Forum Gündemi:

Her Türlü Destek, Şikayet, Reklam İçin Whatsapp

Konu Başlığı : Perfex - Powerful Open Source CRM scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : social
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,489
mesajlar
1,489
konular
1
REP PUANI
Yeni Üye
16-10-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
22-12-2020, Saat: 17:00

PERFEX - Güçlü Açık Kaynak CRM - 1 Perfex - Güçlü Açık Kaynak CRM - 2 " .com / 1999d9f0db1cd0b44ea6e05c0cefc7460536c829 / 68747470733a2f2f7777772e70657266657863726d2e636f6d2f7065726665782d737570706f72742e706e67 için mükemmel bir Müşteri yazılımı barındıran neredeyse tüm CRC yazılımıdır.

Temiz ve modern tasarımıyla Perfex CRM, müşterilerinize daha profesyonel görünmenize ve aynı zamanda iş performansını artırmanıza yardımcı olabilir.

Müşterileri yönetmek önemlidir ve Perfex CRM birkaç şekilde yardımcı olur:

  • Güçlü Proje Yönetimi Özelliği ile projeleri yönetin ve faturalandırın.
  • Görevleri birçok Perfex CRM özelliğine bağlayın ve düzeninizi koruyun.
Biletleri otomatik içe aktarabilen güçlü destek sistemi. Görevler için harcanan zamanı izleyin ve müşterilerinizi faturalandırın. Göreve birden fazla personel atama ve atanan personel başına zamanlayıcıyı izleme yeteneği. Personel proje üyesi olmasa bile görev takipçileri ekleyin. Personel, projeye erişmeden görevin ilerlemesini takip edebilecektir. Potansiyel müşterileri tek bir yerden takip edin ve ilerlemelerini kolayca takip edin. Potansiyel müşterileri e-postadan otomatik olarak içe aktarma, not ekleme, teklif oluşturma yeteneği. Potansiyel müşterilerinizi aşamalar halinde düzenleyin ve aşamaları sürükle bırak ile kolayca değiştirin. Potansiyel müşteriler veya müşteriler için güzel görünen teklifler oluşturun ve satışları artırın. Şirket / proje giderlerinizi kaydeder ve müşterilerinize faturalama ve otomatik olarak faturaya dönüştürme yeteneğine sahiptir. Güçlü CRM ile müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edinin. Yerleşik Anketler aracılığıyla müşteri elde tutma oranını artırın. Satış hedeflerini göz önünde bulundurmak için Hedef İzleme özelliğini kullanın. Personeliniz ve müşterileriniz için duyurular oluşturun. Mevcut ve gelecekteki satışları kilitlemek için Sözleşmeler özelliğini kullanın. Özel alanlar müşteriler, potansiyel müşteriler ve daha fazlası için ek bilgi depolayabilir. Çok sayıda yapılandırılabilir seçenek. Güçlü tema şekillendirme özelliği ile CRM'yi şirket markanıza göre şekillendirin. Yönetici olmayan personelin CRM içinde çalışması ve yüklemelerini ve dosyalarını organize etmesi için ayrılmış medya klasörü. Personel izinlerine göre her personel üyesi için harika görünümlü takvim. Takipler, raporlar, notlar, dosyalar ve daha birçok özellik.

CRM'lerin müşterilere odaklanması gerekir ve Perfex CRM bunu, entegre bilet sistemi ve müşteri hatırlatıcıları aracılığıyla sorunları hızlı bir şekilde izlemenize ve çözmenize yardımcı olan güçlü bir destek sistemiyle yapar. Kendinize, bir veya daha fazla personele hatırlatıcılar atayın ve tek bir tıklama ile hatırlatıcılar e-posta ve uygulama içi bildirim sistemine gönderilebilir. Bu özellikler ve daha fazlası müşteri memnuniyetini bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

Perfex CRM, birçok uygulamaya uyacak şekilde tasarlanmış birçok özelliğe sahiptir. Aşağıdaki özellikler hakkında daha fazla bilgi edinin ve Perfex CRM'nin başarılı olmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için demoyu deneyin.

Çeviriye katkıda bulunmak istiyorsanız lütfen bize [email protected] adresinden gönderin

Perfex CRM satın almayı mı düşünüyorsunuz?

önemli notlar ve değerlendirmeler için destek sekmesini inceleyiniz

Perfex - güçlü Açık Kaynak CRM - 4
Perfex - Güçlü Açık Kaynak CRM - 5
Perfex - Güçlü Açık Kaynak CRM - 6 Perfex - Güçlü Açık Kaynak CRM - 7 Perfex - Güçlü Açık Kaynak CRM - 8

Müşteriler

kolayca müşterileri ve onların kişileri yönetmek , müşterileriniz için birden çok kişi oluşturun ve uygun izinleri ayarlayın.Müşterilerinizin, şirketinize ait tüm finansal verilerin net bir şekilde sunulduğu kendi müşteri portalları vardır.

< Faturalar

Perfex, faturalarınızı takip etmenizi sağlar , öğeler ve raporlar oluşturun. Daha önce ayarlanmış müşteri para birimi tarafından birden fazla para birimi kullanılarak yeni para birimleri eklenmesine izin verilir. Öğeye göre farklı vergili fatura.

Yinelenen Faturalar

Parmağınızı kaldırmadan otomatik olarak yeniden oluşturulacak yinelenen faturalar oluşturun. yinelenen fatura için belirtilen süre. Dönem süresi günler, haftalar, aylar veya yıllar olabilir.

Yinelenen Giderler

Yinelenen giderler oluşturma. Yinelenen bir harcama ayarlayın ve harcama belirtilen sürenin ardından otomatik olarak yeniden oluşturulur. Dönem süresi günler, haftalar, aylar veya yıllar olabilir.

Tahminler

Bir dakika içinde tahmin oluşturun, müşterilerinize gönderin ve kabul etmeyi bekleyin, Sonraki eylemleriniz için daha iyi organizasyon için notlar ekleyin, hatırlatıcılar oluşturun. Müşteri kabul ettikten sonra tahmini otomatik olarak faturaya dönüştürebilme.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Customised Accounting Perfex CRM scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 0 0 26-02-2021, Saat: 22:58
Son Yorum: soulmy
  Perfex integration with LexOffice scripti indirimli ucuza kurulum soulmy 0 0 25-02-2021, Saat: 22:56
Son Yorum: soulmy
  Elite Custom JS module for Perfex CRM scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 0 0 25-02-2021, Saat: 22:56
Son Yorum: sercantelli
  SnapShot - Mega Photo Editor | Google AdMob | iOS Source Code scripti indirimli ucuza kurulum omer.dundar 0 0 24-02-2021, Saat: 23:02
Son Yorum: omer.dundar
  Pigment – Coloring Book for Me | Google AdMob | iOS Source Code scripti indirimli ucuza kurulum social 0 0 24-02-2021, Saat: 23:02
Son Yorum: social

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
instafly socifly instafly vds instafly indirim instafly nedir instagram repost instagram otomasyon instafly satın al instafly kullanımı instafly ücret instafly proxy instafly yorum instafly kullananlar instaklon