Forum Gündemi:

Her Türlü Destek, Şikayet, Reklam İçin Whatsapp

Konu Başlığı : One Car Rental Software, Professional Car Rental Program, Car Rental Project, C # Rent A Car Project scripti indirimli u

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : KennethFoups
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,436
mesajlar
1,436
konular
0
REP PUANI
Yeni Üye
13-11-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
22-02-2021, Saat: 09:36

Bu proje, araç kiralama işi yapan müşterileriniz için rezervasyonlar, ödeme kayıtları, hizmet kayıtları, gelecek sürümlerdeki kaza raporları, bakım ve onarım kayıtları, trafik para cezaları kayıtları, harcama kartları, harcama ve tahsilat gibi verileri kaydetmenizi sağlayacaktır. ..

Bir Araç Kiralama projesi V1: Aşağıdaki tüm modülleri kodladık ve sizlere sunacağız…

• Marka / Model Kartlar: Bu modülde o markaya ait marka ve modelleri listeleyip ekleme, silme, güncelleme gibi işlemleri gerçekleştirebiliriz.

• Şirket Kartları: Bu modülde yapacağız araçlar için kullanacağımız firmaları kaydedin. Örneğin, kasko şirketlerini, sigorta acentelerini, muayene istasyonlarını ve diğer 4 seçeneği kaydedebileceksiniz.

• Müşteri Kartları: Bu modülde rezervasyonlarımızı yaptığımız müşterileri kaydedeceğiz. kaydedecek. Pek çok bilgi, ehliyet bilgisi vb. Alacağız.

• Güvenli Kartlar: Bu modülde, tüm güncel bilgileri kaydederken parayı transfer edeceğimiz kasaları kaydedeceğiz.

• Otomobil Modülü: Bu modülde rezervasyon için sunacağımız araçları kaydediyoruz.

Bu ek hizmetlerin de bir ücret kısmı olacağından, gerçek değerlerini girmelisiniz (örneğin: 10 $ gibi bebek koltuğu değeri)

• Ödeme Tipi: Rezervasyon ekranında siz Aldığınız ödemeleri kaydetmekte olduğunuz veya kaydetmekte olduğunuz karta kaydedebilecektir. Buraya eklenen tüm ödeme türleri rezervasyon ekranında listelenecektir.

• Rezervasyon Modülü: Yukarıda kayıtlı tüm verileri kullanabileceğimiz modüldür. Araçlar, servis kartları, ödeme kayıtları vb. Dahil, eklediğimiz her şeyi işleyeceğiz.

Bir Araç Kiralama projesi V2: Bu projeyi satın aldığınızda, bu projeyi şu anda geliştirmeye devam edeceğiz. arkaplan. Ancak bu sürümü güncel tutmak için projeyi de satın almanız gerekiyor

• Gider / Tahsilat Kartları: Bu modülde, araç bakıma gittiğinde bir masraf oluşacaktır ve onu yazar kasadan çıkarmamız gerekecek. Bu modül aynı zamanda Harcama - Gider ve Bakım modülleri ile ilgili olacağı için servis bakımını kaydedecektir. Tahsilat bölümünde Trafik cezaları modülüne eklediğimiz kaydı alabileceğimiz form burada yer alacaktır.

• Bakım ve Onarım Kartları: Bu modülde bakım işlemlerini kaydedeceğiz. Araçların ve her hizmeti firma olarak kaydetmemiz gerekecek.

modülü kaydedebilirsiniz.

• Raporlar: Aldığımız tüm veriler bir raporlama modülü olacaktır. Tüm değerleri işlevsel olarak çizeceğiz ve girişte bir gösterge panosu tasarlayıp yazdıracağız.

Bir Araç Kiralama projesi V3: Bu projeyi satın aldığınızda, bu projeyi hala arka fon. Ancak bu sürümü güncel tutabilmek için projeyi de satın almanız gerekiyor

• Lisans Sistemi: Müşterilerinize vereceğiniz bu programın mutlaka bir lisans sistemine sahip olması gerekmektedir. Bu lisanslama sistemi ile müşterilerinize bir lisans anahtarı verebileceksiniz.

• Giriş Sayfası: Lisans sisteminden sonra giriş sayfası tasarlanacak ve lisans anahtarı her girişte kontrol edilir ve lisans anahtarı etkinse, kullanıcı programı kullanabilir.

• Veritabanı Kontrolü: Bu modül arka planda ve ayarlar bölümünde çalışacaktır, Kullanıcı dilerse kendi veritabanını yedekleyebilir / lisans sistemini kullanacaksanız bu işlemi devre dışı bırakabilirsiniz.

• Ana Sayfa Tasarımı: Verileri ana sayfaya bir Ana sayfadaki boş sayfa yerine daha hoş bir görünüm.

• Temel iyileştirmeler: Projenin tüm altyapısının çökmesi için köklü çalışmalar yapılacak.

Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  FIOR – SaaS, Software, WebApp and Startup Tech HTML Template scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 0 0 Dün, Saat: 20:47
Son Yorum: LazyMt
  Avoid Bird Starter Kit + Unity Project + Assets + Android, PC and Xbox scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 0 0 24-02-2021, Saat: 01:37
Son Yorum: hoppa
  Koway - Saas & Software Landing PSD Template scripti indirimli ucuza kurulum KennethFoups 0 0 24-02-2021, Saat: 00:05
Son Yorum: KennethFoups
  Sasoft - Software Landing Page scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 0 0 20-02-2021, Saat: 00:39
Son Yorum: chaitra
  Carent - Rent Car Flutter Apps scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 0 0 19-02-2021, Saat: 18:22
Son Yorum: chaitra

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
instafly socifly instafly vds instafly indirim instafly nedir instagram repost instagram otomasyon instafly satın al instafly kullanımı instafly ücret instafly proxy instafly yorum instafly kullananlar instaklon