Tek sayfa modu da varsayılan olarak kullanılabilir veya yalnızca mobil cihazlarda kullanılabilir. Işık kutusu modu, duyarlı mod, tam ekran modu

Işık kutusu modu ile sitenizin herhangi bir yerine bir metin bağlantısı veya bir resim bağlantısı koyabilirsiniz ve bir bağlantıya tıklayarak flipbook açılır bir ışık kutusunda. Bu şekilde aynı sayfada birden fazla kitap / dergi / broşüre sahip olabilirsiniz.

Duyarlı mod, bir sayfanın veya gönderinin içinde herhangi bir yere yerleştirilebilen isteğe bağlı boyutta bir flipbook oluşturur.

Tam Ekran modu ile flipbook tüm sayfayı kapsayacaktır

Derin bağlantı

URL'den belirli bir sayfaya bağlantı, örneğin 2. sayfadaki açık kitap http: //pageflip.com.hr/#page2

Tek sayfa görünümü

Flipbook düzeni, cihaz türüne göre değiştirilebilir. Standart çift sayfa görünümünün yanı sıra, mobil cihazlarda veya hem masaüstü hem de mobil cihazlarda kullanılabilen tek bir sayfa görünümü vardır. Tek sayfa görünümü, daha küçük ekranlarda daha iyi okuma deneyimi sunar ancak yine de 3B çevirme efektini ve gölgeleri korur.

flipbook

Değişiklik eklenti sadece dosyayı yeniden indirmek ve dağıtmak klasördeki tüm dosyaları değiştirmek güncellemek için. ================= 3.17 tarihi 1.6.2020. ================= -fix - duyarlı görünüm son sayfaya çevir, mevcut sayfa numarası -fix - 3d modu rtl tek sayfalar düzeltme -fix - JSON sayfaları için metin araması -fix - ilk sayfadaki sesi çevir -yeni - şifre korumalı PDF - şifre istemi sor ================= sürüm 3.16 tarih 11.5.2020. ================= -fix - birden çok kelimeyi PDF'de arama - düzeltme - simgeleri değiştir - düzeltme - simgelerin üzerine gelme rengi - düzeltme - Derin Bağlantı etkinken WebGL modunda donuyor - yeni - geri düğmeli yakın ışık kutusu -fix - PDF'den içerik tablosu -yeni - yakınlaştırıldığında kitabı oklarla taşı -fix - PDF arama performansı ================= sürüm 3.14 tarih 23.4. 2020.================= -fix - Derin bağlantı etkinleştirildiğinde 2d ve 3 boyutlu ve kaydırma modu hatası -fix - 1 sayfa görüntüleme modunda webgl -fix - HTML içeriği 3d ve 2d modu için - ışık kutusu ESC ile kapat ================= sürüm 3.12 tarih 20.3.2020. ================= -fix - 3B modu tek sayıda sayfa -ek - HTML içeriği -ek - bir sayfalık flipbook manzara modu =========== ====== sürüm 3.11 tarih 28.2.2020. ================= - yeni - URL parametreleri aracılığıyla flipbook seçeneklerini geçersiz kılın, param "r3d-" ile başlar, örnek r3d-viewMode = swipe -new - İçindekiler için RTL düzeni -new - "searchOnStart" seçeneği - başlangıçta aramayı aç, varsayılan: false -new - seçenek "lightboxBackgroundColor" - ışık kutusu arka plan rengi, CSS değeri -yeni - seçenek "lightboxBackgroundPattern" - ışık kutusu arka plan resminin url'si, tekrarlanan, CSS değeri - yeni - seçenek "lightboxBackgroundImage" - ışık kutusu arka plan resminin url'si, CSS değeri -yeni - seçenek "pageTextureSizeMobile" - Mobil cihazda PDF sayfa dokusu boyutu, tam boyut -yeni - seçenek "pageTextureSizeMobileSmall" - Mobil cihazda PDF sayfa dokusu boyutu, küçük boyut - yeni - "pageTextureSizeSmall" seçeneği için varsayılan değer 1500 olarak değiştirildi -fix - tek sayfa modu ve RTL -fix - PDF taslağından İçerik Tablosu - ek - PDF bir kerede birden çok kelimede arama - ek - birden çok lightbox çevirmeli kitabın aynı anda açılmasını önle - düzeltme - lightbox flipbook için sayfa yukarı kaydırma ================= sürüm 3.10 tarih 27.9 .2019.Geçiş kaydırıcısı, yakınlaştırma bulanıklığı, hareket bulanıklığı, kamera rulosu, çarpıtma, döndürme, uzatma, balık gözü ve parlaklık ile sorunsuz geçiş efektleri sunar. Bu benzersiz kaydırıcı ile müşteri ve müşteri etkileyin

Real3D FlipBook jQuery Plugin - 1

Geçiş kaymak jQuery

Transition Slider WordPress Eklentisi

.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DT - LMS WordPress Plugin scripti indirimli ucuza kurulum enis 0 79 08-03-2021, Saat: 15:45
Son Yorum: enis
  PS WooCommerce Product Carousel plugin scripti indirimli ucuza kurulum enis 0 79 05-03-2021, Saat: 15:51
Son Yorum: enis
  Zender - Codoforum Integration Plugin scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 0 98 04-03-2021, Saat: 15:46
Son Yorum: soulmy
  DT - Directory WordPress Plugin scripti indirimli ucuza kurulum omer.dundar 0 109 02-03-2021, Saat: 12:16
Son Yorum: omer.dundar
  MVCP: Multi Variation Custom Post WordPress Plugin scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 81 01-03-2021, Saat: 15:59
Son Yorum: li0n

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.