Forum Gündemi:

Konu Başlığı : NextGen - WooCommerce Dynamic Pricing and Discounts scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : niggaTR
Konuyu Oyla:
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,522
mesajlar
1,522
konular
1
REP PUANI
Yeni Üye
22-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 20:50

NextGen - WooCommerce Ürün Fiyatlandırması ve İndirimleri , mağazalarınızı "Fiyatlandırma ve İndirimler" yönetmek için tek noktadan bir çözümdür. "5 Yıldızlı" puanlı eklentimizin yardımıyla mağazalarınızı "İndirimler ve Fiyatlar" dinamik olarak tüm kolaylıkla yönetebilirsiniz. Başlamak için "İndirimlerinizi ve Fiyatlandırmanızı" ve işinizi tanımlayan basit kurallar oluşturmanız yeterlidir !!.

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve indirimler - 1

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler - 2

Eklentimiz mağazanızın indirim ve fiyatlandırma düzenlemek için tasarlanmıştır Kolaylık ve Şıklık ile. Aşağıdaki üç özelliği tanımladık:

 • Ürün Fiyatlandırması ve İndirimler
 • Alışveriş Sepeti İndirimleri
 • Ödeme Ücretleri
Özel Özellikler:

Eklenti, yalnızca indirimli fiyat değil, aynı zamanda aşağıdaki özel özellik ile alışverişe daha fazla değer katar.

 • Tamamen özelleştirilebilir İndirim Kaydırıcısı
 • İndirim kısa kodlar
 • Mağaza ve Ürün sayfalarında teklifler gösteriliyor
 • İndirim kuralı önceliği
 • Sınırsız kuralları tanımlamak için Ajax kullanıcı arayüzünü geliştirin
En Son Sürüm 5.x'teki Yenilikler:
 • En Yüksek veya En Düşük Ürün Fiyatlarına indirim uygulayın
 • Sepetteki Ürün Etiketlerine göre indirim uygulayın
 • Alışveriş sepeti indirimlerine dayalı Alışveriş Sepeti Etiketi Toplam Miktarı
 • Tekrar seçeneği ile ürün başına sabit indirime dayalı alışveriş sepeti indirimleri

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler - 3 NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve indirimler - 4

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler - 5

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve indirimler - 7 NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve indirimler - 8

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve indirimler - 9

\

Ürün Fiyatlandırma ve İndirimler

Ürün Fiyatlandırması ve İndirimler bölümünde, mağazanızdaki seçili ürünlerin tümü veya tümü için indirimleri ayarlayabilirsiniz.

$ Bazında indirimler,% bazında indirimler veya toplam indirim limiti gibi koşullar ekleyebilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesine indirim uygularsanız, bunlar kullanışlı olur. Hatta işinizin ilgi alanlarına göre kuralları kendiniz de özelleştirebilirsiniz. "Woo İndirimleri" ile ürününüzü, Basit Ayarlama gibi indirimlerle başa çıkacak şekilde özelleştirebilirsiniz

Bu şema, ürün satın alımlarınızda basit ayarlamalar oluşturmak için yararlı olabilir, buradan İndirimi ayarlayabilirsiniz, Ücret ve Fiyat. Acele! Demoyu izleyin.

Toplu Fiyatlandırma

Müşterinizin satın almak istediği miktara bağlı olarak benzer indirimler sağlayabilirsiniz.

Kullanım durumu: Müşteri A 20 ürün P stoku eklemek istiyor ve Müşteri B 100 P ürün stoku eklemek istiyor her ikisi de aynı indirimle gelirse ücret olur mu? Böylece "Woo İndirimler" ile her iki müşteri için farklı bir indirim planı oluşturabilirsiniz.

Toplu fiyatlandırma ile, müşterinizin bir ürün satın aldığı miktara bağlı olarak indirimleri yönetmek için kurallar oluşturabilirsiniz. Böylece 0 - 20 hisse senedi arasında alınan bir ürün için% 5 indirim, 100'ün üzerinde hisse senedi üzerinden alınan bir ürün için% 20 indirim tanımlayabilir ve her benzersiz aralık için Basit ayarlamadan tüm koşulları uygulayabilirsiniz. sen seçtin.

Grup İndirimleri

Müşterilerin belirli miktarlarda bir ürün grubu olarak satın aldıkları bir trend görüyor ve bu ürünlerin satışlarını artırmak için indirim sağlamak istiyorsanız "Woo İndirimler ”, indirimleri birden çok ürüne grup olarak uygulamak için her zaman bir kural tanımlayabilirsiniz.

Kullanım alanı: Ürünleri grup olarak ekleyebilir ve tek bir ürüne veya tüm gruba göre indirimler uygulayabilirsiniz. Bir Grup olarak A Ürünü burada, A tipi ürün sayısı satın alımında% 20 indirim ekleyebilirsiniz.

Satış ekibinizin İstatistikleri ne olursa olsun, indirimleri ürün grubuna uygulamak için her zaman bu basit kuralları ekleyebilirsiniz.

Satın Al ve Al

Popüler bir satış trendi olan sadece indirimli satışlar değil, aynı zamanda popüler bir satış trendi. "NextGen - WooCommerce Ürün Fiyatlandırması ve İndirimleri" ile müşterinize tüm satın alma ve fırsatları sunabileceğiniz kuralları tanımlayabilirsiniz.

Kullanım durumları:

 • 1 Satın Al 1 Alın: Bu en popüler trend ve "Woo İndirimleri" kapsamına girdi.
 • A'yı Alın ve A Alın: Burada, A ürününün Y stokunu indirimli bir fiyata almak için bir A ürününün X hisse senedini satın almak için müşterilerinize indirim yapabilirsiniz.
A Al ve B Al: Burada müşterilerinize A ürününün X Stoklarını indirimli fiyattan B ürününden Y stoklarından almak için indirim yapabilir ve ayrıca Sabit ve Yüzde bazında indirim sağlayabilirsiniz. Satın Al ve Al, kişinin isteyebileceği tüm olası senaryoları kapsar, Acele edin! Demoyu izleyin. Sadece bunlara değil, ürün listenizi tüm indirimlerden hariç tutabilirsiniz. Alışveriş Sepeti İndirimleri

Fiyatlandırma ve İndirimlerle Çok Benzer, Alışveriş Sepeti İndirimleri ile, müşterinize indirimlerinizi kullanıcının alışveriş yaptığı Sepet öğelerine göre yönetebilirsiniz. Yukarıdaki koşulları uygulayabilir ve müşteriniz yaptığı alışverişle indirimlerini kazanabilir.

Kullanım alanı: Ürünleri grup olarak ekleyebilir ve ürün başına veya grup bütününe göre indirimler uygulayabilirsiniz. Ürün A ve B bir Gruptur burada A + B alımlarında% 20 indirim ekleyebilir veya A + B alımlarında A ve B'ye ayrı ayrı% 10 indirim uygulayabilirsiniz.

Müşteri A 25000 $ ve Müşteri B 2000 $ alışverişinde artık 20000 $ 'ın üzerindeki bir satın alma için% 25 genel indirim ve 5000 $ ve daha düşük bir satın alma için gibi kuralları tanımlayan indirimleri yönetebilirsiniz % 10 indirim sağlayabilirsiniz.

Ürün Başına Ücret ve Ücret gibi farklı yöntemler bile sunduk, bunlarla tüm alışveriş sepetindeki öğelerin ücretini yönetebilir veya hediye paketi yapılacak her öğe için bir maliyet ekleyebilirsiniz. Ayrıca farklı türdeki satın alımlar için farklı kuralları etkinleştirmek için koşullar da ekleyebilirsiniz. "Woo İndirimler" ile ürünlerinizin fiyatlandırmasını ve Ürün satın alımlarına ve İndirimlere göre indirimlerini yönetme kolaylığına sahipsiniz.

"Woo İndirimler" tüm iş ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uyuyor,

Acele edin! Demoyu izleyin ve ŞİMDİ SİPARİŞ EDİN !!!

Koşullar

"Woo İndirimleri" ile yukarıdaki senaryoları kullanarak tanımladığınız her kural için koşullar bile ekleyebilirsiniz. Koşulları

 • Sepet Ürün Miktarı
 • Satın Alma Miktarı Geçmişi
 • Satın Alınan Değer Geçmişi
 • Müşteri Değeri
 • Ödeme Geçidi
 • Gönderim Adresi
 • Sepet
 • Kullanıcı Profili
 • Tarih ve Saat
 • Mega Kurallar

<

Eklenti eğitim videoları:

İndirim Kaydırıcısı Kısa Kodu.

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler - 10

İndirim Teklifleri Kısa Kod.

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler - 11

Tarihe dayalı basit ayarlama. = Dinamik Fiyatlandırma. = Dinamik Fiyatlandırma =" NextGen - WooCommerce - 12 https://camo.envatousercontent.com/c42e0...742e706e67" />

Toplu ürünlerde% 25 indirim alın.

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler - 13

Ürünler Kuralları Grubu

Satın X ve alın X Kural

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler - 15

Satın X ve alın Y Kural

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler - 16

İndirimli tabanlı alışveriş sepeti ağırlığında

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler - 17
Sabit indirim NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler - 18

Alışveriş Sepetindeki Ürünlere göre sabit indirim

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler - 19

" 20% Alışveriş Sepeti Ürün Miktarına Göre İndirim Kazanın src = "https://camo.envatousercontent.com/532e50ded7eea839ad58ec44840d2a34694bfb49/687474703a2f2f646973636f756e742e6d65676165647a65652e636f6d2f77702d636f6e74656e742f75706c6f6164732f323031382f30372f636172742d7175616e746974792e706e67" />

Tarih dayalı ücretler Taşıma

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler - 21

Ekstra ücret

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler - 22

Hediye sarma ücreti

NextGen - WooCommerce Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler - 23

Sürüm Notları

Sürüm 5.16 - 27 Ekim 2020 Bu sürüm iki yeni müşteri gereksinimi içermektedir: 1.İndirim uygula eşit miktarda içerir.

Sürüm 5.15 - 10 Ekim 2020

Bu sürüm, minimum fiyat ve miktarla ilgili olarak müşteri için uygulanan yeni özellik içermektedir. Sürüm 5.14 - 4 Ekim 2020 Bu sürüm, Ürün Özellikleri ve varyasyonlarıyla ilgili hata düzeltmeleri içerir. Sürüm 5.13 - 27 Eylül 2020 Bu sürümde "Alışveriş Sepeti Kategorisi Miktarı", mobil çözüm sorunu düzeltmesi ve küçük hata düzeltmeleri etkinleştirildi.

Sürüm 5.12 - 24 Eylül 2020

Bu sürüm, ürün varyasyonları ile ilgili hata düzeltmelerini ve diğer küçük hata düzeltmelerini içerir.

Sürüm 5.11 - 5 Eylül 2020

Bu sürümde, Ürün Satın Alma Geçmişi için iki koşul "Eşitten Büyük" ve "Eşitten Az" koşulu eklendi.

Sürüm 5.10 - 28 Ağustos 2020

Eklentinin bu sürümü en son WordPress 5.5'i destekler.

Sürüm 5.09 - 9 Ağustos 2020

Bu sürüm, herhangi bir Ürünü 1 Satın Al'a ekleme ve tekrar seçeneği ile 1 indirim alma olanağı içerir.

Sürüm 5.08 - 01 Ağustos 2020

Bu sürüm, alışveriş sepetinde "öğe başına sabit indirim - Tekrar" ve "Alışveriş sepeti etiketi toplam miktarı" adlı yeni özelliği ve küçük hata düzeltmelerini içerir. Sürüm 5.06 - 12 Temmuz 2020 Bu sürüm yeni bir özellik içermektedir. Bu özellik, müşterilerin sadece maksimum değeri veya minimum değeri olan ürün için indirim kuralları tanımlamasına olanak tanır. Sürüm 5.05 - 4 Temmuz 2020 Bu sürüm, kullanıcı rolü ile birlikte ürün kategorisi için hata düzeltmesini içerir. Sürüm 5.04 - 01 Temmuz 2020 Bu sürüm aşağıdaki yeni özellikleri içerir: 1. İndirim kurallarının bir parçası olarak Ürün Kimliğini görüntüleme. 2. Global ayarların varsayılan olarak açılması. Sürüm 5.03 - 06 Haziran 2020 Bu sürüm, temel olarak hata düzeltmelerine odaklanmıştır. Eklenti devre dışı bırakma mesajı sorunu düzeltildi.

Sürüm 5.02 - 20 Mayıs 2020

Bu sürüm esas olarak hata düzeltmelerine odaklanmıştır. Sabit çek ücreti açıklaması.

Sürüm 5.01 - 06 Mayıs 2020

Bu sürüm esas olarak hata düzeltmelerine odaklanmıştır. İndirim kuralları öncelik sorunları düzeltildi.

Sürüm 5.00 - 30 Nisan 2020

Bu sürüm esas olarak performans iyileştirmelerine odaklanmıştır. Tasarımdaki değişiklik nedeniyle, mevcut müşteriler mevcut indirim kurallarını yeniden oluşturmak zorundadır. Sürüm 4.02 - 10 Mayıs 2019 Hata düzeltmeleri.

Sürüm 4.0 - 16 Mart 2019

Vergi etkinleştirildiğinde alışveriş sepetindeki önemli hata düzeltmeleri düzeltildi. Tüm müşterilerin bu sürüme yükseltmelerini tavsiye ederim.

Sürüm 3.14 - 6 Aralık 2018

Küçük hata düzeltmeleri. Bu sürüm, koşullarda kullanıcı grupları için Grup eklentisi (https://wordpress.org/plugins/groups/) desteği içerir. Sürüm 3.12 - 29 Kasım 2018 Vergi oranları etkinleştirildiğinde alışveriş sepeti indirimlerinde ürün başına sabit indirim ve sabit indirim etkinleştirildi ve hata düzeltmeleri Sürüm 3.11 - 27 Kasım 2018 Bu sürüm şunları içerir Sepet ve ödeme sayfalarında bir indirimin açıklamasını görüntüleme özelliği Bu, müşterilerin mevcut indirimleri anlamasını sağlayacak ve X Satın Al ve Y Al kullanım durumlarında çok faydalı olacaktır. Mevcut müşteriler: Önceki sürümlerde, bu özellik Kural Adının bir parçası olarak kullanılabilir, ancak müşterilerin geri bildirimleri dikkate alınır. Kural adı yerine şimdi açıklama gösteriliyor. Bu sürüm, gönderim yöntemi özelliğini kullanarak indirim ve hata düzeltmeleri içerir. 1. Artık indirim destekleniyor Ürün varyasyonunda fiyat sorunu düzeltildi. 2. Şimdi eklenti kaydırıcıda birden çok kuralı destekliyor .. 3. Slider CSS sorunları düzeltildi. 1. Diğer eklentilerle ilgili eklenti çakışması sorunları düzeltildi.İndirimli ürünlerde eklenen Kupon özelliği uygulanamaz. 1. Kaydırma çubuğundaki ürün varyasyonları düzeltildi. 2. Hata düzeltmeleri 1) Sepette "Kaydettiğiniz" indirim miktarını gösteren özellik eklendi. 1) Kullanıcı alanını kullanarak indirim için özellik eklendi. 2) X Satın Al sorunu düzeltildi. 1. X Satın Al Y Al ve 1 Satın Al 1 Bedava kuralı için otomatik olarak sepete ücretsiz ürün ekleyin. 2. Hata düzeltmeleri. 1. Mobil düzendeki kaydırıcı sorunu düzeltildi. 2. Ürün Sayfasındaki Satış fiyatını geçersiz kılma sorunu düzeltildi. 3. Küçük hata düzeltmeleri. 1. Hatayla ilgili sabit zamanlayıcı özelliği 2. Ondalık sayılara indirime izin vermek için güncellenmiş doğrulama mantığı. Sürüm 3.0 - 12 Ekim 2018 Bu, en gelişmiş indirimli kullanım durumlarını kapsayan ana sürümdür. 1. Miktarı esas alan indirim Her bir ürün için Her bir varyasyon için Her bir alışveriş sepeti satır öğesi için Kategoriye göre eklenen miktarlar Tüm eklenen miktarlar 2. Tekrarlama indirimi özellikleri Ürün grubu Satın al x al x Satın al x al y Satın al 1 al 1 bedava 3 İndirim Zamanlayıcısı 4. Alışveriş Sepetinde İndirim Öğe Miktar Sepet ürün miktarı Sepet varyasyon miktarı Sepet kategorisi miktarı Sepet etiketi miktarı Sepet özelliği miktarı 5. Satın Alma Geçmişi Ürün satın alma geçmişi Varyasyon satın alınan geçmişi Kategori satın alma geçmişi Etiket satın alma geçmişi Özellik satın alma geçmişi 6.Satın Alınan Değer Geçmişi Satın alınan ürün değeri Satın alınan varyasyon değeri Satın alınan kategori değeri Satın alınan etiket değeri Satın alınan özellik değeri 8 Son harcanan sipariş 9. Hata düzeltmeleri. Kupon özelliğini kullanarak indirim eklendi. 1. n'inci sipariş özelliğini kullanarak indirim eklendi. N'inci sipariş 10 ise müşteri sırasıyla 10, 20, 30 vb. Siparişler için indirim alacaktır. 1.Discount kuralları klonlama seçeneği geliştirildi. 2. Hata düzeltmeleri. 1. Toplu, BOGO XX, BOGO XY yöntemlerinde Uygulanan Sabit Ücret ve Yüzde Ücret. 2. Ürün markaları kullanılarak indirimler uygulandı. 3. Teklifleri görüntülemek için Etkinleştir / Devre Dışı Bırak seçeneği için ayarlar eklendi. 4. Kısa kod değerlendirmesi için Etkinleştir / Devre Dışı Bırak seçeneği için ayarlar eklendi. 5. İndirim kuralları klonlama seçeneği eklendi. İndirim kaydırıcısındaki CSS çakışması sorunu düzeltildi. Bu sürüm, normal ve indirimli fiyata dayalı indirim adı verilen yeni bir özellik içerir. Vergi hesaplaması ve kural önceliği ile ilgili hata düzeltmeleri. Yeni koşullu mantık özelliği, bir Fiyatlandırma Kuralı uygulanıp uygulanmadığında Alışveriş Sepeti İndirimlerinin dikkate alınıp alınmayacağı ve bunun tersi eklendi. Bu sürüm, Ürünün yayınlanma tarihine ve saatine göre indirim içerir. Bu sürüm, ödeme kısa kodunda etkin olmayan ödeme ağ geçitlerinin gizlenmesini ele alır. Ürünün yayınlandığı günlere göre indirim özelliği eklendi.1. Ödeme ağ geçitlerine dayalı indirimler. 2. Ödeme ağ geçidi indirim kısa kodu. Örnek: mega_gateway_discount Sabit küçük hatalar. Sürüm 1.01 - 5 Ağustos 2018 Önizleme ve simgeler güncellendi. Sürüm 1.00 - 4 Ağustos 2018 İlk Sürüm.

Sürüm 1.02 - 10 Ağustos 2018

.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Medilazar - Pharmacy WooCommerce WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 4 0 21-05-2021, Saat: 20:35
Son Yorum: sinank1453
  WooCommerce Game Theme - GameWorld scripti indirimli ucuza kurulum enis 1 0 10-05-2021, Saat: 18:10
Son Yorum: furkan
  Supplero - Supplement Store WooCommerce Theme scripti indirimli ucuza kurulum berhank 1 0 04-05-2021, Saat: 13:55
Son Yorum: razorx
  Smarthaus - Smarthome Products WooCommerce Theme scripti indirimli ucuza kurulum social 2 0 19-04-2021, Saat: 11:54
Son Yorum: piro
  Order Notificatigram for WooCommerce scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 0 08-03-2021, Saat: 15:46
Son Yorum: li0n

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi