Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online Learning & Education LMS - eLearni indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,468
Konuları: 1,468
Kayıt Tarihi: 13-11-2019
Rep Puanı: 5
#1

Çevrimiçi Öğrenme ve Eğitim LMS - e-Öğrenim nulled indir
eLearni | LMS, Eğitim WordPress Teması, Çevrimiçi Eğitim, Eğitim Öğrenme Yönetim Sistemi Elearni, Çevrimiçi Öğretim, Çevrimiçi Kurslar, Öğrenme materyalleri, e-öğrenme hizmetleri içeren Sağlam bir Eğitim ve Çevrimiçi Öğrenme WordPress teması. Bu LMS WordPress teması, Çevrimiçi Özel Ders ve Eğitim hizmeti teması, en iyi e-öğrenim web sitesi şablonudur. Bu çevrimiçi kurs WordPress teması özellikleri arasında kurs yönetimi, Sınavlar, Öğrenci profili, Eğitmen Profili, Kurs tartışması, kurs ayrıntıları, Öğrenme bulunur Modüller, Kurs İlerlemesi. Çevrimiçi eğitim, çevrimiçi kurs, çevrimiçi öğreticiler, çevrimiçi sınıflar, testler için en iyisi En iyi Çevrimiçi Öğrenme teması, kurslar oluşturmak ve satmak ve çevrimiçi, çevrimiçi öğreticiler öğretmek için en iyisidir. Elearni, Öğretmenler, Öğretmenler, Eğitim Uzmanları ve Eğitim koçları için en iyisidir.

GÖRSEL Besteci

Güçlü Görsel Besteci ile sayfa oluşturucu, kafe ve restoran web sitenizin herhangi bir sayfasını veya içeriğini oluşturmak için çaba göstermenize gerek kalmayacak. Elearni, Visual Composer ile tamamen uyumlu olduğundan ve kullanımı kolay, sürükle ve bırak tasarım öğeleri içeren geniş bir koleksiyonla geliştirildiğinden, web siteniz üzerinde tam kontrol sahibi olabilirsiniz.Ultimate Addon size WPBakery Page Builder'ın animasyon bloğu, gelişmiş düğme, çift düğme, etkileşimli banner, bilgi çubuğu, ihover, genişletilebilir bölüm gibi çeşitli premium öğelerini getiriyor.

Özellikle, bu eklenti her durumda mükemmel çalışıyor ve web sitesi bölümünü istediğiniz gibi kolayca oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak tanır.

TASARIM TEMALARI ÇEKİRDEK ÖZELLİKLER EKLENTİSİ

DesignThemes'in temel özelliklerini uygulamak için tasarlanmış basit bir WordPress Eklentisi. Bu Eklentinin 1.0 Sürümü, DesignThemes tarafından temalara entegre edilmiştir. Bu Eklenti, Designthemes tarafından sunulan tüm kısa kodların ve özel gönderi türlerinin bir repertuarıdır. Visual Composer uzantıları ve diğer üçüncü taraf API'leri ile uyumludur. Bu nedenle, düzen ve sayfaların tasarımı bu Eklenti ile çok daha kolay hale gelir.

DESIGNTHEMES LMS ADDON

Tasarım için tasarlanmış DesignThemes LMS Addon WordPress Eklentisi Elearni'nin tüm kurs tabanlı özelliklerini uygular. Bu, harika WordPress LMS Eklentilerinden biridir ve sadece çevrimiçi kurslar oluşturmak ve satmak için kullanılabilir. Her kurs müfredatı dersler, testler ve ödevlerle oluşturulabilir. Kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ile kontrol edilebilen. Bu Eklenti, web sitenizde sınıflar ve kurslar oluşturmanıza ve bunları sürdürmenize yardımcı olan tüm kurs ve sınıf kısa kodlarının bir repertuarını oluşturur.

