Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noisa - Music Producers, Bands & Events Theme for WordPress scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,536
Konuları: 1,536
Kayıt Tarihi: 18-10-2019
Rep Puanı: 7
#1

Noosa - WordPress için Müzik Yapımcıları, Gruplar ve Etkinlik Teması nulled indir
Noisa for WordPress ile Müzik Ajansı, Prodüktör, Grup veya DJ işinizi tanıtmanın güçlü bir yolunu keşfedin. Sürekli müzik çalma ve 6 ay destek içerir Size, Müzisyenler, Gruplar, Net Etiketler, DJ'ler, Yapımcılar için özel olarak oluşturulmuş güçlü, keskin ve inanılmaz derecede çeşitli WordPress temasını sunmaktan gurur duyuyoruz ... NOISA, AJAX tekniği - artık sayfaya göz atarken müziğin durmayacağından emin olabilirsiniz. Müziğinizi en üst düzeyde sunmanın harika bir yoludur. Sürekli Müzik Oynatma AJAX veya Eşzamansız Javascript ve XML , web geliştirmede kullanılan ve bir web sayfasının sayfayı yeniden yüklemeden bir sunucuyla iletişim kurmasına olanak tanıyan bir teknikler grubudur. Bu onu yapar müzik çalmak için harika! Çalmak için bir parça seçip farklı bir sayfanın bağlantısını tıkladığınızda müzik durduğunda biliyor musunuz? Noisa ile değil . Birden fazla sayfaya göz atın ve müziği arka planda tutun, bu da kullanıcıların aşağıdakileri yapmasına olanak tanıyan bir kaplama görevi görür. oynatma, duraklatma, FFW vb. ve sayfa içeriğiyle yeniden yüklenmesi gerekmez , kaygan, hızlı ve birden çok cihaz türünde kullanımı kolaydır. Tema, HTML'yi getirerek çalışır Ajax aracılığıyla sunucunuzdan ve sayfanızdaki bir konteyner öğesinin içeriğini yüklenen HTML ile değiştirerek.Bu, daha hızlı sayfa ile sonuçlanır. Hiçbir sayfa kaynağı (JS, CSS) yeniden çalıştırılmaz veya yeniden uygulanmaz
Görsel Besteci Sayfa Oluşturucu < Müzik web sitenizi Noisa ve 1 numaralı Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu , WP Bakery Page Builder (eski adıyla Görsel Besteci). Sizin açınızdan herhangi bir kodlama gerektirmeyen basit bir görsel arayüz kullanarak, düşünebileceğiniz herhangi bir web öğesini sürükle ve bırak basitliği ile oluşturun - huzzah! Noisa artı WordPress için en çok satan 1 numaralı Eklenti, WP Fırın Sayfası Oluşturucu = tasarım altın , güzel zamanlar…
Revolution Slider Slider Revolution - dedikleri gibi, bu sadece bir Slider Eklentisi değil, fikir sunmanın yeni yolu . Bu güç merkeziyle Slider, Carousel, Hero Scene veya tam sayfa olsun, yaratıcı bir şekilde güzel içerikler oluşturun Sürükle ve Bırak Düzenleyici , Slider Revolution sizi ele alıyor. Çarpıcı varlıkları görsel olarak oluşturmanıza, kaydetmenize ve yeniden kullanmanıza olanak tanıyan bu olağanüstü Eklentiyi kullanarak çalışmalarınızı çok yenilikçi yollarla sunun. güçlü> Gönderiler veya Sayfalar ve hiçbir zaman tek bir kod satırı konusunda endişelenmenize gerek yok.
Duyarlı Tasarım Noisa, günümüzün tüm modern cihazlarını hesaba katan tam duyarlı bir tasarıma sahiptir. müzik dışında bir şey hakkında endişelenmek için. CSS kullanarak yeni web siteniz, müzik çalar da dahil olmak üzere dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları, akıllı telefonlar, tabletler ve hatta akıllı saatler arasında otomatik olarak ölçeklenecektir.Bu kadar basit! Seçtiğiniz Demo'da gördüğünüz her şey, yeni WordPress sitenizle birlikte yüklenir. Bunu olabildiğince basit ve olabildiğince eksiksiz hale getirdik; yeni web sitenizle ve aşık olduğunuz tüm özelliklerle olabildiğince kısa sürede çalışmak.
Çarpıcı Gelişmiş Başlıklar Güzel tasarlanmış bir Başlık , bir müşteriyi kaybetmekle bir müşteriyi elde tutmak arasındaki fark olabilir! Başlığınız, kullanıcıların etkileşimde bulunması gereken ilk şeydir ve çoğu zaman gözden kaçsa da, iyi geliştirilmiş bir başlık ve gezinme sisteminin güzelliğini unutmadık. Bu, müzik endüstrisi için geçerlidir, özellikle de büyük bir etki yaratmak , kullanıcılarınızla ilk sayfanıza gelirken güçlü bir şekilde etkileşim kurmak isteyebileceğiniz için, biz de Başlık bölümünüzde başlıklar, resimler, kaydırıcılar, videolar ve hatta haritalar gibi öğeleri içerebilen gelişmiş başlık tasarımları ! Her sayfada, gönderide veya portföyde ve dilediğiniz gibi kişiselleştirin.
Gelişmiş Müzik Çalar Mükemmel sesten bahsetmişken, Noisa size bir Sayfalara göz atarken çalmayı asla durdurmayan gelişmiş müzik çalar.DISQUS, nihai esnekliği ve sert çoklu cihaz, çoklu dil desteği nedeniyle web geliştirme çevrelerinde tanınan bir isim haline geldi. Bu şekilde uygulamak mantıklıdır ve başka bir Tema veya Web Sitesinden yorum getirmek istiyorsanız taşınabilirdir. Zengin medya yorumlarından yararlanın, böylece insanlar da tartışmayı LOL ve Cat Video'ya taşıyabilir istedikleri gibi artı oylar, olumsuz oylar, zincir halinde yanıtlar ve öneriler ve daha fazlası gibi bonuslarla her şey gerçek zamanlı ... Ne bekliyorsunuz?
< strong> MailChimp ile E-posta Pazarlaması Müzik endüstrisinde, pazarlamanın daha önce hiç olmadığı kadar önemli bir rol oynadığı yaygın olarak kabul görmektedir. Sosyal Medya gönderileri, Twitter Beslemeleri, Insta galerileri ve tüm önemli, belki de EN önemli E-posta Pazarlama listesinin en iyi arkadaşınız olması gerekir. Bu nedenle Noisa, mevcut bilgilerinizi entegre etmenize olanak tanır. Yeni web sitenizle sayısız e-posta pazarlama fırsatı oluşturmak için MailChimp hesabı. Potansiyel müşterileri, abonelikleri yakalayın, kampanyalar gönderin ve etkinlik ayrıntıları hedeflenen listeler için - inanılmaz derecede esnek ve tamamen entegre, şimdi kullanıma hazır.
İletişim Formu 7 İletişim Formu 7, konu yeni müzik web siteniz için formlar oluşturmaya geldiğinde endüstri standardıdır.Noisa, WooCommerce e-ticaret eklentisi için tam destek içerir; bu, müziğinizi kolayca satabileceğiniz , ürünler, satış ortaklığı ürünleri, kupon kodları ve daha fazlasını ekleyebileceğiniz anlamına gelir. WooCommerce, işinizi büyütürken sizinle birlikte ölçeklenebilir. Tek bir ürün satmaktan binlerce kişiye ve ilk siparişinizden milyonuncunuza kadar, WooCommerce sizinle birlikte dalgayı ölçeklendirebilecek ve aşabilecek.
Çok daha fazlası ... Noisa ile kaputun altında o kadar çok şey var ki hepsini anlatmak zor, ama bir Müzik Ajansı için özel olarak tasarlanmış iki tam demoya ve diğeri tam teşekküllü Recording Studio web sitesi, artı tümü tamamen özelleştirilebilir ve yeniden kullanılabilir web öğesi yığınları? Ya da yaklaşan Sanatçılarınızı, Şovlarınızı veya diğer Etkinliklerinizi tanıtmak için bir dizi düzen fikri olabilir mi? Belki de en sevdiğiniz parçalar arka planda çalarken çeşitli şekillerde gösterilebilen harika bir resim galerisi - veya belki de en son kapüşonlarınız, posterleriniz ve tabii ki hayran ordunuz için dijital indirmelerle dolu bir ürün mağazası? Noisa, bir şeyler almanıza yardımcı olmak için kullanımı kolay ve tanıdık bir WordPress paketinde bir sonraki seviyeye.Otomatik oynatmayla (isteğe bağlı) kendi kendine barındırılan MP3, barındırılan MP3, Soundcloud parçaları , çalma listesi, favori parçaları vb. Kolayca ekleyin WordPress için Görsel Besteci (25 ABD doları değerinde) - WordPress için Görsel Besteci site içeriği üzerinde çalışırken size tonlarca zaman kazandıracak. Artık birkaç dakika içinde karmaşık düzenler oluşturabileceksiniz! Özel Yazı Biçimleri - NOISA, aşağıdaki özel blog gönderisi biçimlerini destekler: Standart, Galeri, Video, Ses Etkinlik Yöneticimizle tekrarlayan ve çok günlü etkinlikler ayarlayabilirsiniz. Bir sonraki olay için geri sayım yapacak olan sayacı kullanabilirsiniz. Olay arşivinde, meydana geldikten sonra otomatik olarak gelecekten geçmişe geçiş yapılır. Her bir olayın yerelleştirilmesi Google Haritalar entegrasyonu ile gösterilebilir. Arka Plan Oluşturucu - Her sayfa, gönderi vb. İçin farklı bir arka plan başlığı oluşturmanın basit yolu. Slayt Paneli - NOISA bir slayt widget alanı ile birlikte gelir. Uygulanan görünmez bir kaydıraç var. Ayrıca, sayfa yüklendikten sonra otomatik olarak kapanıyor. İletişim Formu 7 Entegrasyonu DISQUS'tan entegre yorumlar. Bunları yönetici panelinden kapatabilirsiniz. MailChimp Listesi Kaydolma Entegrasyonu Duyarlı Düzen. 6 Özel gönderi türleri: Sürümler ( sürükle bırak ajax sıralayıcı). Sanatçılar (sürükle bırak ajax sıralayıcı). Etkinlikler Kaydırıcı (sürükle bırak ajax sıralayıcı). Tracks Manager (sürükle bırak ajax sıralayıcı). Galeri 3 Özel widget: İzler - İzleri görüntüler (tek iz , parça listesi veya parça ızgarası). Twitter - En son tweet'leri görüntüler. Galeri - Galerideki albümleri veya resimleri görüntüler. Retina Hazır. Tercüme Hazır (.po, .mo ve .pot dosyaları dahil) Sınırsız kenar çubukları. Tam yerelleştirme - şablon ve yönetim arayüzü.Web sitesinin başarılı bir şekilde çalışması için tarayıcılar arası uyumluluk ve temalarımızın W3C doğrulaması çok önemlidir. Temiz, iyi yorumlanmış ve düzenli kod ve dosyalar. < br />
Hide Post
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arcmos - Creative Portfolio Theme for WordPress scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 2 312 24-09-2022, Saat: 15:04
Son Yorum: sjokotofken
  Dentist - Dental One Page WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 1 208 23-09-2022, Saat: 21:11
Son Yorum: csmkrsnbs
  SkyTower - Real Estate and Cgramtruction WordPress Theme indirimli ucuza kurulum soulmy 2 171 15-09-2022, Saat: 13:26
Son Yorum: tomuso
  Axivis - Car Services & Repair WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 4 675 12-09-2022, Saat: 18:35
Son Yorum: x1r
  Uaques - Drinking Water Delivery WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum social 3 580 25-08-2022, Saat: 17:35
Son Yorum: pironline

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi