Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Persona | Android Discovering People Application [XServer] scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : sercantelli
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,461
mesajlar
1,461
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
21-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
19-01-2021, Saat: 20:07


Persona , insanların profillerini oluşturabileceği, YouTube videolarını ve fotoğraflarını yükleyebileceği bir mobil uygulamayı hızlı bir şekilde oluşturmanız için harika bir çözümdür ve iletişim bilgilerinin yanı sıra, dünyanın her yerinden yeni yaratıcı insanlar keşfetmenin yanı sıra, kodlamayı bilmeseniz bile


<
* Cihazınızın "Dosya açılamıyor" diyen bir Toast mesajı göstermesi durumunda, Astro Dosya Yöneticisi uygulamasını buradan indirin: https://play.google.com/ store / apps / details? id = com.metago.astro & hl = tr
ve APK'yi yüklemek için kullanın. Bunun nedeni yeni Android Güvenlik seçenekleri *
Açıklama Persona , kullanıcıların profillerini gönderebilecekleri ve uygulamanın uygulamasında bulunabilecekleri tam çalışan bir şablondur (Kullanıcı Arayüzü + Kaynak Kodu) topluluk. Kullanıcılar ayrıca Ana ekrandan anahtar kelimelerle herhangi bir kullanıcıyı arayabilir.
Bir profil keşfedilebilir olarak ayarlanmadıysa bulunmaz.
Profiller; Fotoğraflar, YouTube videoları ve sosyal ağ bağlantıları gibi medyaları içerebilir.
Kullanıcıların uygunsuz profilleri bildirmelerine, beğenmelerine ve paylaşmalarına izin verilir.

Tasarım temiz, kod yorumlanmış ve proje klasörleri ve dosyaları pakette iyi organize edilmiş.

• Bu uygulamanın ne yaptığını görmek için aşağıdaki Özellikler bölümüne bakın.
• Nasıl yapılandırılacağını öğrenmek için çevrimiçi Belgeleri okuyun şablonun özellikleri ve veritabanı.
Demo Veritabanına göz atın, şu adla giriş yapın:
Kullanıcı adı: demo
Şifre: demo
Değişiklik Günlüğünü takip edin bir güncelleme yayınlandığında bu sayfanın alt kısmında.

Arka uç Bu şablonun arka ucu XServer olduğundan XServer REST API kendi VPS sunucunuza yükleyin veya XServer.app üzerinde bir hesap ve bu uygulama için bir Veritabanı oluşturun.
Aşağıda belirtilen yapılandırmaları yaptıktan sonra, uygulamayı çalıştıracak ve göreceksiniz içerik yok, bu nedenle bir test hesabı oluşturmak ve uygulamayı test etmeye başlamak için bir test kullanıcısıyla kaydolun.
NOT : Bu şablona kendi arka ucunuzu uygulamak istemeniz durumunda, XServer API satın almanıza veya XServer.app üzerinde bir hesap oluşturmanıza gerek yoktur, ancak lütfen unutmayın Bu şablona farklı bir arka uç uygulama, siz veya geliştiricileriniz tarafından gerçekleştirilmelidir.Kullanıcılarınızdan bu uygulamanın kendi sürümünüz üzerinden ücretlendirilmemesi durumunda, uygulamayı yine de Normal bir lisans altında satın alabilirsiniz.
Bu nedenle, bu şablonu Planlarınız aşağıdakilerden biri veya daha fazlasıysa> Genişletilmiş Lisans :
  • Kaynak koduna Uygulama İçi Satın Alma veya başka bir Ödeme Geçidi ekleyin ve uygulamayı ücretsiz olarak yayınlayın App / Play Store - NOT: Bu uygulamanın kendi sürümünü yalnızca ÜCRETSİZ olarak yayınlamak istiyorsanız, yine de Normal Lisans altında satın alabilirsiniz.
  • Bunu yayınlayın App Store'da ÜCRETLİ uygulama olarak uygulama.
  • Bu uygulamanın canlı uygulamasını App / Play Store'da başka birine aktarın sahipliğinizi flippa.com veya benzeri pazarlarda satarak sahip olun.
ÖNEMLİ: Telif hakkı ihlali nedeniyle bu şablonun orijinal kaynak kodunu hiçbir yerde satmanıza veya paylaşmanıza izin VERİLMEZ

Özellikler Java / XML dili - Yerel Android Studio projesi - Android Studio ve Java kodunun gücüyle şablonu istediğiniz gibi düzenleyin.

Android 6.0 ve üzeri, Evrensel - Uygulamanızı tüm Android cihazlarda çalıştırın

XServer ile Arka Uç - Yerleşik Sadece birkaç tıklama ile birçok özellik sunan harika ve güvenilir bir BaaS, XServer.app üzerinde bir veritabanı oluşturmak ve kurmak ve ayrıca VPS sunucunuzda barındırılan XServer REST API'yi kullanmak çok kolaydır.

Profilleri anahtar kelimelere göre ara - Ana ekranda anahtar sözcükleri yazabilir ve herhangi bir profili arayabilirsiniz.

