Forum Gündemi:

Her Türlü Destek, Şikayet, Reklam İçin Whatsapp

Konu Başlığı : Midrub Wchatbot - chatbot for Whatsapp with SAAS support scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : hoppa
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,426
mesajlar
1,426
konular
1
REP PUANI
Yeni Üye
03-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
22-12-2020, Saat: 17:03

Midrub Wchatbot, Midrub için bir uygulama. Midrub olmadan kullanamazsınız

Bu uygulamanın amacı, potansiyel müşterileri kurtarmanıza ve insanları sorularına kolayca yanıt bulmaları için kurtarmanıza yardımcı olmaktır. Nasıl çalıştığını burada görebilirsiniz https://youtu.be/U6SuOeLAUYA

Midrub Wchatbot, Whatsapp numaralarınız için Hızlı Yanıtlar içeren bir liste oluşturmanıza olanak tanıyan bir Midrub uygulamasıdır. Her yanıtın, Hızlı Yanıt için koşul olarak anahtar kelimelerin olduğu bir listesi vardır ve mesajlarda bulunan anahtar kelimelerin doğruluğunu bile seçebilirsiniz.

Whatsapp ’ınızın Twilio ’daki numaralarını bağlayabilir ve bir veya birkaç kategori seçebilirsiniz. Ardından, aynı kategoriyi veya kategorileri seçmelisiniz (en az biri olmalıdır) ve bot, Hızlı Yanıtlarda bile kullanılan sayı kategorilerine göre Hızlı Yanıtları seçecektir. Bot en iyi eşleşmeyi arayacak ve cevap verecektir. Midrub Wchatbot bir mesajı yanıtladığında, kullanıcıyı yanıt kategorileri ile abone olarak kaydeder ve sohbeti kaydeder. Aboneleri ve istatistikleri hem Hızlı Yanıt sayfasında hem de Geçmiş sayfasında görebilirsiniz.

Mesaj içeriğine göre Hızlı Yanıt yoksa, kişilerinize gönderilecek varsayılan bir mesaj oluşturabilirsiniz. Hızlı Yanıt yok.

Midrub Wchatbot uygulaması, Whatsapp'ın mesajlarındaki telefon numaralarını ve e-posta adreslerini belirleyebilir. Hepsi Telefon Numaraları veya E-posta Adresleri sayfalarına kaydedilecektir. Telefon numarasının veya e-posta adresinin alındığı mesajı istediğiniz zaman görebilirsiniz. Tüm e-postalar ve telefon numaraları bir CSV dosyasında dışa aktarılabilir.

Aboneler sayfası, bot tarafından kaydedilen aboneleri gösterir ve onlara Midrub Wmarketing uygulamasından promosyon mesajları gönderebilirsiniz.

Denetim Günlükleri sayfası, bot etkinliğini gerçek zamanlı olarak gösterir. Günlük cevap sayısını ve seçilen Whatsapp'ın numarasına göre göreceksiniz. Ayrıca, seçilen Whatsapp numarasına göre en popüler Hızlı Yanıtları göreceksiniz.

Bot yanıtları, planlara bağlı olarak sınırlandırılabilir. Midrub Wchatbot uygulaması, SAAS olarak kullanılabilir ve müşterilerinizin Twilio hesabıyla kullanabileceği şekilde kullanılabilir.

Midrub Wchatbot uygulaması, ekibin rolüne bağlı olarak sınırlandırılabilir. Her kullanıcı hangi takım üyelerinin bu uygulamayı kullanabileceğine karar verebilir.

Yapılandırma Belgeleri: https://www.midrub.com/categories/wchatbot-4

Kullanım Belgeleri: https://www.midrub.com/categories/wchatbot

SATINAL
DOWNLOAD


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  FIOR – SaaS, Software, WebApp and Startup Tech HTML Template scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 0 0 25-02-2021, Saat: 20:47
Son Yorum: LazyMt
  WooCommerce WhatsApp Order - Receive Orders using WhatsApp - WooCommerce Plugin scripti indirimli ucuza kurulum omer.dundar 0 0 25-02-2021, Saat: 20:46
Son Yorum: omer.dundar
  Whatsapp Auto Replay - Single, Group Auto Replay| Onesignal | Admob | FB | IN App scripti indirimli ucuza kurulum enis 0 0 24-02-2021, Saat: 23:03
Son Yorum: enis
  Koway - Saas & Software Landing PSD Template scripti indirimli ucuza kurulum KennethFoups 0 0 24-02-2021, Saat: 00:05
Son Yorum: KennethFoups
  Sticky Support Ticket System In MVC 5 scripti indirimli ucuza kurulum sercantelli 0 0 22-02-2021, Saat: 09:36
Son Yorum: sercantelli

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
instafly socifly instafly vds instafly indirim instafly nedir instagram repost instagram otomasyon instafly satın al instafly kullanımı instafly ücret instafly proxy instafly yorum instafly kullananlar instaklon