Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Novine – Food Recipe Blog & Magazine Template Kit scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : li0n
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,551
mesajlar
1,551
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
24-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
12-02-2021, Saat: 20:00

Novine - Yemek Tarifi Blogu ve Dergi Şablon Seti nulled indir
Novine bir yemek tarifi blogu ve dergisi olan Elementor Template Kit'tir. Şablon piksel açısından mükemmel bir tasarıma sahiptir ve nihai yaratımınızın esnek ve kolayca genişletilebilir olmasını sağlar. Ayrıca Novine, çeşitli ekran boyutundaki cihazlarda kusursuz bir şekilde çalışır.

Mevcut 26 sayfa ve bölüm şablonuyla, yeni web sitenizi içinde hazır bulunduracaksınız. zaman yok. Sayfa şablonları dahil Ana Sayfa Hakkında 1. Kahraman 2. Kahraman 3. Kahraman "Trend Olan" Yazı Şablonu "Popüler" Yazı Şablonu "Popüler" Izgara Şablonu < li> "Oluştur" Gönderi Şablonu "Çarpıcı" Yazı Şablonu Tek gönderi 404 Popup'u Optin Et < li> Blog Arşivi Offcanvas Stil kılavuzu Blog Yakında İletişim Etkinlik Tek Etkinlik Sayfası Ekip Başlık Alt Bilgi Elementor Pro Özellikleri Üstbilgi ve Altbilgi Oluşturucu Tema Stilleri Gerekli Eklentiler Elementor < li> Elementor Pro Elementor için DethemeKit (otomatik olarak yüklenir) Nasıl Kurulur: Envato Elements eklentisini Eklentiler> WordPress'te Yeni Ekle'den Kurun ve Etkinleştirin, ardından Kiti İçeri Aktar düğmesini tıklayarak Yüklü Kitler altındaki Kit zipini içe aktarın. Menüyü ayarlayın Tuval Dışı şablon için simge açılır şablonu Ana Sayfa ve Arşivler'deki alt Şablonu Altbilgi olarak ayarlayın Şablonlar> Tema Oluşturucu altında arşivlerde öne çıkan resimleri ayarlayın Şablonlar sitenizdeki sayfalara aktarıldıktan sonra, sayfanın başlık arka planında görünmesi için öne çıkan bir resim ayarlayın. Slaytlar ve yazı ızgaraları nasıl içe aktarılır? Kahramanlar, Özel Gönderi ve Yazı Izgarası şablonlarını içe aktarın Oluşturucuda Home Hero 1 şablonunu açın ve Atlı Karınca ayarlarından Kahraman Gönderi şablonunu seçin. Oluşturucuda Ana Sayfa şablonunu açın Gezgini açmak için sayfayı sağ tıklayın ve DeCarousel'leri bulmak için bölümleri / sütunları genişletin İlgili içerik bloğunu şablon açılır menüsü Atlı Karınca sekmesinde, ör.Sorgu kategorisi veya etiketlerinin daha ayrıntılı özelleştirilmesi için bu şablonları tıklayın. Üstbilgiyi Yapılandırma * Başlık şablonlarını ve Offcanvas şablonunu içe aktarın * Başlık şablonunu şurada açın: oluşturucu * Menüyü değiştiren simgeye tıklayın veya arama yapın ve bağlantı alanındaki "Popup" ayarındaki anahtar simgesine tıklayın ve görüntülenecek Offcanvas şablonunu seçin. İşte bu kadar! Varlıklar Bu Şablon Kiti, Envato Elements'ten demo görüntüleri kullanır. Bu resimleri web sitenizde kullanmak için Envato Elements'ten lisanslamanız gerekir veya bunları kendi resimlerinizle değiştirebilirsiniz.

https://elements.envato.com/ image-HNR225M https://elements.envato.com/image-BG9UV2J https://elements.envato.com/image-PJSKM4Q https://elements.envato.com/image-K3UAAXD https://elements.envato.com/image-U7REN9B https://elements.envato.com/ image-2SWDNGW https://elements.envato.com/image-EWNWQXA https://elements.envato.com/image-VLUCVDA https://elements.envato.com/image-TN3WCTA https://elements.envato.com/image-PDXW6US https://elements.envato.com/ image-HSBX4Q8 https://elements.envato.com/image-9BZD6HW https://elements.envato.com/image-HMD2RBG https://elements.envato.com/image-QUDVKC2 https://elements.envato.com/image-HS49UE3 https://elements.envato.com/ image-GGSC58B https://elements.envato.com/image-S VLE4P8 https://elements.envato.com/image-PH4KARP https://elements.envato.com/image-H7Y97KW https: //elements.envato.com/image-RP6QY3T https://elements.envato.com/image-EV8ZHV4 https://elements.envato.com/image- ATKGN47 https://elements.envato.com/image-PHCQZ64 https://elements.envato.com/image-CMUZYHJ https: //elements.envato.com/image-P52ZFZH https://elements.envato.com/image-T58Y559 https://elements.envato.com/image- P6M6F7R https://elements.envato.com/image-4YDS38N https://elements.envato.com/image-CWP7SB4 https: //elements.envato.com/image-XJCW2ZJ https://elements.envato.com/image-FR2D2YV https://elements.envato.com/image- 9SUA8HD https://elements.envato.com/image-7JDMRWS https://elements.envato.com/image-275TRZH https: //elements.envato.com/image-LZHZBNZ https://elements.envato.com/image-UWMYCQM https: // element s.envato.com/image-JR8FGC5 https://elements.envato.com/image-7UJ4G2S https://elements.envato.com/image-2E4CL4E https://elements.envato.com/image-RVYQEAZ https://elements.envato.com/image-P57ZLRK https: // elements.envato.com/image-JPWEXRU https://elements.envato.com/image-RLSEMKN https://elements.envato.com/image-47R82KD https://elements.envato.com/image-RAPTC36 https://elements.envato.com/image-6021501 https: // elements.envato.com/image-X9E4V2D https://elements.envato.com/image-JQ7BAK .
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Elipsa - Creative Magazine Theme scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 0 Dün, Saat: 14:30
Son Yorum: bilalyzn
  NatixHost - WHMCS & Hosting Template scripti indirimli ucuza kurulum enis 2 0 19-04-2021, Saat: 02:49
Son Yorum: razorx
  Richard - Easy Onepage Personal Template scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 0 0 07-03-2021, Saat: 23:04
Son Yorum: chaitra
  Uptown - Light background Real Estate HTML Template scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 1 0 07-03-2021, Saat: 22:27
Son Yorum: Officebu
  Faber - Template Kits For Tech Company indirimli ucuza kurulum KennethFoups 1 0 07-03-2021, Saat: 22:09
Son Yorum: darker81

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
instagram programı instagram repost instagram otomasyon