Uygunsuz Kullanıcıları Bildir - Kişiler, kötüye kullanım profillerini bildirerek Yöneticiye yardımcı olabilir. Bu, istikrarlı ve güvenilir bir topluluk oluşturmak için iyi bir özelliktir.

Avatar resimleri içeren profil ekranı - Hesap ekranı, toplulukta kimlerin olduğunu bilmenizi sağlar

Adı, Kullanıcı Adı, Biyo ile profili düzenleyin , Profil fotoğrafı ve E-posta - Profilinizi düzenleyin ve kişilere kimliğinizi gösterin, kendinizi güvenilir yapın.

Profilleri beğen - Bir Profil girdiğinizde beğenebilir ve paylaşabilirsiniz.

Bildirimler ekranı - Hesabınızın etkinliğine, kullanıcıların beğenisine bakın. Bir hücreye dokunursanız, Kullanıcı Profili ekranına yönlendirilirsiniz.

Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası HTML dosyası (GDPR uyumlu) - Şablon, Yöneticinin Hizmet Şartlarını şurada görüntülemek için düzenleyebileceği bir 'tou.html' dosyası içerir app millet.

Anında Bildirimler - Kullanıcılar beğeniler için bildirimler alacak.

AdMob Geçiş reklamları - Tam ekran reklam banner'larından biraz gelir elde edin.

Çevrimiçi Belgeler - Düzgün bir şekilde yapılandırabilmek için bu şablonun kapsamlı kılavuzunu okuyun.

Pakette bulunan PSD simgeleri - Uygulama ve düğme simgeleri, kolay görüntü değişimi için bir PSD klasöründe saklanır.

Gereksinimler Android Studio'nun en son resmi sürümü - Bir IDE'nin beta sürümleri genellikle hiçbir zaman% 100 düzgün çalışmaz ve kodu bu uygulama AS'nin en son resmi sürümü kullanılarak yazılmıştır (buradan indirin. Onu kullanmalı ve Betalardan kaçınmalısınız.

En son işletim sistemi sürümüne güncellenmiş bir Apple Mac veya Windows bilgisayar - Bilgisayarınızın işletim sistemini güncel tutmak her zaman iyidir, teknoloji büyümeye devam ediyor ve değişiklikleri takip ediyorum, ayrıca her yeni işletim sistemi piyasaya çıktığında şablonlarımı güncelliyorum.

Bir Google Play Geliştirici Hesabı - Bu, Play Store'da uygulama yayınlamanız için gereklidir. Yine de, bu hesabı o hesap olmadan Android Studio'da düzenleyebilir ve test edebilirsiniz.

Temel Android Studio ve Java / XML dili bilgisi - Yetenekli veya profesyonel bir geliştirici olmanıza gerek yoktur, yine de en azından neyle uğraştığınız konusunda temel bilgilere sahip olmanız önerilir ile, bu şablonu özelleştirebilmek ve uygulamalarınızı Play Store'da yayınlayabilmek için.

Etkin bir AdMob hesabı - Bu uygulamadaki reklamları kaldırmak istemiyorsanız, bunları görüntülemek için bir AdMob hesabına kaydolmanız gerekir.

Uygulamayı Play Store'a göndermeden önce test etmek için gerçek bir cihaz - Emülatörler testler sırasında başarısız olabilir, gerçek bir cihaz kadar güvenilir değillerdir, bu yüzden kesinlikle tavsiye ederim Bu uygulamayı her zaman gerçek bir telefon / tablette çalıştırmanız gerekir. Google'ın resmi Yönergeleri de bunu önermektedir.

Değişiklik günlüğü

23 Ocak 2020

- İlk sürüm - Android Studio 4.1.1


Destek Herhangi bir destek talebi için lütfen Profilimin İletişim Formu aracılığıyla benimle iletişime geçin

Çalışmamı Değerlendirin Desteğiniz, yorumlardan ürün incelemelerine kadar her zaman büyük beğeni topluyor, bu yüzden lütfen satın alma işlemlerinizi derecelendirmek için burayı tıklayın! .
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dearjob - Figma Mobile Application scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 100 12-10-2021, Saat: 07:12
Son Yorum: imados
  Online Unit Converter PRO Tools Full Production Ready Application (Angular 11) scripti indirimli ucuza kurulum li0n 2 96 10-08-2021, Saat: 14:50
Son Yorum: nabibux2021
  My Name Ringtone Maker Android App | Admob Ads scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 1 103 12-06-2021, Saat: 10:22
Son Yorum: kathiriyashreeja
  Slots Egypt (Admob + GDPR + Android Studio) scripti indirimli ucuza kurulum omer.dundar 1 110 19-04-2021, Saat: 23:09
Son Yorum: mehmet
  Puzzle Games Bundle - 7 Games(Unity Complete+Admob+Android+iOS) scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 0 66 06-03-2021, Saat: 02:41
Son Yorum: sercantelli

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.