Anket Başlığı: İnternetten para kazandınız mı?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet
0%
0 0%
Hayır
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 0 0%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para Kazanmak mı? Zengin Olmak mı?
Yorumları: 11
Konuları: 10
Kayıt Tarihi: 16-12-2019
Rep Puanı: 0
#1
İnternet alemine yeni giriş yapan kişilerin en fazla gördüğü konu başlığı, "İnternetten Zengin Olmak"
Kendini zengin etmek isteyen bir takım insanlar, daha cazip gözükmesi açısından bu ifadeyi kullanmayı tercih ediyor. 
Oysa internet ortamında iş yapanlar çok iyi bilir ki, bir anda zengin olmak diye bir durum yoktur, zamanla para kazanmak vardır. 
İnternet sitesi yaparsınız, sosyal medya hesapları kasarsınız, jenerik alan adları veya hesap isimleri bulup satmaya çalışırsınız ve zamanla para kazanırsınız. Birçok sektöre göre daha kolay olsa da, malumunuz olduğu üzere emeksiz yemek olmaz. 
Yani siz günlük yerine göre 8 saat, bazen de daha fazla bilgisayar başında zaman ayırmazsanız, bu işlere kafa yormazsanız, emek vermezseniz, sektördeki insanlarla iletişim halinde olup, gelişmeleri takip etmezseniz, bir günde zengin olmak gibi bir hayale kapılırsanız, birilerini zengin edersiniz. 
Youtube'da gezerken de videolar görüyorum, izlediğimde sanıyorum ki insanlar Amazon'da satış yapıp 1 ayda son model araba almışlar, ya da Saadet Zincirlerine dahil olup, ömrünün geçen yıllarında kazanamadığı parayı sanki 1 günde kazanmış. Lütfen, insanların hayalleriyle oynamayı bırakın. Lütfen, siz de internette 1 günde zengin olma hayallerini bırakın. 
Dizinizi kırıp, ürün girerseniz, biraz çalışıp grafik tasarım yaparsanız, web sitesi veya mobil uygulama geliştirmeyi öğrenirseniz elbette herhangi bir inşaatte işçi olarak ya da bir şirkette memur olarak çalışmaktan daha fazlasını kazanabilirsiniz. Siz kendinizi geliştirdikçe, sebat gösterdikçe daha güzel işler gelecektir. 
Özetle; "Bedava peynir, fare kapanından başka bir yerde olmaz." 
Saygılarımla,
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi