Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Post Type Builder - WordPress Custom Post Types scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : li0n
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,551
mesajlar
1,551
konular
5
REP PUANI
Yeni Üye
24-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
25-12-2020, Saat: 10:46

Post Type Builder, özel gönderi türleri, sınıflandırmalar ve gönderi türü şablonları oluşturmak için "hepsi bir arada" bir WordPress eklentisidir. Herhangi bir kod yazmadan hayal edebileceğiniz herhangi bir özel gönderi türü oluşturun. Sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzüyle size adım adım rehberlik eden WordPress yönetici arka ucu ile her şey sorunsuz bir şekilde yapılır. Herhangi bir temaya sahip herhangi bir WordPress.org sitesinde çalışır. Gönderi Türü Oluşturucuyu satın aldığınızda, Oluşturucunun yeteneklerini artıran tüm PTB Eklentilerine erişebilirsiniz!

PTB Eklentileri herhangi bir amaç için yazı tipi. Post Type Builder'ı PTB eklentisine dahil edilen şu eklentilerle genişletin:


Herhangi Bir Özel Yazı Tipi Örneğin: Eklenti ile oluşturulmuş bir "Emlak" listeleme yazı tipi hayal edelim. Başlık, içerik düzenleyici, alıntı, öne çıkan görsel, kategoriler, etiketler vb. Gibi standart gönderi özelliklerini etkinleştirebilirsiniz. Mülk türleri, oda sayısı, park yerleri ve banyolar gibi özel sınıflandırmalar oluşturulabilir ve gönderi türü ile ilişkilendirilebilir. < br />


Meta Box Builder Ardından, "Mülk için tüm ek meta veriler için meta kutuyu ”Gönderi türü (ör. Mülk listeleri fiyat, boyut, alan, lot büyüklüğü, emlak vergileri vb. Gibi meta verilere sahip olmalıdır). Meta Box Builder, çok basit ve sezgisel bir şekilde her tür giriş türünü (metin, metin alanı, radyo düğmesi, onay kutusu, açılır seçim, resim ve bağlantı) oluşturmanıza olanak tanır. İhtiyaç duyduğunuz kadar alan ekleyebilirsiniz.


Şablonlar Gönderi türü ve meta kutusu ayarlandıktan sonra , sürükle ve bırak arayüzü kullanarak şablonlar oluşturabileceksiniz. Şablon oluşturucu, yalnızca meta kutusunda oluşturduğunuz ilişkili modülleri akıllıca yükler ve ön uç, mizanpajı şablonlarınız tarafından dikte edildiği gibi oluşturur.


Gönderi türü oluşturmadan gönderi eklemeye ve ön uç oluşturmaya kadar her şey birbirine güzel bir şekilde bağlanmıştır. Bunların tümü, herhangi bir kodlamaya veya PHP dosyası yüklemesine gerek kalmadan WordPress yöneticisi içinde yapılır.


Kısa kodlar Özel gönderi türlerini istediğiniz yerde görüntülemek için yerleşik kısa kod oluşturucuyu kullanın. Daha önce olduğu gibi, eklenti, oluşturduğunuz gönderi türlerine ve sınıflandırmalarına bağlı olarak ilişkili kısa kod parametrelerini çekecek kadar akıllıdır.


İçe / Dışa Aktar İlişkili gönderi türlerini, sınıflandırmaları ve şablonları birlikte veya ayrı ayrı içe / dışa aktarabilirsiniz. Bu, birden çok site ve / veya müşteri için özel gönderi türleri oluşturmak için harikadır.


WPML Entegrasyonu WPML eklentisi (dahil değildir), çok dilli özel gönderi türleri oluşturabilirsiniz. Uygulamaya bakın: demoyu görüntüleyin, başlıkta "İtalyanca" dilini seçin.


Eklenti Desteği ve Güncellemeler Destek ve eklenti güncellemeleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lanong - Yacht Rental WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 3 78 29-06-2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Sedomen
  Uaques - Drinking Water Delivery WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum social 2 133 22-06-2022, Saat: 16:21
Son Yorum: mesut55x
  Industroz - Factory & Industrial WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 8 254 16-06-2022, Saat: 06:52
Son Yorum: kaly
  MaxiCom - Internet Company Joomla Template with Page Builder scripti indirimli ucuza kurulum KennethFoups 1 81 14-06-2022, Saat: 09:34
Son Yorum: ogzhnoızy41
  Axivis - Car Services & Repair WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 3 230 13-06-2022, Saat: 17:23
Son Yorum: LadyBug

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.