Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Persona | iOS Discovering People Application [XServer] scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : hoppa
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,446
mesajlar
1,446
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
03-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
19-01-2021, Saat: 20:08


Persona , insanların profillerini oluşturabileceği, YouTube videolarını ve fotoğraflarını yükleyebileceği bir mobil uygulamayı hızlı bir şekilde oluşturmanız için harika bir çözümdür ve iletişim bilgilerinin yanı sıra, dünyanın her yerinden yeni yaratıcı insanlar keşfetmenin yanı sıra, kodlamayı bilmeseniz bile


<Açıklama Persona , kullanıcıların profillerini gönderebilecekleri ve uygulama topluluğunda bulunabilecekleri tam çalışan bir şablondur (UI + Kaynak Kodu). Kullanıcılar ayrıca Ana ekrandan anahtar kelimelerle herhangi bir kullanıcıyı arayabilir.
Bir profil keşfedilebilir olarak ayarlanmadıysa bulunmaz.
Profiller; Fotoğraflar, YouTube videoları ve sosyal ağ bağlantıları gibi medyaları içerebilir.
Kullanıcıların uygunsuz profilleri bildirmelerine, beğenmelerine ve paylaşmalarına izin verilir.

Yönetici, rapor edilen kullanıcılar için veritabanını günlük olarak kontrol edebilir ve bunun için işlem yapabilir, ayrıca Veritabanındaki verileri manuel olarak düzenleyebilir.

Tasarım temiz, kod yorumlanmış ve proje klasörleri ve dosyaları pakette iyi organize edilmiş.

• Bu uygulamanın ne yaptığını görmek için aşağıdaki Özellikler bölümüne bakın.
• Nasıl yapılandırılacağını öğrenmek için çevrimiçi Belgeleri okuyun şablonun özellikleri ve veritabanı.


Arka uç Bu şablonun arka ucu XServer olduğundan XServer REST API kendi VPS sunucunuza yükleyin veya XServer.app üzerinde bir hesap ve bu uygulama için bir Veritabanı oluşturun.
Aşağıda belirtilen yapılandırmaları yaptıktan sonra, uygulamayı çalıştıracak ve göreceksiniz içerik yok, bu nedenle bir test hesabı oluşturmak ve uygulamayı test etmeye başlamak için bir test kullanıcısıyla kaydolun.
NOT : Bu şablona kendi arka ucunuzu uygulamak istemeniz durumunda, XServer API satın almanıza veya XServer.app üzerinde bir hesap oluşturmanıza gerek yoktur, ancak lütfen unutmayın Bu şablona farklı bir arka uç uygulama, siz veya geliştiricileriniz tarafından gerçekleştirilmelidir.

Genişletilmiş Lisans Envato Marketplace Koşulları uyarınca, Genişletilmiş Lisans , kullanıcılarından ücret alan tüm uygulamalar için geçerlidir. Kullanıcılarınızdan bu uygulamanın kendi sürümünüz üzerinden ücretlendirilmemesi durumunda, uygulamayı yine de Normal bir lisans altında satın alabilirsiniz.
Bu nedenle, bu şablonu Planlarınız aşağıdakilerden biri veya daha fazlasıysa> Genişletilmiş Lisans :
  • Kaynak koduna Uygulama İçi Satın Alma veya başka bir Ödeme Geçidi ekleyin ve uygulamayı ücretsiz olarak yayınlayın App / Play Store - NOT: Bu uygulamanın kendi sürümünü yalnızca ÜCRETSİZ olarak yayınlamak istiyorsanız, yine de Normal Lisans altında satın alabilirsiniz.
  • Bunu yayınlayın App Store'da ÜCRETLİ uygulama olarak uygulama.
  • Bu uygulamanın canlı uygulamasını App / Play Store'da başka birine aktarın sahipliğinizi flippa.com veya benzeri pazarlarda satarak sahip olun.

Storyboard, iOS 11.0 ve üzeri, Universal - Uygulamanızı tüm iOS cihazlarda çalıştırın

XServer ile Arka Uç - Sadece birkaç tıklamayla birçok özellik sunan harika ve güvenilir bir BaaS üzerine kurulu, XServer.app üzerinde bir veritabanı oluşturmak ve kurmak çok kolay, ayrıca VPS sunucunuzda barındırılan XServer REST API'yi kullanın.

Kendi Profilinizi Oluşturun - Kullanıcılar kendi profillerini oluşturabilir / düzenleyebilir ve uygulamada bulunabilir.

Profilleri anahtar kelimelere göre ara - Ana ekranda anahtar sözcükleri yazabilir ve herhangi bir profili arayabilirsiniz.

Uygunsuz Kullanıcıları Bildir - Kişiler, kötüye kullanım profillerini bildirerek Yöneticiye yardımcı olabilir. Bu, istikrarlı ve güvenilir bir topluluk oluşturmak için iyi bir özelliktir.

Avatar resimleri içeren profil ekranı - Hesap ekranı, toplulukta kimlerin olduğunu bilmenizi sağlar

Adı, Kullanıcı Adı, Biyo ile profili düzenleyin , Profil fotoğrafı ve E-posta - Profilinizi düzenleyin ve kişilere kimliğinizi gösterin, kendinizi güvenilir yapın.

Profilleri beğen - Bir Profil girdiğinizde beğenebilir ve paylaşabilirsiniz.Bir hücreye dokunursanız, Kullanıcı Profili ekranına yönlendirilirsiniz.

Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası HTML dosyası (GDPR uyumlu) - Şablon, Yöneticinin Hizmet Şartlarını şurada görüntülemek için düzenleyebileceği bir 'tou.html' dosyası içerir app millet.

Anında Bildirimler - Kullanıcılar beğeniler için bildirimler alacak.

AdMob Geçiş reklamları - Tam ekran reklam banner'larından biraz gelir elde edin.

Modern, temiz tasarım - Kullanıcı arayüzü, müşterilerinize en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için özenle hazırlanmıştır.

Çevrimiçi Belgeler - Düzgün bir şekilde yapılandırabilmek için bu şablonun kapsamlı kılavuzunu okuyun.

Pakette bulunan PSD simgeleri - Uygulama ve düğme simgeleri, kolay görüntü değişimi için bir PSD klasöründe saklanır.

Gereksinimler Xcode'un en son resmi sürümü - Bir IDE'nin beta sürümleri genellikle hiçbir zaman% 100 düzgün çalışmaz ve bunun kodu uygulaması, Xcode'un en son resmi sürümü kullanılarak yazılmıştır ve bunu Mac App Store'dan indirebilirsiniz. Kullanmalı ve Betalardan kaçınmalısınız.

Etkin bir iOS Geliştirme Programına sahip bir Apple Geliştirici Hesabı - Bu, iTunes App Store'da uygulama yayınlamanız için gereklidir. Bu şablonu söz konusu hesap olmadan kod üzerinde düzenlemeye devam edebilirsiniz, ancak bir Ekip Kimliğine ihtiyacınız olacağından onu gerçek iOS cihazınızda çalıştıramazsınız.

Temel Xcode ve Swift dili bilgisi - Yetenekli veya profesyonel bir geliştirici olmanıza gerek yoktur, yine de en azından temel bilgilerinize sahip olmanız önerilir. Bu şablonu özelleştirebilmek ve uygulamalarınızı App Store'da yayınlayabilmek için yeniden uğraşıyoruz.

XServer API - XServer.app üzerinde bir hesap ve Veritabanı oluşturabilir veya XServer REST API satın alıp kendi VPS sunucunuzda barındırabilirsiniz.

Etkin bir AdMob hesabı - Bu uygulamadaki reklamları kaldırmak istemiyorsanız, bunları görüntülemek için bir AdMob hesabına kaydolmanız gerekir.

Uygulamayı App Store'a göndermeden önce test etmek için gerçek bir cihaz - iOS Simülatörleri testler sırasında başarısız olabilir, gerçek bir cihaz kadar güvenilir değillerdir, bu yüzden kesinlikle Bu uygulamayı her zaman gerçek bir telefon / tablette çalıştırmanızı tavsiye ederiz.

Değişiklik günlüğü

23 Ocak 2020

- İlk sürüm, iOS 11.0 ve üzeri - Yerel Xcode projesi, Swift dili - Tüm iOS cihazlarla uyumludur


Destek Herhangi bir destek talebi için lütfen Profilimin İletişim Formu
aracılığıyla bana ulaşın
Çalışmamı Değerlendirin Yorumlardan ürün incelemelerine kadar desteğiniz her zaman büyük beğeni topluyor, bu nedenle lütfen satın alma işlemlerinizi derecelendirmek için burayı tıklayın! .
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Maildoll - Email & SMS Marketing Application scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 0 0 03-03-2021, Saat: 13:24
Son Yorum: sercantelli
  Stripe Subscriptigram in ASP.NET Core MVC Web Application built with C# and JavaScript scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 0 02-03-2021, Saat: 15:10
Son Yorum: li0n
  Stripe Subscriptigram in ASP.NET Web Forms Application built with C# and JavaScript (New) scripti indirimli ucuza kurulu hoppa 0 0 02-03-2021, Saat: 15:10
Son Yorum: hoppa
  Recipes App Full Android Application scripti indirimli ucuza kurulum enis 0 0 23-02-2021, Saat: 20:40
Son Yorum: enis
  MsaleX Classified Full Application for Android with Backend scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 0 0 15-02-2021, Saat: 10:10
Son Yorum: hoppa

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
instagram programı instagram repost instagram otomasyon