Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Oakwood - Home Improvement & Renovation Template Kit scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : hoppa
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,446
mesajlar
1,446
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
03-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
30-01-2021, Saat: 00:45

Oakwood - Ev Geliştirme ve Yenileme Şablon Seti nulled indir
Oakwood, bir ev geliştirme ve yenileme Şablon Kitidir. Şablon piksel açısından mükemmel bir tasarıma sahiptir ve nihai yaratımınızın esnek ve kolayca genişletilebilir olmasını sağlar. Ayrıca Oakwood, çeşitli ekran boyutundaki cihazlarda kusursuz bir şekilde çalışır.

Mevcut 19 sayfa ve bölüm şablonuyla, yeni web sitenizi içinde hazır olacak zaman yok. Sayfa şablonları dahil Ana Sayfa Hakkında Bize Ulaşın Styleguide Offcanvas Optin Popup Blog Arşivi 404 Blog Ekibi Hizmetler Projeler Proje Detayı Sürecimiz Yakında Başlıyor Başlık Altbilgi Elementor Pro Özellikleri Üstbilgi ve Altbilgi Oluşturucu Tema Stilleri < h3> Gerekli Eklentiler Elementor Elementor Pro Elementor için DethemeKit (otomatik olarak yüklenir) Nasıl Yüklemek için Şablon Kiti içe aktarma eklentisini kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin Eklentiyi Eklentiler'den yükleyin Şablon Kiti İçe Aktarma'yı arayarak> Yeni Ekle . Eklentileri yüklemek için FTP kullanıyorsanız, https://wordpress.org/plugins/template-kit-import adresinden indirebilirsiniz Eklenti etkinleştirildikten sonra, Araçlar> Şablon Kiti'ne gidin Zip dosyanıza göz atmak ve içe aktarmak için Şablon Kiti ZIP Dosyası Yükle 'yi tıklayın. Şablon Kiti önizlemeniz görünecektir.Ayrıntılar için Gereksinimleri Yükle 'yi tıklayın.
Kitinizin yüklenmesi veya etkinleştirilmesi gereken eklentileri listeleyen bir açılır pencere görünecektir. Devam etmek için Gereksinimleri Yükle 'yi tıklayın.
İstediğiniz şablon üzerindeki Şablonu İçe Aktar düğmesini tıklayarak şablonlarınızı içe aktarmaya başlayın. Tıklamaktan da kaçının aynı anda birçok. Tarayıcınız genellikle bir seferde en fazla 3-4 işleyebilir. Önce Global Kit Stillerini, ardından en iyi sonuçlar için diğer Global şablonları içe aktarın. < strong> Şablon Ekleme WP Admin alanı aracılığıyla içe aktardığınız tüm şablonlar Elementor Şablon kitaplığına kaydedilecektir.
Elementor Builder'ı açın ve Envato düğmesine tıklayın Yüklü kitlerinizi görüntüleyen kalıcı bir pencere açılacaktır. Eklemek istediğiniz şablonları veya blokları görüntülemek için Yüklü Kiti Görüntüle'yi tıklayın Bloğu sayfanıza eklemek için Şablon Ekle 'yi tıklayın Varlıklar Bu Şablon Kiti, Envato Elements'ten demo görüntüleri kullanır. Bu resimleri web sitenizde kullanmak için Envato Elements'ten lisanslamanız gerekir veya bunları kendi resimlerinizle değiştirebilirsiniz.

https://elements.envato.com/ image-D9C5Q3N https://elements.envato.com/pure-line-icgram-35G4L6 https://elements.envato.com/image-R7RB6YK https://elements.envato.com/image-6LEELRV https://elements.envato.com/image-79VADK6 https: // öğeler. envato.com/image-42LV6U9 https://elements.envato.com/image-PAWWZ2U https://elements.envato.com/image-JUV2CXE https://elements.envato.com/image-P2WLB5M https://elements.envato.com/image-PYNHRCP https: // öğeler. envato.com/image-XCNLHR6 https://elements.envato.com/image-BKUNWAG https://elements.envato.com/image-PXVBE83 https://elements.envato.com/image-5786APB https://elements.envato.com/image-PGM2NCT https: // öğeler. envato.com/image-979P7L2 https://elements.envato.co m / resim-XY3HUGR https://elements.envato.com/image-NC9F2UH https://elements.envato.com/image-8TWZHS9 < li> https://elements.envato.com/image-VZ9YK4T https://elements.envato.com/image-GCTMEZ7 https: //elements.envato. com / image-PBM5D8A https://elements.envato.com/image-NJRQWLC https://elements.envato.com/image-LFY5VK6 < li> https://elements.envato.com/image-EC4BS4F https://elements.envato.com/image-WWFS5H2 https: //elements.envato. com / image-P9WXC3R https://elements.envato.com/image-Z5XMNCM https://elements.envato.com/image-76CGMEJ < li> https://elements.envato.com/image-RUSF85Q https://elements.envato.com/image-83CTEWN https: //elements.envato. com / image-CFGMDLZ .
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  NatixHost - WHMCS & Hosting Template scripti indirimli ucuza kurulum enis 2 0 19-04-2021, Saat: 02:49
Son Yorum: razorx
  Richard - Easy Onepage Personal Template scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 0 0 07-03-2021, Saat: 23:04
Son Yorum: chaitra
  Uptown - Light background Real Estate HTML Template scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 1 0 07-03-2021, Saat: 22:27
Son Yorum: Officebu
  Faber - Template Kits For Tech Company indirimli ucuza kurulum KennethFoups 1 0 07-03-2021, Saat: 22:09
Son Yorum: darker81
  Travio - Tour & Travels Agency Template scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 1 0 07-03-2021, Saat: 14:18
Son Yorum: atabala97

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
instagram programı instagram repost instagram otomasyon