Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MiniScanner - A mini powerfull scanner for iOS 13+ scripti indirimli ucuza kurulum
Yorumları: 1,468
Konuları: 1,468
Kayıt Tarihi: 13-11-2019
Rep Puanı: 5
#1

MiniScanner, iOS için bir belge Tarayıcıdır ve yalnızca iOS 13, 14+ platformlarını destekler.

AppStore'daki uygulamanın başka bir adı olduğunu görmezden gelin ve daha fazla özellik varsa, mevcut öğe daha sonra aynı değil, diğer özelliklerle güncellenecektir.

CodeCanyon şu anda iOS 13 kategorisine sahip değildir, ancak iOS 12'ye kadar lütfen bu uygulamanın çalıştığını unutmayın. yalnızca iOS 13 ve 14+ için.

Ayrıca, bu tarayıcıda OCR (optik karakter tanıma) veya resimden metin çıkarıcı yoktur. Dosya yöneticisi (PDF'ler) ve PDF önizlemesi, ek açıklamalar, PDF imzası, yazdırma, birkaç ayar ve hoş bir ilk katılım özelliği vardır ancak kendi metninizi eklemeniz gerekir. Uygulamanın ana özelliği, uygulamanın herhangi bir modda yeniden derlemenize (yeniden tasarlamanıza) izin veren kolay ve hoş bir tasarıma sahip olmasıdır. Uygulamayı satın alabilir, rengini değiştirebilir ve uygulama mağazasına yükleyip para kazanabilirsiniz.

Uygulama aynı zamanda açık ve koyu modu da destekliyor. Uygulamanın renkleri kolayca değiştirilebilir.

ÖZELLİKLER:

Belgeyi Hızla Sayısallaştırın Her tür kağıt belgeyi taramak ve dijitalleştirmek için telefon kameranızı kullanın: makbuzlar, notlar, faturalar, beyaz tahta tartışmaları, kartvizitler, sertifikalar vb.

Tarama Kalitesini Optimize Edin Akıllı kırpma ve otomatik iyileştirme, taranan belgelerdeki metinlerin ve grafiklerin birinci sınıf renkler ve çözünürlüklerle net ve keskin olmasını sağlar.

* PDF Dosyalarını Paylaşın Çeşitli yollarla belgeleri PDF formatında arkadaşlarınızla kolayca paylaşın: sosyal medyada yayınlayın, e-posta yoluyla ek gönderin veya belge indirme bağlantısı gönderin.

* AirPrint Belgeleri içindeki tüm belgeleri anında yazdırın. AirPrint aracılığıyla yakındaki yazıcıyla MiniScanner

* Gelişmiş Belge Düzenleme (iOS 13+) Eksiksiz bir düzenleme araçları setiyle belgeler üzerinde açıklamalar yapın. Ayrıca kendi belgelerinizi işaretlemek için özelleştirilmiş filigranlar da eklenebilir.

MiniScanner SİZİN İÇİN NE YAPABİLİR?

• ŞİMDİ YAPIN. Kamera'yı açın, herhangi bir belgeyi her yerde tarayın.

• YEŞİL GİDİN. Yazdırmayı ve fakslamayı ortadan kaldırmak için belgeleri e-posta ile gönderin.

• DÜZENLİ KALIN. Belgelerinizi ve dosyalarınızı tek bir yerde depolayın.

SATINAL
DOWNLOAD
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Document Scanner Clone (Android) scripti indirimli ucuza kurulum omer.dundar 0 216 04-03-2021, Saat: 21:24
Son Yorum: omer.dundar
  TFMiniCart&Product - WooCommerce Product, Mini Cart Widget for Elementor scripti indirimli ucuza kurulum enis 0 235 28-01-2021, Saat: 20:57
Son Yorum: enis
  WooCommerce Mini Cart Widget for Elementor scripti indirimli ucuza kurulum berhank 0 266 20-01-2021, Saat: 10:56
Son Yorum: berhank
  Premium Rewards App - CPI Offers System & Rewards App & HTML5 Mini Games + PHP Laravel Admin Panel scripti indirimli ucu enis 1 346 18-01-2021, Saat: 23:14
Son Yorum: morpinyo
  Bot VPN - Unlimited Free Servers With A Powerfull Admin Panel scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 0 218 15-01-2021, Saat: 19:35
Son Yorum: chaitra

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi