Forum Gündemi:

Konu Başlığı : Mega Zoom & Pan Image Viewer scripti indirimli ucuza kurulum

*
Bu konu; tarihinde açılmış olup, 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : chaitra
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Onursal Üye
*
1,518
mesajlar
1,518
konular
2
REP PUANI
Yeni Üye
28-09-2019
(Kayıt Tarihi)
Gizli
(Cinsiyet)
#1
24-12-2020, Saat: 21:49

Mega Yakınlaştırma ve Yatay Kaydırma Resim Görüntüleyici - 1 Mega zoom ve Pan Image Viewer - 3 Mega zoom ve Pan Image Viewer - 4 Mega zoom ve Pan Image Viewer - 5

Giysiler, arabalar, haritalar, teknik planlar vb.) benzersiz kontrol ve özelliklere sahip.

Donanım hızlandırma - Yakınlaştırıcı, büyük kaliteli görüntüleri harika ayrıntılarla görüntülemek için özel olarak yapılmıştır, bu, en yeni CSS / Varsayılan tarayıcı görüntü oluşturma yerine olağanüstü performans için donanım hızlandırmayı kullanarak görüntüyü oluşturmaya yönelik Javascript teknikleri.

Duyarlı düzen - Hangi cihaz kullanılırsa kullanılsın, tamamen duyarlı ve uyarlanabilir.

Kullanımı kolaydır. kullan ve yükle - Bu eklenti, yapımında 14 yıldan uzun süredir deneyimli bir eklentidir, müşterilerimizi anlamak ve en iyi görüntü yakınlaştırıcıyı paketlemek için yeterli zamanımız oldu!

Mobil ve masaüstü için optimize edilmiş - Yakınlaştırıcı, herhangi bir ekran boyutu ve masaüstü tarayıcınızda veya cep telefonunuzda kullanıldığında herhangi bir cihaz.

Grpahics image .png dış görünümü veya vektör dış görünümü - .png görüntü dış görünümü veya vektör svg dış görünümü içeren iki dış görünüm 1 veya vektör svg skin 2, görsel olarak görünümler aynı görünüyor. Figma / .fig dosyalarına ek olarak grafiklerin ve vektör dış görünümünün nasıl kullanılacağına ilişkin eğitim videosu dahildir.

Sınırsız dış görünüm tasarım olanakları - Yakınlaştırıcı, grafik / .png dış görünümü seçeneğine sahip olduğundan, dış görünüm tasarımında, dış görünüm için kullanılan .png dosyalarını kendi başlığınızla değiştirin ve burada sihirli bir örnek ve video eğitimi oluşturun.

> Tembel kaydırma veya tembel yükleme - Başlatma Kaydırmada yakınlaştırıcıyı, göründüğünde sayfa, bu şekilde, yakınlaştırıcı görünmeyen bir sayfa bölümündeyse başlatılmayacak, bunun yerine yalnızca kullanıcı o sayfa bölümüne kaydırdığında başlatılacaktır.

Yüksek görüntü kalitesi - Performans kaybı olmadan yüksek görüntü kalitesi desteği.

İşaretçiler veya sıcak noktalar - Üç etkin nokta türü ( bağlantı , küçük bilgi penceresi ve ayrıntılı bilgi penceresi ) belirli bölgelerde ürünle ilgili bilgilerin görüntülenmesine izin verir.

Pencere boyutu herhangi bir boyuta ayarlanabilir ve ayrıca gezgin resmi, örneğin buradaki orijinal görüntüden otomatik olarak çizilir.

Sağ tıklama menüsü - Yakınlaştırıcıyı, kaydırmayı ve kaydırmayı kontrol etmeyi sağlayan özelleştirilebilir sağ tıklama bağlam menüsü tam ekran, vb…

Kontrol düğmeleri çubuğu - Düğmelerle eksiksiz kontrol düğmeleri çubuğu. Kontrol düğmeleri çubuğu, dikey olarak üst veya alt ve yatay olarak sola, ortaya veya sağa konumlandırılabilir.

Özelleştirilebilir düğmeler - Tüm düğmeler isteğe bağlıdır ve bir veya daha fazla gerekli olmadığında kolayca çıkarılabilir, düğmelerin sırası istediğiniz gibi ayarlanabilir ve düğmelerin geometrisi (aralık ve konum) ayrı ayrı ayarlanabilir ve ince ayar kontrolü sağlanabilir.

Sola, sağa, yukarı ve aşağı kaydırma düğmeleri - Bu düğmeler, görüntüyü kaydırmanıza / hareket ettirmenize olanak tanır yatay veya dikey olarak, isteğe bağlıdır ve ayrı ayrı kaldırılabilirler.

Yakınlaştırma ve uzaklaştırma düğmeleri artı kaydırma çubuğu - Görüntüyü yakınlaştırırken veya uzaklaştırırken hassas kontrol.

Özelleştirilebilir yakınlaştırma faktörü - Yakınlaştırma faktörü, yakınlaştırma düzeyinin ince ayarına izin verecek şekilde özelleştirilebilir, bu şekilde görüntü istediğiniz kadar yakınlaştırılabilir veya uzaklaştırılabilir, örneğin burada.

Özelleştirilebilir yakınlaştırma hızı - İnce ayarlara izin veren özelleştirilebilir yakınlaştırma hızı Yakınlaştırma hızı ve uzaklaştırma hızı üzerinde ayar kontrolü, bu, t'ye göre ayrı ayrı özelleştirilebilir Resim türü veya resim boyutu, örnek burada.

Kıstırma ve yakınlaştırma hareketleri - Iphone / IOS ve Smasung S + / Android gibi dokunmatik özellikli mobil cihazlar için sıkıştırma ve yakınlaştırma hareketleri desteği, görüntü iki ile yakınlaştırılabilir - parmakla veya tek parmakla kaydırılır.

Çift tıklama ve yakınlaştırma - Resme çift tıklandığında, çift tıklandığı noktaya yakınlaştırılır, ayrıca yakınlaştırma faktörünü ayarlamak da mümkündür. bu özellik.

Tam ekran düğmesi - Bu düğme, yakınlaştırıcının tam ekran / normal ekranda görüntü türünü ayarlayacaktır.

Bilgi penceresi düğmesi ve bilgi penceresi - Ayrıntılı bir özel yapım göstermek için bilgi penceresi düğmesi herhangi bir HTML içeriğini destekleyen ve tasarımınıza uyacak şekilde tasarlanabilen pencere.

Özelleştirilebilir düğmeler araç ipuçları - İsteğe bağlı düğmeler ve özelleştirilebilir araç ipucu metni.

Klavye desteği - Okları kullanarak zumlayıcı görüntüsünü hareket ettirin / kaydırın.

Fare tekerleği desteği - Yakınlaştırıcı görüntüyü yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak için fare tekerleğini kullanın, örneğin burada.

Güç tam API - Tüm özellikler ve daha fazlası için eksiksiz API, artı etkinlik desteği, bu yöntemler ve olaylar yakınlaştırma aracının dışında çağrılabilir.

Ayrıntılı belgeler ve video eğitimleri - Eklenti, çeşitli belgelerin yanı sıra ayrıntılı bir belgeyle birlikte gelir. video eğitimleri.

Geliştiriciden doğrudan destek - MegaZoom & Pan Image Viewer'ı satın aldığınızda, eklenti geliştiricisinden de doğrudan destek ve ilgi göreceksiniz.

Geliştirilmiş işaretçi stili ve kullanımı. Vektör dış görünümleri için destek eklendi, düğmeler, işaretçiler vb. gibi tüm simgeler artık vektör SVG'si olabilir ve doğrudan CSS kullanılarak biçimlendirilebilir, örneğin burada. Kodu daha hızlı yüklemek ve performans göstermek için optimize edin daha iyi. Görüntü kontrolünün ince ayarını yapmak için çeşitli ayarlar eklendi. Çeşitli hatalar düzeltildi Görüntüleyici CORE yapısındaki büyük değişiklikler nedeniyle bu güncelleme eski sürümlerle uyumlu değildir, bu nedenle güncellemek isterseniz ürünlerinize sıfırdan başlamanız gerekecek… Uyumlu hale getirmeye çalıştım ancak eski sürüm stili ile sürüm arasındaki çok fazla farklılık nedeniyle imkansızdı. yeni güncellenmiş sürüm.

Mega Yakınlaştırma ve Yatay Kaydırma Resim Görüntüleyici - 12

Hide Post


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
2 dakika once 1 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once 1 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
7 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 1 Aylık İnstagram Programı siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 6 Aylık İnstagram Repost Sistemi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 3 Aylık Facebook Sayfa Botu siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 2 Aylık Twitter Otomasyon siparisi geldi.
Yeni Siparis !
15 dakika once Forum Tanıtım Hizmeti siparisi geldi.
antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi antalya klima servisi