Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Messenger Advisor - Messenger Chat Bot for Wordpress scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : omer.dundar
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,467
mesajlar
1,467
konular
1
REP PUANI
Yeni Üye
07-01-2020
(Kayıt Tarihi)
Erkek
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 18:40

Messenger Danışmanı - Wordpress için Messenger Sohbet Bot - 1 Messenger Danışmanı - için Messenger Sohbet Bot Wordpress - 2 Messenger Danışmanı - Wordpress için Messenger Sohbet Bot - 4 Messenger Danışmanı - Wordpress için Messenger Sohbet Bot - 5 Messenger Danışmanı - Messenger Sohbet Bot Wordpress için - 6 Messenger Danışmanı - Wordpress için Messenger Sohbet Bot - 8 Messenger Danışmanı - Wordpress için Messenger Sohbet Bot - 9 Messenger Danışmanı - Messenger Sohbet Bot Wordpress için - 10 Messenger Danışmanı - Wordpress için Messenger Sohbet Bot - 13 Messenger Danışman - Wordpress için Messenger Sohbet Bot - 14

Facebook Messenger sitenizi taşıma

Messenger Platformu verir yeteneği Messenger'daki kişilerle sohbet etmek için.

İster hava durumu güncellemelerini paylaşmak, bir otelde rezervasyonları onaylamak veya yakın zamanda yapılan bir satın alma işleminden makbuz göndermek için uygulamalar veya deneyimler geliştiriyor olun, botlar daha kişisel, daha proaktif ve etkileşim şeklinizde daha modern olmanızı mümkün kılar İnsanlarla.

Kullanıcılarınızla bağlantı kurduğunuz ve etkileşimde bulunduğunuz yer olarak bir mesaj dizisini düşünün. Tek bir bot oluşturun ve deneyiminiz Messenger'ın mevcut olduğu iOS, Android ve web dahil tüm platformlarda kullanılabilir. Messenger'ın artık her ay 900 milyon kişi tarafından kullanıldığı göz önünde bulundurulduğunda, kullanıcılarınızın zaten sahip oldukları ve kullanmadıkları tüm uygulamaların yanı sıra bir uygulama daha indirmek zorunda kalma zorluğunu da ortadan kaldırıyor. Tebrik Metni

Yeni sohbetler için bir karşılama mesajı ayarlayabilirsiniz. Bu, botunuzun işlevselliğini iletmek için kullanılabilir. Tebrik Metni, yalnızca kullanıcı Messenger'daki Sayfa ile ilk kez etkileşime geçtiğinde oluşturulur. Ayrıca selamlama metni UTF-8 ve maks. 160 karakter. Bu işlevi Wordpress Web Sitenizdeki Messenger Advisor Bot Panelinden ayarlayabilirsiniz.

Kalıcı Menü

Kalıcı Menü, kullanıcının her zaman kullanabileceği bir menüdür. Bu menü, kullanıcıların herhangi bir noktada gerçekleştirebilecekleri üst düzey eylemler içermelidir.

Facebook API'nin gösterilebilen 10 genel öğe ile sınırlaması vardır. Ancak Messenger Advisor Bot ile tüm ürünlerinizi "Daha Fazla Yükle" eylemiyle gösterebilirsiniz.

Messenger Advisor, ürünleri gösterirken genel şablonlar kullanıyor ve müşteri bir kategori seçimi yaparken hızlı yanıtlar kullanıyor.

Messenger Advisor Bot her zaman "Yayınlanmış" ürünleri gösterir. Wordpress Gönderi Entegrasyonu

Messenger Danışman Botu Wordpress Yazıları ile entegredir. Her şey hazır. Botunuzu öğretin ve sihir gerçekleşsin.

Messenger Advisor Bot, gönderileri gösterirken genel şablonlar kullanıyor ve müşteri bir kategori seçimi yaparken hızlı yanıtlar kullanıyor.

Messenger Danışman Botu her zaman "Yayınlanmış" gönderileri gösterir.

Ses Gönder

Facebook Messenger müşterilerinize ses gönderme yeteneğine sahiptir. Messenger Advisor Bot, müşterilere sesli mesaj göndermeye hazır. Sadece mp3 bağlantınızı kopyalayıp yapıştırın. Bu kadar! Messenger Advisor Bot sesli yanıt verecektir. Ses gönderme süresi kısa mesajdan daha uzun olabilir. Verilen bağlantı sunucusu yükleme hızına bağlıdır. Çünkü Messenger önce indirir sonra gönderir.

Video Gönder

Facebook Messenger, müşterilerinize video gönderme yeteneğine sahiptir.

Messenger Advisor Bot'unuzla Video gönderebilirsiniz. Video göndermek de ses göndermek gibidir. Sadece mp4 bağlantınızı yapıştırın ve ihtiyacınız olan tek şey bu. Facebook Messenger önce videoyu indirir ve ardından müşteriye gönderir. Bu, video yüklerken zaman alabilir. Belgeyi Gönder

Müşterilerin kullanıcı sözleşmenizi bilmesi gerekir veya belki müşteri, gizlilik politikası veya indirmek için bazı teklif şablonlarınız veya başka şablonlarınız var. Messenger Advisor Bot ile müşterinize belge gönderebilirsiniz, belge göndermek de ses ve video göndermekle aynıdır. Bu biraz zaman alabilir, ancak Messenger Advisor Bot belgenizi müşterilere gönderme yeteneğine sahiptir.

Demo Chat

"Messenger Advisor" botumuzla buradan sohbet edebilirsiniz

16 -10-2016 Değişiklikler - Düzeltildi: Etiket sorunu çözüldü. - Düzeltildi: Eklenti Ayarları Düzenlenebilir Web Sitesi Etiketinde Gösterildi. - Değiştirildi: Eklenti sistemini devre dışı bıraktığınızda tüm ayarları silin. Şimdi hiçbir şey yapmıyor. - Eklendi: Kaldırmak için devre dışı bırakma değişikliği. Eklenti kaldırıldığında tüm tablolar silinir ..
Hide Post


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Industroz - Factory & Industrial WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 5 254 22-09-2021, Saat: 01:55
Son Yorum: ifade28
  Kaffa - Cafe & Coffee Shop WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 4 120 20-09-2021, Saat: 11:34
Son Yorum: gorkinyon
  AutoRide - Chauffeur Booking WordPress Theme indirimli ucuza kurulum enis 4 272 05-09-2021, Saat: 06:24
Son Yorum: oguzhanx
  CarneShop - Butcher & Meat Shop WordPress Theme + RTL scripti indirimli ucuza kurulum hoppa 3 106 01-09-2021, Saat: 13:42
Son Yorum: desirezero
  Dentalux | A Dentist Medical & Healthcare Doctor WordPress Theme scripti indirimli ucuza kurulum LazyMt 1 93 31-08-2021, Saat: 00:45
Son Yorum: KriptoBarij

Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.