WORDPRESS CUSTOMIZER

Elearni temasında WordPress Özelleştirici, kirki ile genişletilmiştir, böylece WordPress web sitenizin sunumunu canlı önizleme özelliğine sahip esnek arayüz aracılığıyla kolayca değiştirebilirsiniz.Elearni teması, Slider Revolution Plugin ile tamamen uyumludur. İnanılmaz geçiş efektleri ve harika animasyonlarla her türlü içeriği (metin, resim, video…) sergilemenizi sağlar. Böylece, en iyi yiyeceklerinizi ve tekliflerinizi çekici efektlerle anında sergileyerek kullanıcıların etkileşimini yakalayabilirsiniz.

UNYSON

Elearni temasında demo içeriği istiyorsanız, demo içeriğini tek bir tıklama ile Unyson İthalatçı . Size zaman kazandırır ve siteniz tam olarak tema demo sayfası gibi görünür.

ETKİNLİK TAKVİMİ

Etkinlik Takvimi , etkinliklerinizi sitenizde mükemmel bir şekilde kolayca paylaşmanıza olanak tanıyan özenle hazırlanmış, genişletilebilir bir eklentidir. Olayları güne, haftaya, aya veya listeye göre yönetmek, Elearni temasında bir esinti. Etkinlik Takvimi eklentisiyle tamamen uyumlu olduğundan. Böylece etkinliklerinizi çekici bir görünümde oluşturabilirsiniz.

EVENT CALENDAR PRO

Elearni, Events Calendar PRO ile de tamamen uyumludur. Etkinlikler takvimi eklentisinin premium sürümüdür. Hatırlamanız gereken şey, ücretsiz sürümden daha iyi görünen geniş bir görünüm koleksiyonuna sahip olabileceğinizdir.Diğer bir önemli nokta, tüm bu görünümleri doğrudan arka uçtan istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

ETKİNLİK PROGRAMI

Etkinlik Programı eklenti, web sitenizdeki etkinlikleri verimli bir şekilde oluşturmanıza ve yönetmenize olanak sağlar. Bu eklentiyi kullanarak büyük görseller, haftalık ders çizelgeleri ve kenar çubuğunuzda günlük ajanda içeren olay atlı karıncası oluşturabilirsiniz. Sadece bu değil, takvim stillerini tek bir tıklama ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca, güçlü filtreler, ziyaretçilerinizin aramaları için sonuçları anında almasını sağlar.

İLETİŞİM FORMU 7

İletişim Formu 7 , temayla birlikte web sitenizde bir iletişim formu oluşturmak için kullanılabilecek ücretsiz ve popüler bir WordPress eklentisidir. Elearni teması, Contact Form 7 eklentisiyle tamamen uyumludur. Önemli anahtar özelliği, iletişim formu 7'nin varsayılan form şablonunu düzenleyebilir veya form düzenleyici panelini kullanarak seçeneklerle kendi iletişim formunuzu kolayca oluşturabilirsiniz.

Sadece bu da değil, bir siteyi çalıştırırken zaman zaman ihtiyacınıza göre farklı formların yapılandırılması gerekebilir. Merak etmeyin, 7 numaralı iletişim formu işinizi sizin için bir parça haline getirecektir.Dolayısıyla temamızın her bir kısa kodu iyi tasarlanmış ve kullanımı kolay oluşturulmuştur. Böylece, kodlama bilgisiyle veya bilgisiz herhangi bir bölümü veya düzeni kolayca oluşturabilirsiniz. Görsel modda bölümü özelleştirmenizi kolaylaştıran kısa kod öğeleriyle birlikte farklı seçenekler de mevcuttur. Temanın bazı gelişmiş kısa kodlarını aşağıdaki gibi yapabilirsiniz.

