Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metro – Minimal WooCommerce WordPress Theme nulled indir
Yorumları: 1,520
Konuları: 1,520
Kayıt Tarihi: 05-01-2020
Rep Puanı: 4
#1

Metro - Minimal WooCommerce WordPress Teması


Metro - Minimal WooCommerce WordPress Tema

Metro olduğu şüphesiz en iyi minimum WooCommerce WordPress teması. Çevrimiçi mağazanızı yönetirken size sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunmak için bu temayı oluşturduk. Web sitelerini yönetmeye alışkın olsanız da olmasanız da, Metro sizinle ilgilenir, böylece çevrimiçi mağazanızı doğrudan oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Minimalist bir tema olduğu için Metro, sattığınız şeye odaklanmayan gösterişli bir site yerine size şık ve sade bir site verecektir. Metro, bu ve daha fazla özellikle web sitenizi dünya çapında bir hale getirecek.

WooCommerce 4.0 Yetenekleri E-ticaret web siteniz Metro ile birlikte gelen geliştirme özellikleriyle büyüyecek.

Mağaza sayfası deneyiminizi geliştirmek için iki premium eklenti ekledik. Bu iki eklenti arasında WooCommerce Variation Swatches Pro ve Woommerce Variation Images Gallery Pro bulunur. Bu iki eklenti, mağaza sayfalarınızı satın alma işlemlerini artırmak için çok daha ilgi çekici hale getirmek üzere ustalıkla oluşturulmuştur. Paranız İçin Değer WooCommerce Varyasyon Renk Örnekleri Pro, WooCommerce Variation Images Gallery Pro ve WP SEO Yapılandırılmış Veri Şeması PRO, Metro'ya hiçbir ekstra ücret ödemeden dahil edilmiştir. Aksi takdirde, size 107 dolara mal olurlar. WP Layer Slider, en sıradan ziyaretçinin bile dikkatini çekmek için harika kaydırma efektleri oluşturmanıza olanak tanır.

Layout Variety Metro, geniş bir düzen seçenekleri yelpazesi sunar. Site düzenini oluşturmak için daha az zaman harcayın ve asıl içeriğinize daha fazla konsantre olun. 7 benzersiz çok sayfalı ana sayfayla kalıcı bir ilk izlenim yaratabilirsiniz. Metro, Tek Tıklamayla Demo İçe Aktarıcı'yı kullanarak bu ana sayfa demolarından herhangi birini tek bir tıklamayla yüklemenize olanak tanır. 7 kategori ve arşiv sayfası düzenine, 2 detay sayfası tasarımına ve 3 blog sayfasına sahip olduğunuz için iç sayfaları sıfırdan oluşturmanız gerekmeyecek. Ayrıca sayfalarınız için 10'dan fazla varyasyonu barındıran 6 başlık stiline sahipsiniz.

Çekici Tasarım Sitenizi belirli, ilişkilendirilebilir bir renkle markalamak istiyorsanız, sınırsız renk kombinasyonlarından favoriniz.

Bu eklenti, satıcılar için ön uç ürün ve sipariş yönetimini kolaylaştırır. Kutudan itibaren, bireysel satıcı mağazaları oluşturma seçeneğine de sahip olan satıcılar için bir para çekme sistemi sağlar. Artık bilet oluşturabilir, verebilir ve ürünlerin sevkiyatını yönetebilirsiniz. Metro'yu Dokan Multivendor ile donatarak, müşteriler sipariş verdiğinde e-posta bildirimleri almanıza olanak tanıyoruz. Bu eklenti, mağazanıza ek işlevsellik için vitrin widget'ları sağlar. senin dükkan arama motoru sonuçlarında üst sırasında yer aldığını mağaza arama motoru optimizasyon olmasını sağlar.

Metro Özellikleri:. 07 Ev Sayfalar (Çoklu Sayfaları) 06 Başlık stilleri 10'dan fazla başlık varyasyonu yapabilir. 07 Kategori / Arşiv sayfası düzeni. 02 Ayrıntı Sayfaları Düzeni. 03 Blog sayfası düzeni Dokan Multilandor Destekli Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu dahil - Elementor WP Katman Kaydırıcısı (25 ABD Doları Kazanın) RadiusTheme'den WooCommerce Varyasyon Swatches PRO (Kaydet 29 $) RadiusTheme'den WooCommerce Variation Images Gallery PRO (29 $ Kazanın) WP SEO Structured Data Schema Pro (49 $ Kazanın) Duyarlı ve Mobil Dostu. < / li> SEO Dostu Sınırsız Renk Kombinasyonları. Tema seçeneğinin okuma süresini değiştirebilmeniz için Özelleştirici Dahildir Redux'ten Güçlü Yönetici Paneli < / li> Dinamik Sayfa Başlığı Temiz, Trend ve Modern Tasarım. Ücretsiz Ömür Boyu güncellemeler! Tek Tıkla Demo İçe Aktarıcı (7 Ana Sayfa) Çocuk Teması Dahildir. Tüm modern tarayıcıları destekler Chrome, Safari, Firefox, IE11 +. WPML Translation Ready (ayrıca pot dosyası dahil) d) Hızlı ve Daha Hızlı Destek (günde 15 saat çevrimiçi) Google Web Yazı Tipi Ayrıntılı Belgeler Dahil. SİMGELER: Harika Yazı Tipi Simgesi - https://fortawesome.github.io/Font-Awesome/ Düz Simge - http://www.flaticon.com/

GÖRÜNTÜLER: http://allfreephotos.net/


FONTS: Acı - https://fonts.google. com / specimen / Didact + Gothic Josefin Sans - https://fonts.google.com/specimen/Josefin+Sans Değişiklik Günlükleri: Sürüm 1.4.8 (25 Ağu 2020) Güncelleme: WooCommerce güncellemesi Düzeltme: Üstbilgi otomatik arama düzeltmesi Ekle: Ürün izotopu 'TÜMÜ' düğmesi kontrolü Sürüm 1.4.7'yi ekle (20 Ağu 2020) Ekle: 2 yeni ana sayfa eklendi Güncelleme: Güncelleme Woocommerce Güncellemesi: Varyasyon Renk Örnekleri, Varyasyon Galerisi, Katman Kaydırıcısı ve WP Yapısı Veri Şeması Pro. Sürüm 1.4.4 (03 Haziran 2020) Düzeltme: Ürün Varyasyon Filtresi ve Varyasyon ürün filtresi Sürüm 1.4.2 (19 Mayıs 2020) Düzeltme: İlgili Ürün görüntüleme hatası < h4> Sürüm 1.4.1 (11 Mayıs 2020) Düzeltme: Stripe eklentisinin CSS sorunu Sürüm 1.4 (8 Mayıs 2020) Ekle: Tıp ve Mobilya için 2 yeni ana sayfa Ekle: Offcanves Menu Ekle: RTL uyumlu Düzeltme: Daha fazla içerik ızgarası ve liste görünümü düzeltildi Düzeltme: Bazı CSS sorunları. Sürüm 1.3 (09 Nisan 2020) Ekle: Dikey Kategori Menüsü renk kontrolü Ekle: Bilgi kutusu eklenti metni renk kontrolü Geliştirin: Mobil cihazda Dikey Kategori açılır menüsü İyileştirin: Ürün ayrıntısı, Alışveriş Sepeti ve Ödeme sayfalarına duyarlı görünüm < h4> Sürüm 1.2 (01 Nisan 2020) Ekle: Yeni Ana Sayfa Ekle: Alternatif Demo İçe Aktarma Seçeneği Sürüm 1.1.3 (24 Mar 2020) Düzeltme: Bazı tgm hataları Eklentiler Güncellendi: WooCommerce Variation Swatches Pro, WooCommerce Variation resim galerisi Pro Sürüm 1.1.1 (23 Mart 2020) Sabit: Logo sorunu Düzeltildi: Home 3 Slider Sürüm 1.1 (21 Mart 2020) Ekle: Yeni Ana sayfa Ekle: WP Schema PRO eklentisi.
İNDİR
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Scisco - Questigram and Answers WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 804 25-12-2020, Saat: 16:17
Son Yorum: li0n
  ArchiPress - Architecture & Interior Design WordPress scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 0 491 25-12-2020, Saat: 16:17
Son Yorum: LazyMt
  Brezza - Fruit Store Multipurpose WooCommerce WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum li0n 0 486 25-12-2020, Saat: 16:17
Son Yorum: li0n
  Streamit | Video Streaming WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum omer.dundar 0 507 25-12-2020, Saat: 16:17
Son Yorum: omer.dundar
  Brisk - Elementor Multi-Purpose WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum chaitra 0 490 24-12-2020, Saat: 11:33
Son Yorum: chaitra

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi