Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Nazox - Vuejs Admin & Dashboard Template scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : sercantelli
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,461
mesajlar
1,461
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
21-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
20-01-2021, Saat: 16:26

Nazox - Vuejs Yönetici ve Kontrol Paneli Şablonu nulled indir
Nazox , geliştirici dostu kodlar içeren, Vuejs 'de bulunan tam özellikli bir premium yönetici gösterge tablosu şablonudur. Bu şablonda jQuery'yi saf Vuejs yönetici şablonu olarak kullanmadık. Starterkit de mevcuttur.

Nazox , Dark ile güzelce oluşturulmuş, temiz ve minimal tasarlanmış bir yönetici şablonu olan bir yönetici kontrol paneli şablonu , RTL seçenekleriyle Hafif Düzenler. Saas tabanlı arayüz, e-Ticaret, CRM, CMS, Proje yönetimi uygulamaları, Yönetici Panelleri vb. Gibi her tür web uygulamasını oluşturabilirsiniz.

Ekibinizin daha hızlı hareket etmesine yardımcı olur ve geliştirme maliyetlerinden ve değerli zamandan tasarruf sağlar. Bir geliştiriciyseniz ve Bootstrap 4.5.0 ve jQuery olmadan Vuejs ile tamamen uyumlu bir yönetici kontrol paneli arıyorsanız, Nazox kullanarak projenize başlamak için doğru yerdesiniz.

Nazox , tüm ekranlarda duyarlı olan çok sayıda yeni tasarım widget'ı içerir. Ayrıca, eklediğimiz 6 farklı Düzen türü vardır. Mevcut çalışan uygulamanızdaki herhangi bir düzeni, yalnızca scss ile yönetildiği gibi birkaç satır kodunu değiştirerek değiştirmek çok kolaydır. Performansı artırmak için standart ve geliştirici dostu kod yazdık. Sass renk değişkeninin değerini değiştirerek veya yeni renk düzeni dosyası oluşturarak kendi renk düzeninizi özelleştirin veya oluşturun.

ÖZELLİKLER:

Bootstrap 4.5.0 ile oluşturulmuştur Vue CLI ile oluşturuldu Firebase / Fack-arka uç kimlik doğrulaması JSON dosyalarıyla desteklenen çok dilli RTL destekli Açık, Koyu Starterkit Birden Çok Düzen Tam Duyarlı Düzen < li> SASS Destekli Taslak Dosyaları Kullanılabilir Temiz ve İyi Yorumlanmış Kodlar W3C Doğrulanmış Kod Kutu Simgeleri Sohbet, E-Ticaret Ürünü, Siparişler, Müşteriler, Alışveriş Sepeti, Ödeme, Mağaza Sayfaları Projeler Tablosu, Liste, Genel Bakış Sayfaları Görev Listesi, Kanban Pano Sayfaları Faturalar Listesi ve Ayrıntılar sayfaları Kişiler ve Profil sayfası Veri tabloları Google Yazı Tipi 3 farklı Grafik türü Yetkilendirilmemiş Sayfa ÜCRETSİZ Ömür Boyu Güncellemeler DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ: ng> ========================================== ===================== v 1.0.0 - 16 Aralık 2020 ------------------- ------------------------------------------------ - İlk serbest bırakmak.
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Braintech - Technology & IT Solutigram HTML Template scripti indirimli ucuza kurulum omer.dundar 2 125 19-12-2021, Saat: 12:59
Son Yorum: kesanli22
  Tendex - Cryptocurrency Exchange HTML Template scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 4 235 07-11-2021, Saat: 21:58
Son Yorum: mostafa4875
  Midone - Vue 3 Admin Dashboard Template + HTML Version + XD Design File scripti indirimli ucuza kurulum enis 1 145 30-10-2021, Saat: 16:48
Son Yorum: olarinn
  Makro - Creative HTML Template For Saas & Startup scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 3 103 23-10-2021, Saat: 17:51
Son Yorum: deneme123
  PIRUS – Dark Digital Agency Elementor Template Kit scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 1 72 12-10-2021, Saat: 15:01
Son Yorum: pacoca2613

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.