Tema Kısa Kodları
Blok Alıntılar
Düğmeler ve Listeler
Atlı Karınca
Sütunlar
İletişim Bilgileri
İçerik Kısa Kodları
Özel Gönderiler
Süslü Kutular
Simge Kutuları ve çok daha fazlası.
LMS Kısa Kodları

Sınıf Arama
Sınıf Anında Arama
Ücretsiz Dersler
Ücretli Dersler
Yaklaşan Dersler
Son Dersler
En Çok Üye Olunan Sınıflar
En Yüksek Puan Alan Sınıflar
Eğitmen Kısa Kodları
Eğitmen Sınıfları
Sınıf Tablosu ve Listesi
Sınıf Listeleri
Sınıf Listeleri İzotop < br /> Sınıf Atlı Karıncası
Paket Kısa Kodları
Kurs Arama
Kurs Anında Arama
Ücretsiz Kurslar
Ücretli Kurslar
Yaklaşan Kurslar
Son Kurslar
En Çok Üyeliğe Sahip Kurslar
En Yüksek Dereceli Kurslar
Eğitmen Kursları
Kurs Kategorileri
Kurs Tablosu
Kurs Listesi
Kurs Listeleri İzotop
Kurs Döngüsü
WOOCOMMERCE

WooCommerce çevrimiçi ürün satış web siteleri oluşturmak için kolayca özelleştirilebilen bir e-ticaret platformu.

Doğrusu şu günlerde, çevrimiçi siparişler satışlarınızı artırmak ve web sitenizi ulaşılabilir durumda tutmak için en iyi yöntemdir. Özellikle, WooCommerce, çevrimiçi siparişlerle en çok satışı getirmeye gerçek bir odaklanma ile yaratıldı. Böylece, web sitesini kurduktan hemen sonra gıda ürünlerini çevrimiçi olarak satmaya başlayabilirsiniz.

Bir diğer önemli nokta, WooCommerce Eklentisi, siteniz yapılandırılır yapılandırılmaz ödemeleri birden çok para biriminde almanızı sağlayacaktır! Tema ayrıca YITH WooCommerce Wishlist olarak adlandırılan gelişmiş WooCommerce eklentisini de destekler.

BUDDYPRESS

BuddyPress ücretsiz bir sosyal ağ WordPress eklentisidir. WordPress web siteniz için üye profilleri, etkinlik akışları, kullanıcı grupları, mesajlaşma gibi çok çeşitli özellikler sunar. Bu eklentiyi WordPress'e ekleyerek kuruluşunuz için kendi sosyal ağınızı oluşturabilir ve bunu öğrencileriniz ve fakülteleriniz arasındaki iletişimi ve işbirliğini kolaylaştırmak için kullanabilirsiniz.

BBPRESS

bbpress , web forumu oluşturmayı basitleştirdiği için çok sayıda kişi tarafından aranmaktadır. Elearni ile, kursu satın alan kişiler bbPress forum erişim varsayılanını alacak.Ayrıca, katılımcı forumları, konuları ve yanıtları oluşturabilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

INSTAGRAM FEED

Instagram Akışı , özel olmayan Instagram hesaplarındaki fotoğrafları hem tek beslemede hem de birden çok farklı şekilde sergilemenizi sağlar.

TİPOGRAFİ

600'den fazla Google web yazı tipi ve FontAwesome simgeleri ile sitenizdeki herhangi bir rengi veya boyutu ayarlayabilir ve sayfalarınızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Tipografi alanıyla Google Yazı Tiplerini ekleyerek profesyonel bir tasarımcı olacaksınız. Ek olarak, kullanıcılarınıza yardımcı olmak için araç ipuçları ekleyebilirsiniz.

EFSANEVİ DESTEK

Alabileceğiniz kapsamlı belgeleri, bilgi tabanını ve video eğitimlerini kullanarak Elearni teması hakkında ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü açıklama 7/24.

Not: Demoda kullanılan görseller indirilmek üzere dahil değildir, planlıyorsanız bu görseller telif hakkıyla korunmaktadır fotoğrafları kullanmak için lisans satın almak için linkler sağlayabiliriz. 2020.08.13 - sürüm 1.9 * wordpress 5.5 ile uyumlu 2020.08.05 - sürüm 1.8 * Güncellendi: Envato Tema kontrolü * Güncellendi: sanitize_text_field eklendi * Güncellendi: Tüm wordpress tema standartları * Güncellendi: Tüm premium eklentiler 2020.07.29 - sürüm 1.7 * Güncellendi: Kurs sayfası duyarlı sorun * Güncellendi: Giriş sayfası yanıt sorunu * Güncellendi: Font Awesome simgeleri sorunu 2020.07.23 - sürüm 1.6 * Güncellendi: Tek Görüntü VC modülü sorunu 2020.06.30 - sürüm 1.5 * wordpress 5.4.2 ile uyumlu * Güncellendi: Tüm premium eklentiler * Güncellendi: Font Awesome simgeleri 5 * Güncellendi: Vimeo video oynatma sorunu * Güncellendi: Kirki Fonts eksik sorun 2020.03.11 - sürüm 1.4 * Güncellendi: Tüm premium eklentiler * Güncellendi: Tasarım Düzeltmeleri * Güncelleme d: Görsel besteci, LMS eklenti eklentisi etkinleştirildiğinde çalışmıyor 2020.02.01 - sürüm 1.3 * wordpress 5.3.2 ile uyumlu * Güncellenmiş: Tüm premium eklentiler * Güncellendi: Tüm wordpress teması standartlar * Güncellenmiş: Gizlilik ve Çerezler kavramı * Düzeltildi: Gizlilik Düğmesi Sorun * İyileştirildi: Tek ürün kırıntı bölümü * İyileştirildi: Tüm özel gönderiler için düzeltme seçenekleri eklendi ​​ 2019.11.25 - sürüm 1.2 * Wordpress 5.3 ile uyumlu * Güncellenmiş: Tüm wordpress tema standartları * Güncellendi: Tüm premium eklentiler * Güncellenmiş: Tüm özel yazı türlerine eklenen düzeltmeler * Güncellenmiş: Özel yazı türleri için Gutenberg düzenleyici desteği * Güncellenmiş: Telefon numarası modülü bağlantısı Çevrimiçi dokümantasyon bağlantısı, benioku dosyasını kontrol et * Sabit: Özelleştirici logo seçeneği * Düzeltildi: Google Analytics sorunu * Düzeltildi: Mailchimp e-posta istemcisi sorunu * Düzeltildi: Eski wordpress sürümü için Gutenberg kontrolü * Sabit: Portföy için Görsel Besteci ile düzenleme * Sabit: Üstbilgi ve Altbilgi wpml seçeneği * Sabit: Bre Hizmetler sayfasında adcrumb sorunu * Düzeltildi: Site başlığı rengi * Sabit: Gizlilik açılır penceresi bg rengi * Düzeltildi: 404 sayfa kaydırma sorunu * Geliştirildi: Portföy için etiketler taksonomisi eklendi * Geliştirildi: Özel sınıf seçeneği ile Woocommerce alışveriş sepeti modülü eklendi * Yeni: Whatsapp Kısa Kodu < 2019.03.12 - sürüm 1.1 * Sahte İçerik.
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GetCab | Online Taxi Service WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 1 250 25-07-2022, Saat: 23:46
Son Yorum: furkan4545
  Styleway - Online Fashion OpenCart 3.x Respgramive Theme scripti indirimli ucuza kurulum li0n 2 424 29-11-2021, Saat: 01:57
Son Yorum: deneme20
  [All in One] iLoveConverts- Online Converter Tools Full Production Ready App(Angular11 & Typescript) scripti indirimli u KennethFoups 4 442 24-11-2021, Saat: 15:07
Son Yorum: prafulkeni28
  Conexi - Online Taxi Booking Service WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum niggaTR 3 371 23-11-2021, Saat: 20:07
Son Yorum: Kubilay_h
  Online Cake, Cafe and Bakery Shop in ASP.NET scripti indirimli ucuza kurulum berhank 1 274 14-11-2021, Saat: 09:48
Son Yorum: Gurbanli

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi