Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Qreato – Modern Branding & Creative Agency Elementor Kit scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,468
Konuları: 1,468
Kayıt Tarihi: 13-11-2019
Rep Puanı: 5
#1

Qreato - Modern Markalaşma ve Yaratıcı Ajans Elementor Kiti nulled indir
Qreato, modern bir markalaşma ve yaratıcılık ajansı Elementor Kit. Şablon piksel açısından mükemmel bir tasarıma sahiptir ve son eserinizin esnek ve kolayca genişletilebilir olmasını sağlar. Ayrıca Qreato, çeşitli ekran boyutundaki cihazlarda kusursuz bir şekilde çalışır.

Mevcut 25 sayfa ve bölüm şablonuyla, yeni web sitenizi hemen hazır hale getireceksiniz. Sayfa şablonları dahil Üstbilgi Altbilgi De Carousel - Ana Sayfa> Hero 01 De Carousel - Ana Sayfa> Hero 02 De Carousel - Ana Sayfa> Hero 03 Görüşler -Slide-01 Referanslar-Slide-02 Ana Sayfa Hakkında İletişim Stil rehberi 404 Blog Arşivi Optin Popup Offcanvas Tek gönderi Hizmetler Portföy galerisi Tek portföy Blog Ekip Referanslar Kariyer Elementor Pro Özellikleri Üstbilgi ve Altbilgi Oluşturucu Tema Stilleri Gerekli Eklentiler Elementor El ementor Pro (dahil değildir) Elementor için DethemeKit (otomatik olarak yüklenir) Nasıl Kurulur Şablon Kiti içe aktarmayı kullanmak için eklenti için aşağıdaki adımları izleyin Şablon Kiti İçe Aktarma'yı arayarak, Eklentiler> Yeni Ekle 'den eklentiyi yükleyin. Yüklü Kiti Görüntüle 'yi tıklayın:
Kitiniz ek ücretsiz eklentiler gerektiriyorsa, turuncu bir afiş görünecektir. Ayrıntılar için Gereksinimleri Yükle 'yi tıklayın.
Kitinizin yüklenmesi veya etkinleştirilmesi gereken eklentileri listeleyen bir açılır pencere görünecektir. Devam etmek için Gereksinimleri Yükle 'yi tıklayın.
İstediğiniz şablon üzerindeki Şablonu İçe Aktar düğmesini tıklayarak şablonlarınızı içe aktarmaya başlayın. Tıklamaktan da kaçının aynı anda birçok. Tarayıcınız genellikle bir seferde en fazla 3-4 işleyebilir. Önce Global Kit Stillerini, ardından en iyi sonuçlar için diğer Global şablonları içe aktarın. < strong> Şablon Ekleme WP Admin alanı aracılığıyla içe aktardığınız tüm şablonlar Elementor Şablon kitaplığına kaydedilecektir.
Elementor Builder'ı açın ve Envato düğmesine tıklayın Yüklü kitlerinizi görüntüleyen kalıcı bir pencere açılacaktır. Eklemek istediğiniz şablonları veya blokları görüntülemek için Yüklü Kiti Görüntüle'yi tıklayın Bloğu sayfanıza eklemek için Şablon Ekle 'yi tıklayın Varlıklar Bu Şablon Kiti, Envato Elements'ten demo görüntüleri kullanır.
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PIRUS – Dark Digital Agency Elementor Template Kit scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 2 490 19-07-2022, Saat: 10:32
Son Yorum: markandru
  PlusAgency - Multipurpose Website CMS & Business Agency Management System scripti indirimli ucuza kurulum li0n 1 365 20-03-2022, Saat: 17:57
Son Yorum: Rest
  Renge - Creative Ghost Blog Theme scripti indirimli ucuza kurulum enis 1 413 08-02-2022, Saat: 03:17
Son Yorum: gogonale
  FlashMart - Multipurpose Elementor WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum li0n 8 692 24-12-2021, Saat: 18:20
Son Yorum: zoom
  Makro - Creative HTML Template For Saas & Startup scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 3 350 23-10-2021, Saat: 17:51
Son Yorum: deneme123

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi